24 máj 15, 06:16:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 804 805 [806] 807 808 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554160 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #12075 Dátum: 15 szep 09, 09:52:27 »

Ha tippelhetek, a "Megint az a mosoly" Karin álma lesz.
Ez a Jiraiya téma meg nagyon-nagyon belemagyarázva simán lehet egy még élő ember álma is. De az is bőven kitelik a készítőktől, hogy ismét egy totál nem ideillő spin-offról van szó.
Az viszont tuti, hogy ezután is folytatódnak az álmos fillerek, mert még rengeteg ember vissza van.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12076 Dátum: 15 szep 09, 19:26:04 »

Ha jól emlékszem Tsunadet is elkapta a Mugen Tsukuyomi.
Egyelőre ő tűnik legértelmesebb választásnak(szerintem),bár nem lesz könnyű dolguk.
Amit kb elképzelhetőnek tartok az egy olyan világ ahol Jiraya valahogy túlélte a Pain elleni Harcot.
Többiek viszont azt hinnék hogy odaveszett mivel eltűnt a teste.
Ezek után indulna meg a keresés,amikor sorra kerülnek elő nyomok a hollétéről,stb.

Végül pedig közösen követik az álmaik,és Naruto fejlődését ahogy hős lett.
Itt lehet részen belüli visszaemlékezés is (hasonlatként Jiraya múltjára),lásd "Az elbukott shinobi" a Pain elleni harcra,és a megváltozott körülményekre az eredetihez képest.

Tudom Orochimaru is el lett kapva,de hozzá meg nehéz lenne hozzáfűzni Narutot.


Ui:Lehet hogy kicsit túl gondoltam,de szívesen megnéznék egy ilyen verziót.Főleg hogy Jiraya is láthatná a saját szemeivel mire viszi még Naruto. bow
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12077 Dátum: 15 szep 09, 21:31:10 »

Igen, így jó lenne, ha Tsunade álmával kötnék össze Jiraijat.  Gondolkozik  Pontosan

És igen, még rengeteg álomból lehet fillert csinálni, úgyhogy remélem inkább azokból készül majd a filler, és nem random dolgokból... egyébként Jiraijat baromira várom. Nevet Nagyon szerettem, és régen sajnáltam is, mikor az Edo Tenseiel nem hozták vissza, és rég volt fillerben is... Mosolyog Jó lesz látni megint. Nevet

Egyébként most hogy K ichigo megemlítette, engem baromira érdekel mi Orcsi álma. Nevet Most komolyan, jelentkezzen az, aki rájött arra, mit is akar pontosan az egész shippuden alatt, miután Ankobol kitápászkodott és elkísérte Sasukét a négy hokagéhoz. Nevet  ikszdé Valami épeszű magyarázata, indítéka van?  Gondolkozik Gondolkozik
Úgyhogy ezek után eléggé érdekelne, mit is akar, mert eddig csak annyit árult el, hogy kíváncsi Sasuke hova jut.
Aha, érthető... Sharingan mániás...  Gondolkozik  Hmm? És még?
Szóval engem ez a szál is érdekelne, mégha Naruto nem biztos hogy benne lenne. Mosolyog

Dani azért nagyon remélem nem Karin lesz az, bár, a cím alapján elég sanszos....  Gondolkozik 
Jesszus, már el is képzeltem, hogy akkor meg lesz az örömük a NarutoXSakura és a SasukeXKarin fanoknak...  Sír Nevet
Én mondjuk még Sait tudom ebbe a részbe elképzelni, hogy ő lesz a középpontban. Mosolyog Jellegzetes motívum az a mosoly. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 09, 21:32:35 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12078 Dátum: 15 szep 09, 22:55:17 »

Egyébként most hogy K ichigo megemlítette, engem baromira érdekel mi Orcsi álma. Nevet Most komolyan, jelentkezzen az, aki rájött arra, mit is akar pontosan az egész shippuden alatt, miután Ankobol kitápászkodott és elkísérte Sasukét a négy hokagéhoz. Nevet  ikszdé Valami épeszű magyarázata, indítéka van?  Gondolkozik Gondolkozik
Úgyhogy ezek után eléggé érdekelne, mit is akar, mert eddig csak annyit árult el, hogy kíváncsi Sasuke hova jut.
Aha, érthető... Sharingan mániás...  Gondolkozik  Hmm? És még?
Szerintem Oronak tényleg az a szándéka, hogy úgy mondjam, az "álma", hogy meglássa, hogy Sasuke mit ér el, milyen irányba halad tovább. Már nem ő akar a szél lenni, ami mozgásba hozza a világot, hanem kíváncsi arra, hogy ez az új szél mire képes.
Persze nyilván vannak még egyébb, személyes céljai, vágyai (szerintem főleg a jutsukkal kapcsolatosan), de nem hiszem, hogy lenne még valami nagy, világot megmozgató terve. Főleg, hogy erőben jócskán elmaradt Sasukéhoz képest Nevet Az a rész, amikor a Taka búcsúzik Sasukétől amúgy nem volt benne a mangában, és szerintem kiváló kiegészítés volt. Tetszett, hogy végre képes valaki reálisan is gondolkodni, és belátja, hogy ő itt már csak akadály lehet, nem segítség, és ezért képes a háttérbe vonulni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12079 Dátum: 15 szep 10, 15:11:19 »

429

Ez marha jó volt Nevet Lehet csak én vagyok ezzel így, de Killer Bee verziója nekem nagyon tetszik Nevet
Kiváncsi leszek ki lesz ez a "Hercegnő", akit annyira meg kell menteniük ^^
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12080 Dátum: 15 szep 10, 15:19:40 »

Először az suhant át az agyamon, hogy Bee egy rapkoncertet akar összehozni a jinchuurikikből Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 10, 15:20:23 írta Életunt Cápa » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #12081 Dátum: 15 szep 10, 20:23:37 »

Az ötlet egyelőre tetszik,bár ha rendesen össze akarják hozni,akkor kell hozzá még jó pár rész. kacsint
Megvalósítás egyelőre so-so,de a potenciál azért megvan.
Jó lenne élőben is együtt látni az összes Jinjuriki és amini Bijuukat. bow


OFF: Azért szegény Ichiraku,még ha álom is.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #12082 Dátum: 15 szep 11, 09:14:43 »

Egyébként most hogy K ichigo megemlítette, engem baromira érdekel mi Orcsi álma. Nevet Most komolyan, jelentkezzen az, aki rájött arra, mit is akar pontosan az egész shippuden alatt, miután Ankobol kitápászkodott és elkísérte Sasukét a négy hokagéhoz. Nevet  ikszdé Valami épeszű magyarázata, indítéka van?  Gondolkozik Gondolkozik
Úgyhogy ezek után eléggé érdekelne, mit is akar, mert eddig csak annyit árult el, hogy kíváncsi Sasuke hova jut.
Aha, érthető... Sharingan mániás...  Gondolkozik  Hmm? És még?
Szóval engem ez a szál is érdekelne, mégha Naruto nem biztos hogy benne lenne. Mosolyog

Marcsi jövőbeli/múltbeli önmagát látta meg Kabuto-ban. Végül mindkettő elbukott, illetve Marcsi számára is bizonyossá vált, ha továbbra is azt az utat követi mint eddig annak nem lesz jó vége. Egyedül, magányosan, valami elpusztítása utána sóvárogva de valójában nem találni helyet a világban. Marcsi meglátta (még annó rég), hogy Sasuke is ilyen, ezért is tudta maga mellé venni. De Sasuke megváltozott, és Marcsi szirintem erre kíváncsi. Ő nem találta meg a célt és boldogságot az életében, viszont Sasuke másik úton halad. Ha mondhatom így: Marcsi egy újabb "kísérlete" ez a projekt. Illetve szerintem Kabuto/Tobi/Madara kapcsán felismerhette, hogy a hatalom és jutsu, akármennyire is erős, önmagában kevés a boldogsághoz. És minden ember a boldogságot keresi. Következés képpen valami más kell. És erre a kérdésre Sasuke-tól várja a választ, úgy ahogy célját Jiraiya is továbbadta tanítványának.

Szerintem ezek vannak Marcsiban  Gondolkozik Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12083 Dátum: 15 szep 11, 20:59:34 »

Nem hiszem el -.- Akkor úgy látom, hogy át akarják húzni jövő évre az anime befejezését...
Áh, mindegy, inkább nem mondok semmit. Áh..
Hát baromira ideje lenne már hogy befejezzék.Majd valamikor jövő nyáron lesz vége ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12084 Dátum: 15 szep 17, 15:38:44 »

430

Hát ez pont akkor ökörség volt, mint amekkorát Bee-től elvártam. Mondjuk valahogy gondoltam, hogy beleteszik, amikor mutatták a kastélyt az előző részben, de azért jó volt látni ezt a manga borítót animében: http://i.imgur.com/B02s7nX.jpg

Mindent összevetve aranyos volt ez a két rész és pár vigyort simán megért, de kb ennyi.

A kövi viszont kifejezetten érdekesnek tűnik. Egyelőre inkább tűnik amolyan Karin Gaidennek, mint álomnak.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 17, 15:39:24 írta Exkirion » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12085 Dátum: 15 szep 17, 15:52:41 »

Daninak igaza lett Mosolyog

Fuu és Bee kettősén jót nevettem, a többi a szokásos "jaj legyen már megint rendes rész inkább"  ökörködés.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12086 Dátum: 15 szep 18, 20:19:31 »

Marcsi jövőbeli/múltbeli önmagát látta meg Kabuto-ban. Végül mindkettő elbukott, illetve Marcsi számára is bizonyossá vált, ha továbbra is azt az utat követi mint eddig annak nem lesz jó vége. Egyedül, magányosan, valami elpusztítása utána sóvárogva de valójában nem találni helyet a világban. Marcsi meglátta (még annó rég), hogy Sasuke is ilyen, ezért is tudta maga mellé venni. De Sasuke megváltozott, és Marcsi szirintem erre kíváncsi. Ő nem találta meg a célt és boldogságot az életében, viszont Sasuke másik úton halad. Ha mondhatom így: Marcsi egy újabb "kísérlete" ez a projekt. Illetve szerintem Kabuto/Tobi/Madara kapcsán felismerhette, hogy a hatalom és jutsu, akármennyire is erős, önmagában kevés a boldogsághoz. És minden ember a boldogságot keresi. Következés képpen valami más kell. És erre a kérdésre Sasuke-tól várja a választ, úgy ahogy célját Jiraiya is továbbadta tanítványának.

Szerintem ezek vannak Marcsiban  Gondolkozik Nevet

Igen, így összeáll a kép. Nevet

A Killer Bees részeket most néztem meg egybe.
Azt kell hogy mondjam, nekem nagyon bejött a két rész!!!!! Nevet
Basszus, Junchurikik!!!!! Részek óta hiányolom őket, meg amúgy is. Killer Bee álma tök hihető. Nevet Mikor megláttam először a kicsi Bijuukat, azt éreztem, mintha egy saját Pokémonja lenne mindegyiknek. Nevet Tök cukik voltak. Nevet
Aztán bedobálták a nagy arcokat. Jókat röhögtem, mikor Narutonak le lett keverve, és Gaara..... a kis sármőr. Nevet Istenem, de állat volt. Nevet
A második résznél érdekelt a királynő, abban reménykedtem, Killer Bee esetét mutatják, vagy mit tudom én... Mosolyog

Mikor megláttam Itachit: http://25.media.tumblr.com/c2a6d4adda7455eb45eec07115b759b3/tumblr_mf73trxRvM1r7k9lao7_500.gif
Mikor Sasukét láttam meg: http://i.imgur.com/pp6aF.jpg
És hogy leléptek mindketten a másik neve hallatán. Nevet LOL!!

Mikor pedig Orcsit verték be, nekem a Ninja Storm xbox játék ugrott be. Nevet És, itt az új kombó, én meg nyomhatom a B-ket, meg az A-kat. Nevet Nevet Nevet Az furán lett megcsinálva. Nevet
Aztán persze elondolkodtam, a sok Akatsukis közül miért pont Deidarat és Sasorit kellett berakni... aztán rájöttem. Nevet Ezért: http://naruto.wikia.com/wiki/Reunited,_Team_Asuma!
Nem is értem, Pain, Konan, Jiraija, vagy Kakuzu miért nem topos.  Gondolkozik Nevet Úgyhogy, nyilván a kedvencekből választottak.

A vége meg nagyon poén volt. Mikor elkezdett világítani a karjuk, öcsém, tiszta Bolygó Kapitánya feelingem volt. Nevet Nevet ( http://www.rstreet.org/wp-content/uploads/2014/02/cp2.gif )

Szóval, mindent beledobáltak. Humort, karaktereket, eseményt, és ezt kaptuk.... Nevet Ha nem is lesz maradandó élmény a számomra, én jól szórakoztam két részen át. Nevet

Ami a jövő heti részt illeti..... Daninak sajnos igaza lett... Istenem, miért pont Karin!!!!??? Remélem legalább valami jó kis lezárást kapunk, vagy mit tudom én, de.... áh, mindegy is... Csak félek, min lesz a hangsúly.... Nem akarom!!!! Nevet https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1bqowZu279Kmfx6Q9gD9OUlqHNMPXhfpLmjI57nhR2xeNU2HI
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 18, 20:29:40 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #12087 Dátum: 15 szep 19, 08:42:23 »

430. rész

Go Go Power Rangers Nevet
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #12088 Dátum: 15 szep 20, 00:38:14 »

Ha valaki megtalálná nagy felbontásban azt a pillanatképet, amikor az átváltozott formákban állnak a tetőn a jinchuurikik, akkor lécci küldje el privátban a linket nekem.
Naplózva

....................................................................................................................
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12089 Dátum: 15 szep 24, 14:19:14 »

A heti rész egész jó lett volna, ha nem rohannak ennyire vele. Így viszont pl a medvés rész úgy jött le, hogy a maci konkrétan oda teleportált, mert másképp nem értem hogy nem látták.

A vége pedig totál ellent mond bármilyen MT álomnak, mert kinek lenne az az álma konrétan, hogy meghal? Ennek a Jutsunak az lenne a fő lényege, hogy mindegy milyen lehetetlen az általad elképzelt legjobb dolgot mutatja neked, vagyis nem haldokolhatnál a saját álmodban mosoly ide vagy oda.

És viszlát Opening 17 - Kaze, jó szolgálatot tettél az előző fillerek vége fele óta, hogy mutattál canon dolgokat és ending 34 - Niji no sora, mókás volt Teuchi szemszögéből látni a sorozatot a kis rámenbódéjából.
Az új Opening-Ending párosra kiváncsi leszek jövő héten, remélem a Sukima Switch nem okoz csalódást a LINE-al, mert a Hoshi no utsuwa jó volt tőlük. A KANIKAPILA által énekelt endinggel szemben nincsenek nagy elvárásaim.

Elnézve a kövi rész előzetesét, most már lasan elég lesz a fillerezésből.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 14:25:44 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 804 805 [806] 807 808 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!