24 máj 15, 04:53:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 784 785 [786] 787 788 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554087 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11775 Dátum: 15 ápr 30, 18:18:49 »

Naruto Shippuuden 410
Valamit nem értek.Most Fuut úgy Kell írni hogy Fuu vagy Foo? mert én Fuu-ra emlékszem.De a mostani részben meg Foo-nak írják.Ez esetben viszont fordítási hibáról van szó.

Magyarul nem láttam és igazából még angolul sem a mai részt de ő nem Fuu és nem is Foo. Nevet
Egyszerűen Fu. http://naruto.wikia.com/wiki/F%C5%AB
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11776 Dátum: 15 ápr 30, 23:01:03 »

A következő rész címe érdekes. Akkor igazából Gaarat vették célba, nem Fuut? Én is azt hittem, hogy az Amegakures csapatról fog szólni, ahogy harcol Fuu ellen, de úgy látszik nem.
Ebből is látszik hogy egyesek még mindig figyelnek a sorrendre.ahelyett hogy raktároznának.
Bár ki tudja,még nem láttam a részt. Nyelvesít
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11777 Dátum: 15 máj 07, 19:39:55 »

Naruto Shippuuden 411
Nos maga a rész eléggé brutál volt ahogy Gaara és Fu (köszike Kuro,most már tudom hogy kell írni Nevet ) küzdenek azért hogy ne haljanak meg.
Asumát is jó volt újra látni.
Viszont a rajzolás nagyon sok helyen pocsék volt.Az első 1-2 percben amikor Gai,Kurenai és Asuma volt a képen, Kurenai úgy volt megrajzolva...meg még jó pár jelenet is annyira csúnyára sikerült.
Meg 1-2 logikai hiba: Ugye amikor a három homoki ninja akiket Gaara mentett meg,futnak a semmi közepén és meghallják a zenét,de a csávót aki 20 méterre volt tőlük,észre sem veszik.Azért ez szerintem kicsit gáz.Meg ugye bár ez lehet hogy csak nekem szúrt szemet,annyira nem lehet izgulni Gaara sorsa miatt.Tudjuk hogy majd kihúzzák belőle a Shukakut de addig szerintem tök fölösleges azzal húzni az emberek agyát hogy most bele hal-e vagy sem.Azt is tudjuk hogy Fu meghalt,de viszont az érdekesebbé teszi a dolgot hogy nem tudjuk hogy halt meg azon kívül hogy kiszedték belőle a bijuut...
mind ezek ellenére nekem tetszett de max 7/10
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11778 Dátum: 15 máj 07, 21:51:07 »

Magyarul nem láttam és igazából még angolul sem a mai részt de ő nem Fuu és nem is Foo. Nevet
Egyszerűen Fu. http://naruto.wikia.com/wiki/F%C5%AB

Igazából de, Fuu, 2 u-val.
A felül függőleges vonallal jelölt U betű 2 u-nak számít. A Shippuudent is úgy írják.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Aubrey
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



« Válasz #11779 Dátum: 15 máj 08, 10:42:28 »

Maga a rész sztem nem volt nagy szám. olyan 6-7/10
Felirat is jó volt, 1-2 elírás volt max, de nem eget rengetőek, máshol sokkal katasztrofálisabb ezért nézem nálatok Nevet
DE most döntsük már el, hogy Fuu, Fu vagy Foo vagy akkor legyen Fumoffu xD (k, szar vicc volt)

Én spec a Fuu -ra szavaznék Mosolyog
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11780 Dátum: 15 máj 08, 17:55:05 »

Na úgy néz ki május végén a fillereknek is végük...amit én csak azért nem értek,mert már csak pár rész van hátra és még ott a teljes 3. forduló is,szerelem,árulás és Tyrion meg eljut végre Daeneryshez

May 14, 2015
Naruto Shippuden Episode 412 – Neji’s Judgement
May 21, 2015
Naruto Shippuden Episode 413 – Looking to the Future
May 28, 2015
Naruto Shippuden Episode 414 – The Brink of Death
June 04, 2015
Naruto Shippuden Episode 415 – Two Mangekyou
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11781 Dátum: 15 máj 08, 19:40:20 »

Őszintén ezen én is csodálkozok. Kb azt hittem, hogy a filler közepén vagyunk, vagy max a 60%-ánál, nem azt, hogy két rész és vége. Nem mondom örülök neki, de nagyon, csak így kicsit olyan pöcskenőcs vége lesz szerintem.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11782 Dátum: 15 máj 08, 19:55:00 »

Nekem még az jutott az eszembe,bár baromság, hogy lesz még egy filler fél évad,ahol befejezik a chunnin vizsgát.
Mert ez így tényleg elég érdekes hogy még 3 részben lebonyolítják az egészet...franc sem tudja, lehet hogy beszáll mindenki Gaara és Fu(u) megmentésébe és cserébe chunninok lesznek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11783 Dátum: 15 máj 08, 20:57:12 »

Nekem se nagyon tetszett ez a rész, feleslegesen el volt húzva és nem így kellett volna befejezni, hisz mindenki tudja, hogy Gaara még nem hal meg, bár Fuu jó kérdés. Egyébként nekem tetszett ez a Ben Joe gitáros szerzetes, elég lazán tolta Nevet Bár azért op egy filler karakter, hogy a birtokában vannak a bijuu kiszívó láncok.
De nem baj, majd jön most Rock Lee és segít Gaaranak Nevet
A részben párszor tényleg voltak érdekes rajzok, de leginkább engem az zavart, hogy többször is egyszerre ment 2 zene. Ugye egyik a valós gitározás, a másik meg csak a nézők által hallott aláfestő zene.. De hogy ennek mi a picsa értelme volt?? Engem baromira zavart.
Ez csak egy 3/5 jah.
3 rész és vége a fillernek???  Ohh My God  Ohh My God  Ohh My God Na erre végképp nem számítottam. Valahogy úgy képzeltem el én is, mint Exkirion, hogy most hagytuk el a felét, de ez így elég összecsapott lesz... De legalább nyáron már mangahű részek lesznek, ez a jó oldala.

@Dani: Te amúgy követed ezeket a fillereket, vagy csak a véleményeket szoktad elolvasni itt fórumon? Nevet Csak mert néha reagálsz 1-2 kommentre, de magáról a fillerről nem írsz.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11784 Dátum: 15 máj 09, 10:59:15 »

Az a The Brink of Death-vagyis a halál szélén már több mint valószínű, hogy mangahű rész lesz, vagyis már csak két filler részt fogunk kapni.
Ki tudnám fejezni valahogy, hogy mennyire örülök neki, de annyi ááááá, meg Nevet Nevet Nevet lenne benne, hogy valószínűleg mindenki idiótának nézne, szóval elég annyi, hogy ja, rohadtul örülök neki Nevet Végre láthatom a manga végét animében...
És már megint le vagyok maradva az utolsó két résszel, mindig ez van, illene már megnézni.

Szerk.:
Na, megnéztem, és sokkal érdekesebbek voltak a második körös marhaságoknál. Persze itt is volt sok hülyeség, azt pl. ne akarja nekem beadni senki, hogy egy random csávó majd pár perc alatt kiszed KÉT bijuut a jinchuurikijeikből, miközben az egész Akatsukinak NAPOKBA tellett. Oké, Madara más kategória, de ez egy random homoki ninja, aki megismert valami pecsét jutsut. Ennyi.
Na mindegy, ezen kívül érdekes volt. Gondolom Neji most villant majd valamit, amitől rögtön felterjesztik jounin rangra, a többiek is segítenek, és cserébe chuuninok lesznek. Mondjuk, hogy Sakuráék, meg Kibáék hogy szerzik meg a rangot, az jó kérdés...és mi van az amagakure-iekkel? Túl sok mindent kell beszűkíteniük két részbe, nem tudom, hogy hogyan fog sikerülni.
Mondjuk még így is örülök, hogy jönnek a mangahű részek, de na. Kéne még legalább 3-4 rész, habár ki tudja, lehet, hogy történik majd valami, ami felgyorsítja a dolgokat, hogy mindenki chuunin lehessen.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 15:50:59 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11785 Dátum: 15 máj 12, 14:05:43 »

Belegondolva hogy már csak 2 rész van hátra a fillerből,és még mennyi lenne az évadból,én amondó vagyok hogy ez az utolsó évad...de baromira remélem hogy tévedek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11786 Dátum: 15 máj 12, 14:54:40 »

@Dani: Te amúgy követed ezeket a fillereket, vagy csak a véleményeket szoktad elolvasni itt fórumon? Nevet Csak mert néha reagálsz 1-2 kommentre, de magáról a fillerről nem írsz.

Magát az animét is kb Kabuto legyőzése óta nem követem. Csak néha-néha nézek bele 1-1 jelenet, vagy új opening miatt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11787 Dátum: 15 máj 12, 17:21:49 »

Őszintén ezen én is csodálkozok. Kb azt hittem, hogy a filler közepén vagyunk, vagy max a 60%-ánál, nem azt, hogy két rész és vége. Nem mondom örülök neki, de nagyon, csak így kicsit olyan pöcskenőcs vége lesz szerintem.

Szerintem itt valami nagyon nem stimmel, ugyanis túlságosan összacsapott lenne a filler, ha igaz lenne. Úgy értem, még ott a harmadik teszt, az Akatsuki, Pain jövőbeli új testének a története, Fuu, a Konoha 11 tagok chunnin-á válása ésatöbi.

S nem egyszer fordult elő, hogy félrefordítottak 1-1 címet vagy végül nem az lett, amit a rajongók hittek.

Én mindenesetre várnék vele, mert belegondolva nagyon összecsapott és lezáratlan lenne, pedig eddig egy fillert sem csaptak össze.

Arró nem beszélve, hogy a címek szerint a 663-664-665-666 részek jönnének, viszont ebből 3 olyan rövid, hogy egyetlen egy részbe beleférnének, de a címek szerint mindkettő 2-2 részt kapna.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11788 Dátum: 15 máj 14, 18:49:38 »

Naruto Shippuuden 412
Na én akkorát szakadtam ezen a részen Nevet a kopasz lantos csávónak annyi esze van mint egy marék romulán sörnek...ha már egy olyan jutsut használ aminek a lényege hogy a legnagyobb csakrát,vagyis egy bijuu csakráját keresi meg és szívja ki,gondolhatott volna esetleg arra is mi van ha ellene fordul az egész...komolyan mondom az emberi hülyeség mindig meg tud lepni Nevet
nekem ilyen anno bf4-ben volt amikor kilőttem egy irányítható rakétát majd eldobtam körülnéztem és a rakéta meg seggbe lőtt engem ikszdé
Magával a résszel nem volt különösebben bajom,pörgött,Fu nagyon badass,de sokszor csúnyán volt rajzolva...viszont baromi gyorsan lerendezték ezt a félreállítjuk Gaarát dolgot...na mindegy.
Fu-nak ez a negatív hullámok szövege Nevet dáááhááá tiszta Csodabogár Nevet azok a negatív hullámok Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=wELAtDTaqnw
Akkor a kövi rész lesz az utolsó filler.Ja Kakuzu és Hidan kapják el Fut.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 14, 19:03:59 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11789 Dátum: 15 máj 14, 19:58:45 »

Na jó, most untam meg az egészet. Elkezdtem olvasni a mangát egy ideje a movie miatt, de nem érdekel, inkább megnézem megint a sztorit az animében, mintsem ezt az idióta fillert nézzem... Pedig milyen jól indult... De aztán a készítők túl sok füvet szívtak és átmentek Hippie-be: Make Love, not War! -.-'
A részt fapofával néztem végig. Szerencsére jövőhéten vége... De kár, pedig tényleg olyan jól indult...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 784 785 [786] 787 788 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!