24 máj 15, 04:33:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 796 797 [798] 799 800 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554078 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11955 Dátum: 15 aug 02, 13:15:40 »

Madarának az arca is nagy volt, és élvezte a veszélyt. Szinte "beleállt" a támadásokba. Az ereje és tapasztalata alapján ha teljesen komolyan veszi, akkor lehet a közelébe se kerül Gai. Vagy tényleg éppen hogy csak feltartania sikerül, míg Naruto és Sasuke összeszedi magát.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11956 Dátum: 15 aug 02, 13:55:04 »

Az egész rész úgy lett jó, ahogy van. Az igazat megvallva, én erre számítottam, és hogy mi volt Sasukéval, meg Rikudoval, nekem ez így is tetszett. Mivel olvastam a mangát, eléggé összefolynak az események, és pont emiatt, nekem nem okozott problémát, hogy láttam őket beszélni. Jó dologra lehet még számítani, ez miért nem elég?
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11957 Dátum: 15 aug 02, 20:44:29 »

Azért az utolsó támadásnál Chakra köpni-nyelni sem tudott még maga Madara sem. Az előző támadásoknál én is éreztem, hogy nem ad bele mindent, konkrétabban azt, hogy nem használja ki teljesen a képességeit, egyáltalán nem támadott (bár nem mutatták végig a harcot), csak védekezett, ill. beállt a támadásokba. És utólag lehet mondani, hogy meg is tehette, mert elég lazán felkelt támadhatott bármennyit Gai.
Na de az az utolsó támadás, az Éjjeli Lepke Nevet Ott tehetetlen volt, csak a szerencséjében bízhatott.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11958 Dátum: 15 aug 03, 13:25:41 »

Na de az az utolsó támadás, az Éjjeli Lepke Nevet Ott tehetetlen volt, csak a szerencséjében bízhatott.

Szerintem egyáltalán nem volt szerencse. Madara végig irányított. Gai odatette magát ez tény és való és Madara sem ismer el akárkit szóval ja... De azért az utolsó ütés oké hogy félbetörte Madarát de nem is kell nagyon védekeznie hisz bármikor regenerálódik. Ezért is tűnt az egész harc úgy mintha Gai irányítana pedig Madara csak játszott mintha pl Superman bemenne Ólom öltözetben egy Kriptonit gyárba. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 13:26:47 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11959 Dátum: 15 aug 03, 15:14:49 »

Azért ez túlzás. Amúgy is, biztos, hogy egy bizonyos fokú sérülés után már nem tudna regenerálódni, már pedig az is biztos, hogy most közel járt ahhoz, ha azt mondta, hogy majdnem meghalt, és hogy ez egy "kétes kimenetelű" játék volt. Játék volt, de csöppet sem veszélytelen, és a végén szerencse is kellett neki (meg az, hogy a főszereplőnek kell kiütnie...).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11960 Dátum: 15 aug 03, 16:12:01 »

Azért ez túlzás. Amúgy is, biztos, hogy egy bizonyos fokú sérülés után már nem tudna regenerálódni, már pedig az is biztos, hogy most közel járt ahhoz, ha azt mondta, hogy majdnem meghalt, és hogy ez egy "kétes kimenetelű" játék volt. Játék volt, de csöppet sem veszélytelen, és a végén szerencse is kellett neki (meg az, hogy a főszereplőnek kell kiütnie...).

Nem  tudom milyen felirattal nézted angol vagy magyar de igazából nem akarok mélyebben belemenni a dologba de egy biztos japánul nem mond ilyet hogy majdnem meghalt. Ráadásul olvastad a mangát szóval tudod hogy nem használta minden erejét és azt is hogy miként vonták ki a forgalomból... Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11961 Dátum: 15 aug 03, 18:10:28 »

Nem  tudom milyen felirattal nézted angol vagy magyar de igazából nem akarok mélyebben belemenni a dologba de egy biztos japánul nem mond ilyet hogy majdnem meghalt.

Ha Madaráról van szó a 421. részben, akkor de, bizony mond ilyet.
"Shinu tokoro datta zo!"

Szó szerint azt jelenti, hogy "Majdnem megfhaltam."
Naplózva

Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #11962 Dátum: 15 aug 04, 06:16:29 »

Gai mester tiszteletére, összevagdostam az eddigi főbb harcait, hogy egybe meg lehessen nézni őket. Chakra-val egyeztetve linkelés előtt.

Gai vs Kisame  - 45:02:
Minimális Lee chunin vizsgás visszaemlékezéssel, amely a "Gai életérzést" hivatott visszaadni + utána a nyolc kapu magyarázata Kakashitól. Harcok 5:49-től kezdődnek.
https://www.dropbox.com/s/suo9nw84prrvb1e/Gai%20vs%20Kisame.mp4?dl=0

Gai vs Tobi - 8:26
https://www.dropbox.com/s/ggjmv2jy23o0e42/Gai%20vs%20Tobi.mp4?dl=0

Gai vs Rikudou Madara - 20:18
https://www.dropbox.com/s/2z8btsiydnra6y3/Gai%20vs%20Rikudou%20Madara.mp4?dl=0

Jó szórakozást.

Szerk.: a Kisame és a Rikudou Madara-s videóknál alapból csak az első 15 perc tekinthető meg, előnézetként. Azt mondja a dropbox, hogy a teljes videó megtekintéséhez le kell tölteni, vagy hozzá kell adni a saját dropboxotokhoz. Bocsi, nem én találtam ki így.

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 04, 06:20:28 írta Ervdo » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #11963 Dátum: 15 aug 05, 20:50:53 »

Sziasztok, bocsássatok meg de ezt nem bírom magamban tartani. Most hogy végre van egy kis időm elkezdtem megnézni azt a rengeteg anime részt amivel lemaradtam, mivel a fillereket nem szeretem, illetve az unalmas visszaemlékezéseket is átpörgetem, hát hogy is mondjam, igen gyorsan behoztam az egy éves lemaradást... És nem akarok megsérteni senkit, de ez az anime már felháborító, és idegesítő rettenetesen... Ezek a fillerek meg emlékek borzalmasak, meg ezek az időhúzós jelenetek, amikor percekig nincsen semmi, csak nézzük a földet és megy már hatezredjére ugyanaz a zene, borzalom, komolyan mondom megaláznak vele egy szinte klasszikusnak számító alkotást... Végre egy jó csata erre időhúzás, végre egy érdekes gondolat erre időhúzás, és a grafika is romlik rettenetesen, vagy nem is tudom, tiszta összevissza, megértem hogy gyorsan kell dolgozni, de hogy még a főszereplőket se tudják két jelentben ugyanolyannak ábrázolni... nem értem mostmár ezt miért csinálják, a mangának vége csinálhatnának egy tisztességes befejezést ehelyett filler... Na tényleg elnézést kérek, de ezt most már felháborítónak tartom, sőt megalázónak, és gonoszságnak hogy csak a rajongókról akarnak még több lepedőt lerángatni és ezért kínozzák ezt a vacak animét... (Ha nem illik a hozzászólásom a fórum kereteibe nyugodtan töröljétek, elnézést kérek miatta, ja és köszönöm a nem tetszik ne nézzed hozzászólásokat ne erőltessétek, most egy évig úgysem fogom ikszdé)
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11964 Dátum: 15 aug 05, 22:07:40 »

fornetti2 szerintem ez egy korrekt hozzá szólás volt, tetszik, hogy levezetted, mi a bajod vele. Mosolyog
Az idő húzást én is idegesítőnek tartom, és én sem nézem meg őket. Nagyon várok jeleneteket, és engem is szokott dühíteni, hogy mi a francért kell ezt tolni, de baromira várom a végkifejletet. Mosolyog Igazából az anime sokszor csinálta ezt a részek folyamán, lehet azért érezzük most ezt drasztikusabbnak, mert a mangának már vége, (és mi is látjuk a végét) és tényleg a háborút simán le lehetne már zavarni. Azt hiszem ez türelmi játék. Nevet Engem még nem zavar, de azt simán vágom, hogy más, vagy te a falat kaparjátok. Sajnos ez a business.  Neeem Ez megéri nekik, és még húzzák is az agyunk.  Neeem A mangabeli jelenetekért viszont megéri. Most Gai harcát rohadt jó volt látni, és azért szerintem, ha a történet halad a manga alapján, azokért is érdemes kivárni.
Ami a grafikát illeti, többen mondtátok már ezt, lehet én nem értek hozzá, de nekem nincs bajom vele, sőt, én úgy láttam, mintha jobb lenne... Gondolkozik Lehet azért érezzük furának, mert több rész óta ugyanaz a háttér ugyebár, és a háborúból is mennyi idő telt el?  Gondolkozik Pár nap?  Gondolkozik Persze jó volna látni egy kis verőfényes napsütést, de hát háború van.... Szomorú Én ennek tudom be a rajzolást, de mondom, nem értek hozzá. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 05, 22:11:41 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11965 Dátum: 15 aug 05, 23:15:01 »

Igazából az mostanában a baj, hogy nagyon filleresítik a részeket, teljesen random pakolnak a canon sztoriba filler epizódokat, legtöbbször visszaemlékezésekben, ami talán még idegesítőbbé teszi őket. A chuunin vizsga után arra számítottam, hogy na, akkor most szépen megcsinálják egyben az egészet, és ősszel vége is lesz az egésznek (amúgy így is vége lesz, csak azért nem mindegy, hogy hogyan), erre minden hónapban van egy-két filler rész, és magát a részeket is elég bőven kibővítik sokszor, ami hol jó, hol nem.
A rajzolás változó minőségű, ez mindig is így volt, van, hogy borzasztó, van hogy kifejezetten szép. Én egy hónapja voltam nagyon csalódott és dühös, amikor Obito átállásánál bepakoltak egy két részes flashback fillert, ami teljesen funkciótlan volt. Megjegyzem, ezt pont egy olyan részben tették meg, aminek az első fele szinte zseniális volt.
Mindegy, én már túltettem magam rajta, és nem is fogok meglepődni már semmin. De azért reménykedek benne, hogy legalább az utolsó pár hónapot tisztességesen le fogják nyomni. Mondjuk már lassan ott tartunk, hogy pár hónap maradt csak...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11966 Dátum: 15 aug 06, 00:50:23 »

Jó lenne, ha az egészet lenyomnák egybe. Brutál jó részek jönnének akkor egymás után, és élvezkedhetnénk is. Nevet Most jön feldolgozásra a 673. rész a mangából, ami azt jelenti, ha a Gaident nem vesszük alapul, hogy még 27 rész várat az animációra. Azt igazán lekeverhetnék, és én azon nem sértődnék meg, ha a végéből csinálnának sok-sok fillert. Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11967 Dátum: 15 aug 06, 10:24:32 »

Igazából az mostanában a baj, hogy nagyon filleresítik a részeket, teljesen random pakolnak a canon sztoriba filler epizódokat, legtöbbször visszaemlékezésekben, ami talán még idegesítőbbé teszi őket.

Szerintem meg pont jó hogy kiegészítik a visszaemlékezéseket is mert így jobban megismerjük a karaktereket.
aki csak az őrült harcokat várja az meg így járt. A Naruto sosem szólt csak a harcokról. Nevet
Majd a 699-700-as fejezet közti jó nagy űrt meg úgy hagyják akkor mert az lesz a bajotok mert sírtok hogy:
"Ezt meg hogy?" Nevet Akik olvassák a mangát úgyis tudják mire gondolok. Inkább örüljetek hogy kiegészítik a mangát mert ez azt jelenti hogy az említett két fejezet is lehet ki lesz egészítve ami azért nagyon jó lenne hisz nem kevés év telt el köztük.
Plusz ugye ott a Gaiden amit meg aztán pláne jó lenne ha kiegészítenének esetleg folytatnának. Nevet
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11968 Dátum: 15 aug 06, 10:40:31 »

Nekem ezzel nincs is bajom. Mosolyog Pont, hogy várom azokat a részeket.
Lehet ezért akarom, hogy pörögjenek a mostani részek, hogy tartsunk már ott.  Gondolkozik Meg, van még pár rész, amit rohadtul várok animéban. Nevet

A kedvenc fillerjeim a Kakashi anbu  külön kiadások voltak. Nevet Nevet Nevet Vajon miért?  Hümm-hümm Nincs bajom a fillerrel, csak néha zavar....  Nyelvesít Nevet
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11969 Dátum: 15 aug 06, 20:49:12 »

Igazából az mostanában a baj, hogy nagyon filleresítik a részeket, teljesen random pakolnak a canon sztoriba filler epizódokat, legtöbbször visszaemlékezésekben, ami talán még idegesítőbbé teszi őket.

Szerintem meg pont jó hogy kiegészítik a visszaemlékezéseket is mert így jobban megismerjük a karaktereket.
aki csak az őrült harcokat várja az meg így járt. A Naruto sosem szólt csak a harcokról. Nevet
Majd a 699-700-as fejezet közti jó nagy űrt meg úgy hagyják akkor mert az lesz a bajotok mert sírtok hogy:
"Ezt meg hogy?" Nevet Akik olvassák a mangát úgyis tudják mire gondolok. Inkább örüljetek hogy kiegészítik a mangát mert ez azt jelenti hogy az említett két fejezet is lehet ki lesz egészítve ami azért nagyon jó lenne hisz nem kevés év telt el köztük.
Plusz ugye ott a Gaiden amit meg aztán pláne jó lenne ha kiegészítenének esetleg folytatnának. Nevet
Nem értek egyet, egyáltalán. Én egyáltalán nem a harcok miatt nézem a Narutot, de attól függetlenül a sorozatos flashbackek már az agyamra mennek, a mangában pont elég van belőlük. Azoknak még van funkciójuk, azok még dobnak a mangán, főleg érzelmileg, a csilliomodik Kakashis-Obitos flashback viszont nem több, mint irritáló időhúzás.
Most, Rikudonál is átvariáltak egy-két dolgon, és szerintem nem is érte meg, jobban ütött a mangában.
A Gaidenben nem lennének rosszak az értelmes kiegészítések, de az utolsó fejezet elé én egyáltalán nem hiányolok semmit, esetleg pár képsorozatot, pár percben, de semmi többet. Minek? Teljesen jó volt a mangában, van ami amúgy is meg lesz magyarázva a gaidenben, és az új filmben, ami meg nem, azt nem is kell. De ezt nem itt kéne ám megbeszélni...
Tényleg, ma elvileg jött ki rész, nem?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 20:50:26 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 796 797 [798] 799 800 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!