24 máj 15, 12:13:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 806 807 [808] 809 810 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554314 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #12105 Dátum: 15 okt 02, 21:00:44 »

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=739549

Általában csütörtök 13-14 óra között felkerül angol felirattal, én mindig ezt nézem meg. Ha jó a rész akkor utána magyar felirattal is, mikor elkészült. Ha szar volt akkor nem.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12106 Dátum: 15 okt 03, 22:48:43 »

A legutóbbi rész, amit láttam, az az volt, amiben elkezdődtek a fillerek (tehát ami Yamatoval ért véget), ami nem is tudom, 5 résszel ezelőtt volt? Nevet Nem mintha nem akarnám megnézni a fillereket, csak valahogy sosincs rá elég akaraterőm, hogy rászánjam magam, hogy megnézzem őket, inkább nézek/csinálok valami mást. Ezért szoktam mindig 3-5-ös pakkokban nézni a fillereket, mert általában ennyi idő kell, hogy összeszedjem a kellő mennyiségű motivációt Nevet És nem is azért, mert hogy olyan rosszak, csak úgy eleve, nincs rá motivációm Nevet
Na de az openinget megnéztem, és nagyon érdekesnek találom. Alapvetően egyetértek, hogy sokkal inkább endingnek való, az egésznek az összhatása, de ami miatt most ide írok, az a szimbolikája.
Milyen érdekes ez a kristály, vagy mi, és most komolyan. Mindenki el akarja kapni, meg akarja szerezni, kivéve azokat, akik már meghaltak, ők már engedik el a kezükből. Naruto folyamatosan üldözi, miközben leperegnek mögötte a képek, de amikor Jirayia halálát mutatják, a kristály összetörik, és akkor jelenik meg újra, amikor Minato és Kushina feltűnik.
Sasuke egy ideig még el akarja kapni, majd amikor a shippudenre vált a kép mögötte, már összetörni akarja, és ez sikerül is neki, és ekkor kinyílik az örök MS-e.
Sakura mögött Naruto és Sasuke képei vannak, majd a végén Sakura könnyezik, de csak az egyik szemével... Minden egyes halálnál összetörik a kristály (Jiraiya, Itachi, Rin).
Nyilvánvalóan a kapcsolatokat, kötelékeket szimbolizálja, de mindezt nagyon érdekesen és elgondolkodtatóan.
A dal nem fülbemászó, és a képi világa is inkább endingnek való, de ettől függetlenül, nagyon érdekes és szép (meg nosztalgikus is persze).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12107 Dátum: 15 okt 04, 14:12:37 »

Jon97 ezt annyira szépen összegezted, hogy kénytelen voltam újra megnézni az openinget. Hihetetlen ez a látásmód, így egész más olvasata lett számomra  a dolognak. Mosolyog I like it. Mosolyog

A következő részek címeit valaki tudja esetleg? Vagy, hogy meddig lesznek még fillerek?
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #12108 Dátum: 15 okt 05, 08:11:20 »

Jé, egy opening ami nem spoileres Nevet (jó, persze, lehet az, de ezt az animések nem biztos, hogy vágni fogják). Tetszett.
Az ending tényleg nagyon minimál. Az jutott eszembe róla, amikor Naruto egy világítótorony felé sétált szinte végig.

A rész:

Érdekes alternatív világ, kiváncsi vagyok a következő részre.

És az előző openinget már meg szabad nézni? Vagy még mindig spoileres...? Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #12109 Dátum: 15 okt 05, 08:52:55 »

Jon97
A következő részek címeit valaki tudja esetleg? Vagy, hogy meddig lesznek még fillerek?

Ez mondjuk engem is érdekelne...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12110 Dátum: 15 okt 05, 12:11:15 »

És az előző openinget már meg szabad nézni? Vagy még mindig spoileres...? Mosolyog

Egy opening mindig legfeljebb addig spoileres, amíg ki nem jön az új, szal nyugodtan.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #12111 Dátum: 15 okt 06, 16:27:57 »

Sasuke egy ideig még el akarja kapni,

Pont ellenkezőleg, el akar előle menekülni, illetve el akarja hesegetni.


Egyébként tényleg jó kis szimbolikája van az openingnrk. Végre ismét olyan érzésem volt, hogy megint egy Naruto  openinget nézek.  Nevet (...vagy endinget  Nyelvesít)

A zenéjét viszont nem mondanám túlzottan jónak, de kellően kellemes a képsorokhoz.

Az ending elsőre egy tök jó retró nindzsás/saolnos dolognak tűnt, de aztán olyan animációs effekteket is beleraktak ami nem igazán jellemző a retró animékre. Akkor lehetetlen volt, ma viszont olcsó és gyenge trükk, de égen is bénán nézett volna ki.


A rész érdekes volt. Viszont van egy olan érzésem, hogy itt qrva nagy gebasz...

... lehetne.

De nem lesz, mert akkor kb az egész Narutót újra kéne gondolniuk, és ehhez szerintem nem igazán van kapacitásuk. S itt nem az időre gondolok.

Így valószínű, hogy valami egyszerűbb, kisebb gebasz lesz.






Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12112 Dátum: 15 okt 08, 14:43:31 »

Just for fun:
Október végéig fillerek mennek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12113 Dátum: 15 okt 08, 16:32:19 »

Hát gyerekek, ez jó volt, nem? Rég izgultam már ennyire, pedig ez csak filler. Tök jó viszontlátni a sok régi arcot is.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12114 Dátum: 15 okt 08, 22:23:08 »

Just for fun:
Október végéig fillerek mennek.

Ha fenn tudja az érdeklődést és a mostani szintet akkor nem is bánom. Nevet
Csak össze ne merjék csapni a végén.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #12115 Dátum: 15 okt 10, 11:30:48 »

Egyébként mi ez a rajzolás...? Nem szúrta ki a szemem először, de most így azért ez üt...  Lehánylak

http://kepfeltoltes.hu/151010/BadDrawing_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12116 Dátum: 15 okt 10, 14:39:51 »

FÚÚÚÚÚ EMBEREK!!!! Ez a rész!!!!!
Nekem baromira bejött!!! Nevet Nevet Nevet
Minden volt ebben, ami a szám íze szerint való Nevet Nevet
MINATO!!!  Szeretet Szeretet Szeretet Az Akatsuki!!!!  bow Jófejség Sasuke és Naruto között, Sasuke szimpi karaktere Nevet LOL!!!
Jahikonak elmaradt a punk stílusa, kicsit sajnáltam, de így igazán élőnek néz ki. Nevet Nevet És amit kimondottan sajnáltam, Konan áll piercingjének hiánya. Az meg miért zavarta a stúdiót? Nevet Én szerettem. Nevet
Az ilyen fillereket szeretem. Nevet Kíváncsi vagyok, milyen lesz a következő rész, és azért én bízom benne, a végtelenségig persze nem fogják húzni.... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 10, 14:41:45 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12117 Dátum: 15 okt 10, 14:49:38 »

A héten két rész jött, vagy most még a csütörtökiről van szó?
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12118 Dátum: 15 okt 10, 16:30:42 »

Két rész? Hogy tessék?  Ezmeg?
Hát, én még a 433. résznél tartok.
Mire gondoltál ExkirionGondolkozik

Egyébként még eszembe jutott a résszel kapcsolatban: Hidan hangja a régi? Csak mert most nekem mélyebbnek tűnt, mint anno. Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #12119 Dátum: 15 okt 11, 14:09:36 »

A kezdetektől fogva nézem már ezt a sorozatot, de így a végére elszomorít hogy mennyire kritikán alulian rossz lett az egész. Komolyan, nézzétek vissza az original 1-135 részeket, utána meg a Shippuuden részeit. Még az első fele nem volt olyan rossz, de egy jó ideje minősíthetetlen. Az hogy a vége előtt meg fillereznek, egyértelműen csak a pénzre hajaz. Gratulálok, Studio Pierrot!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 806 807 [808] 809 810 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!