24 máj 12, 15:46:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rosario + Vampire  (Megtekintve 13477 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #45 Dátum: 10 nov 10, 22:14:14 »

Hát a capu2 véresebb, sokkal  Pontosan (főleg a Moka anyját kettévágták+ a maffia főanya feldarabolása (nem jut eszembe a neve  >.<#))
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #46 Dátum: 12 ápr 06, 12:27:12 »

Rég írt ide bárki is, nagyon rég =) Szóval megtöröm a csendet.

Szóval: A legújabb fejezet meglepett. Nem gondoltam volna hogy ez fog történni :S Főleg a kedvenc karakteremmel. Nemhinném hogy egy ilyen csapást túl lehet élni tekintve hogy konkrétan ketté vágta.

Huuh most nagyon várom az új fejezetet.

Tsukune nagyon badass volt =D
Naplózva


boti192
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #47 Dátum: 12 ápr 06, 18:00:24 »

Hello
nekem egy olyan kérdésem lenne hogy mangát hol tudnám elolvasni ?? Nevet
Szerintetek lesz 3dik évad ? Nevet
Naplózva
@nime-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 34


Shinigami


« Válasz #48 Dátum: 12 júl 24, 19:36:48 »

Hmmm...én azért nem jelenteném ki,hogy a manga jobb.Nem igazán lehet a kettőt összehasonlítani,mivel másabb a történetük,az animének nagyon kellemes hangulata volt,a mangának pedig jobb a története,és a harcok is sokkal jobbak.Igaz még nem olvastam el minden eddigi fejezetet,de gyorsan haladok felé. Nevet Nekem nagyon tetszett az anime is,és a manga is tetszik. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 19:38:45 írta @nime-kun » Naplózva

"STAY POSITIVE.
STAY FIGHTING.
STAY BRAVE.
STAY AMBITIOUS.
STAY FOCUSED.
STAY STRONG.

...MENTALITY IS EVERYTHING."
-Device
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #49 Dátum: 13 szep 07, 13:28:22 »

Nagyon megszerettem ezt a mangát. Már a kedvenceim között van, a 3. helyen. Nevet

Nem rajongok különösebben a háremes dolgokért - nem mintha sok olyan mangát olvastam volna  -  , de ebben a mangában többnyire élvezem.
 Az első része megfogott a második szezon pedig magávalragadott. A poénok, na meg a lányok üdítően hatnak, egy jó kis szórakozás együtt. Az érzelmes részek pedig megindítóak jól el vannak találva, persze voltak olyan jelenetek ahol kicsit erőltetettnek éreztem, de nem rontja el az élményt. Nevet
 A harcokat pedig nagyon szeretem ebben, főleg mikor Moka rugdossa szét az ellenfeleket és végén "Tudd hol a helyed!" Hümm-hümm

Ma olvastam el a II szezon 37. fejezetét a 24.-től. Hát Moka múltja eléggé durva. Sajnos itt belefutottam egy spoilerbe - az én hibámból  smirksweat - ,miélőtt ezeket a fejezeteket olvastam volna, hogy Moka anyukáját ketté vágták. Ettől eltekintve nagy élmény volt Moka múltját nézni, voltak benne meglepetések, de nagyon.

Most meg ahol tartok Ura elment Akuhával, kiváncsi vagyok a nővére mit igért meg Akashanak. És még Hokuto is megjelent... egy tolókocsiban ? Igaz már mutatták így a hajójukon, de kiváncsi vagyok mitől került kerekesszékbe.

Na egyre izgalmasabb, hamarosan folytatom az olvasását. Nevet   
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
axe125
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #50 Dátum: 13 szep 07, 22:43:17 »

Üdv!

Én is ma végeztem ki a mangát.Kedden este vagy szerda reggel kezdtem már nem tudom mert éjszaka dolgoztam és elég durván összefolytak a napok.Gyakorlatilag egész héten nem csináltam semmi mást csak melóztam és olvastam a mangát.Olyan szinten ráfüggtem hogy az valami elképesztő.Eddig Naruto meg Bleach volt a kedvenc de ez jelen pillanatban simán üti mind a kettőt.Animét is lekaptam ma és meg néztem az első részt de szerintem a manga jobb.

Ha jól  néztem egy évben kb 11 rész jön ki.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #51 Dátum: 13 szep 08, 18:02:20 »

Hali!

Na ahol tegnap abbahagytam onnan folytattam egészen addig amíg magyarul fellelhető volt, de nem bírtam ki, s a gyatra angol tudásommal folytattam a 66. részig.
Nagyon tetszett ez a 66. rész. Moka és Tsukune jelenete felejthetetlen lett számomra...  Sír
És végre megjelent az utolsó nagyúr is.  Nevet  Kiváncsi vagyok Mikogami mihez fog kezdeni. Eddig nekem úgy tűnt, hogy a 3 nagyúr közül ő a leggyengébb. Remélem villantani fog valami elképesztőt.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!