24 máj 15, 11:35:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 795 796 [797] 798 799 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554281 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11940 Dátum: 15 júl 31, 11:54:22 »

Egyetértek Jonnal , ez a rész a mikor Naruto és a Papika dumálnak, az mangában sokkal sokkal jobb lett. Még csak nem is a rajzolást mondanám szarnak, hanem szerintem valahogy nem találták meg hozzá a hangulatot zenében sem. Sasukés részhez meg vágtam a fejemet, mert pont evvel rontottál el számomra. Szóval köszi. Nekem annyira elvette ez az egész a katarzis élményt, pedig annyira vártam ezt a részt. Szomorú Végig néztem mint egy sima mezei részt amiben csak átvezetés van. Szomorú.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 11:55:02 írta bette96 » Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11941 Dátum: 15 júl 31, 13:45:57 »

Azért nem kell túlozni... Madara sokkal betegebb, őrültebb, vadabb...sokkal jobban átjön animében, sokkal jobban. Gai harca is jobb lett animében. Szóval felemás. Rikudou részei sem lettek rosszak, csak éppen lehettek volna jobbak is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11942 Dátum: 15 júl 31, 13:50:34 »

én nem túlzok, nekem nagyon snassz volt ez a rész
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11943 Dátum: 15 júl 31, 13:59:05 »

Nembaj, várjuk a következő részt. Bár nem érezném nagy győzelemnek, ha a lestrapált Madarát győznék le :/

Szerk: Apropó... Naruto szeme most Sennin forma akar lenni csak lemaradt a smink vagy ez valami más?

Madara egyáltalán nincs lestrapálva ha megnézed akkor simán visszaregenerálta magát és harc közben is többször elmondta milyen jól szórakozik szóval a Gai elleni harca neki kb egy játék volt de nagyon élvezte. Nevet És hát ugye Madara nem sok embert dicsért meg Hashi óta. ^^'

Naruto szemével nincs gond majd megértitek bár az OP-et aki megnézi az már sejtheti a lényeget. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11944 Dátum: 15 júl 31, 14:30:48 »

Madara tényleg játszott, és majdnem bele is bukott ebbe. Még ő maga is mondta, hogy ez elég kétes kimenetelű játék volt...bejött neki. De majdnem meghalt, ezt ő is elmondta. Az, hogy aztán simán visszaregenerálta magát, az egy dolog, biztos, hogy neki is van egy határa, amin túl már nem tudta volna ezt megtenni, és nyilván, most közel volt ehhez a határhoz. Azért nem volt semmi ez a 8 kapu, talán egy picit túl OP is lett.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11945 Dátum: 15 júl 31, 16:47:33 »

Szerintem is kicsit túl OP lett ez a 8 kapu..idáig úgy tudtam, hogyha kinyitja, akkor olyan erőre tesz szert, ami lepipálja a Hokagét. De mostmár azt mondták, hogy több 10x erősebb, mint az öt kage..hát jó. De az, hogy Rikodou Madarát majdnem kinyírta, az kicsit nagyon túlzás.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11946 Dátum: 15 júl 31, 18:06:47 »

Miért túlzás? A Nyolc Kapu kinyitásába a használó belehal. "Cserébe" rövid ideig 100%-osan használhatja minden erejét, amit persze a teste nem bír ki. Ezt már a sima Naruto óta tudjuk.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11947 Dátum: 15 júl 31, 18:23:31 »

Na igen, ez az. A sima Naruto óta mindenki eljátszott a gondolattal, hogy milyen lehet a 8 kapu.
És így utólag meg abba gondolunk bele, hogy milyen lett volna, ha Gai a sima Naruto elején nyitja ki mind a 8 kaput. Hát játszi könnyedséggel pöckölte volna el nem hogy Zabuzát, de Orochimarut is. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11948 Dátum: 15 júl 31, 18:40:04 »

Nope. Akkor nem lett volna ilyen látványos és erős, hanem épp, hogy csak nem győzte volna le az adott főellenséget, legyen az Orochimaru, Pein vagy most Madara. Sajnos mindig a főhősnek kell lenyomnia a főgórét... Szomorú dolog, de ez van.

Amúgy megnéztem a heti részt, de én nem dobtam hátast tőle. Nem volt rossz, de rengeteg helyen volt csúnya fej. Jól láttam, hogy rábíztak egy harc animáló csapatra egy 80%-ban beszélgetős epizódot?? Mert az a rövidke Gai vs Madara jelenet egész jó lett, de minden többi...
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11949 Dátum: 15 júl 31, 18:55:07 »

Szerintem nem mindenkinek van ugyanott a 100%. Pl ha most Lee ki tudná nyitni a 8. kaput, kb. 30%-a lenne az ereje mint amit Gai megmutatott. A sima Naruto óta 3 év telt el, ez alatt edzettek, erősödtek a karakterek, kitolták a határaikat. Én ezt a technikát úgy értelmezem, ami megsokszorozza az erődet, ami normál állapotban nem elérhető, és ennek ára van. A 8. kapu nagyban eltér a 7.-től, erőben és árában egyaránt. Viszont csak azt tudja megsokszorozni, ami van. Ha amúgy gyenge vagy, kinyitni sem bírod. Mint Son Goku: normál állapotban edz, mert a SSJ mint szorzó hat rá. Amúgy közel sem biztos, hogy Gai mind a 8-at ki tudta volna nyitni Orochimaru ellen. Elképzelhető, hogy utána kezdett ő is dolgozni ezen. Mint Kakashi az MS-en.

Egyvalamit fontos tisztázni: Madara kimondottan taijutsu-ban mérte össze erejét Gai-al! Ezt ő is elmondja. És mivel Madara erejének nagyobb része (feltételezem) inkább a ninjutsu-ban rejlik, így ő alapból hátránnyal indult ebben a versenyben. Képzeljétek el a Lee-Gaara összecsapást, de Gaara nem használhatja a homokját. Na ez idáig ilyen volt. Madara őrült, és imádja amikor nehezebb pillanatot él meg (mivel ritkán van ilyen). Ezért nem használta a (teljes) erejét, előnyt adva a másiknak, és így szórakozva.

Jah: a rész amúgy nagyon bejött.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11950 Dátum: 15 júl 31, 20:50:25 »

Miért túlzás? A Nyolc Kapu kinyitásába a használó belehal. "Cserébe" rövid ideig 100%-osan használhatja minden erejét, amit persze a teste nem bír ki. Ezt már a sima Naruto óta tudjuk.
Az a túlzás, hogy a sima Narutoba úgy hangzott el, hogy "Hokagét megszégyenítő" erőre tesz szert. Jó ez igaz is. De arról nem volt szó, hogy Rikodout is megszégyenítő..Mert Madara teljesen tehetetlen volt ellene, semmi visszatámadás vagy valami.Végig védekezett. Egyedül a keménysége és a regenerálódása miatt nyert.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11951 Dátum: 15 júl 31, 21:48:32 »

A sima Naruto-ban még csak a Kage-k voltak akikkel össze lehetett valamit is hasonlítani, nem dobhat be mindent az író már a chuunin vizsgára. Várható volt szerintem, hogy az ára miatt ekkora erőhöz jut a felhasználó.
Amikor kitalálta Kishimoto a kapukat, akkor szerintem a történetet is hozzá nagyjából. A 7 hét kardforgatóról addigra már szó volt, és simán megszülethetett a fejében Dai karaktere is, így fogta és Hokage szint fölé helyezte. Igazából csak a  manga végén volt normális pont amikor bevethető volt ez, így nem lehetett olyanra sem megcsinálni, hogy ellövi Gai és sokra nem megy  vele, főleg mivel mindenki várta már. Szerintem logikus, hogy ilyen erős lett, úgy sem tudja megtartani sokáig ezt a szintet.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11952 Dátum: 15 aug 01, 14:30:03 »

Úgy értettem a túlzást, hogy oké, sokat vártunk a nyolckaputól, de azért az, hogy majdnem megölje a félisten Madarát...én előzetesen max. annyit vártam volna, hogy nagy nehézségek árán feltartja addig, amíg Narutóék nem jönnek vissza. Oké, nyilvánvaló volt, hogy meg kell cáfolja saját magát Kishi, mert ha tartaná magát ahhoz, amit Kakashi mondott a chuunin vizsgán (hogy a 8.kapu a hokagét megszégyenítő erőre tehet szert), akkor annak kb. semmi értelme nem lenne ez ellen a Madara ellen. De ha azt veszem alapul, hogy Gai alapvetően is simán van egy kage szintjén, nem nagy túlzás az, hogy a 8. kapuval simán alázza az öt kagét egyszerre, na de az, hogy a Juubis, senju chakrás, szinte Rikudou szintjén lévő Madara csak a szerencsének köszönheti, hogy túléli...azért ezt túl OP-nak tartom. Elég lett volna az is, sőt, szerintem epicebb lett volna, a hősies önfeláldozás, a tiszta feltartás, mint az, hogy csak-azért-nem-ölhetem-meg-a-főellenséget-mert-nem-én-vagyok-a-főhős-mert-amúgy-rohadt-erős-vagyok. Ha értitek mira gondolok.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11953 Dátum: 15 aug 01, 14:37:57 »

Teljesen egyetértek Jon97-el, szinte ugyanezt írtam én i. Egyszerűen túl erős lett így Gai, abnormálisan:S Ha hősi halált hal, és tényleg feltartóztatja Madarát, akkor az egyik legepicebb feláldozás lehetett volna a Narutoban.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11954 Dátum: 15 aug 01, 15:24:59 »

Úgy értettem a túlzást...

Nem értek egyet még mindig, szerintem ez így korrekt, de ismételni magamat nem fogom ez biztos. Viszont az is biztos, hogy még érvelni sem tudok normálisan, mert az már spoiler lenne itt az anime témában.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 15:25:32 írta Chob » Naplózva

Oldalak: 1 ... 795 796 [797] 798 799 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!