24 máj 17, 16:41:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 111217 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gekkou
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 45


« Válasz #405 Dátum: 12 nov 16, 16:56:53 »

Nekem sem jön be a mostani Obito. Számomra túl komoly és túl sokat pofázik. A régi Obitót azonnal megkedveltem mert Kishi nagyon eltalálta a személyiségét és sajnálom ami történt vele:/ De így belegondolva,ha Obito nem "hal meg" akkor Kakashi még most és a szabályokat követné mindenek felett,és nem lenne olyan szórakoztató alak,mint amilyen lett. Nevet
Naplózva

"A titok ajtaját nem olyan nehéz kinyitni, mint ahogyan azt az emberek gondolják. Ellenkezőleg, az a szörnyű, milyen nehéz bezárni."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #406 Dátum: 12 nov 16, 22:55:23 »

Na igen ez elég valószínű bár lehet, hogy akkor is elveszítette volna őket ott ahol Rinn-t megölte ugye, hogy az ellenség ne kaphassa meg azokat az infokat lehet akkor Obitoval is végezni kellet volna, és akkor ide jutott volna, de ezek már csak feltételezések Mosolyog.
Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #407 Dátum: 12 nov 20, 23:03:07 »

Nekem ez a felnőtt obito nagyon is szimpatikus meg persze a gyerek is aki volt sőt a személyisége miatt meg az érzelmei teljessen meg tudom érteni sőt én is ezt tenném a helyében.. magamra emlékeztet sokszor Mosolyog 
Én is 1 jó akaratú ember voltam mindig és mikor felnőttem csak a szentimentalizmus erősödött bennem Nevet Obito detto ugyan ez és persze a Rin iránti érzelmei ... ha valaki bele gondol és Obito szemszögéből nézi a dolgokat teljesen megérti miért teszi ezt Mosolyog Én sem fogadnék el 1 olyan valóságot ahol már nem él az a lány akit szeretek Nevet Hát még Obito ... persze Madara bácsi meg jól kihasználja ezt és bábként mozgatja igazából őt is azzal hogy beszélt neki az örök tsukuyomiról meg hogy mit lehet vele elérni....  :/
Naplózva

ReinPein
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1


« Válasz #408 Dátum: 12 nov 26, 20:37:11 »

Nekem Obito személyes kedvencem azért, mert tudom, hogy egy ilyen helyzetben én is ugyan ezt tettem volna. Gyerekkorom óta gyűlölöm ezt a világot éshát, így igazán közel került hozzám a karakter. Habár ez az 'elszedemNagatorinneganját' húzása nem tetszett.
Naplózva

I want you to feel pain, to think about pain, to accept pain, to know pain.
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #409 Dátum: 12 nov 26, 21:17:23 »

A Rinnengan kellett neki a gedo mazo szobor megidézéséhez és irányításához Nevet Ha azt vesszük hogy madara nélkül állt neki a holdszem projeckt-nek akkor teljesen érthető megmozdulás részéről hogy elveszi nagato rinnenganját Nevet Meg persze Hashirama sejtjei is kellettek neki elvileg hozzá de azok már mint tudjuk megvannak neki Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #410 Dátum: 12 nov 26, 21:39:41 »

Az még mindig nem "Nagato Rinneganja". Amúgy sem volt szüksége a szemekre a GM irányításához: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/16 Csak a nagyobb erőhöz kellett neki, aztán az Edo-zombiknál is kapóra jött a 6 test irányításához.

Amúgy Obito karaktere épp most jó, nem az a szerecsétlen szájhős, hanem kemény és határozott + most már van mire arcoznia.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 26, 21:41:49 írta Aizen » Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #411 Dátum: 12 nov 27, 10:06:32 »

Eddig szép és jó sz*r volt, most meg pont jó? fene nem érti épp a havibajotokat Nevet
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #412 Dátum: 12 nov 27, 11:10:02 »

Aizen
 Az Uchihákban mindig is meg volt.... az a kék vérű vagyok dolog, hogy ő/ők többnek érzik magukat akárkinél, de ezt eddig csak tudtommal 2 személy bírta levetkőzni, Itachi de ő már halott, és most Obito de nekem most már ő is halott, és az is marad, ha csak Kakashi nem változtatja meg a gondolkodás, vagy Naruto(a különleges adotságaival ) menetét mert, rossz oldalra állították az események.

Tudom nem kéne hasonlítgatni, de régen Naruto is ilyen szájkaratés volt, és most mi lett belőle még ha Kurama erejét nem is számítjuk akkor is erős ninja lett belőle.
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #413 Dátum: 13 jan 02, 18:50:54 »

Milyen jó, hogy már a vezetéknevét is tudjuk Mosolyog

Most komolyan,Obito csak miatta ment át "világmegváltóvagyok" állapotba ? Mertha igen,akkor nagyon szerethette. De ha nem is csak Rin miatt, de ő volt az aki "ráébresztette" milyen is a világ. Talán ha Rin nem hal meg, most nem lenne 4. shinobi háboru. Rin...mit tettél !  ikszdé
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #414 Dátum: 13 jan 02, 18:52:23 »

Minden egy csaj miatt van  smirksweat
Vicces lenne ha kiderülne. hogy Madara is csupán a halott szerelmét szeretné viszont látni akit anno Hashirama ölt meg  smirksweat
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #415 Dátum: 13 jan 02, 19:00:58 »

Minden egy csaj miatt van  smirksweat
Vicces lenne ha kiderülne. hogy Madara is csupán a halott szerelmét szeretné viszont látni akit anno Hashirama ölt meg  smirksweat


OFF Madara eléggé semibbe veszi a nőket ha abból indulunk ki amit Tsunadénak mondott ("plusz, csak egy gyenge nő vagy...")
Rin vajon milyen lenne Obito tökéletes világában ?
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #416 Dátum: 13 jan 02, 19:36:36 »

Minden egy csaj miatt van  smirksweat
Vicces lenne ha kiderülne. hogy Madara is csupán a halott szerelmét szeretné viszont látni akit anno Hashirama ölt meg  smirksweat


OFF Madara eléggé semibbe veszi a nőket ha abból indulunk ki amit Tsunadénak mondott ("plusz, csak egy gyenge nő vagy...")
Rin vajon milyen lenne Obito tökéletes világában ?


kb 13 éves és kevésbé lyukas Nevet ( na jó, inkább írom a PM-et) 
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #417 Dátum: 13 jan 02, 20:36:54 »

Ez a csaj eléggé megszívta.  smirksweat
Igaz h Kakakshi a kedvenc animekarakterem, de amit Rinnel tett (mangások tudják h mire gondolok), azért 1 icipicit "haragszok" rá.  Gondolkozik
Biztos megvolt rá az oka amit tett de akkor is szerencsétlen még fel se érkezte fogni h mi történt vele.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #418 Dátum: 13 jan 02, 20:45:10 »

Igazából az gondolkodtat el Rinnel kapcsolatban, hogyha már akkoriban is elég jó orvosi ninja volt, mivé nőhette volna ki magát mostanra... Szerény véleményem szerint Shizune szintre simán feltornázta volna magát. Sajnálom, hogy nem tudjuk meg sohasem, szimpatikus volt a karaktere, nem az a megrögzött "Kakashi-kun" imádat, mint Sakura, de a szerepe végülis ugyan az maradt az alapkoncepció szerint, szeretni a csapat menőjét, és segíteni a csapatot. Fáj érte a szívem tényleg, aranyosnak tűnt. Nem szeretném, ha kiderülne, hogy igazából kém/áruló volt, a genjutsu/egyéb irányító technika hatása alá kerülés lenne a legszimpatikusabb.  Neeem
Naplózva
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #419 Dátum: 13 jan 02, 22:12:01 »

Nem hiszem hogy kém/áruló lett volna, szerintem Kakashi azért ölte meg, mert nem volt képes megvédeni, és mint tudjuk egy rakás ellenség vette körül őket, lehet azt gondolta, rosszabb lesz Rinnek ha elfogják ráadásul igy a falu pár információi is kiszivároghattak volna.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 15:38:09 írta Dattenaro » Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!