24 máj 13, 12:31:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Full Metal Panic!  (Megtekintve 38986 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #180 Dátum: 10 aug 05, 20:59:06 »

Nah az alap szériával már végeztem is,és ahogy ismerem magam jó eséllyel meglesz még ma a Fumoffu is xD
Egész jó kis anime volt,pedig eleve negatív előítéletekkel kezdtem neki... Pár mechás animébe belenéztem de 3-4 rész elég is volt belőlük^^"
Ebbe is csak azért kezdtem bele mert elég "nagy neve" van,de nem bántam meg. Nálam tipikusan "egyszermegnézem" kategóriának tűnik,de így unaloműzésre nem volt rossz Mosolyog

nálam 10/7 pontos,de ez csak az alap széria:D
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #181 Dátum: 10 aug 05, 21:58:49 »

A fomoffou olyan dolog , amire ha nem adsz 10es skálán 11et , akkor nincs humorérzéked x'D
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #182 Dátum: 10 aug 06, 20:16:32 »

Nah ebben tökéletesen igazad volt Nevet
ez elmebeteg egy széria volt xD
annál a résznél amikor megérkezett Testarossa nagyjából már folyt a könnyem a röhögéstől xD

azért kap csak 10/10 pontot mert Kurz meg Testarossa alig szerepelt, és ők is a kedvenceim közé tartoztak^^

igazából úgy terveztem hogy ilyenkorra befejezem a tsr-t,csak a technika közbeszólt xD
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #183 Dátum: 10 aug 06, 20:37:23 »

Ne feledd, hogy van még egy OVA is... Azt kötelező megnézni^^ Teletha Tessarosa  egy napjaXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #184 Dátum: 10 aug 06, 21:04:32 »

van egy olyan érzésem hogy tetszeni fog xD
TSR után szerintem első dolgom lesz majd Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #185 Dátum: 10 aug 06, 21:52:08 »

Az Ova is ütős >.<. Testarossa kínzása az nagyon állat xD Itt Andrei specialitására gondolok ikszdé
De a TSR sorozatból Gates a legnagyobb. Annyira elmebeteg , hogy az már fájt sokszor xD
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #186 Dátum: 10 aug 06, 22:00:10 »

Hűt... én Gate-et nagyon nem bírom... alapból utálni szoktam a negatív szereplőketXD  de ez annyira elmeroggyant, hogy nagyon utáálom.

Andrei-nek hívják azt a manust?ikszdé  hmm.. nem is rémlikXD  már ha egyre gondolunk.  Mistich, ezt ne olvasd el amíg meg nem nézted az ovát: Arról beszélünk, aki főzött finom Borscs-ot?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #187 Dátum: 10 aug 06, 22:28:39 »

Andrei Kalinin ^^ Az ősz hajú jófej muksó a Mithrilből Nyelvesít Összetéveszthetetlen xD
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #188 Dátum: 10 aug 06, 22:45:14 »

Most hogy így mondtad, hogy Kalinin, így egyből tudom... csak sose szólították úgy, így nem jegyeztem megXD  Borscs... utálom a céklát^^"
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #189 Dátum: 10 aug 07, 22:02:54 »

nah és megvan a tsr is. Ez nekem sokkal jobban tetszett mint az alap. Jobbak voltak a harcok is,és az is feljebb vitte a szintet amikor Souske(hogykell írni?xD)  depizett:D
Tessa a végén milyet ugrált a vallomásféleség után xD

10/9---> de csak mert mecha xD

az egész szériát egybenézve pedig egy jó 8.5 pontosnak mondanám,ha a rendes gépem meg lesz javítva mindenképp végignézem mégegyszer Nevet

egyébként az OVA-hoz tud valaki adni letöltési linket? ahonnan eddig szedtem nincs fent,és nem is nagyon találom^^"
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 07, 22:04:01 írta Mistich » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #190 Dátum: 10 aug 07, 22:41:55 »

Mistich megy a pm !
Sousukenek kell írni Mosolyog
Illetve ugye , hogy Gates mekkora fazon volt? ikszdé Mekkora elmebetegség a végefelé , amikor az egyik csajszi holttestével játszik. Fantasztikus az ember xD az egyik legviccesebb "főgonosz" nálam xD
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #191 Dátum: 10 aug 07, 22:50:47 »

naigen,nem semmi karakter xD
Nem is volt csávókám kiszámíthatatlan...xD egyik pillanatban még hülyéskedik,másikban meg már a saját embereit nyírja ki...xD
Meg még azt is bírtam amikor a csatatéren megjegyezte hogy mindenki meghalt... pár perc múlva fejbelövi az emberét,és csodálkozik hogy az se élte túl xD

szerk.:
OVA hivatalosan is kivégezve Nevet
ez kész volt,főleg az indulása xD
szegény Tessa milyen fejet vágott amikor magához tért xD
Sousuke-t se verte a víz amikor a kapitány majdnemcsak egy melltartóban meg egy bugyiban ölelgette xDD De ez a reakció csak nekem volt furcsa az adott szituációban? én szerintem nem pont így reagáltam volna Sousuke helyében xD
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 08, 01:13:08 írta Mistich » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #192 Dátum: 10 aug 08, 09:39:15 »

Sagara san nem éppen a nőkkel való ismerkedésre lett kiképezve x'D Sima sorozatból most eszembe jutott amikor Melissa összeállítja az ideális középsulis táskáját Sousukenek x'DDD
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #193 Dátum: 10 aug 08, 10:59:09 »

17 éves, és nőt nem nagyon látot, honnan tudná mire valóXD  Helmajistanban meg szerintem nem is volt ilyen cuccXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #194 Dátum: 11 júl 13, 01:46:58 »

A fomoffou olyan dolog , amire ha nem adsz 10es skálán 11et , akkor nincs humorérzéked x'D
Na ez teljes mértékben így igaz, ahogy állítod Nevet Nevet
Mind a 3 évad úgy jó, ahogy van, főleg a 2.évad Nevet Nevet Hát az kész, ahogy Sousuke rendezte a dolgokat, nekem nagyon tetszettek a poénok benne. Egy ideig benne is volt a top10-es anime listámba Nevet Nevet
+ Tessarossa jó nő Nevet Nevet Ő volt a másik kedvencem benne Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!