24 máj 15, 21:42:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 807 808 [809] 810 811 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554664 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #12120 Dátum: 15 okt 11, 16:26:11 »

Szerintem sokkal jobb lenne, ha befejeznék a harcot, kvázi lezárnák a story-t, de még a story tényleges lezárása előtt arról beszélgetne mindenki, hogy ők miket álmodtak a végtelen illúzióban, egyfajta visszaemlékezés gyanánt. És így akár hosszan, lényegtelen karakterek képzeletbeli világával is el lehetne húzni, senki de senki sem haragudna a studio-ra. Az lenne az igazi kiegészítés, a story lezárása után!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12121 Dátum: 15 okt 11, 20:50:39 »

Igen, ez egy nagyon jó ötlet lenne Binda.
Zols: Nem szeretem azt, amikor valaki random megmondja a véleményét úgy, hogy nem is nézi a sorozatot. Tény, hogy gyakran vannak nagyon gyenge részek, de a Shipuudenre inkább azt mondanám, hogy hullámzó. Akadtak fantasztikus részek is, akár hiszed, akár nem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #12122 Dátum: 15 okt 11, 21:21:52 »

Pedig totál igaza van. És én speciel nem úgy szűrtem le a szövegéből, hogy ne nézné a sorozatot.
Abban nem értek egyet vele, hogy a shippuuden eleje jobb volt.
A Gaara megmentése + Sasuke felszabadítása szálak kegyetlenül rétestésztára nyúltak. Gyötrelmesen hosszúak voltak, akár a One Piece anime.
Úgy körülbelül a Kakuzu/Hidan időkre tenném a shippuuden csúcspontját. Aztán rögtön a Guren fillerrel meg is kezdődött a lassú, de lendületes zuhanás.

De neked is igazad van abban, Jon, hogy voltak azért pozitívan kiemelkedő részek. Nem sok, de volt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12123 Dátum: 15 okt 11, 21:47:44 »

Áh, bocsi, valamiért úgy olvastam, hogy a kezdetektől fogva már "nem" nézem ezt a sorozatot, biztos csak kapkodva futottam át. Én hibám. Hát igen, így viszont jogosan kritizálhatod, ha az a véleményed. És nem is mondom, hogy egyáltalán nincs igazad, csak szerintem túlzol.
Amúgy érdekes, nekem nem volt kiemelkedő része az animének. Egyértelműen a Pain-Jiraiya, Itachi-Sasuke, Pain-Naruto szálak a legjobbak a mangában, de animében nem éreztem kiemelkedőnek (mármint most nem a történeti részre gondolok). Se a Kakuzus szálat. De még az elejét sem. Számomra az egész nagyon hullámzó, talán annyi a különbség, hogy régen több jó rész volt, mint rossz, ma meg fordítva. De ugyanúgy előfordul mindkét véglet most is, ahogy előfordult akkor is.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 11, 21:48:26 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #12124 Dátum: 15 okt 12, 08:55:46 »

Egyetértek Danival. A Hida-Kakuzu vonal volt a legjobb, nekem mondjuk Shikamaru miatt jött át az egész. Viszont Jonnak is igaza van abban, hogy a mangában azok a szálak a legjobbak. Inkább úgy mondanám, hogy a félidőnél volt a legjobb a sorozat - na meg mikor Naruto megtanulja kezelni a Kilencfarkút és Kushinával pacsizik.
Sajnos, ahelyett, hogy nőtt volna az intenzitása, gyorsult volna avégére olyan nyögve nyelős lett. A sorozat lendülete, meg pont a sok filler miatt úszik. A mostani részeknek sincs semmi értelme, hát ha még lenne normális mondani valója, de nem.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 12, 09:01:07 írta bette96 » Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Kai_Hiwatari
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #12125 Dátum: 15 okt 13, 08:25:13 »

Üdv

Mi a helyzet a felirattal? Nem volt jelentkező akiknek a fordításaiból lehetett volna választani, vagy ennyire nincs kapacitásotok foglalkozni a sorozattal?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12126 Dátum: 15 okt 13, 08:47:16 »

Az szeééép.Nem vagy semmi haver.
#very pofátlanság
#wow

De hogy be legyek off: Október 29-én nem lesz rész.Csak gondoltam szólok.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 13, 08:48:55 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #12127 Dátum: 15 okt 13, 09:06:59 »

Üdv,
Mi a helyzet a felirattal? Nem volt jelentkező akiknek a fordításaiból lehetett volna választani, vagy ennyire nincs kapacitásotok foglalkozni a sorozattal?

Voltak jelentkezők, kettőt fel is vettünk. Az egyikük elkezdte fordítani, de eltűnt, 2 napja nem érem el, úgyhogy most a másikuknak lesz átadva. Ergo ez most így jött ki sajnos; lehet dupla felirat lesz csütörtökön.
Naplózva
Kai_Hiwatari
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #12128 Dátum: 15 okt 13, 09:27:41 »

Ez szívás :/ Reméljük a másik illető nem lép le.
A Dragon Ball Super felirat készül, vagy nincs még angol felirat? Bár ez kicsit off kérdés, de elvileg azt is ti csináljátok.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #12129 Dátum: 15 okt 13, 09:37:53 »

Off: Reggel óta kint van, a Dragon Ball Z új mozifilmjének feliratával együtt. Mosolyog Offend.
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12130 Dátum: 15 okt 15, 17:47:16 »

434:

Mintha kissé elhülyéskedték volna, pedig az első rész még egész izgi volt.  Noexpression
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #12131 Dátum: 15 okt 16, 11:42:46 »

434:

Mintha kissé elhülyéskedték volna, pedig az első rész még egész izgi volt.  Noexpression

Háh, szerencse, hogy nekem az előző sem tetszett, így abszolút nem vártam semmit ettől a résztől sem Mosolyog Nem is volt baj.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12132 Dátum: 15 okt 23, 20:40:13 »

435.

Hehe, nekem tetszett. Több okból is.
1. Akatsukit látunk JÓNAK beállítva!!! LOL!!!! Nevet
2. Kedvenc Akatsukis karaktereimet dobálják bele. Nevet
3. Eljátszanak azzal a gondolattal, ami már felmerült bennünk (legalábbis a tesóimmal): ha a Hyuugák szeme ősibb, mint a Sharingan, mi lett volna, ha az Uchihák helyett ők indítanak lázadást. Mosolyog Ez most pipa lesz ez a hipotézis, és ez nekem tetszik. Más szemszög. Mosolyog

A résznél kicsit lehidaltam, mikor Shikamaru cserben hagy két gyereket. Arra gondoltam: "Az igen! Nem semmi, ha Shikamaruékból kihozza, hogy erkölcsileg gázosak" Aztán persze más lett a végkifejlet. Mosolyog
Az a két Chihiróból szalasztott arc nélküli manus kicsit lapos volt, aztán Sasuket látva megdobbant a szívem. Nevet Alkotott, Mosolyog .... megint.
Az Itachi theme elengedhetetlenül ott volt, bár rövidre sikeredett. Nevet A hangulatot kicsit átadta, csak azt azért nem szeretném, ha mindig beraknák, mert a végén még elcsépelt lesz. Szomorú  Neeem Pedig imádom!!!!

Azt lehet tudni, meddig lesz filler? Ezt hetekig lehetne húzni, mert történetileg úgy érzem, semerre sem tartunk...  Technikai KO

Egyébként tudtátok, hogy Kishi kibukott a stúdióra. Nevet Nevet Nevet Hehe!!! Nem volt megelégedve a tálalással és az elfogultsággal, és megmondta, hogy szedjék össze magukat. Nevet A grafikáról már nem is beszélve. Nevet
Ehhez képest ajánlanám az 5. percnél Konan arcát. Nevet Meg később Shikamaruét. Nevet Hát-hát... Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12133 Dátum: 15 okt 24, 10:36:53 »

Ezt hol olvastad? Mármint, hogy Kishi kibukott rájuk.
Mert ha ez igaz, akkor vannak még reményeim.

Ja, és továbbra sem láttam egyik fillert sem... már ideje lenne behozni magam...
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 10:37:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12134 Dátum: 15 okt 24, 23:17:45 »

Hehe, itt: http://www.animenewsnetwork.com/interview/2015-10-14/masashi-kishimoto-at-new-york-comic-con/.94186
Van még remény. Nevet Kishi csak annyit mondott, hogy szar az egész, mert a stúdió elfogult, és azt nem teheti meg, úgyhogy ezért kezd megjavulni az SP. Nevet HELYES!!! Igen, van remény még. Mosolyog Várom is, mert most lesznek csak az izgi jelenetek. Nevet  kacsint Nem lehet a stúdió részrehajló....  Neeem


Egyébként Jon időtöltésnek szórakoztató, de természetesen nem maradsz le szerintem semmiről, ha nem nézed meg ezeket a részeket.
Nekem azért jó, mert olyan dolgokat láthatok, amire vágytam. Nevet Akatsuki, Sasuke, olyan világ, ahol Itachi és Minato ÉL!!!! Nevet  Ámor http://1.bp.blogspot.com/-6Mb9bipz5GY/VZpcugotF6I/AAAAAAAAKI0/JljJYTUz7mE/s1600/tumblr_m5ib0cPpIF1ruu0mwo7_r1_250.gif Yesss!!! Nevet

Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 807 808 [809] 810 811 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!