24 máj 15, 10:24:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554255 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11835 Dátum: 15 jún 04, 20:58:56 »

Elég csak beírni a nevüket és már rá is lehet találni.
Utólag is kösz a tippet,mivel tényleg jó szám.
https://www.youtube.com/watch?v=quamgCHgDds
Itt pedig feljavítva/újrakeverve bár jobban összefoglalja ha ezt írom( Remastered)
https://www.youtube.com/watch?v=mH1cLRj3D3A

A rész első fele 1-2 rajzolási bakit leszámítva,bőven hozta a kellő hangulatot.
Főleg a belső világ ahol még az élénk színeket is visszakaptuk. kacsint
Azért a kitépett részek lehettek volna kicsit színre hajazóbbak.
Pl Lilás a Hachibi miatt is.

Visszaemlékeznél reméltem gyors visszatérnek az epizód végére.
Úgy tűnik ez nem jött be. >.<#
Plusz pont hogy jobban rajzolták meg mint az első felét(átlagban),de akkor is csak az időt húzzák.
Nem mellékesen könnyebb dolguk is volt.

Na mind1.Remélljük a legjobbakat és nem húzzák el nagyon. bow
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 04, 21:03:56 írta K ichigo » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11836 Dátum: 15 jún 04, 21:24:20 »

Lenne egy kérdésem Minatóval kapcsolatban. Mielőtt megtámadta Madarát a rasenganjával, átváltott sennin-módba. De mégis hogyan lehetséges ez? Amikor Narcsi a Myoboku hegyen tanult, azt mondta neki a békuci, hogy csak Jirayiának sikerült sennin-módba kerülnie, de neki sem tökéletesen. Ezek után Minato csapat egy perfekt sennin-módot meditálás nélkül (ami megjegyzem ugyanolyan, mint Narcsié, de ez már csak szőrszálhasogatás).
A mangában is így van.A magyarázat erre hogy Minato is képes volt elérni a remete formát,akárcsak a bijuu módot,csak sosem használta élesben.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11837 Dátum: 15 jún 05, 05:39:42 »

Pedig olyan jól indult ez a rész Szomorú

Bár azért azt nem értem, hogy Obito hogy irányítja most Zetsut, hogy szerezte meg Rikudo erejének egy töredékét, miért képes hirtelen mindenki chakrát elszívni és főleg, hogy szeretem, tisztelem, imádom Minatot, de mi a fészkes fene van, hogy már ő is Sennin?!?!? Valaki avasson be kérem, mivel anno Fukasaku sama azt mondta, Jiraya volt az egyetlen varangy sennin és ő sem tökéletes.

De! És ez egy hatalmas de! Obito nagyon okos! Mi hiányzik ahhoz, hogy Naruto még magasabbra léphessen? Mosolyog Hiányzik Kurama másik fele, továbbá nem pacsizott még le Gyuukival és Shukakuval. Na és mi van jelenleg Obito testében még ha Madara nem is érti, de majd fogja? Ajj, de kitalálta Mosolyog) Azt nem értem, Obto miért nem marad testetlen és Kakashi szippantja be őt is egy Kamuival? Akkor nem kellene a saját épségét kockáztatnia.
Azt mondjuk szintén nem értem, hogy bár még mindig nem tökéletes, de Madara azért még mindig egy teljes Gyuukival és egy fél Kuramával közelebb van Rikudohoz, mint Obito volt... de mégis, pl az ő botja alig hasonlít Rikudoéhoz, Obitoé pedig annál inkább... Mintha kevésbé lenne Madara Jichuuriki, mint Obito volt.

A rész második fele... érdekes, talán. De most inkább csak irritáló volt. Nem erre voltam kíváncsi Szomorú

Említsük meg, mert megérdemlik: hangok, soundtrackek. Mint mindig, tökéletes!
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 05, 05:43:40 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11838 Dátum: 15 jún 05, 10:28:45 »

Istenem most ugye nem megint ilyen visszaemlékezős fillerek lesznek?  Neeem Mert őszintén szólva teszek rá nagy ívben, hogy hogyan alakult meg a Minato-csapat. :/
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11839 Dátum: 15 jún 06, 00:59:17 »

A rész első fele egyszerűen fantasztikus volt, olyan hangulatot adott, hogy az valami hihetetlen. Hiába, azok a bizonyos zenék. De komolyan, Madara beszéde alatt végig néztem nagy szemekkel, hogy ember, ez alázza a mangát, de jó, régen volt már ilyen, majd amikor Madara magához hívja Obitot, már tátott szájjal néztem (szinte...Nevet ). A rajzolás is rendben volt, majd az is átjött, amikor Obito összehasonlítja Madarat meg Narutot, a vágások nagyon tetszettek. Nem is kérdés, az első fejezetet feldolgozó 10 perc olyan 10/10 pont, mint a huzat.
Aztán, a következő 5 perc sem volt rossz, hozta az átlagos szintet. Nekem Madara elméje nem jött be, de látom, hogy sokaknak meg nagyon tetszett, szóval ez sem negatívum. Na de az utolsó 5 perc...sosem tekertem még bele a Narutoba, meg amúgy semmibe sem, amit nézek, azt nézem rendesen, akkor is, ha nem tetszik, max. kaszálom az animét, sorozatot, de nem tekerek bele. Hát most nagyon közel álltam hozzá. Eszméletlenül felcseszett...így elrontani egy ilyen jó epizódot...rohadt életbe, szét akarják fillerezni már az utolsó hónapokat is??? És ha már szét is fillerezik, de könyörgöm, Obito... Neeem Legalább 5-ször láttuk ezeket a jeleneteket az utóbbi egy évben, és lehet, hogy keveset mondtam (sőt). Tököm tele van már ezzel, volt a Kakashis filler, majd utánna Juubito szenvedése, nem volt elég? Áh, no comment. Annyira túltolják Obitot, hogy egyszerűen az is megútálja, akinek bejött a mangából a karaktere. Amikor összehasonlította Madarát és Narutot, nagyon szépen átjött, hogy miért áll át, át lehetett érezni. Minek kell ennyire szájba rágni?
Az utolsó 5 perc egyetlen pozitívuma, hogy megtudtuk, hogy Obito a nagymamájával élt együtt. Vagy csak én maradtam le, és ezt már tudtuk eddig is?

Sand:
Obito valószínűleg az utolsó erejét összeszedve valahogy megfékezte Zetsut, ill. rá lehet fogni, hogy az átállása miatt jóval erősebbek most az érzelmei, motivációi, mint egyébként, és ez feltunningolta annyira, hogy átvegye az irányítást. Szerintem elfogadható magyarázat, bár lehet, hogy csak belemagyarázás, de szerintem elfogadható.
És azért szerezte meg Rikudo erejének a töredékét, mert amikor elszívott valamennyi chakrát Madarától, mivel már korábbról része volt neki is ez az erő, ezért a sennin chakrát is képes volt elszívni tőle. Legalábbis egy töredékét. Ezt egyébként Madara meg is jegyzi a részben.
Az, hogy hirtelen mindenki képes chakrát szívni...hát fel lehet fogni következetlenségnek is, de arra is rálehet fogni, hogy egyszerűen megragadta a chakrájával a chakráját, amikor belenyúlt Madarába. Arra meg bárki képes, az átlag shinobik is, Obito meg nem átlagos Nevet
Minato...hát, igen, elvileg Fukasaku csak Jiraya-t említette. Minimális SPOILER. Mindenesetre Minato fog majd ehhez magyarázatot fűzni, sőt, lehet, hogy majd az anime ezt kibővíti. SPOILER VÉGE.
Az egyéb felvetéseid meg nagyon érdekesek, de fölösleges rá válaszolni, majd meglátjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 06, 01:11:22 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11840 Dátum: 15 jún 06, 01:21:25 »

Lehet, csak én gondolom így, de nyílván nem Fukasaku tanította Minatota senjutsura, hanem Jiraiya.. Végülis az ő tanítványa, és tarthatta akkora zseninek, hogy minden segédeszköz nélkül tanítsa őt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 06, 01:22:35 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11841 Dátum: 15 jún 06, 03:31:11 »

Azt mondjuk szintén nem értem, hogy bár még mindig nem tökéletes, de Madara azért még mindig egy teljes Gyuukival és egy fél Kuramával közelebb van Rikudohoz, mint Obito volt... de mégis, pl az ő botja alig hasonlít Rikudoéhoz, Obitoé pedig annál inkább... Mintha kevésbé lenne Madara Jichuuriki, mint Obito volt.

Ez a botos dolog majd meg lesz magyarázva ne aggódj. Ráadásul nagyon ügyes ki szimbolikája van a dolognak. Egyelőre viszont a spoilerek elkerülése végett maradjunk meg annyinál, hogy egyik bot sem jobb vagy rosszabb, mint a másik.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11842 Dátum: 15 jún 07, 11:46:06 »

Jon97: tökéletesen egyetértek.
 Kár volt így elszúrni a részt, pedig nagyon jó hangulata volt!

A chakra elszívás nem különleges képesség: Rinnegan adottság! Így tehát Obito simán használhatja. Ránézve ezt nem látom valami különleges dolognak.

Azon gondolkodtam, hogy Madara-nak hihetetlen mákja volt, hogy Kabuto használta az Edot. E nélkül nagyon nehéz lett volna Madara-nak idáig eljutnia... Kíváncsi volnék rá hogy tervezte az egészet, az Edo nélkül.
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11843 Dátum: 15 jún 07, 14:02:57 »

Azon gondolkodtam, hogy Madara-nak hihetetlen mákja volt, hogy Kabuto használta az Edot. E nélkül nagyon nehéz lett volna Madara-nak idáig eljutnia... Kíváncsi volnék rá hogy tervezte az egészet, az Edo nélkül.

Gondoljak bármit is Obitoról, nem volt hülye. Azzal tisztában volt hogy a Rinne Tensei-el kell feltámasztania Madarát, ehhez kellett Nagato. Mikor Nagato megbukott talán egy ideig remélte, hogy Sasuke lesz az, aki feláldozza magát, de valószínűleg már úgy ment Amegakureba, hogy tökéletesen tisztában volt vele, amint megszerezte a Kyuubit és a Hachibit, neki kell azért meghalnia, hogy Madara visszatérhessen az életbe.
Szerintem kész lett volna erre, csak szerencsétlenül alakultak a dolgok. Vagy lehet beültette volna Zetsunak az egyik Rinnegant és ő feláldozta volna magát.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #11844 Dátum: 15 jún 07, 15:21:02 »

Nem hiszem , inkább Obito végig egyedül akarta végigvinni a tervet.

Minek hozzá madara ?
Ha nekem is van Hashi DNS, Rinnegan..
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11845 Dátum: 15 jún 07, 19:14:40 »

Egy Zetsu biztos, hogy nem képes elhordozni a Rinnegan erejét. Szerintem is, Obito egyedül akarta volna végig vinni a tervet, egyáltalán nem tűnt boldognak, amkor megtudta, hogy Madara visszatért, hogy enyhén fogalmazzak.

A chakra elszívás nem különleges képesség: Rinnegan adottság! Így tehát Obito simán használhatja. Ránézve ezt nem látom valami különleges dolognak.
Ja, tényleg, akkor meg pláne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11846 Dátum: 15 jún 07, 20:28:50 »

Nem hiszem , inkább Obito végig egyedül akarta végigvinni a tervet.

Minek hozzá madara ?
Ha nekem is van Hashi DNS, Rinnegan..
Igen, egyértelmű hogy nem akarta feltámasztani Madarát, de miután Kabuto "feltámasztotta" a saját hasznára fordította.
www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/614/8 Enyhén fenyegette vagy legalábbis helyreigazította.
+amikor halálán volt, magába pecsételte a tízfarkút és ellen állt Madara irányításának, aki fel akarta támasztani magát

Obitoba van potenciál és Kishi ki is használta a végéig(az animések majd meglátják) Nevet
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11847 Dátum: 15 jún 08, 10:47:18 »

Nos, akkor nekem sincs lövésem se. Úgy búcsúzott el Obitotól, hogy a "feltámadásomig te leszel Uchiha Madara.". Talán ez volt a terv végig, Zetsu. Oké, hogy nem képes a Rinnegant irányítani (amit egyébként kicsit kétlek, lévén, hogy az előbb is képes volt a Kyuubi+Rinnegan kombóval mozogni), de pl azt, amivel alapvetően is feltámasztotta Madart, ergo megszállással még simán összehozható lett volna. Szerintem akkor a Fekete Zetsu lett volna a kulcs.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11848 Dátum: 15 jún 08, 12:09:38 »

Következő részek megjelenési időpontja,és címe.Úgy néz ki 18-cán nem lesz Naruto,viszont a rá következő rész már újra canon rész lesz.
June 11, 2015: Naruto Shippuden Episode 416 – The Formation of Team Minato

June 18, 2015: NO EPISODE

June 25, 2015: Naruto Shippuden Episode 417 – You Are The Backup

July 02, 2015: Naruto Shippuden Episode 418 – The Wild Blue Beast vs Six Paths Madara

July 09, 2015: Naruto Shippuden Episode 419 – Papa’s Youth
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 08, 12:10:47 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11849 Dátum: 15 jún 08, 14:17:17 »

Ja, Júliustól ismét canon kivéve ha harc közben benyomnak egy Gai team nosztalgiát is. Nevet
Bár a mangában asszem volt Gai-ról flashback a gyerek koráról de az legalább ért is valamit. ^^'

416. rész:

Nem is volt rossz rész. Sőt egész jó volt. Szinte el is felejtettem hogy már megint filléreztek. Nevet
Úgy fest két hét múlva visszatérünk a rendes részekre de csak félig az előzetesből úgy látszik hogy felezett rész lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 11, 13:44:39 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 788 789 [790] 791 792 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!