24 máj 15, 08:08:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 783 784 [785] 786 787 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554181 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11760 Dátum: 15 ápr 09, 22:26:41 »

Miért kell minden egyes tetves fillerben random noname ellenségeknek uralniuk a csata 95%-át??? A jók meg csak a végén összehoznak valami asspull power uppot és one hitelik végül ellenfeleiket... Mondjuk ez nem csak a fillereknél van, de már annyiszor láttam, hogy nagyon rosszul vagyok tőle... második:

Azért túlzás, hogy uralják a harc 95%-át, de mi értelme lenne az egésznek, ha egyből lenyomnák őket?

Mondjuk nekem az a baj, hogy a valóban no name katonáknak és fodder-eknek nincs értékük még túl erőben sem, pedig ne mondják nekem, hogy a kb 100 fodder-ből nincs legalább 5-6, akik kihívást jelenthetnének vagy hogy együtt  csapatmunkával ne tudnának kihívást jelenteni akárkinek!

Mert kb semmit nem ér 1000 fodder bedarálása, ha azok még a leggyengébb karakter sem tudják megizzasztani.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #11761 Dátum: 15 ápr 11, 20:21:21 »

Fillernek mikor lesz vége? soha?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11762 Dátum: 15 ápr 11, 20:43:04 »

Amint kezdődik a canon rész, előtte egy héttel. Honnan a retekből kéne tudnunk? Előre mindig csak a kövi 4-5 rész címét tudni. Addig biztos nem.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11763 Dátum: 15 ápr 11, 20:56:49 »

Ha tippelnem kéne, akkor szerintem július-augusztus fele. Vagyis a nyár közepéig szerintem tuti eltart még.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11764 Dátum: 15 ápr 11, 21:32:46 »

Leghamarabb Június végére, de sanszosabb, hogy Júliusban is ez lesz még.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11765 Dátum: 15 ápr 14, 19:46:19 »

A múltheti részhez annyit tennék még hozzá, hogy már azon gondolkoztam a rész közben, miközben random ellenfelek verték azt a Sakurát, aki nem sokára partiban lesz Kakashival meg Sasorival, hogy ez a filler is mennyire rohadt idegesítő tud lenni. De ekkor eléggé feljött az Inos háttérsztorival, szóval ez a rész is egy 7/10.
Szóval úgy gondolom, hogy jó filler lenne ez, ha nem lenne ennyire borzasztóan elhúzva és túlbonyolítva. Így semmivel sem logikusabb, mint mondjuk a másik kyubi jinchuurikis filler, vagy a háromfarkús filler, és még sorolhatnám. Ha pörgősebb, gyorsabb lenne, a csapatok harcai el lennének intézve egy-két rész alatt, akkor sokkal jobb lenne.
De hát ezt már elmondtam múlt héten is, és ahogy elnézem, még egy ideig szajkózhatom is, mert a sztori jelenleg még mindig csak nyúl...
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 14, 19:48:55 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11766 Dátum: 15 ápr 14, 20:39:38 »

Ez szerintem kezdd már nagyon ellaposodni Lee-Shiro óta. Odáig nagyon nagyon jó volt.. De ezek a részek már unalmasak, a grafika is pocsékabb Szomorú De tudom, hogy a Garras szál megint jó lesz, szóval azt már nagyon várom.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11767 Dátum: 15 ápr 16, 19:53:12 »

wooooow nekem baromira bejött ez a rész Nevet
maga a rajzolás is szép volt,meg a sztori is...bár nekem személy szerint már rohadtul elegem van Sakura "nem maradok le,le maradtam" stb beszédeitől...de pl Sasuke ahogy tesztelte Suigetsut meg Karint,szerintem marha jó volt Nevet
8/10
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11768 Dátum: 15 ápr 16, 22:00:02 »

Nem értek egyet. Rengeteget képet tudnék most belinkelni, hogy mennyire tré volt a rajzolás. A mozgások még hagyján, bár a végén a moonwalkeres Sasuke nem kellett volna.
Amúgy ez most egy filler a fillerben? ikszdé Teljesen eltértünk a Chunin vizsgától, de a Chunin vizsgán is már olyan versenyzők tűnnek fel, akiket eddig egyszer nem láttunk a képernyőn. Wtf volt Sakuráék új ellensége... Na meg már én is unom Sakura kisebbségi komplexusát. Mangás részekben még pont elég, itt már SOK.
Azért a rész végére az óriás Chojihoz berakni egy Akatsuki Theme-t... Röhejes volt ikszdé
2/5 Az összes filler olyan jól indul pedig, de úgy látszik 10 résznél nem tudják tovább fent tartani a minőséget. Tényleg nem lesz ez jobb, mint a Kakashis Szomorú Sőőőt, én már kételkedek abban, hogy a nyáron látunk még mangahű epizódot ikszdé Nagyon-nagyon-nagyon elhúzzák már ezt a fillert.

Amúgy csak én érzékeltem több helyen hibás beszédhang és mozgó száj szinkronizálást, meg felirat lemaradást? Mintha a Horrible Subs is unná már a fillereket és kicsit összecsapta volna ezt a kiadást.
A következő rész címe: "Az Ők Hátaik" ? Elég hülyén hangzik, nem lehetne simán "A Hátuk" ?
Bár az op/ed fordítás pöpec lett, köszi  bow
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11769 Dátum: 15 ápr 23, 18:02:48 »

Sok bajom nem volt a mostani résszel,csak ez a bábos csaj már annyira Sasori volt...a végén meg főleg.
Sakura végre abbahagyta a siránkozást és elintézte az összeset.Az mondjuk tetszett.
Mondjuk Naruto és Jiraiya edzését inkább néztem volna mint ezt a szenvedést.
Amúgy föl fog valaha tűnni a készítőknek az Exkirion által emlegetett bug?
Mármint az hogy Rikodou fordítva tartja a botot ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11770 Dátum: 15 ápr 25, 10:39:33 »

Capac-szerintem ez egy picit spoiler, nem?
A részről:
Nagyon tetszett! Komolyan mondom, a második fordulós részekből eddig asszem messze ez a kedvencem. A rajzolás abszolút rendben volt, sőt, néhol kifejezetten szép volt szerintem, a harccal sem volt gond, ezek értelmes ellenfelek voltak (bár a bábos csaj már idegesített). A zenék mindig jók szoktak lenni, de nem is tudom...ezeket most valahogy nagyon eltalálták, egyszer még a hideg is kirázott. Rettentő jó hangulata volt az egésznek, most Sakura sem idegesített, sőt, most valahogy elhittem neki, hogy még mindig azon rugózik, hogy haszontalan. A végét mondjuk jobban is megoldhatták volna, erre az egy ütésre kellett neki ennyi chakrát gyűjteni?
És persze Naruto és Jirayia...az öreg messze a kedvenc karakterem volt, és ez a pár perc visszahozta a régi érzéseket Nevet Nagyon-nagyon jól meg lett csinálva az az edzés, a Kyubi, aztán a végén az a dialógus a kórházban is mind átjöttek.
Szóval nagyon tetszett, ha ilyen részek lennének mindig, akkor nem várnám már annyira ennek a fillernek a végét. Nálam simán megvolt ez 9/10, de el tudom képzelni, hogy csak nekem jött be ennyire.

És akkor jövőhéten vége a második fordulónak? Mert úgy látom lesz valami homokvihar, ami miatt félbe kell szakítani a vizsgát, és áttérünk Gaarara meg Fuura.
Talán lassan felvirrad a fény az alagút végén Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 10:40:49 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11771 Dátum: 15 ápr 25, 12:29:55 »

Az előzőnél kicsit elviselhetőbb volt, de jónak nem mondanám: 3/5
Jövőhéten végre vége a filler filler részeknek és visszatérünk a filler főtörténetéhez...  Technikai KO  ikszdé
Nem is baj az, mert ha folytatták volna ezeket a 2 részes töltelék ellenségekkel való elhúzott "harcokat", akkor durván megcsappant volna a filler minősége, bár már így sem olyan jó, mint ahogy az első 5 résszel indult. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 12:36:17 írta Csabi28 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11772 Dátum: 15 ápr 25, 13:03:31 »

Az összes filler olyan jól indul pedig, de úgy látszik 10 résznél nem tudják tovább fent tartani a minőséget. Tényleg nem lesz ez jobb, mint a Kakashis Szomorú Sőőőt, én már kételkedek abban, hogy a nyáron látunk még mangahű epizódot ikszdé Nagyon-nagyon-nagyon elhúzzák már ezt a fillert.
Nem is értem, ti azt vártátok, hogy jobb lesz mint a Kakashis? Szerintem eleve esélytelen volt, az magasan a legérdekesebb filler.
Háát, én abban bízom, hogy a következő részben áttérünk a filler főszálára, és akkor 10-12 rész alatt le lehetne ezt rendezni, sőt, meddig tarthat a harmadik forduló majd? Csaknem mutatják meg mindenki harcát külön-külön részenként. Sőt, én arra számítok, hogy a vizsga megint meg lesz szakítva, mondjuk megtámadják Gaarat, vagy Fuut, vagy mindkettőt, és a geninek segítenek majd, akik később harmadik forduló nélkül megkapják a chuunin rangot.
Na mindegy, én remélem, hogy júliusra visszatérünk a mangához.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11773 Dátum: 15 ápr 30, 17:26:03 »

Naruto Shippuuden 410
Valamit nem értek.Most Fuut úgy Kell írni hogy Fuu vagy Foo? mert én Fuu-ra emlékszem.De a mostani részben meg Foo-nak írják.Ez esetben viszont fordítási hibáról van szó.
Maga a rész szerintem jó volt.Most így eléggé fölpörögtek az események hogy Gaarát vették célba. Fuu (vagy Foo) tiszta Naruto,ezt Gaara meg is mondja neki xD
Ja és a kövi rész előzetesében amit használnak hogy kihúzzák Gaaraból az egyfarkút,az nem az Uzumaki klánt módszere?
Ugyebár Kushina is olyat használt hogy kikösse Kuramát.Mondjuk Madara is azt használta hogy lepecsételje a bijuukat.Na mindegy.

A homokvihartól meg tiszta Mad Max feelingem let...hmmmm na majd az új film...
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 30, 17:30:09 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11774 Dátum: 15 ápr 30, 18:00:27 »

Na, ez már tényleg fasza rész lett!
Most, hogy visszatért a filler főszálához (...) szépen beindult a sztori és érdekes dolgok történtek Nevet Bár az még mindig nem tetszik, hogy a chunin vizsga helyett mindenki barát vizsgázik, de ezt leszámítva teljesen rendben volt a rész: 5/5
Pluszpont a Naruto Part 1 utolsó 4-5 részéből bevágott FILLER jelenetekért, amikor Gaara tanította a homoki csajt Nevet
A következő rész címe érdekes. Akkor igazából Gaarat vették célba, nem Fuut? Én is azt hittem, hogy az Amegakures csapatról fog szólni, ahogy harcol Fuu ellen, de úgy látszik nem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 783 784 [785] 786 787 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!