24 máj 13, 19:12:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hellsing  (Megtekintve 52673 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Dátum: 07 jún 29, 19:06:12 »

Még csak most tünt fel hogy erröl a remekmüröl nics topic, na szal ide leirhatjatok véleményeteket vagy informaciotokat az animerol. Ez az anime szerintem vmi kolosszalis en nagyon szeretem nagyon jok a rajzok és hihhetetlen jok a karakterek jellemei szerintem az teszi jova ezt az animot, marmint a karakterek igazabol szinte mindenki "őrült" ebben az animeba Nevet, de ezert is egyedül állo a maga terén Mosolyog. Ezt barki megnezheti szerintem, kivéve azok akik nem birjak a vért ez is a "véres" animek köze sorolhato. Mindenki mas pedig nezze meg érdemes kacsint ;D.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #1 Dátum: 07 jún 29, 19:43:09 »

nekem is nagyon tetszik, a rajzok, a történet a zene mind király Nevet az ultimate-et még nem láttam, azt mondják követi a mangát és kicsit más a rajzstílus, na majd megnézem 8)
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #2 Dátum: 07 jún 29, 19:49:35 »

Nagyon jó anime, Alucard a kedvencem Nevet bírom hogy mindig csak játszik az ellenfeleivel, és látszólag élvezi hogy azok azt hiszik, legyőzhetik... Mosolyog Najó, azért Incognito-nál már Alucard is komolyan harcolt, de még így is simán legyőzte.
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #3 Dátum: 07 jún 29, 19:55:00 »

nagyon jó hangulata van, az szent. amikor átváltozott a vámpíros alakjába akkor végigfutott a borsó a hátamon  Nevet a zenéje meg elképesztően jó, leszedtem az egészet torrenttel, nagyon illik az animéhez Mosolyog szóval nagyon király Nevet
Naplózva
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #4 Dátum: 07 jún 29, 19:59:02 »

A zenéjét én is leszedtem még anno Nevet Jaj, Miss Hellsinget is birom, de ő a mangában azért őrültebb....
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #5 Dátum: 07 jún 29, 23:18:00 »

Ez az anime egy remekmű  Nevet aki szereti az animéket annak kihagyhatatlan  kacsint
A zenéjét én is nagyon szeretem, jól tükrözi az anime hangulatát
Naplózva
Count Adyn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



WWW
« Válasz #6 Dátum: 07 jún 29, 23:35:23 »

Azt hiszem nem is kell mondaom, hogy az egyik kedvencem:) Kár hogy elég rövid ???
Naplózva

"Un vero cavaliere non lascia mai una signora"
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7 Dátum: 07 jún 30, 01:36:06 »

Igen és mind emellett még befejezetlen is!!! ezt nem szeretem csak benen amugy ez ott lenen a top3 ban nalam, de igy nem nagyon hianyolom a befejezest annyira sok megvalaszolatlan kédés maradt a legfontosabb ki volt azaz ember aki legyözte Alucardot, és mit tett vele ezutan, aztan még az is ottvan hogy ki készitette azokat a csippeket ? És miert és ember vagy vámpír az aki készitette, bar az ultimateben erre adnak 1 valasznak nevezhetö valamit de az a millenium nevü s*arsag a nacikkal vagy mi az nem eleg latni akarom ki azaz ember és hallani akarom mik a tervei ezzel mert az ho uralni a vilagot 1000évig az nem eleég többet akarok.. Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #8 Dátum: 07 jún 30, 14:23:17 »

letöltöttem az ultimate-et, két rész, két OVA és egy special... vki elmondaná milyen sorrendben kell nézni? :-[ Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9 Dátum: 07 jún 30, 14:46:10 »

Nézd meg a két ovat elöször aztan a specialt bar en még a specialt nem is lattam azt honnan szedted ?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
vanbastel
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328


« Válasz #10 Dátum: 07 jún 30, 15:11:47 »

arról az ftpről, persze lehet h nem special, de ez a neve: [Ani-Jiyuu]_Hellsing_Ultimate_-_S1_[F64B03F7].avi
gondolom az s a specialt jelentheti  :-X
Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #11 Dátum: 07 jún 30, 17:50:59 »

A millenium-szál az eredet manga sztori,a Helena-Inqognítós meg egy improvizációs hülyeség,vagyi magyarán az Ultimate-nek job lesz a sztorija,megmagyaráz mindent,de Helena meg Inqognito nem lesznek,helyettük vizont sok rosszarszú náci,és csippgyártó kínaiak jönnek...
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #12 Dátum: 07 jún 30, 23:18:55 »

H miva az ultimate nem csak 2 részes ????
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #13 Dátum: 07 jún 30, 23:38:57 »

Az Ultimate 9 részes, de ha jól tudom, akkor még nem fejezték be  :Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #14 Dátum: 07 júl 01, 00:29:00 »

En is igy tom asszem 3 rész van még csak belöle de en csak 2 részt lattam a 3. at nem tudja vki honnan tom letölteni ?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: [1] 2 3 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!