24 máj 13, 01:21:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rurouni Kenshin  (Megtekintve 20469 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #15 Dátum: 07 júl 12, 07:48:25 »

Youtubon sajna nincs fent, ezért nem láttam a közepét... Elkezdtem tölteni, de amilyen tempóval jön várhatok néhány napot..évet, de megéri. Én végig angolul láttam, néha spanyolul (ova), na az érdekelne vmi közérthetőbb nyelven is....  Nevet magyar feliratot nem kerestem, akkor hogy tanulnék közben angolul (ez a fedősztori!!) Nevet Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #16 Dátum: 07 júl 13, 13:20:52 »

Értelek hát én megvárom a magyar feliratot mert neztem az angollal és neha hüleséget irnak szal inkabb várok Nevet, amugy a US-röl le tod szedni az ovat japan hangal angol felirattal Mosolyog, az AA-n meg talalsz hozza magyar feliratot Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #17 Dátum: 07 júl 13, 14:01:06 »

Köszi!! Nevet :Sikerült letölteni, de még szedtem hozzá elég erőt, h meg is nézzem. A végeredményt már úgy is tudom, egy-két csomag elhasznált zsepi. Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #18 Dátum: 07 júl 14, 22:26:39 »

Igazan nincs mit, en még angolal csak par reszt neztem de nem oan jo ugy inkabb varok a magyar feliratra, szal addig nem nezem meg az ova-t Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #19 Dátum: 07 júl 20, 12:26:06 »

jajj istenem az 52. részt látta már valaki...?nekem kifolyt a könnyem komolyan... :'(
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 20, 12:26:47 írta Ben Tennyson » Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #20 Dátum: 07 júl 20, 19:36:50 »

 Húúú. ha már a sorozaton sírsz, akkor el vagy tiltva az Ova-któl!!!! De ezt most tényleg komoly! Mosolyog Főként a végén, mikor csak Kauro beszél.... :'( :'( Amúgy a sorozatnak elég/viszonylag boldog a vége.... kacsint
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #21 Dátum: 07 júl 25, 12:47:27 »

Ahh nemar en még mindig addig neztem meg csak ameddig van hozza hun sub Nevet, asszem 42, vagy mar van tovabb is ?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #22 Dátum: 07 júl 25, 14:02:49 »

igazából csak azért sírtam az 52. résznél, mert mégiscsak a kedvenc karim szomorú múltját mutatta be.
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #23 Dátum: 07 aug 01, 05:58:59 »

http://uk.youtube.com/watch?v=dIXntR2Y8aY

Egy kis kedvcsináló, a moziból és a sorozatból lett összevágva , ezért tér el a rajzstílus....
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Fighting Dreamer
Vendég
« Válasz #24 Dátum: 07 szep 27, 17:05:03 »

Marha jó anime! Nem kell részleteznem! Nekem igazából az elején Kenshin volt a kedvencem... aztán most meg már inkább Kaoru és Aoshi és Sanosuke. még nem láttam végig az animet... de bivaj jó. és az OVA... nah azok híper szomorúak:( Sosem bírom ki könnyek nélkül. Olyan szép mikor Tomoe meghal... és mikor Kenshin. ááááááá:( de mosolygott... olyan olyan... olyan.... szívfakasztóan gyönyörű. A Movie is tök szomorú volt... Nem csodálkoztam, hogy Kenshin elveszitette a fejét... Én mindet megöltem volna:S
Naplózva
Kiru
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 07 szep 30, 19:49:09 »

OVA2= tuti mindenki sírás. Én a 94.résznél sírtam T.T olyan megható volt ikszdé Amúgy Tomoe-t nem bírom :/ Kaouru for eva Nevet
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #26 Dátum: 07 okt 07, 12:12:12 »

nekem Soujiro a kedvenc karim. Az ő múltját amikor mutatták, kegyetlen volt. Én akkor is sírtam.
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #27 Dátum: 08 jan 02, 11:53:17 »

Kenshin tényleg meghal?
Amúgy meg vki nem tudja mikor jelenik meg itthon a második kötet?
Amúgy meg nagyon bírom az Oro-kat!  Nevet Oro?
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 02, 12:27:47 írta gaara_fan » Naplózva

NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #28 Dátum: 08 feb 05, 12:20:51 »

Sajnos tényleg meghal. Naon jó ez a sorozat, de én az OVA-kat láttam először és olyan fura volt, h a sorozat meg tele volt poénokkal. Movie-t még csak 1et láttam. Linkeket nem tudnátok küldeni hozzá? :-X
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #29 Dátum: 08 feb 06, 20:21:21 »

nos hát akkor végig olvastam commenteket úgy érzem kell időt kerítenem erre az animére


utólag szerk: Nos elolvastam AA-n commenteket no meg spoilert még ha ezzel le is lövöm a lényeget néha elolvasom őket utána még izgatottabb leszek :p no de viszont valahogy nem vágyom drámai befejezésre ámbár azzal sincs bajom mer pont attól lesz valamikor egy anime szép.
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 06, 20:30:24 írta narut0 » Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!