24 máj 13, 01:28:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ezüst nyíl  (Megtekintve 23315 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #30 Dátum: 07 aug 27, 10:22:19 »

Jah eléggé elrontja az openingjét azzal h elmondja ki kit szinkronizál  mondjuk ez csak az első 2részben van ha l emléxem Nevet
Am. van a a4.részben h az akitáknak van ilyen halálos csapásuk nah olyat az Én kutyám nem tud pedig az is Akita xD
Naplózva
Dante Kazama
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 07 szep 26, 15:45:48 »

Ezt a topicot sem látni sok helyen.

Én is csak mindenkinek ajánlani tudom ezt az anime-t. Nem fogtok cslódni benne. A videókazi amin megvan idősebb, mint én (16 leszek pár hónap múlva), még anyám nézte amikor terhes volt velem. természetesen nagy kedvenc.
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #32 Dátum: 07 dec 21, 20:34:15 »

Jap, ez egy nagyon zsír kis anime! Vmikor beteg voltam alsótagozatban, és akkor kivettük a tékából Nevet Ez elsőt láttam először, a többit meg össze-vissza, mert mindig kikölcsönözték, és úgy kellett vadászni a részeket! Nevet Emlékszem nagy móka volt nézni, jó a sztori, és tök szomorú a végén, hogy meghalt ezüstnyíl faterja! Szomorú :'( De milyeneket rávertek már a grizzlykre, csák norisz megirigyelhetné aa kutyik körbepörgőrúgását Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 21, 20:35:52 írta barkasz » Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #33 Dátum: 08 márc 01, 03:35:36 »

Ezüst nyíl... Emlékszem erre kissrác koromból... Ezzel a címmel futott egy rajzfilmsorozat a TV-ben... Nem tom egyről beszélünk-e..Igencsak kedveltem ezt a rajzfilmet...
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #34 Dátum: 08 márc 06, 20:54:19 »

WOA Ezüst Nyíl topic ^^
Nekem van egy Ezüst Nyílas oldalam,ha gondoljátok nézéttek meg ^^(linket nemtom lehet-e ide tenni,ha nem akkor egy üziben leírom a címet ^^)
Am az Ezüst Nyíl vágatlanban 21 részes,amik egyenként 23 oercesek kb.Anime készült még a fiárol a Ginga Densetsu Weed,az apjárol pedig még csak manga van(Ginga Densetsu Riki)
Eléggé kenem a témát,ha kell vmi info szivesen segítek ^^
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #35 Dátum: 08 márc 15, 19:30:02 »

Fúú a jutúbon ( >.<# még senkit nem láttam így leírni ... ) néztem róla vidit háát jót röhögtem rajta ... Még az nem anime nem is lenne rossz , de azok a maygar hangok meg , hogy valakit Daninak nevezzenek el 1 anime - ben ...  Hmm? Ohh My God >.<# Még néztem belőle pár dolgot ... Hát ez is valamai párhuzamos világ lehet ... Úgy  ,mint az maerikai filemké ahol senkisem védekezik inkább öljék le 1 kombó - val ... Olyan olt , hogy az 1 - ik kutya megharapta a másiknak nyaka alatti részt ( most nem jut eszemebe azt , hogy hívják és nem akarok baromságot írni ) azt még úgy húzta vagy 10 percig addig a másik csak állt és ecsetelte , hogy milyenek a jégkutya harcosok pff ...
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 15, 19:46:22 írta Gangstakun » Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #36 Dátum: 08 márc 17, 20:49:43 »

Neem azok jó részek voltak...mondjuk a Dániel meg Fábián néven jót röhögtem kicsinek is...de a Jancsika volt a legjobb(Jancsika Dániel haverja ikszdé)
De a jutubon végig fentvan sztem érdemes megnézni annak aki még nem tette.
Naplózva
Bankai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 516


« Válasz #37 Dátum: 08 jún 12, 17:47:48 »

jé ezt a topicot nem is láttam Szomorú
pedig régen még néztem Nevet amikor a medvékkel harcolt Nevet
Naplózva



Haku & Bankai Fusion Habu *.* danceboy jedi2
AVENGER
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 136


« Válasz #38 Dátum: 08 jún 14, 22:20:47 »

Énis néztem ezt az animot kiskoromban és akkor ez volt a kedvencem.jólemlékszem h a medvéket madaranak és álmatlanak hívták?
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #39 Dátum: 08 jún 22, 16:49:59 »

Hát volt Madara is meg Álmatlan is ^^
De rajtuk kívül sok maci van még benne ^^
Naplózva
AVENGER
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 136


« Válasz #40 Dátum: 08 jún 23, 13:11:25 »

Kösz Hatake Mai akkor még jó a memóriám
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #41 Dátum: 08 jún 24, 06:47:58 »

Igen az ^^
De am.az a gaáz h a magyarok ezt az animét is elcseszték...
Szörnyű a szinkron egyenesen...oks mondjuk 1985-ös szal...
Meg ugy vagy...1-2 órát kivágtak(a legjobb ultra véres jeleneteket,nehogy szegény pici gyerek lelkivilágát rombolja... Neeem )
Meg ilyen általános problémák..Madarát nőneműnek állítják be ikszdé Na az poén volt..-.-
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #42 Dátum: 08 okt 26, 13:13:00 »

Nah most... Youtubon láttam egy vidit, amiben oan jelenetek voltak, amiket a magyar vágott verzióban soha a büdös életben nem láttam. xD Volt benne egy németjuhász szerű kutya.. (nem az, aki végig velük lesz. Ien fura foltjai voltak :'D) Meg volt egy másik hatalmas nagy kutya, szintén németjuhász szerű, de mintha sörénye lett volna... (csau-csau lol.. xD ) és hát elég bizarr volt, hogy a németjuhász a sörényeshez képest még a törpe méretet sem érte el Nevet Sajna a németjuhász meghalt.. Szomorú

Az egyikre azt írták, hogy Jerome a neve... de a sörényes kutyának nem tudja senki a becses nevét? xDD Csak kíváncsi vagyok. Nevet xDD
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 26, 13:18:29 írta Saphira » Naplózva

Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #43 Dátum: 08 nov 09, 15:46:56 »

Szerintem te az Ezüst Nyíl folytatását a Weed-et nézted..abban van benne Jerome,a nagy oroszlánszerü mutáns kutya akire te gondolsz sztem annak a neve Kaibutsu.
Naplózva
LaSasuke
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #44 Dátum: 08 dec 25, 00:43:33 »

helló vki megtudná mondani hol tudnám nézni a részeit mert már régláttam őket és fel akarom frissíteni a memóriámat
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!