24 máj 15, 11:42:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554294 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11865 Dátum: 15 jún 25, 22:04:49 »

Pontosan itt:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/666/19
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11866 Dátum: 15 jún 25, 23:18:05 »

Köszönöm! Így már valamelyest jobban várom a jövőheti epizódot. Bár jelenleg az a tény, hogy mangahű flashback jön sem tud lelkesedéssel elönteni. Látni akarom ahogy szétcsapják egymást, Naruto és Sasuke fél éve meghalt, Madara god-módban tengeti a részeket, Kaksisról nem is beszélve... ezek érdekelnek! Jelenleg semmilyen flashback nem tud lekötni, ezt a részt sem néztem meg, áttekertem Madaráig, szóval ma nekem a Naruto 4 perc volt... Majd később bepótlom ezeket is.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11867 Dátum: 15 jún 25, 23:59:56 »

Az ördögi 666. fejezet második felét dolgozta fel ez a rész. Lehet ezért volt olyan "furcsa" ?  Gondolkozik
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11868 Dátum: 15 jún 26, 10:24:43 »

Na nekem is sikerült eljutnom odáig hogy megnézzem.
Hááát eléggé felemás rész volt a részemről.Az elején a rajzolás sem volt a helyzet magaslatán,össze vissza is volt a végére meg berakják azt az 1 perc izgalmat...
5/10
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11869 Dátum: 15 júl 02, 12:50:24 »

428:

Ez jó kis rész volt. Gai meg az apja megérne egy külön misét is. ikszdé
Jövőhéten még egy kis Gai flachback ami ugye nem filler aztán Gai belecsap a lecsóba.

Az új Ending meg baromi jó lett mind zeneileg, bár a Flow-t mindig bírtam, mind képileg. Szinte már befejezés szaga volt az ED-nek. Jó kis utalások voltak benne. Capac tuti elalél a NaruHina ramenezésen. Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11870 Dátum: 15 júl 02, 15:13:59 »

Capac tuti elalél a NaruHina ramenezésen. Nevet

Azon még én is jót röhögtem. Számoljátok meg a tányérokat. Hinata simán lefőzte Narutot rámenevésben Nevet
Naruto már majdnem kidobja a taccsot, amikor Hinata még simán tök rendben van Nevet

Amúgy nem lesz a kedvenc endingem, de remek ötlet az animátoroktól, hogy az ichiraku bolt szemszögéből, gyakorlatilag kisvilágba dobozolva mutattak meg minden fontosabb karaktert, kivéve egy-egy kis szeletet az életükből.

Tényleg remek elgondolás egy endingnek és nagyon egyedi. Ráadásul tele van olyan utalásokkal, amiket csak az ért, aki olvassa a mangát, amiért külön pirospont.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 15:15:19 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11871 Dátum: 15 júl 02, 15:36:51 »

Azon még én is jót röhögtem. Számoljátok meg a tányérokat. Hinata simán lefőzte Narutot rámenevésben Nevet
Naruto már majdnem kidobja a taccsot, amikor Hinata még simán tök rendben van Nevet

Anno volt egy ilyen Ova vagy mi is amiben Ramen evő verseny volt ott is Hinata nyert. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11872 Dátum: 15 júl 02, 16:33:19 »

Ez a képsorozat alapból nem semmi,de az első hozzávetés amit láttam alatta vitte a pálmát.
(csak nem találom hol volt)
"Ezek már szegény Narutot is teherbe ejtették". Nyelvesít

http://www.kephost.com/images/2015/07/02/11238227_971203416263066_8645551771440844131_n.jpg
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11873 Dátum: 15 júl 02, 17:43:09 »

Capac tuti elalél a NaruHina ramenezésen. Nevet
És így is lett Nevet
Mekkora reklám már ez Ichiraku számára Nevet ez után az ending után csak úgy özönleni fognak hozzá az emberek ikszdé
és már van is belőle fanmade kép Nevet Hinata Szeretet
http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11401401_858288987551453_4439259107439330459_n.jpg?oh=65bf46af817570c52b92b68a68e741e3&oe=561A3163
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 18:18:38 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11874 Dátum: 15 júl 03, 08:24:17 »

Oké, ez most szíven ütött. Akrtam látni a 8. kaput, ehhez képest kaptunk egy agyament flashback-et, amiért máskor csöpögtem volna, de az időzítés olyan hülyén jött ki, hogy hihetetlen.... Nem lett volna semmi baj, ha Gai csak néz Madarára, mintha gondolkozna a 8. kapunk, mi nem tudunk róla és akkor indul a flashback. De neeeeeem most várhatunk minimum 1 részt, de amondó vagyok, ez egy hosszabb emlék lesz.

Kabuto megjelenése sem tetszett, azt hittem ilyen beharangozás után tényleg valami érdemi szereplő kerül oda. Ráadásul azt se tudni mit csinál, hiszen Sasuke elvileg halott. Feltámasztani egy halottat pedig csak két dologgal lehetett eddig. Plusz az se nagyon derült ki Kabuto hogy került ki az Izanamiból. Oké, elmondta, hogy meg akarja édeni az otthonát, de azért megnéztem volna ez hogy történt.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11875 Dátum: 15 júl 03, 08:44:39 »

Pumpálja belé a chakrát.Karin is megmondta hogy egy kicsit vissza is tért Sasuke chakrája.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #11876 Dátum: 15 júl 03, 11:16:58 »

Olyan kérdésem lenne, hogy Gai nevét miért fordítják angolul Might Guy-ra? a Gai-ból miért lesz Guy? Ennyi erővel Sakurát is lefordíthatnák...  smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 13:22:54 írta BiliBraker » Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11877 Dátum: 15 júl 03, 12:30:35 »

Bilibreaker a téma címében szereplő "(Tilos a spoiler!)" ből melyik szó nem világos? Barátilag azt ajánlom, hogy sürgősen editáld ki a kommentedben szereplő batárnagy spoilert, mielőtt kapsz minimum egy hónap bannt valamelyik moderátortól.

Oké, ez most szíven ütött. Akrtam látni a 8. kaput, ehhez képest kaptunk egy agyament flashback-et, amiért máskor csöpögtem volna, de az időzítés olyan hülyén jött ki, hogy hihetetlen.... Nem lett volna semmi baj, ha Gai csak néz Madarára, mintha gondolkozna a 8. kapunk, mi nem tudunk róla és akkor indul a flashback. De neeeeeem most várhatunk minimum 1 részt, de amondó vagyok, ez egy hosszabb emlék lesz.

Viszont úgy nézd ezt a flashbacket Sand, hogy ez nem filler flashback, ez többé-kevésbé ugyanígy szerepel a mangában is ugyan itt.

Kabuto megjelenése sem tetszett, azt hittem ilyen beharangozás után tényleg valami érdemi szereplő kerül oda.

Nem tudom kit vártál, de kb senki másra még esély sem volt. Szerintem már a mangában is egyértelmű volt, hogy ki az és ott közel se kaptunk rá előre ennyi nyomot.

Ráadásul azt se tudni mit csinál, hiszen Sasuke elvileg halott. Feltámasztani egy halottat pedig csak két dologgal lehetett eddig.

Nem mondom el mi lesz, de majd meglátod. Annyit elárulok, hogy egy olyan dolog jön, amire már nem egy utalás volt korábban 100 részekkel ezelőtt is már a sorozatban, de csak akkor fog összeállni a kép, amikor kiderül.

Plusz az se nagyon derült ki Kabuto hogy került ki az Izanamiból.

Dehogynem.

Oké, elmondta, hogy meg akarja édeni az otthonát, de azért megnéztem volna ez hogy történt.

Pontosan. Nagyon nincs ezen mit mutogatni. Ameddig tagadta önmagát, addig harcolt egyfolytában Itachival újra és újra és újra és újra, és amikor végül bevett egy nyugibogyót és átgondolta az életét, akkor megtört a jutsu. Nem lenne túl érdekes 3 részen keresztül ezt nézni szerintem.


Behúzottal válaszolgattam neked.
Naplózva

BiliBraker
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41


A kalitkába zárt madár


« Válasz #11878 Dátum: 15 júl 03, 13:23:58 »

Töröltem bocsánat  Pirul csak néztem nem láttam...

A Gai-os kérdés még mindig áll.
Naplózva

"Minden jutsunak van gyenge pontja. Ennek a jutsunak éppen... én vagyok!"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11879 Dátum: 15 júl 03, 13:35:04 »

Valószínűleg azért mert valamelyik databookban Kishi kiadott egy hivatalos romanji leírást a nevéhez ezzel a verzióval és azóta így írják angolul.

B verzió: Mert az angoloknak valamiért nem tetszik a neve. Nézd meg a Yu-Gi-Oh karakterek neveit, kb a szereplők 90%-ának angolosítják a nevét vagy full átnevezeik tök feleslegesen.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!