24 máj 16, 00:29:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 793 794 [795] 796 797 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554805 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11910 Dátum: 15 júl 12, 16:52:45 »

Új opening mikor jön? én úgy számoltam hogy augusztus közepe táján.

Szörnyen rosszul számoltál. Minden tavasszal és ősszel van új és minden opening 23-25 részig fut. A jelenlegi 13 rész óta megy vagyis minumum még 10 rész úgy hogy jövő héten nem lesz és feltehetőleg 1-2 még kimarad, ezért legkorábban Október 8, de ha sok ilyen pokemon 1 órás baromság lesz és sokat kihagynak, még az is lehet, hogy novemberre is átcsúszik.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 16:53:34 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11911 Dátum: 15 júl 12, 18:31:11 »

Akkor tényleg elszámoltam ikszdé mindegy megesik az ilyen
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11912 Dátum: 15 júl 12, 21:10:32 »

Nekem kimondottan tetszik az új opening és ending. Mosolyog Rég volt ilyen jó, persze nem a legjobb, de az előzőekhez képest... Mosolyog

A részben pedig megint hallhattuk Itachi  Szeretet témájának a zenéjét. Fergeteges, mikor meghallom, lúd bőrödzöm. Mosolyog Egyébként ha nem írtam volna még, jó rész volt, (csak mert eddig a részről nem írtam Mosolyog) Gai apja menő, és a kapcsolatuk is inspiráló. Jó volt látni, hogy alakult ki a rivalizálás Kakashival, és milyen ambiciók hajtották őket. Mosolyog
Ez annyira feltüzelt, hogy asszem megyek most 5000 kört lefutok a házunk körül  Gondolkozik..... csukott szemmel  Gondolkozik.....hátrafelé.  ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé https://31.media.tumblr.com/c8b1acfdd781171514a5d43101ea2256/tumblr_inline_nqiwxyXrl61tvtfa2_500.gif
(előtte azért újra nézem a shippuden 141. részét. Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 21:45:49 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11913 Dátum: 15 júl 14, 00:36:47 »

Minden Április és Október első csütörtökén van új opening és ending. Felesleges számolgatni.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11914 Dátum: 15 júl 18, 21:25:05 »

Hát CapacRaimi végül neked lesz igazad.... ha ez így halad, augusztusig tényleg semmi nem fog történni.... Neeem
Most láttam, hogy a héten rész nem jött ki... Na mindegy.
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11915 Dátum: 15 júl 21, 17:50:38 »

Kijött az új ending full verziója.Szerintem rohadt jó lett,bár a Flow-nak nincs szar száma ikszdé
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Gv0Az2HvEDs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Gv0Az2HvEDs</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11916 Dátum: 15 júl 23, 11:55:11 »

Kijött az új ending full verziója.Szerintem rohadt jó lett,bár a Flow-nak nincs szar száma ikszdé
http://www.youtube.com/watch?v=Gv0Az2HvEDs

Nem véletlen csücsül minden albumuk a gépemen. Egyik legjobb fiú banda ha pop-rockról van szó. Nevet
Bár akármelyik számuk hallom meg mindig a Naruto jut eszembe. Ezt már nem mossák le magukról. ikszdé
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11917 Dátum: 15 júl 23, 12:41:12 »

Végre ma lesz új rész!!!!  Partyyy
De a manga hiánya nekem még mindig szívfájdalmam. Szomorú
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11918 Dátum: 15 júl 23, 12:45:08 »

420. rész

Személy szerint teljesen elégedett vagyok vele. Hago bácsi hangja nagyjából olyan, mint ahogy elképzeltem és a rajzolás is zép volt. Nem érződött sem túl lassúnak, sem túl eésitettnek, talán a harci rész lehetett volna egy cseppet folyékonyabb, de az sem lett rossz és ugye ne legyünk túl kapzsik.
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11919 Dátum: 15 júl 23, 12:54:07 »

Hozzászoktám már a filleresített tempóhoz, ezért kicsit gyorsnak éreztem a flashbacket. Itt el lehetett volna kicsit nyújtani.

Más szerint is durván más a mai rész és az előzetes rajzolása? Tudom, tudom, ne akadjak fenn ilyenen lassan 10 év után Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11920 Dátum: 15 júl 23, 15:44:07 »

Még nem láttam a részt, de remélem, hogy jól csinálták meg. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak a mai részhez az animések kacsint
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11921 Dátum: 15 júl 23, 17:00:49 »

Ha jól számoltam 2 részen belül kezdődik a zúzás. Kivéve ha nem döntenek úgy hogy megint kapunk flashback-et vagy fillert. Nevet

2 hét múlva egy fillernek is tekinthető 1 órás speciál lesz a Hinata-hanabishez hasonlóan az új film megjelenése miatt. Gondolom valami ahhoz köthető szösszenet. Lehet majd a csak animéseknek óvatosan kell jövő héten előzetest nézni, mert az új film veszélyeen spoileres nekik.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 17:01:42 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11922 Dátum: 15 júl 23, 18:50:16 »

Na bokros teendőim végeztével (új vga berakása és tesztelése) nekem is siekrült megnéznem a részt.
Ahogy írtátok, Rikudo hangja teli találat néha még én is néztem hogy mist wattafakk.
Gai madara harc epic, a végén meg pláne.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11923 Dátum: 15 júl 23, 20:21:23 »

MINATO!!!!! Szeretet Szeretet Szeretet Szeretet Ámor
Király rész volt, gyönyörű rajzolással. Mosolyog Gai baromi jól meg lett csinálva, nem véletlenül vártam animéban.  Yóóóó
És az az összjáték Minato-Lee között. Nevet Zsír!!

Egyedül azt a tökölést nem értettem, amit Naruto levágott.  Neeem Tudom, hogy értelmileg visszamaradott, de ezt nem kellett volna így előadnia. Mondjuk a fejek amiket vágott, az vicces volt. Nevet
Jó látni, hogy megindult a story Mosolyog.... és még messze van a jövő hét csütörtök. Szomorú Teljesen azt hittem, máshol lesz a vége ennek a résznek.
Jó lesz, mert innentől pörögni fognak az események (remélhetőleg a készítők is így fogják vélni), mint a Pain harcoknál, vagy az Akatsukis részeknél, vagy akár Sasuke vs. Itachinál. Nevet

A rész után viszont spoilereztem magamnak, és megnéztem a jövő heti előzetest, ahol azért érdekes a rajzolása egy-két egyednek.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 23, 20:22:51 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11924 Dátum: 15 júl 24, 11:21:43 »

Ha jól számoltam 2 részen belül kezdődik a zúzás. Kivéve ha nem döntenek úgy hogy megint kapunk flashback-et vagy fillert. Nevet

2 hét múlva egy fillernek is tekinthető 1 órás speciál lesz a Hinata-hanabishez hasonlóan az új film megjelenése miatt. Gondolom valami ahhoz köthető szösszenet. Lehet majd a csak animéseknek óvatosan kell jövő héten előzetest nézni, mert az új film veszélyeen spoileres nekik.

Erről nem is láttam még infót de hiszek neked. Nevet
Minden esetre merész lépés ha az új mozit akarják promótálni, bár Japánban nincs olyan ember aki ne látta volna végig a mangát meg a Gaident plusz ugye a Last Mozit. Magyar néznőknek nem nagyon ajánlott akkor megnézni ha nem olvasták a mangát. Bár szerencsétlenek akkor a The Last mozit se nézhetik meg ha nem akarják elrontani az élményt. Milyen kicseszés már hogy akik nem szeretnek olvasni évekig kimaradnak a jó dolgokból még. Ha meg nem foglalkoznak a spoilerrel és mégis megnézik akkor meg a Shippuden veszti el a lényegét. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 793 794 [795] 796 797 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!