24 máj 15, 10:03:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554240 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11895 Dátum: 15 júl 09, 17:22:28 »

419.rész:
Most így hirtelen nem emlékszem, hogy volt-e egyáltalán róla szó eddig, de Gai apja végül megölt valakit a kardforgatók közül?

Akinél a kubikiribouchou volt (Zabuza kardja) az tuti ott hagyta a fogát, mert zabuza már ekkor genin és szerintem így szeretze a kardot.
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11896 Dátum: 15 júl 09, 20:22:15 »

Nem volt ez olyan rossz rész, várjuk Gai további alakítását Mosolyog

A többi már kevésbé érdekel Nevet
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11897 Dátum: 15 júl 09, 21:31:44 »

Eh, de ocsmány rajzolású egy rész volt ez, te atyaég... Remélem ez a technika egy ügyesebb csapat kezében jobban fog kinézni.
Nemtom mit karnak elérni a 8. belső kapuval, hiszen azok a gömbök mindent kivédenek, ami nem Senjutsu, ráadásul mindent el is törölnek. Ha Gai hozzájuk ér nem ment semmire. Túl sok reményt nem fűzök ehhez a technikához, de nagyon érdekel mire lesz képes.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11898 Dátum: 15 júl 10, 06:37:24 »

Madara egyedül a senjutsu és a taijutsu ellen sérülékeny.Ezért küldik rá Gait.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11899 Dátum: 15 júl 10, 11:22:19 »

Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy filler rész volt-e a tegnapi vagy sem? Mosolyog Mert, ha az akkor le se töltöm inkább.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11900 Dátum: 15 júl 10, 11:36:50 »

Is is
Flashback filler de a nagyja canon asszem.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11901 Dátum: 15 júl 10, 18:06:07 »

Nem értem ezt a siránkozást hogy filler nem filler. Láttok egy múltbéli eseményt és egyből fillereztek. Nevet
Teljesen korrekt részek ezek is nyugodtan meg lehet nézni ráadásul nem is filler rész teljesen szóval hülyeség lenne kihagyni. Egyébként a dupla rész szerintem Indra és Ashura része lesz. Ha így leírom az még nem spoiler max ha utána jár valaki. Nevet

Egyébként jó kis rész volt. Nekem pl a rajzolással semmi bajom még így is fényévekkel jobb a Naruto MINDENBEN mint a Fairy Tail.  smirksweat
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11902 Dátum: 15 júl 11, 16:21:37 »

Én akkor nem szoktam megnézni a fillereket, ha totálisan eltér a történettől, vagy ha emiatt nem halad a manga feldolgozása. Az emlékezésekkel nekem nincs bajom, Kabutonál én azért kaptam agybajt, mert végre Brother meet again and fight-ot akartam volna nézni. Nevet (Meg mondjuk a sima Naruto és a Shippuden közötti fillereket sem néztem meg.  Gondolkozik ) Számomra akkor a legzavaróbb, - mivel a mangát olvastam -  mikor tudom melyik olyan részek közelednek, amiket nagyon várok az anime feldolgozásában, és mikor pont az következne, akkor még nyújtják, és borzolják a kedélyeket a fillerekkel. Pl. ilyen volt még mielőtt Minato megérkezett a háborúba, azelőtt is vagy 20 fillert benyomtak, mikor azt vártam, hogy ujjonghassak. Nevet, vagy mikor az edo tenseies Itachi és Nagato találkozott Killer Beevel és Narutoval, azelőtt is mit ad isten, pont volt filler. Érdekes.  Gondolkozik Mindig kijelölök egy részt, amit várok, erre húzzák. Ez kiábrándító. Nevet

Ha animéról beszélünk: Én mondjuk szeretem a Fairy tailt, és azért sokáig nálam a zenéje vitte a prímet. Ha azt nézzük, hogy a zeneszerzőjük ugyanaz, még így sem tudnálak meggyőzni arról, hogy azért nem mindenben jobb a Naruto?  Nyelvesít
Megegyezhetünk? Legyen mondjuk 4 pont: 1.sztori, 2.zene, 3.grafika, 4.manga részek feldolgozása 1 anime részben.
 Ebből a story döntetlen szerintem, mert mindegyik más stílus, történet. De ha azt vesszük alapul, a Narutoban ami baromi ütős, és megható jelenet volt, amin tényleg elérzékenyülhettünk, az Jiraya halála és az, ez milyen hatással van Narutora, mikor Sasuke megtudja Itachiról az igazat, meg Konan halála, Asuma halála, persze valakinek más... és ennyi. A Fairy tailben pedig rendszeresen éreztem azt, hogy futkos a hátamon a hideg, annyira megható tudott lenni, van benne poén, akció, love. Ilyen megindító jelenet: Laxus kizárása, alatta a zene sokat nyom a latba, Lucy apjának levelét olvassa, Wendy céhe kitalált céh, Erza és Gerard története, Simon halála, Urtir öregedése. Ott sok ilyen megrázó élmény volt.
Zene döntetlen, a zeneszerző miatt, de a szomorú jeleneteknél döntő szerepű, nagyon át tudja adni. Vegyük például Itachi theme songját.... Brutális. Mosolyog Vagy a sad songkat.
Grafikailag is nálam döntetlen, de a Fairy tail nagyon szép grafikájú. Vidá színekkel stb.
Ami az anime részek feldoglozását illeti, a fairy tail anime van hogy 2 vagy akár 2,5 manga fejezetet dolgoz fel, és a mangaka megszállottan nyomatja a részeket. Még akkor is dolgozik, mikor Japán ilyen téren szünetel, vagy van, hogy dupla részt ad ki. (de maradjunk csak az animénál)

Szóval az összesítésben Fairy tail Naruto 4/2. De mégis mivel tényleg stílusban két különböző animéról van szó, ezért az állás nálam fele-fele. Nevet Tudom, hogy mindenki másképp viszonyul az animékhoz, én így látom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 11, 16:23:31 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11903 Dátum: 15 júl 11, 16:34:00 »

Nem nehezebb jobbnak lenni mint a Fairy Tail Nevet
Mondjuk én nem is mondtam hogy bajom lett volna a legutóbbi résszel ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11904 Dátum: 15 júl 11, 18:32:44 »

 Pirul Belátom, úgy jöhetett le a kommentem, hogy ömlengek a Fairy tailről, és a Narutot pedig lehúzom, ne értsen félre senki. Nevet Nem ez volt a szándékom.  Pirul A fairy tail véleményem meghagyom a fairy tail topicban, Mosolyog én pedig csak fellelkesültem kuro megjegyzésén, Nevet és minden sértettség nélkül kezdtem el összehasonlítani a két animét, ami fölösleges, rájöttem.  Pirul Mosolyog



Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11905 Dátum: 15 júl 11, 18:45:08 »

Hát én már felhagytam rég az animék hasonlítgatásával, mert mindegy milyen szörnyű anime/mangát hozol fel példának mindig lesz valaki, akinek az a kedvence és besértődik rajta.

Szerintem például a One Piece már egy ideje rettentő repetetitív, unalmas és sehova se tartó, gear 3rd ide vagy oda, de tudom, hogy rengetegen szeretik.
A Bleach a másik ami szerintem iszonyat, mióta ez a vérháború arc megy hiába vannak jó pillanatai, de tudom hogy itt a fórumon is vannak nagy fanjai.

De ugyan ez igaz visszafelé is, nekem is megvannak a magam kis hülyeségei, amit szertek, pedig a legtöbben nem.
A Fairy Tailt amúgy nem olvasom/Nézem szóval azzal kapcsolatban nem tudok állást foglalni.

De hogy a Naruto animéről is mondjak valamit: Szerintem a legnagyobb baj vele az, hogy fölöslegesen húzzák az időt és annyi benne az extra visszaemlékezés, hogy én már havernak új ajánlottam, hogy a simát meg se nézzed, mert a Shippuban úgy is recapolják az egészet.
A másik, hogy rettentő inkonzekvens a rajzolás, ami persze azért van mert csak x-y idejük és büdzséjük van 1-1 részre/évadra.

Én őszintén remélem, hogy idővel kap a Naruto is majd egy remaket, mint a FMA (Brotherhood), ahol egységes rajzolással, minimális fillerekkel, de az eredeti széria jó pontjai megtartva (Kakashi vs Obito pl) újracsinálják az egészet.
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11906 Dátum: 15 júl 12, 13:15:24 »

A Naruto alapot még akkor láttam, mikor adták a tv-ben. Nevet Asszem a jetix adta?  Gondolkozik ikszdé Lényegtelen, aztán leálltam vele, és a tesóim kezdték e la shippudent, és ők mondták, hogy kezdjem el, de az alap Narutot simán kihagyhatom, én azért végignéztem, és mikor az első fillereket láttam, szóltak, azokat ne nézzem meg. Így az összes fillert kihagytam, leszámítva azokat, amik érdekeltek a címek alapján. Ha ajánlom valakinek én is azt mondom, a fillereket hagyja ki, de vannak amiket érdemes megnézni. Persze sok esetben felülír nagyon sok tényt. Pl: Itachi és Minato történeténél mikor a fillerek ovltak, persze szórakoztató volt, de annyira összekavart az időbeniség, az, hogy most akkor melyik karakter mit tud. Az elején pl. úgy volt, csak hárman tudtak Minatoék helyzetéről, aztán a végére meg kiderült, még Itachi anyja, Kakashi, Rin, Obito és én már azt sem tudtam, mi van. Keveredtek a tények, és olyan zavaros volt néhol.  Technikai KO A filler bekavarhat nagyon, pláne most...
Egy remake nem lenne rossz, de én inkább úgy képzelném el, mint a DBkait. A lényegtelen részeket dobálják ki, és legyen átlátható az egész. Mosolyog De ha nem, igazából nekem nincs bajom a mostani változattal, elvégre én dönthetem el, mit nézek és mit nem. Mosolyog Talán lehet remak, de szerintem ez úgy 5 év után lehet esedékes, amikor mindent feldolgoztak, minden manga részből készült anime. Persze az még akár 10 év is lehet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 15:57:31 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11907 Dátum: 15 júl 12, 13:42:10 »

Vigyázz MinatoItachi, spoiler....
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11908 Dátum: 15 júl 12, 15:56:19 »

Köszönöm Jon97  Pirul Eléggé belemerültem... Gondolom arra... gondoltál. Mosolyog Javítottam. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 12, 15:57:10 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11909 Dátum: 15 júl 12, 16:26:56 »

Új opening mikor jön? én úgy számoltam hogy augusztus közepe táján.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!