24 máj 13, 04:11:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 149706 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #45 Dátum: 13 márc 31, 12:37:54 »

Ennek nagyon örülök.
Ha jól olvasom akkor Magnostadttal folytatják. Akkor ezek szerint kihagyják a közti részt és a szétválást? Vagy az most lesz az animénél?

CsukiIce és marioV: mindkettőtöknek köszönöm a linkeket. Mosolyog
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #46 Dátum: 13 márc 31, 16:08:12 »

Szívesen!

Megnéztem az utolsó részt is és a vége mindent vitt. Na itt nem az 1. évad zárására gondolok, hanem a kb 1-2 perces 2. évad előzetesre. Nagyon sok új szereplőt és helyszínt megmutattak, aminek nagyon örülök, többek között a Kou birodalom központját és hercegeit, Magnostadt + az ottani szereplőket, ja és Seherezádé is nagyon csini lett. Nagyon várom a 2. évadot, ha a rajzolás színvonala megmarad, akkor biztos űberelni fogja az 1. szezont, már csak a cselekménye miatt is!
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 31, 16:14:40 írta CsukiIce » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #47 Dátum: 13 márc 31, 17:06:44 »

Türelmetlen voltam és megnéztem az utolsó részt felirat nélkül.
Morgiana most hogy-hogy így tud harcolni. Ha jól emlékszem mikor utoljára láttuk épp súlyosan kimerült volt, és nem tudott harcolni, erre most itt harcol majdnem kipihenten. Zaganra meg nem mondok semmit. Úgy ahogy van kihagytak mindent belőle, így most szinte nincs is személyisége. Meg nem magától kellett volna jönnie és úgy kiválasztania Hakuryuut? Sindriai harcok jók lettek. Alibaba lelke igen érdekes volt, de ez aváltozás miatt van. Annak azért örülök hogy Cassimot nem hagyták ki, hogy segített. Igazából szerintem nem lett rossz Alibaba és Aladdin beszélgetése.

Sinbad nagyon jól nézett ki. Szépen megcsinálták, és a manga szerint.

A rész közepe mármint a Sinbad harc után Alibabát leszámítva manga hű volt, még tán a Salamon jelenet volt filler, de ezt nem tudom biztosra. Jól láttam ott hogy a három ember ott Amon, Paimon és Zagan lenne csak emberi alakban a háború előtt? Már erre nem emlékszem a mangában teljesen. Többi meg elmegy.
Mi az a sok kincs ott náluk? Most volt egy jó nagy harcuk, de még azért kincset visznek?

Az utolsó két perc na az jó volt. Nagyon szépek már most a szereplők rajzolása. Seherezádé, a kancellár és a többiek. Remélem abban nem lesz ilyen sok változtatás mint itt a végénél.

Itt van a Sinbad különkiadás is angolul: http://mangafox.me/manga/sinbad_no_bouken_prototype/v01/c001/1.html
Szerintem nagyon jó lett. Szívesen látnám majd animében is.

A heti manga: http://www.mangahere.com/manga/magi/v12/c179/

Mit ne  mondjak nem a legkellemesebb rész volt. Mogamett meg teljesen megváltozott, pedig jó volt a fiatal énje. És megint itt van a fekete rukh, sőt tán most neki is feketévé vált.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 00:21:24 írta zitagirl » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #48 Dátum: 13 ápr 01, 01:26:04 »

Én is türelmetlen voltam és megnéztem felirat nélkül.
Hát egy picit csalódtam, hogy őszinte legyek. Konkrétan az egész Sötét Király Alibaba dolgot a kukába kellett volna vetni mielőtt kitalálták volna. Hogy miért? Egyszerűen nem volt semmi szerepe. Öt perc sem kellett és máris megkapta Salamon Bölcsességét Aladdintól és láss csodát a gonoszság és az átok is elszállt, vagyis Zaganra semmi szükség nem volt, pedig eredetileg ezért mentek a labirintusba. >.<# Ha már Zagan, Hakuryuu csöndben megszerezte az erejét... Nem lenne ezzel semmi probléma, de honnan is volt Hakuryuunak még ereje arra, hogy előhívja? A Magoi manipulált támadásival Zagan gólemjei ellen eléggé leamortizálta magát anno, de lefogadom, hogy Morgiana meggyógyítását is Zagannak köszönhetjük. A Salamonos jelenet Paimonnal, Amonnal és Zagannal nem volt filler. Ugyanúgy történt minden mint a mangában csak az anime még hozzácsapta az átok eltávolításához a gonoszság eltávolítása részt. A Sindriai részek nagyon jók lettek, ahogyan Kougyoku is  Kúl Pirul
A rész vége hasonlított a Sinbad különkiadás elejéhez(Drakon hogyan válhatott sárkánnyá). Azt hittem eddig, hogy Yunan lány  smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #49 Dátum: 13 ápr 01, 08:38:32 »

Mondjuk úgy ezt a részt, hogy eléggé összecsapták, és a manga elemeit hanyagolták, és betették a saját elképzelésük szerint. Zagant teljesen elrontották személyileg, hogy csak így Hakuryuu előhívta.
Yunan tényleg elég nőies, de rengeteg karakter nőies, nem csak ő.

Végső értékelés:
Maga az anime története jó és az elejét leszámítva, a Balbadd arc végéig manga és ezek lettek a legjobb részek. A hangulat, a szereplők, meg minden nagyon jóra sikerült. Nevet Zagan arcnál viszont már annyit változtattak, hogy az utolsó két rész már teljesen eltért az előzőektől.(SAO-nál is ez volt. Első fele nagyon jó volt, aztán át csapott valami másba. Miért csinálja így az A-1 Pictres?) Rengeteg infót kihagytak, a szereplőket megváltoztatták (Alibaba és Zagan főképp). Az a Sindriai háború meg, tudom hogy csak a nagy vége miatt csinálták, de akkor sem tudom nagyon elnézni az ekkora változtatásokat. Neeem Neeem
Viszont a többi szerintem nagyon jól sikerült. A zenéje az egyik kedvencem lett. Nevet Nevet Az openingek és az endingek is jók lettek, bár igen sokat spoilereztek, de a zene passzolt. Mosolyog A rajzolás is jó volt egy-egy hibával, de a harc jeleneteket és minden mást nagyon szépen megcsináltak. A hangok többsége passzol, de Hakuryuué még mindig nem passzol hozzá. >.<#
Én azt mondom, hogy ez még mindig egy jó anime a végével is, de kötelezően ajánlom elolvasni a mangát mindenkinek. olvas

A 2.évadot meg nagyon várom, ha mangahűek lesznek, mert akkor nagyon jó lesz az elkövetkezendő évad. Mosolyog

Most így az előző fejezetek alapján van egy ötletem. Mi van ha Aladdin Salamonnak a leszármazottja vagy reinkarnációja? Ő az egyetlen magi aki nem emberek közt volt hanem Ugóval egy dungeonben. Csak ő tudja használni Salamon bölcsességét, és biztos volt valamilyen ok arra, hogy ott élt. Semmit nem tudunk a múltjáról, csak azt a nagyon kicsit. Nagyon valószínűtlen lenne, hogy mind ez csak a véletlen műve.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 01, 12:08:08 írta zitagirl » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #50 Dátum: 13 ápr 01, 12:08:23 »

Hm ha ennyire eltér az anime és a manga, akkor elkezdem olvasni a mangát is. Tud valaki pü-ben linket küldeni, ha van hozzá magyar fordítás?

Ja és Zitagirl, valami eszméletlenül király a Morgianas avatárod Oo
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #51 Dátum: 13 ápr 01, 12:14:18 »

Köszönöm Lew. Pirul
Sajnos én sem találok sehol magyarul, csak angolul van. Örülnék ha valamelyik fordító csapat elkezdené fordítani, mert tényleg jó manga. Angolul lehet csak találni mindenhol. Angolul tudod letöltési linket küldeni az egésszel meg a Sinbad résszel is. Meg nem rég olvastam, hogy a Sinbad melléktörténetet is folytatni fogja a mangaka.
Naplózva
Suhi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #52 Dátum: 13 ápr 04, 16:05:33 »

Sziasztok! Én Tudok oldalt ahol magyarul is el kezdték le fordítani a mangát, igaz még nem érték utol a megjelenést. Angolul is követem és ez az utolsó manga fejezet nálam is nagyot ütött, főképp hogy Mogamett csinált egy Pál fordulást. Bár annyit nem változott a jelenlegi személyéhez képest amit alapból meg ismertünk mint a fiatal énjéhez képest.
Majd remélem valamikor meg tudjuk Aladdinnak a teljes multját is a manga végén. XP
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 16:09:46 írta Suhi » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #53 Dátum: 13 ápr 04, 16:20:29 »

PÜ-ben eltudnád küldeni a honlap linkjét? Jó lenne átolvasni magyarul is.
Szerintem igenis elég sokat változott a fiatal énjéhez képest főleg most látszik ez rajta.
Naplózva
Suhi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #54 Dátum: 13 ápr 04, 16:37:30 »

El mentek a PÜ-k. kacsint
Igaz rosszul fogalmaztam, a fiatal énjéhez képest teljesen meg változott, mert a látása le szűkült teljesen csak a mágusokra, másokat már semmire sem tart. Csak még az elején kicsit itt is még jónak volt be állítva amikor meg ismertük, igaz én már akkor fekete rukhokra számítottam amikor aladdinnal beszélt személyesen. Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #55 Dátum: 13 ápr 04, 16:43:14 »

Köszönöm Mosolyog
Még az arc elején igen szimpatikus volt, aztán ahogy kiderült z igazság, az 5. körzetről, úgy változott meg a kép róla. Aladdin is mondta mikor beszéltek, hogy nem helyesli a nézetét, de nem gonosz egészen mostanáig. Most is ott halnak az emberek, csak azért, hogy több magoi-uk legyen, és le se sz*rja őket. A fejezet végén meg már a rukhja is megváltozhatott.  
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 04, 16:47:45 írta zitagirl » Naplózva
Suhi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #56 Dátum: 13 ápr 04, 17:18:38 »

Szívesen ^^
Igen igen emlékszem rá.
És meg is változott a rukhja látszik a képen, meg táplálja a fekete dzsin-eket ha jól láttam szép nagyok lesznek mit ne mondjak.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #57 Dátum: 13 ápr 04, 17:31:33 »

Volt idejük a növekedésre. Még külön tanulmányozták is a fekete rukhot és még a diákoknak is mutogatták azt. Nem lesz egyszerű harc az biztos. Egyet is elég nehezen lehetett legyőzni, nem hogy ennyit. Tényleg Morgianával mi van? Még mindig ott lenne? Jó lenne őt is viszont látni.
Naplózva
Suhi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #58 Dátum: 13 ápr 04, 17:42:48 »

Ezen gondolkoztam én si hogy már rég láttuk Morgiana-t de hasonló következtetésre jutottam mint te. Kiváncsi leszek hogy mennyit fejlődött ő is meg Alibaba is. Ha már Scherezade Magi eléggé tiszteli őt. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #59 Dátum: 13 ápr 04, 17:51:27 »

Alibaba iztos sokat fejlődhetett Reimben, és biztos Morgiana is, legalábbis a fanalis képességeit, meg a household vesseljét is biztosan hosszabb ideig tudja már használni.
A Kou hadsereg is mindjárt Magnostadthoz ér. Seherezádé meg nem lesz már sokáig elmondása szerint.

Aladdinról még mindig alig tudunk valamicskét, és én szerintem Salamon reinkarnációja lehet, vagy az utódja. Kitűnik sok szempontból is a többi magitól.

Még Amonnál is várható valami, mivel mondta a Zagan dungeonban, hogy lassan életet ad.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!