24 máj 15, 15:41:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 803 804 [805] 806 807 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554415 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #12060 Dátum: 15 szep 04, 12:47:23 »

Fura volt, hogy pont a mozihoz kötötték ezt a dupla részt... de most egy kicsit meg vagyok zavarodva, merre is halad a történet. Plusz abban is, hogy ezek most mennyiben fillerek és mennyiben nem? Most végig fogjuk nézni, ahogy mindenki egyesével bekerül a Mátrixba? Vagy akiket mutatnak, pl Tenten meg Yamato ők fontosak?
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12061 Dátum: 15 szep 04, 14:49:22 »

Részben filler, részben nem. A mangában több szereplő (megszámoltam: 11) álmából is láthattunk egy-egy kockát, ezeket bőviti ki az anime. Hogy meddig fog tartani... passz. Amíg fel nem ébred Naruto, hogy az egész eddigi manga csak egy álom volt :p

Yamato a mangában nem volt benne, Tenten ennyi volt:

« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 14:55:18 írta Életunt Cápa » Naplózva

BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #12062 Dátum: 15 szep 04, 14:58:28 »

A kővetkező hetekben biztosan az foglyuk látni ahogy mindenki bekerül a mátrixba,ez 100%.


« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 15:06:04 írta BRON94 » Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #12063 Dátum: 15 szep 04, 18:27:54 »

Akkor most megkezdjük az év végéig tartó genjutsu maratont.  Pojén
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12064 Dátum: 15 szep 04, 20:40:57 »

Nekem csak egy kérdésem van a dupla részhez: Ez most komoly?  Neeem
Logikailag érzem meghasadtam önmagammal...
1. A Tsukuyominak az a lényege, hogy mindenkinek a szíve vágyát teljesítse, ami meg is volt Tentennél a végénél, az utolsó 3 percben.
2. Tsukuyomi alatt nem tudod, hogy ez genjutsu, tehát majd pont Tenten fogja tudni? (Hacsak nem ez az álma, hogy átlát minden genjutsun, de akkor a végén miért fogadja el a jelenlegi világot mégis...  Technikai KO )

Az, hogy bekavart a movie, azt nem értettem, miért kellett. Szomorú Poén volt, mert láthattam Kushinát, (de akkor már Minatot is kellett volna Nevet  Szeretet ) meg vicces volt Neji és Lee szedett szemöldöke, aminek maradványai pontokban meg volt rajzolva. Nevet LOL! Nevet Kivert azon a víz. Nevet
De nem értem, miért kellett Sakurát úgy beállítani, hogy Menmáért van oda, és húzták le Sasukét, de itt érzem magam elfogultnak egyedül. Mosolyog

Az utolsó 3 perc jó volt, mikor elkezdték az Itachi theme songot, akkor királyul éreztem magam, mert imádom azt az ost-t, de ott fölöslegesnek éreztem, egészen addig, amíg Neji meg nem fogta Tenten vállát és nem mondta azt: "Neked köszönhetem, hogy itt élek stb." Annál éreztem, hogy a tetőfokot elérte. Mosolyog

Ha viszont azon volt a hangsúly, hogy Tentent nem lehet megvezetni, mert ilyen király Nevet, akkor a végén, miért volt, hogy simán átadta magát mégis ennek az álomnak.... hát, nem is tudom.  Neeem
Miért nem lehetett úgy megcsinálni, hogy egy rendes napját mutatják, mikor együtt vannak, edzenek stb. Mosolyog

Szerintem ebből nem kellett volna dupla rész. Szomorú

Lehet, megköveznek páran, de nekem ez most csalódás volt.  Johhny Depi

Remélem Killer Bee-é jobb lesz, de az is elég elvontnak tűnik az ismertető alapján. Mosolyog Hát, majd meglátjuk.

Hogy meddig fog tartani... passz. Amíg fel nem ébred Naruto, hogy az egész eddigi manga csak egy álom volt :p

LOL!!!!  Nevet Nevet Ez jó, tetszene. Nevet Nevet És kezdődhet az alap Naruto elölről, mert a kis 12 éves ébredne fel. Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 20:50:12 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #12065 Dátum: 15 szep 05, 07:27:53 »

MinatoItachi

A Sakura miért van oda Menmáért dolog azért volt, mert az eredeti világban Sakura nem úgy tekint rá Narutora mint egy gyerekkori szerelmére, ésd nem is úgy mint a mostani szerelmére, hanem csak barát, de ha verekedni támad kedve mindig őt üti meg a hülyeségéért.

Ebben a világban ami köthető a mozihoz, ott Sasuke egy nőfali általában hülye ötletei vannak, és ő kapja Naruto helyett a pofonokat. S Menmát ezért szereti mert ez egy tükörvilág.

Én mondjuk érdekesnek találtam, és furcsának, hogy pont a mozis embereket tették be, mintha nem is genjutsuba lennének, hanem egy másik dimenzióban. ikszdé Egy másik síkon ahol a mozi helyszínére csöppenhettek.

De mint a moziban is, Madara azaz Tobi ugyanebbe a világba repítette őket, mert akkor is az volt a tökéletes világ. Itt mindenki azt az álmát láthatja amit akar. De az a sejtésem, hogy bár mindenki ebbe a békés, álmokkal teli világba került, az emlékeit nem tudta eltörölni. Így lehet ha több ember álmát láttni fogjuk az elején mindenki ellenzi, majd rájön, hogy lehet mégis ez az igazi "boldog valóság" amit annyira akartak.

Remélem azért tényleg nem mind a 11 ember álmát fogjuk látni, ha jövőhéten megint 2 rész jönne ki, s abba sűrítené össze a 11 ember álmát még talán jó lenne. kacsint
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12066 Dátum: 15 szep 05, 13:02:07 »

Köszi lina22 Mosolyog Igen, azt tudom, csak nekem hihetetlen volt, hogy úgy állították be, hogy Tentennek az az álma, hogy fordított világban legyen....  Gondolkozik Amikor nem is. Mosolyog Aztán mennyire küzdött ellene az álmában... Mi van?  Hmm?
A Sakurás rész azért zavar, mert az utóbbi részeknél nagyon lehúzták Sasuke alakját, és úgy állították be, hogy Sakuráért csak Naruto aggódik, és az ő jeleneteiket erősítik. Szomorú Ami azért nem egészen így van. Vagy trollkodik a stúdió, vagy egyszerűen Sakura és Sasuke ellenes. Mosolyog
De mondom, ez a legkisebb baj, mert ennél érzem, hogy tényleg elfogult vagyok, mint Sasuke és Sakura fan. Mosolyog

De mint a moziban is, Madara azaz Tobi ugyanebbe a világba repítette őket, mert akkor is az volt a tökéletes világ. Itt mindenki azt az álmát láthatja amit akar. De az a sejtésem, hogy bár mindenki ebbe a békés, álmokkal teli világba került, az emlékeit nem tudta eltörölni. Így lehet ha több ember álmát láttni fogjuk az elején mindenki ellenzi, majd rájön, hogy lehet mégis ez az igazi "boldog valóság" amit annyira akartak.

Remélem azért tényleg nem mind a 11 ember álmát fogjuk látni, ha jövőhéten megint 2 rész jönne ki, s abba sűrítené össze a 11 ember álmát még talán jó lenne. kacsint [/color]

Ezzel csak az a baj, hogy a mangában nem külön dimenzió van, mert ott a testük is át lett teleportálva, a Tsukuyomi pedig az elmélyükben történik, ott generálja az álmukat. Ezért fura nekem. Mosolyog
Én nem hiszem, hogy elleneznék, mert elég erős ez a genjutsu, és úgy kellett volna mennie, mint Yamatonál, aki benne volt, és természetesnek vette azt, amit lát. Ez úgy lenne hiteles, miután beburkolta őket a fa elsötétül minden, mintha a aludnának, és akkor ugrik be a kép, amiben benne vannak, de nem tudnak róla, természetesnek veszik.
Mikor álmodunk sokszor nem tudjuk mi sem, mikor álomban vagyunk, és ez így van jól. Mosolyog
Én ezért nem tartom ezt a részt jónak, mert logikailag teljesen eltér, mikor jobban is meg lehetett volna csinálni.  Technikai KO De ez csak én vagyok. Nevet
És fillerre nem kéne adni, csak zavar, mert jobban is meg lehetett volna csinálni, és engem érdekelnek ezek az extrák. Mosolyog

Killer Bee lesz a következő dupla rész, remélem nem kap mindenki duplát, ha viszont igen, akkor Shikamaru, Gaara és Hinata álma jó lehet duplának. Nevet Nevet  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 13:04:34 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #12067 Dátum: 15 szep 05, 23:29:20 »

A Byakugan miért nem lát át ezen a genjutsun? Elvégre ez is csak egy genjutsu.
Szegény Byakugan annyira lemaradt ebben a szem versenyben.
Naplózva

....................................................................................................................
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #12068 Dátum: 15 szep 06, 12:05:49 »

A Byakugan miért nem lát át ezen a genjutsun? Elvégre ez is csak egy genjutsu.
Szegény Byakugan annyira lemaradt ebben a szem versenyben.

A Sharingan sem biztos, hogy átlátna rajta... Vagy lehet ,hogy igazából ezért segített Obito kivégezni az Uchiha klánt? Mert ők nem kerültek volna át ebbe a világba? Így utólag elképzelhető... ugyanis az a mai napig nem derült ki, hogy Obito végül is miért segített Itachinak Nyelvesít Oké, azt mondta, hogy utálja a klánját és segít neki.. na persze Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12069 Dátum: 15 szep 06, 13:21:42 »

A Byakugan miért nem lát át ezen a genjutsun? Elvégre ez is csak egy genjutsu.
Szegény Byakugan annyira lemaradt ebben a szem versenyben.
A Sharingan sem biztos, hogy átlátna rajta... Vagy lehet ,hogy igazából ezért segített Obito kivégezni az Uchiha klánt? Mert ők nem kerültek volna át ebbe a világba? Így utólag elképzelhető... ugyanis az a mai napig nem derült ki, hogy Obito végül is miért segített Itachinak Nyelvesít Oké, azt mondta, hogy utálja a klánját és segít neki.. na persze Mosolyog
Csak a Rinnengan szem ellen hatástalan a mugen tsukuyomi jutsu és esetleg talán még a Obito szemével lehet elmenekülni a hatása elől. Ezért volt képes Sasuke,hatástalanítani a genjutsot. Talán részben ezért kellett Obitonak Madara Rinnengan szeme.
Az uchiha mészárlás pedig több okból is állt. Ha Obito és Itachi nem állították volna le a többi Uchihát,akkor belviszály harc lett Konoha belül. Mert a Kurama incidensnél a Konoha lakók azt hitték,hogy ezt az Uchihák klán terve volt.Ez volt Obito terve és ezzel kihasználta Itachit és így a többi Uchiha se tudta volna megakadályozni Obito tervét.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 13:28:08 írta Dungeon Lord » Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12070 Dátum: 15 szep 06, 19:58:23 »

A Sharingan sem biztos, hogy átlátna rajta... Vagy lehet ,hogy igazából ezért segített Obito kivégezni az Uchiha klánt? Mert ők nem kerültek volna át ebbe a világba? Így utólag elképzelhető... ugyanis az a mai napig nem derült ki, hogy Obito végül is miért segített Itachinak Nyelvesít Oké, azt mondta, hogy utálja a klánját és segít neki.. na persze Mosolyog

Obitonak nem az volt a célja, hogy Konohát pusztítsa el, márpedig az Uchihák belső viszályt akartak, aminek következménye a többi falut is érintette volna, mert a meggyengült Konoha ellen mentek volna egységesen, és megint kirobban a háború....
Obito és Madar - bármennyire is furcsa eszközöket használnak - egy háború mentes világot akarnak. az Uchihák pedig előidézték volna, és nem pedig elkerülik, ezért segített Obiro. Amellett, hogy a klán ellen volt. Amire nem volt oka, mert inkább Madara hatására cselekedett, mert Madara utálta a klánját, csak Obitot használta fel. Hivatalosan Obitonak "nem" volt baja a klánjával, csak annyi, amennyit fentebb említettem. A többi Madara játéka. Mosolyog
Ha jól tudom, Madara amellett, hogy bepöccent a klánjára, azért segédkezett még, hogy begyűjtse a szemeket, és emellett ő akart az egyedüli sharinganos lenni, hogy a tervét ne hiúsítsa meg egy másik sharinganos.... Ezt már én gondolom így, de, habár Madara nem tudhatta, hogy nem csak neki lesz rinneganja, attól még biztosra akart menni, hogy egy másik Uchiha nem ébreszti fel magában. Bár, mivel ez ritka, ezzel azért vajmi keveset törődhetett. Ő csak uralkodni akart és kicsinálni az Uchihákat. Ennyi. Mosolyog

Majd elfelejtettem: ITACHI!!!!!!!!!!! Szeretet Szeretet Szeretet Ámor Ámor
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 06, 19:59:36 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12071 Dátum: 15 szep 07, 09:18:48 »

Na asszem megint leállok egy pár hónapra az animével...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12072 Dátum: 15 szep 08, 17:16:43 »

Na hát úgy fest október közepéig még maradnak a fillerek, ami viszont érdekes lehet, hogy a 432. résszel együtt jön az új opening/ending kombó.

A 18. opening, ami a “LINE” (Vonal/Határ) címre hallgat a Sukima Switch előadásában fog megszólalni, akik a "The last" filmhez is énekelték a Hoshi no Utsuwa-t, a film főcímdalát.

Az új (35.) ending címe pedig Trouble Maker (bajkeverő) és a KANIKAPILA nevű együttes fogja énekelni, akikről még sose hallottam és ez lesz az első daluk, amivel a sorozathoz kontributálnak.

Kövi részek:

Szeptember 10
Naruto Shippuden 429 – Killer Bee Rappuden 1. rész
Szeptember 17
Naruto Shippuden 430 – Killer Bee Rappuden 2. rész
Szeptember 24
Naruto Shippuden 431 – Megint az a mosoly
Október 01
Naruto Shippuden 432 – Jiraya ninja kézikönyve: A hősies Naruto mesélye – Az  elbukott shinobi
Október 08
Naruto Shippuden 433 – Jiraya ninja kézikönyve: A hősies Naruto mesélye – A kereső küldetés bevetésre kerül
(^ Ezt a címet jó nehéz szó szerint fordítani. Lényegében azt jelenti, hogy elkezdődik a egy küldetés, ahová bevetnek embereket hogy valaki után kutassanak)
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 23:28:08 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12073 Dátum: 15 szep 08, 18:25:42 »

Nem hiszem el -.- Akkor úgy látom, hogy át akarják húzni jövő évre az anime befejezését...
Áh, mindegy, inkább nem mondok semmit. Áh..
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12074 Dátum: 15 szep 08, 19:24:48 »

Na hát úgy fest október közepéig még maradnak a fillerek, ami viszont érdekes lehet, hogy a 432. résszel együtt jön az új opening/ending kombó.

A 18. opening, ami a “LINE” (Voal/Határ) címre hallgat a Sukima Switch előadásában fog megszólalni, akik a "The last" filmhez is énekelték a Hoshi no Utsuwa-t, a film főcímdalát.

Az új (35.) ending címe pedig Trouble Maker (bajkeverő) és a KANIKAPILA nevű együttes fogja énekelni, akikről még sose hallottam és ez lesz az első daluk, amivel a sorozathoz kontributálnak.

Kövi részek:

Szeptember 10
Naruto Shippuden 429 – Killer Bee Rappuden 1. rész
Szeptember 17
Naruto Shippuden 430 – Killer Bee Rappuden 2. rész
Szeptember 24
Naruto Shippuden 431 – Megint az a mosoly
Október 01
Naruto Shippuden 432 – Jiraya ninja kézikönyve: A hősies Naruto mesélye – Az  elbukott shinobi
Október 08
Naruto Shippuden 433 – Jiraya ninja kézikönyve: A hősies Naruto mesélye – A kereső küldetés bevetésre kerül
(^ Ezt a címet jó nehéz szó szerint fordítani. Lényegében azt jelenti, hogy elkezdődik a egy küldetés, ahová bevetnek embereket hogy valaki után kutassanak)

Persze, jó az újdonság az openingben meg az endingben, meg várható is, de én a mostanikat kimondottan szerettem. Mosolyog
A címek és előadók alapján kíváncsian várom őket. Mosolyog

Ami pedig a részeket illeti.....
Komolyan ennyi lesz az álom? És megint egy nem oda illő filler tömkeleget raknak be?  Neeem Vagy ez is az álmaikhoz fog tartozni?
Pedig annyira bíztam benne, hogy láthatjuk az álmaikat, az még érdekelt is volna.... Szomorú Killer Beenál pedig azt hittem, azt is egybe nyomatják le, dupla részként.  smirksweat
 Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik Na mindegy, majd meglátjuk, de az is tény, inkább most rakják be a fillereket, ha már muszáj, mint máshova. A végénél már tényleg bosszantó lenne. Nevet
Azért sajnálom tényleg. Szomorú Szomorú
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 803 804 [805] 806 807 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!