24 máj 12, 21:52:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elfen Lied  (Megtekintve 48819 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #255 Dátum: 13 aug 10, 22:07:20 »

Na ezt is jó régen láttam vagy 6-7 éve.
Elég érdekes volt, voltak jelenetek amiken sírtam.
mikor az ovis (?) kis srác elkezdte a vázával ütni a kiskutyát... hát igen, Lucy helyében én is léptem volna ez ügyben. Csak hamarabb, és nem rögtön legyilkolásztam volna őket, hanem megismertettem volna velük, mit élt át szegény kutyus.  Hümm-hümm
Dettó.
Engem már felidegesítettek azok a kis szemétládák (az állatkínzás amúgy is egy elég érzékeny pontom) , pedig nem sűrű hogy egy kitalált cselekedet amit kitalált elkövetők tesznek a kitalált áldozattal ennyire felhúzzon.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #256 Dátum: 13 aug 10, 22:46:11 »

Túl értékelt, érzelmes ?megható? gore Nevet
Naplózva


marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #257 Dátum: 13 aug 14, 10:28:26 »

Pont most néztem meg én is. Lehet páran lehurrognak, de elmondom a véleményem.

Nos a története nem egy nagy szám, egyik öldöklés jön a másik után, körülbelül ennyi. Nem találtam 2. évadot ahol talán több értelmet nyerne a dolog, ez így nagyon befejezetlen szerintem. Nem a sok halállal és a vérrel van gondom mivel a Death Note-ban ugyan ez van, de ott ezt mégis egy kerek történet veszi körül, teljes magyarázattal.
A cselekmény tényleg szomorú, megmutatkozik benne az emberek sötét oldala is. A főszereplő (Lucy) lelkét láthatjuk miként torzul el, és hogyan lesz kegyetlen gyilkos. Ez kifejezetten tetszett (nem az ok, mert az nekem is ellenemre volt), hogy ilyen szinten meg lett magyarázva, mert eddig bárhol láttam ilyen "gonosz leszek" fordulatot mindig valamilyen gyenge indok volt, tisztelet egy-két kivételnek. Ennek ellenére is sokszor értelmetlen lesz mert jót és rosszat is öl ezután, válogatás nélkül.
Mondjuk még mindig sokkal jobb, mint egy amerikai "hentelős horror" film aminek tényleg semmi értelme nincs.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 14, 10:38:33 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #258 Dátum: 13 szep 15, 19:53:19 »

Nekem tetszett ez az anime, átjött a mondanivalója.
Mikor elkezdtem nézni (tegnap) nem gondoltam volna, hogy ilyen szerelmi háromszög lesz benne. Azt hittem, hogy egy szimpla horror anime amiben csak a hentelés megy. Kellemesen csalódtam. Mosolyog A véres jelenetek nem ráztak meg mert már a legtöbbet már láttam a Youtuben xD. Szóval én alapból tudtam, hogy ilyen véres lesz.

Nekem a kedvenc szereplőm Lucy/Nyu. Valahogy bejönnek ezek a gyilkolászós Yandere női szereplők. Talán azért mert annyira eltérnek az átlagos főhősnőktől. Igazából nem csoda, hogy ilyen gyilkolhatnékjuk van, hiszen szinte senki sem kezeli őket emberként. Még ruhájuk sem volt a laborban.
Lucy múltja nagyon megfogott. Szegény előszór bízott meg valakiben, aztán rögtön elárulják és elveszik az egyetlen örömét az életben. Jól mondta, akkor a kis srácoknak (de visszafogtam magam Nevet), hogy inkább ők a nem emberek. Aztán jött Touka, aki mindig kedves vele és a szarvait is menőnek találja.^^ Azok nagyon szép részek, mikor együtt játszanak.

Kurama és Nana kapcsolatát még mindig nem nagyon értem. Az elején tök hidegen bánik vele, mintha csak egy kísérleti nyúl lenne, utána ellenszegül a parancsnak és megszöktetni őt. Ez még úgy okés is lenne, hisz mindenki azt hitte, hogy ő a lánya, mikor kiderült, hogy mégsem ölte meg újszülöttként. De, aztán kiderült, hogy az igazi lánya Mariko, AKA 35. Mariko sem érti, hogy Nana miért szólítja őt Papának, miközben ő szinte egész végig egyedül volt a sötét szobában. Szóval miért viselkedett Nana apjaként, miközben a valódi lánya is ott volt. (persze az apa rész csak azután értendő, hogy megszöktette őt.) A végső jelenete Marikoval tényleg megható volt. Nem bántam volna, ha eltudtak volna gondtalanul sétálni, kihagyva a robbanást. Szomorú

A vége elég ködöz lett és a készítők a nézőre bízzák a döntést, hogy Lucy életben maradt vagy sem, ki áll az ajtóban. Én úgy gondolom, hogy Lucy életben maradt és ő ment vissza, hogy együtt éljen Koutával és a többiekkel. Mutatták, hogy a sortűzben letörik a szarva. Ugyanakkor az is látszódik, hogy a kezei jóval tovább nyúlnak, mint 2 méter(!). Az óra, ami el volt romolva és amit Nyu szerelgetett, hirtelen megszólal és a zenedoboz elhallgat. Persze itt is van csavar, mert Nyu próbálta megjavítani az órát de nem sikerült neki. Hümm-hümm Wanta is láthatóan felismerte a kapu előtt álló személyt mert nagyon örült neki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 16 17 [18]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!