24 máj 12, 14:37:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elfen Lied  (Megtekintve 48812 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #240 Dátum: 10 okt 19, 16:28:00 »

ez tragikus?
levágják a kiscsaj egyik lábát... "nem fájt ^^"
másikat is... "nem fájt ^^"
kezét... "nem fájt ^^"
másikat is... "na jó ez már fájt Technikai KO"

ezen behaltam ahoz képest h elég morbid Nyelvesít
amm télleg jo kis történet Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #241 Dátum: 10 okt 19, 16:40:23 »

Zer0 ha olvasnád a HSZeket és nem csak rájuk néznél lejönne ki mire gondolt "tragikus" alatt. Leírtam a 3katarzist ami ért az anime során. Az , hogy neked csak annyi jött le az animéből , hogy repülnek a végtagok és fröcsög a vér , arról árulkodik , hogy csak azért nézted meg , hogy a MAL listádon végre a Completed részlegbe tehesd. Vagy esetleg rossz szemszögből értelmeztem a sokatmondó hozzászólásod? Szomorú Mert akkor elnézést. ^^
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #242 Dátum: 11 jan 01, 18:37:09 »

Nagyon megfogott, főleg, hogy néha humort is tesznek bele a megrázó sztorihoz képest. Rits-el 8. résznél járunk.
Zer0 hozzád csak annyit tudok szólni, hogy még a jelenet sem így volt.. És nem kiscsaj, hanem Nana Nyelvesít

szerk.
Elfelejtettem említeni az OP-t. Hát nagyon nem tetszik.. xd De az ending, az egyszerűen *-*
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 01, 22:09:11 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #243 Dátum: 11 jan 02, 08:37:32 »

Egy végtag. Nem nézd kettő! Úristen! Nézd három is! Nemmerek odanézni T3T ! Ezért nekem nem jöttek le ezek a nagy végtag dobálások, najó azért első részt azt nemlehet tagadni, hogy volt. Nana előszőr egy negatívum volt számomra, de ahogy kijött róla egy rész őt is megszerettem. Viszont Nyu, egyre okosabb lesz! Összeírtam a szavakat, amiket eddig tud. (Legalábbis ott ahol mi tartunk.):
Kouta, jessz, kádó (>^-^)>, Nyu    (Mivel a Kádo-t nemtom hogykell írni így írtam, de hogy kivehető legyen azt jelenti ölelés)
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Putir
Vendég
« Válasz #244 Dátum: 12 jan 10, 19:06:22 »

Hát csak mostanában volt időm megnézni ezt a csodás animét.
Mit ne mondjak eddig ez az egyik kedvenc ecchim sőt talán animém.
Rits azért ennél többet tudott nyuu.Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #245 Dátum: 12 jan 12, 13:36:21 »

én már megnéztem az első részt tegnap, szal még nincs róla véleményem. mondjuk nem értem, hogy az eleén ha már mindenkit megölt, az öltönyös csávót miért nem? és össz-vissz hány részes?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #246 Dátum: 12 jan 12, 13:43:02 »

13+1 extra, ha jól tudom.
Az öltönyös csávóval meg azért nem oylan volt az a találkozás mint a névtelen őrökkel.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #247 Dátum: 12 jan 12, 16:10:22 »

Ha megnézed az összes részt rájössz, hogy miért nem ölte meg az öltönyös csávót. Persze a golyó sem segítette, amit a fejébe kapott Nevet. Már ha jól emlékszem rá.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #248 Dátum: 12 jan 15, 21:38:38 »

Megnéztem a 13 részt, és érik már azaz extra is nálam. Nekem nagyon semmilyen anime.  Gondolkozik Elnézegettem, sőt, egész jól elvoltam vele. A múltbeli visszaemlékezések tetszettek is, Lucy igazán kinyírhatta volna Yukát már akkor, mikor ott ölelgette Koutát!!  >.<#
A véres jelenetek--- nos, hát, néha úgy találtam, már kicsit túlzás, de aztán megnyugodott a lelkem. Az egyetlen jelenet, ami felfordította a gyomrom, az volt, mikor az ovis (?) kis srác elkezdte a vázával ütni a kiskutyát... hát igen, Lucy helyében én is léptem volna ez ügyben. Csak hamarabb, és nem rögtön legyilkolásztam volna őket, hanem megismertettem volna velük, mit élt át szegény kutyus.  Hümm-hümm
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #249 Dátum: 12 ápr 20, 15:19:44 »

Véres és morbid, ugyanakkor megható és elgondolkodtató. Bevallom, ilyen érzéseket rég nem keltett bennem egy anime sem.  Neeem
Én is csak pislogtam, amikor Lucy-san sortűzbe került... De legalább Nana megúszta. És ott volt Kurama meg a lánya halála. Gyönyörű jelenet volt, az biztos Szomorú
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #250 Dátum: 12 ápr 20, 15:37:35 »

Crazycat, ajánlom fiygelmedbe a mangát, én magam uygan csak belenéztem, mert anynira nem jött be, viszont az sokkal hosszabb, és kidolgozottabb is.
Igaz, nincsenek sem átdolgozott Klimt festmények, sem operazene, de ez van Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #251 Dátum: 12 ápr 21, 23:24:25 »

Hmm.. lassan folytanti kéne... xD Biztos megnézem majd, van olyan híres, hogy megérdemelje, de most nézek Rainbow:...-t, YYH-t, meg a sima FMA-t is meg kéne nézni. Na meg első rész alapján nem nagy szám. Majd nyáron. ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #252 Dátum: 12 ápr 23, 03:26:42 »

Sabaku, inkább FMA-t nézd meg mint ezt. Nagy kedvence mindenkinek, (nem tudom miért) de szerintem csak a véres dolgok miatt, meg persze a sok béna ecchi miatt. Szerintem nem nagy szám egy anime, sőt bevallom nagyon rég láttam, de inkább az idegesítő dolgok maradtak meg bennem, nem pedig hogy mi olyan "jó" benne. De nem lebeszéllek, csak inkább, ne erőltesd magad hogy megnézd.  smirksweat
Naplózva


squier
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #253 Dátum: 12 máj 19, 15:56:48 »

Aki végig olvasta a mangát és sikerült is valamilyen szinten megértenie,így az egészet,és a végét is érti az legyen szíves nekem egy -ben elmesélni. Nevet  A lényeget,meg hogy miis lett a vége.
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #254 Dátum: 12 aug 10, 08:24:42 »

Hát igen sajnos a manga csak az 55.ig részig lett lefordítva magyarra de angolul bárhol megtalálod   Ördögi ,de ahogy elnéztem itt a commenteket nem sokan olvastátok a mangát (bár tény hogy az anime 1000x jobb lett mint a manga volt és pont azért mert rengetek helyen el üt tőle. Pl: rengetek idegesítő szereplő kimaradt sajnos Bando nem ikszdé , kevésbe lett pszichopata személyiség Lucy (animébe érzelem mentesnek tűnik mikor öl mangába szabályos röhög áldozatai felett smirksweat , nem ment visza a szigetre hogy kiirtsa fogva tartóit  smirksweat ,Nana is értelmesebbre sikerült (mangába néha elég idegesítő),vége teljesen más lett mint a mangába volt és szebb halált kapott főhősünk (anime előbb ért véget mint a manga Gondolkozik)

Ami viszont negatívum hogy sok dolog kimaradt mivel ilyen kevés részbe nem fért bele.PL (maga az Elfen Lied ami egy német dal animébe sehol se szerepelt mangába fontos szerepet kapott), kevesebb a háttér info Lucy-val kapcsolatba (Eredeti neve Kaede ezt se említik benne, Lucy csak a diclonius személyisége)

Remélem kedvet kaptok páran hogy elolvassátok, bár ahogy irtam manga sokkal gyengébb de enélkül sok dolgot nem tudnátok.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 15:29:21 írta exuslucy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!