24 máj 15, 15:09:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 802 803 [804] 805 806 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554385 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12045 Dátum: 15 aug 27, 15:09:02 »

Jó vót ez.

Megint csak a mangás magamat idézném, itt szállt el végül minden reményem, hogy Orochimaru még tartogat valami meglepetést. Legalább annyit hagytak meg volna neki, hogy egy jutsuval kikerüli a tsukoyomit, és komisz vigyorral az arcán eloldalog Szomorú

Na már csak az a kérdés, hogy hány hónapos fillert készítenek az emberek álmaihoz...
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #12046 Dátum: 15 aug 27, 15:41:41 »

Ezt az elborult egy világot. Egyetlen dolgot fűznék hozzá: őszintén sajnálom a mangásokat. Bele sem merek gondolni, hogy ők ezt 2 hétig nézték. Nekem ez a 15 perc is bőven sok volt.

Ui: elolvasva az eddigi véleményeket, hogy ez még kifejezetten jónak mondható, én már most félek a többitől....
Ui2.: Sandaime miért hívja Yamatot Yamatonak, ha azt csak "arra" a küldetésre kapta? Elvileg az Anbuban Tenzo volt. Akkor meg már Hiruzen sacc/kb 3 éve halott volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 15:43:55 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #12047 Dátum: 15 aug 27, 16:26:19 »

Ezt az elborult egy világot. Egyetlen dolgot fűznék hozzá: őszintén sajnálom a mangásokat. Bele sem merek gondolni, hogy ők ezt 2 hétig nézték. Nekem ez a 15 perc is bőven sok volt.
Nekünk az álmok 5(!)oldalt foglaltak el  Nevet
De az anime kiegészítésekkel szenvedni fogunk, lehet meg se nézem őket...

Az arcok rajzolása néhol Pain-el vetekszik.
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12048 Dátum: 15 aug 27, 16:57:27 »

MINATO!!!!!  Ámor Ámor Ámor
Há! Szuper volt! Jó volt látni Orcsit a Tsukuyomi hatása alatt. Én felnevettem, mert annyira fura volt. Nevet Nevet Jó értelemben. Nevet
Az akatsuki zenéje brutál ütős volt alatta, kirázott a hideg, baromira eltalálták. https://www.youtube.com/watch?v=c77fjqURHM8
Meg Yamatonál a sad song is.... Mosolyog Imádom. Mosolyog https://www.youtube.com/watch?v=nreC--1jH38&list=RDnreC--1jH38
Sasuket egyszerűen furán tudják az utóbbi két rész óta megrajzolni.  Neeem Kaguyat láthattuk pár másodpercre, ami megint tetszett.
Azt megint mennyire látványosra megcsinálták, hogy álomba merülnek. Mosolyog Nekem tetszett, ezt valahogy tényleg hosszúra kell venni.... A filler pedig engem most nem zavarna, érdekelne mindegyikőjüknek a hosszított álma. Nevet A mangában is szerettem azt az 5 oldalt. Nevet Főleg Tsunadeét, Gaaraét és Shikamaruét várom. Nevet  Pontosan  Ördögi
Yamatonak is örültem, őt a mangában is hiányoltam ezeknél a részeknél. Mosolyog Jó kis felvezetést kaptunk arra, hogy mi is zajlik az emberekkel a Tsukuyomi alatt. Nevet

Összességében nekem nagyon tetszett a rész. Mosolyog Végre Kagékat is láttunk, meg a többi szereplőt is. Nevet Az elkövetkezendő fillereket nagyon jól meg lehetne csinálni. Nevet Remélem meg is fogják. Mosolyog Egyébként ennél én nem éreztem fillert, annyira beleépült a történetbe. Nevet Jó volt. Sasuke meg.... LOL!!! Nevet Nem is tudtam, hogy Yamatoban ilyen érzelmek munkálkodnak... Nevet Nevet Nevet

Egyébként a Madara által elképzelt világ nem is rossz. Nevet Nevet Nevet Én is el bírnám viselni a valóságnak hitt álmomat, ha az jó és az, amit akarnék. Nevet Nevet Jobb, mint mikor Itachi  Szeretet Kakashit szúrkálta a mangekyo sharingan által. Nevet Nevet Ez egy jó fej ellenség, hát nem?  Faceg Faceg Faceg

A végére meg berakták Minatot, ahogy tesped a saját fején!!!!!!!!!!! Váááááááááá!!!! Nevet Pedig úgy izgultam, hogy nem lesz benne, és tessék!!!!! Komolyan, az utolsó 10 mp.-re betenni, KIRÁLY!!!! Nevet Nevet Nevet

Szerintem nyugodtan meg lehet nézni az elkövetkezendő részeket, ha nem lenne kiírva, hogy filler, biztos hogy észre sem vennétek hogy az. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 27, 18:55:02 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #12049 Dátum: 15 aug 27, 19:46:54 »

Mangában mennyi ideig tartott az álomvilág? Remélem nem fogják húzni az időt, nyilván animében széthúzzák és minden egyes főkarakter "álmát" megnézhetjük majd.  Neeem
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12050 Dátum: 15 aug 27, 20:11:16 »

5 oldal volt. Nevet
De komolyan, szerintem ez csak hozzá tesz a történethez, és a szereplők jellemfejlődéséhez, nyugodtan nézze meg mindenki. Mosolyog ÉRDEKES LESZ!!!! Mosolyog
Szerintem lényeges, kinek mi az álma, mert eddig csak azokét ismertük, akik Hokagék akarnak lenni, abból meg volt elég. Nevet
Alapból sok emberét tudjuk, de jó lesz az ő világukat látni. Mosolyog Egy amolyan 'mi lett volna ha' dolog. Mosolyog
Ha mindenkire jut egy rész, az nem gáz.
Killer Beeé is érdekelne mondjuk. Mosolyog És engem érdekel tentené is, mert abban biztos lesz Neji is, és őt is szívesen látnám egy rész erejéig megint, elvégre ő nagyon halott. Szomorú  smirksweat

Szóval nyugalom, vegye mindenki úgy, hogy ez is a manga része. Mosolyog Jó lesz!!!
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12051 Dátum: 15 aug 27, 23:20:21 »

...vegye mindenki úgy, hogy ez is a manga része.

Na azt felejtsd el. Ettől függetlenül lehet tényleg jó lesz, elvégre láttunk már jó fillerekt is, meg ugye azt sem tudni milyen hosszú lesz. Lehet csak 3-4 rész azt megyünk vissza a rendes sztorihoz.
Naplózva

bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #12052 Dátum: 15 aug 28, 01:16:53 »

Hajaj, ez a rész véééégre tetszett Nevet meglepő az utobbi időben produkált dolgaik miatt pláne, hogy egy filler jobban bejön mint egy normál rész.

Akkor nem csak én voltam úgy az Akatsukis( inkább Peines) muzsikával, hogy a kezemen felállt a szőr tőle Nevet IMÁDOM. Kár hogy nincs már olyan szerethető ellenség a sztoriban, mint anno az Akatsuki, gyökerek társasága, imádtam. Nem tudok egy nevet felsorolni mert mindenki egyéniség volt.
Madara túl egyoldalú, snassz. Nem jó fej, nincsenek vicces beszólásai, csak úgy van, gonoszan. Bár most kifejezetten tetszett, nem mutatták sokat az elcseszett megrajzolásával, hála az égnek. Szerintem Kaguya fejét benyomni nem volt jó. Nem mondom, hogy indokolatlan volt, mert hát na, de nekem nem tetszett  Neeem

Yamato-taicho, de édes volt, hát megzabáltam.  Szeretet  >.<# Igazán jól eltalálták a részt, mindent összevetve, jól passzolt a karakteréhez szerintem ez az álom. Nagyon tetszett, hogy Szöcske is benne van, és a hetes csapqt tagja. Ebből látszik, hogy rá is rá ragadt az Uchiha-fanizmus. Nevet Nem csak Narutonak és Sakurának fontos, hogy visszahozzák.  A végén majdnem, majdnem már kicsordultak a könnyeim, erre megmutatják Minatot és áááh, kicsit nekem oda volt a hangulat tőle.
DE akkor megnéztem a trailert a kövi résszel kapcsolatban és ÁÁÁH Nevet k jó lesz Nevet:D:D:D:D:D Sasuke megint játsza a sármőrt, Hinata megint átvált bitch üzemmódba Nevet Tenten álma konkrétan a movie lesz?Nevet Király, várom már nagyon.

Igen a mangában simán lerendezték ez az egészet. És igen, Shikamaru álma lesz a legnagyobb  ikszdé ikszdé Örökké best of a csávó :DD
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12053 Dátum: 15 aug 28, 03:19:57 »

Amúgy vicces, hogy az animések most konzekvensebbek voltak, mint Kishimoto.

Ugye a 3. Hokagének nem kéne ismernie Kinoe "Yamato" kódnevét, ugyanakkor, ha megnézitek Sasuke és mindenki más is csak olyan dolgokat csinál és használ Yamato álmában, amiről Yamato tudhat. Ezt amúgy nyugodtan javíthatták volna az animében, nem tudom, hogy a kötetkiadásban javítva volt-e vagy sem.

Yamato csak Sasuke chidori nagashi technikáját látta, ezért Sasuke csak azt használja az álmában és ő még úgy tudja, hogy Naruto nem használhatja csak sage módban a rashen shurikent ezért, nem is használja Naruto sem. Sasukét valószínűleg láthatta egy pillanat erejéig a vas országában vagy újabb körözési képet róla, ezért az újabb ruhájában van, de senki más nincs a shinobi harci ruhájában és Sakurának sincs Byakugou-ja. Kakashi elveszett sharinganjáról sem tud, ezért Kakashinak megvan még az álmában.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #12054 Dátum: 15 aug 28, 13:14:55 »

...vegye mindenki úgy, hogy ez is a manga része.

Na azt felejtsd el. Ettől függetlenül lehet tényleg jó lesz, elvégre láttunk már jó fillerekt is, meg ugye azt sem tudni milyen hosszú lesz. Lehet csak 3-4 rész azt megyünk vissza a rendes sztorihoz.

Azért írtam, hogy ne lovalják bele magukat az emberek, akik a mangát nem olvasták, vagy hogy ne rémüljenek meg a fillertől. Mosolyog Kedvcsinálónak. Mosolyog Ne vegyük el a kedvüket már, csak azért, mert filler.... Nevet

A végén majdnem, majdnem már kicsordultak a könnyeim, erre megmutatják Minatot és áááh, kicsit nekem oda volt a hangulat tőle.

Nana!!! Nekem Minatotól is kicsordul a könnyem.... Nevet Nevet Nevet  Ördögi Fokozza itt a dolgokat hehe.  Ördögi
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #12055 Dátum: 15 aug 28, 14:08:56 »

Yamato álma egész jóra sikeredet,a következő rész előzeteséből pedig ara jutottam ,hogy ez volt az egyetlen értelmes"állomos filer" az már biztos.  
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 28, 14:29:24 írta BRON94 » Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #12056 Dátum: 15 aug 28, 14:24:09 »

Én Minaton csak akkor tudtam bőgni mikor taliztak Narutoval és mikor persze Kushinával fightoltak. Nevet Nagyon badass karakter nem mondom, de nem az a fajta szegény legény akin bőgnék indokolatlanul Nevet Ő csak szomorúan halt, amugy az élete jó volt Nevet talán neki egyedül Nevet nem volt soha hátrányos helyzetben, ami itt elég ritka, mert mindenkinek van valami hisztije Nevet  Pojén Pojén

...ha megnézitek Sasuke és mindenki más is csak olyan dolgokat csinál és használ Yamato álmában, amiről Yamato tudhat...

Igen ez nekem is szemet szúrt, szerintem ettől csak még jobb lett a dolog. Nekem főleg az tetszett mikor az elején össze vissza váltogatták a karakterek az életkorukat, ahogy ugrott az időben, nagyon creepy volt Nevet Először nem tudtam mit akarnak kihozni belőle, azt hittem már tudat hasadása lett és teljesen bekattant Nevet Elég elveszett volt mikor zetsu elengedte Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #12057 Dátum: 15 szep 03, 15:26:08 »

427-428:

Érdekes párosítás volt összekötni a mozit Tenten álmával. Csalódtam a lányban, nem túl erős az akarata...
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #12058 Dátum: 15 szep 03, 15:47:06 »

Igen, elég furán volt megoldva. Ha már volt rá 2 részük jobb lett volna, ha fél részt áldoznak csak erre az "Ez nem az én világom" dologra, aztán kibékül velük valahogy és a 2. rész arra lett volna kiélezve, hogy egyre jobban elfelejti lassacskán, hogy ő nem ide tartozik.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 15:47:53 írta Exkirion » Naplózva

kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #12059 Dátum: 15 szep 03, 22:26:20 »

Az oké, de Obitonak nem is volt meg a Rinneganx2  hogy kinyissa azt a szemet Mosolyog

A rinnegan hogy jön ide? Az nem kell hozzá egyáltalán. Ez kell hozzá csak:


       (Rinne sharingan a szem hivatalos neve)

Obito a fa tetején lévőt akarta használni, de azt megállították azzal, hogy kiszedték belőle a Bijuukat ezért nem tudta tovább irányítáni és nem nyílt ki a virág rendesen amiben volt, hogy elnyomja az örök tsukoyomit.

Madara azáltál, hogy behörpintette a fát, szerzett a bubijára egy ilyen szemet, amivel aztán elnyomta a jutsut.
A másik Rinnegan csak azért kellett neki, hogy képes legyen olyan jutsukra, amikkel addig felratrja Narutot és Sasukét, ameddig elkezdődik a jutsu.

ehez az egészhez annyit fűznék hozzá hogy a kőtáblán az áll hogy " ha valaki megszerzi a rinne erejét és közel kerül a holdhoz akkor kinyílik a szem ami a végtelen álmot megvalósítja" (nem pont így van megfogalmazva de ez a lényege)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 802 803 [804] 805 806 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!