24 máj 15, 13:34:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 791 792 [793] 794 795 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554349 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11880 Dátum: 15 júl 03, 13:53:15 »

A rész egynegyede filler volt, de ez "csak" a flashback jelenetek kipótolása. Így is másfél fejezetet dolgozott fel az epizód.
Azonban a következő max felet fog, mert ahogy látom elkezdődik a Maito GAIden...
Ott fillerezik már a stúdió ahol lehet... de még ott is, ahol nem. Az egész anime átment Bleach-be most már 100%-osan ki merem mondani. Egyszerűen nevetséges, hogy nem tudunk haladni már fél éve a fősztorival, mert folyton mutogatni kell valakinek a múltját, ami persze szomorú. És még anno nagy dolog volt Naruto és Sasuke flashbackje.
Filler vagy nem filler, de már elegem van ebből a sok megszakításból. A mangában is max 1 fejezet volt Gai flashbackje, itt meg lehet megint 2-3 részes filler sztorit kapunk.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11881 Dátum: 15 júl 03, 13:59:12 »

A filler az egy dolog. A baj az, hogy most elkezdték bepakolni úgy, hogy fél rész canon fél rész filler és nem lehet kihagyni.
Ez az amit utálok. Oké fillerezzenek, de akkor csinálják úgy, mint az előzőt, hogy ne keverjék a canon részekkel.

Amúgy is mi a jó francnak mostmár ide bárminemű filler egyáltalán? Vége a sima mangának is, 2 hét és kijön a the last DVD-n (amit BTW meg ne nézzen senki, aki nem olvassa a mangát még a trailerét se), és a héten a gaidennek is vége lett.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11882 Dátum: 15 júl 03, 14:02:05 »

Nyáron már pedig szerintem nem lesz másképp.Húzni akarják az egészet a francba be a hipertérbe.Csabi rohadtul igazad van.
Végre már csak 2 hét a Last dvdig ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11883 Dátum: 15 júl 03, 17:57:07 »

Amúgy is mi a jó francnak mostmár ide bárminemű filler egyáltalán? Vége a sima mangának is, 2 hét és kijön a the last DVD-n (amit BTW meg ne nézzen senki, aki nem olvassa a mangát még a trailerét se), és a héten a gaidennek is vége lett.

Ezt amúgy én se vágom. Oké a külföldiek nem érdeklik a Japókat szóval nem hinném hogy fenn áll a veszélye annak hogy Japánban van olyan aki Naruto animét néz csak. Nevet De akkor is baromság ennyire elhúzni az animét miközben a mozi meg hamarosan kijön ugye 22-én amiben nagyon durva spoilerek vannak a csak animések számára. Nevet
Most aki nem akarja elrontani a saját szórakozását kénytelen lesz még vagy 2 évig tartogatni mindkét mozit mind a Last-ot és a Borutot is mert spoiler a Shippuudenre nézve. Kész röhej na. Nevet

Bár az is igaz hogy nincs olyan ember a Földön szerintem aki ne tudná hogy mi a vége a Narutonak. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11884 Dátum: 15 júl 04, 14:25:50 »

Most aki nem akarja elrontani a saját szórakozását kénytelen lesz még vagy 2 évig tartogatni mindkét mozit mind a Last-ot és a Borutot is mert spoiler a Shippuudenre nézve. Kész röhej na. Nevet

Bár az is igaz hogy nincs olyan ember a Földön szerintem aki ne tudná hogy mi a vége a Narutonak. Nevet

Ezért olvastam el 699. fejezetig a mangát, mert a Last a 700. előtt lesz. Meg hát ilyen tempóban valóban még vagy 1 év, mire odaér az anime...

Amúgy az új endingről nem is írtam. Imádom a Flow-ot, szóval előnnyel indult ez a nyitány, viszont számomra teljesen meglepő volt, hogy a zene nem is lett olyan jó, hanem inkább maga a képsorok ütöttek!! Pedig az első 5 másodperc után azt hittem, hogy egy 100. Szegény Kis Naruto Múltja endinget kapunk, de nem!! Ez valóban elég új és mindenképp minőségi lett Mosolyog Nekem is a Naruhina és Minato x Kushina jelenetek tetszettek a legjobban Nevet 4/5
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11885 Dátum: 15 júl 06, 13:51:17 »

Az utóbbi hozzászólásokat nem olvastam, így ha ismétlek valakit, bocsi. Mosolyog

Meglátás: Baromira tetszik az új Endingje a Narutonak. Mosolyog Szerintem tökre eltalálták.
Jó volt Gai belépése. Mosolyog Azért volt benne filler keményen, de nem baj, gondolom a következőben is lesz egy kevés, aztán láthatjuk a nyomatást. Nevet Jó lesz emberek, baromi jól megcsinálják mindig az animét, eddig nem csalódtam. Mosolyog
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11886 Dátum: 15 júl 06, 16:57:48 »

A következő részben inkább a manga anyag lesz kevés... Úgy az epizód legalább 75%-a filler lesz. Kb. csak a múltat fogjuk látni, ami jobb esetben még folytatódik is pár részen keresztül  ikszdé (mangában 1 fejezet volt)
Naplózva

MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11887 Dátum: 15 júl 06, 17:32:58 »

Ja, folyton lecsekkolom a mangát én is, hogy hány részt dolgozott éppen fel az anime. Volt hogy jól haladt, de a visszaemlékezések kitesznek egy anime részt... Az Itachi, Sasuke, Kabuto harcnál is ideg bajt kaptam Kabuto visszaemlékezéseitől. Ez persze én vagyok.  Nyelvesít
Az anime manga részbeli feldolgozását illetően a második helyen van, mert azért haladhatna úgy, mint a Fairy tail. Az baromi jó ilyen szempontból is. A One piece ezt tekintve botrányos.  Szomorú

Beindul rendesen, remélem két hét múlva már peregni fognak az események. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 06, 17:34:11 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11888 Dátum: 15 júl 06, 18:12:55 »

Nem fognak.Legalább július végéig,augusztus elejéig nem fog történni semmi.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11889 Dátum: 15 júl 07, 15:31:03 »

 Szomorú Hát azért Gai harca nem lesz semmi. Nevet Engem az érdekel egyedül, hogy a részeket ne nyomassák tele filler jelenettel, és haladjon a manga szerint a sztori Mosolyog Vagy döntsenek úgy, hogy filler részek jönnek, amiket ki lehet hagyni. Bár, meglepő volt számomra, hogy egy-kettő filler egész jó volt most. Amik a Chuunin vizsgát mutatták. Mosolyog
Az viszont nekem idegtépő, mikor nézek egy részt, és a 3/4-e nem követi a történetet. Szomorú

Persze az Itachis és Minatos extráknak örültem hehe.  smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 15:34:45 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11890 Dátum: 15 júl 09, 07:53:19 »

Júliusi epizód kiosztások

July 16, 2015: NO EPISODE
July 23, 2015: Naruto Shippuden Episode 420 – The Eight Gates Formation
July 30, 2015: Naruto Shippuden Episode 421 – The Sage of the Six Paths
August 06, 2015: Naruto Shippuden Special: Episodes 422 – 423 – Naruto’s Rival: What Did I Inherit?

Tehát a jövő héten nem lesz Naruto...mily meglepő,viszont utána vége a Gai flashback részeknek és nekiáll harcolni Madarával.
Aug. 6-án dupla rész aminek nem vágom miért ez a címe...Talán filler?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11891 Dátum: 15 júl 09, 11:59:50 »

Naruto riválisa: mit örököltem? (vagy ilyesmi) tuti filler, én Lee-re tippelek, hogy 1 rész róla és Naruto-ról, a másik rész pedig egy Gai-Lee flashback. Amúgy ez annyira de annyira rossz... mikor Jiraiya meghalt, 1 részen belül történt az egész!!! Oké, megszorongatták, de akkor még úgy tűnt hogy van esélye. Majd puff, váratlanul, de jól kidolgozottan meghalt.
Most meg? Már előre spilerezik maguk a szereplők a 8 kaput, már az epizód címe is mutatja, hogy mi lesz... és ez annyira nem jó!

Sehol sincs az anime színvonala a régihez képest. Rajzolás? Zene? Persze számít, de a legfontosabb a hangulat. A DB sehol sincs rajzban a mai animékhez képest, mégis szívesen nézem...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11892 Dátum: 15 júl 09, 12:17:28 »

Nem az anime védése képpen, de pl Binda, hogy a fenében tudnak a KARKTEREK lespoilerezni valamit? Ez kb olyan mint ha azt mondanád, hogy vegeta lespoilerezte, hogy SSj lesz, amikor elment edzeni hogy az legyen... Legalább hülyeségeket ne beszéljünk már...

Amúgy a részcímek a manga címeket követik, kivéve, hogy a mangában nem tudtuk a címeket előre 3-4 héttel.
Viszont ez: 2015: Naruto Shippuden Episode 421 – The Sage of the Six Path

Ez nekem úgy rémlik, hogy a mangában függően attól melyik fordítást nézted két címe volt a fejezetnek és egyik sem ez.

-----------

A két hét múlva lévő rész mondjuk az előzetes alpján faszának néz ki, de lehet nem olyan frankó ötlet megnézni az előzetest azoknak, akik csak animések, bár mondjuk ilyen részcímek után kb mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 12:45:39 írta Exkirion » Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11893 Dátum: 15 júl 09, 16:06:04 »

419.rész:
Most így hirtelen nem emlékszem, hogy volt-e egyáltalán róla szó eddig, de Gai apja végül megölt valakit a kardforgatók közül?

Amúgy jövőhéten jön a 420. rész ( ͡° ͜ʖ ͡°)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 16:07:18 írta dehunter » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11894 Dátum: 15 júl 09, 16:46:32 »

3 ismeretlen fazon volt köztük. Azokat szerintem simán kinyírhatta. Sőt, a tűset meg a kalapácsosat is akár, mert nem emlékszek, hogyan haltak meg. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 791 792 [793] 794 795 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!