24 máj 15, 09:29:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 782 783 [784] 785 786 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554219 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11745 Dátum: 15 ápr 03, 13:02:55 »

Fenébe, pedig erre vártam már, hogy láthassam az új openinget... Szomorú Mégis kb meddig nem szabad megnézni? Az utolsó részig?

Én a helyedben megnézném a fenébe. Tuti nem várnék még fél évet ez miatt. Legalább tudod majd mi miatt várd újra a canon részeket. 1-2 Spoilert az openingből szerintem már úgy is kisilabizáltál, hogy ez lesz útközben, mert tökre kitalálható, ha figyelmesen követed a sztorit.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 03, 13:29:46 írta Exkirion » Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11746 Dátum: 15 ápr 04, 11:12:12 »

Szerintem lesz még egy opening ( vagy is nagyon remélem )  mert azt a bizonyos valakit csak kb 2 mp-ig mutatták a végén elég nagy homályban vagy kitakarásban nem is tudom, hogy írjam  Nevet Én még mindig örülök a fillernek, úgy se lesz több mert vége a mangának :/   
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11747 Dátum: 15 ápr 04, 14:53:37 »

Viszont valamit nem értek. Ha már most van új OP és ED de még javában tart a filler miért nem csináltak filler OP ED-t? Nem látok benne túl sok logikát ha csak nem térnek vissza pár részen belül a mangára. Eddig úgy volt hogy ősz környékéig lehet hogy filler lesz, de akkor meg tényleg totál felesleges az új OP ED ebben a formában.

Már nagyon sokszor volt ilyen. Anno a 13. opening is jelentős arányban filler epizódokhoz volt hozzácsatolva. A nyitányban ott pattogott össze-vissza Madara, miközben még kb 10 részig meg sem jelent a történetben.

Egyébként mikor volt utoljára hogy másról szólt az Ending mint Naruto és Sasuke? Nevet Kb ezer éve.

A 28. Tobiról szólt, 29. sem feltétlen volt Naruto vagy Sasuke centrikus. Szal annyira rég nem.

Á, dehogy fog elhúzodni a filler őszig!
Mindig ha van filler azok MINDIG max egy fél évig tartanak.

Kivéve a Naruto és Naruto Shippuuden közti 80 résznyi fillert. Nevet

Sand:
Szerintem nézd meg az openinget. Össz-vissz 1 harci felálláson lehet meglepődni. A többi dolgot valóban józan ésszel ki lehet kalkulálni, amit meg nem értesz, az úgysem spoiler.

CapacRaimi:
Oh, Dokik/Scrubs, van ízlésed, emberem. Kúl
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11748 Dátum: 15 ápr 04, 16:36:51 »

Jellemző erre a fillerre, hogy sosem érdekel annyira, hogy megnézzem a részt, amikor kijön, viszont két-három hét után már böki az oldalam, és lenyomom egyben a kihagyottakat, ahogy ma is tettem az utolsó hárommal.
Nem voltak rosszak, a TenTen-es sem, de a mostani, az Inos kifejezetten tetszett. Amikor egymás mellméretével szívatta egymást a két lány még el is nevettem magam, és sok olyan poén volt, amin jót mosolyogtam Mosolyog) A vége is tetszett, az egész komolyanvehető és átérezhető volt.
Szóval nem rossz-nem rossz, bár a Kakashis nyomába se ér nálam, de egy valami eléggé zavar: amennyire nyújtják, ez még lazán el fog tartani őszig...behoztak egy csomó karaktert, minden konohaival legalább két részt lenyomnak, itt a Fuu-s-Peines szál, a Gaara-s szál, és még valahogy át kell menniük a kedvenceinknek a harmadik fordulón is...egyáltalán nem látom a fényt az alagút végén. Örülök, ha a második fordulót letudjuk áprílisban, és akkor elkezdődhet a harmadik, ami megint legalább 10 rész lesz, vagyis jó ha befejezik nyár közepére...
Szerintem sokkal jobb lett volna, ha nem kerítenek ekkora sztorit a vizsga köré, csak lazán megmutatják, hogy hogy lettek a többiek chuuninok és kész, ill. ha már tényleg beakarták hozni ezt a Gaaras és jinchuurikis szálakat (amik amúgy alapvetően nagyon érdekesek, sőt, a Gaarasra még szükség is volt a logika miatt) legalább ne húznák az egyes részeket ennyire. Úgy értem, hogy Lee-re bőven elég lett volna max. két rész (mennyit kapott? hármat?), Tentenre egy, Kibáékre is egy, és az egész pörgősebb, élvezhetőbb lenne.
Ez még így is egy 6-7/10 nálam, de anno még simán 8-nak indult. Na mindegy, lehet, hogy csak annyire várom már a canon részeket, és ezért érzem ilyen lassúnak az egészet.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 04, 16:39:14 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11749 Dátum: 15 ápr 04, 20:08:35 »

Tényleg hosszú lesz ez a filler, azért is nem értem az ending témáját... Itt 3 hónapig BIZTOS nem lesz Madara...
Kivéve a Naruto és Naruto Shippuuden közti 80 résznyi fillert. Nevet

Ez így van...Tök poén, hogy még annyi se volt elég, hisz már a Shippuuden 50. része után mentek a filler évadok (Sora, Sanbi), holott addig elég lassan dolgozta fel a fejezeteket az anime.
Egyébként ez a filler ugye a Naruto vége és a Shippuuden első része között játszódik időben és lesz vagy 25-30 részes... Szóval ha valami őrült a történet időrendjében akarja megnézni a részeket (Hashi-Madara flashback, Kakashi Gaiden, Obtito múltja, Az Akatsuki születése stb), akkor az 100+ fillert néz majd meg egyhuzamban ikszdé Amúgy ez nem lenne rossz ötlet szerintem. A manga alapból sokszor ugrál a múltban, a Shippuuden anime meg pláne, kezd kicsit elblícsesedni Szomorú A történet időrendjében haladva meg egészen más szemszögből figyelhetnénk az eseményeket (értenénk egyből az okokat, bár másodjára már úgyis ismernénk Nevet )

Amúgy nekem még mindig olyan béna, hogy a part 1 220 részes ez meg már 406. Úgy kellett volna, hogy Pein legyőzése után abba hagyják a Shippuudent a 180. rész környékén (előtte betettek volna 20 fillert, hogy ez is 200 körül legyen ikszdé)
Ez a Háború olyan nagy ív, hogy már sagának is kicsi. Lazán lehetett volna egy "Naruto The War" vagy valami hasonló nevű 3. Naruto sorozat, ami kb. most járna a 200as részeinél Nevet (A Kage gyűléstől kezdődne a sorozat, az vezeti fel a háborút Nevet )Olyan hülyeség, hogy a part 1 "csak" 220 részes, míg ez el fog menni 450ig lazán. De lehet csak engem zavar ez is.
Amúgy tényleg érdekes, hogy miért húzzák még fillerekkel, hisz ha a következő mangát is fel akarják majd dolgozni animében, az bőven mehetne már tényleg egy új Naruto nevű sorozatban. Azelőtt meg nyugodtan lehetne egy 1 éves szünet, mint a Fairy Tail anime esetében. Vagy azt is Shippuudennek akarják majd megbélyegezni?  smirksweat
Eddig szépen betettek pár háborús fillert és még a Kakashi múlt is elment ide... De ennek már semmi köze a mangás részekhez...
Naplózva

legyenvalamiideírva
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #11750 Dátum: 15 ápr 05, 12:16:57 »

Shippuuden 406:
Nekem tetszett a rész, legalább Inoról is plusz dolgokat tudtunk meg. Ino és Sakura viszonya már-már egy házaspáréhoz hasonlít, rengeteget veszekednek, de nagyon örülnek egymás sikereinek. Bírtam amikor a polip összetintázta őket.
Voltak hentai rajongók fantáziáját beindító részek is: Ino mint nővér valamint Ino, Sakura, Tsunade és a polip.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11751 Dátum: 15 ápr 05, 18:10:58 »

Az endingből találtatok valami hosszabb verziót?
Van fent egy pár a jutyubon de mindegyikhez azt írták hogy nem eredeti,meg rossz a hang Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11752 Dátum: 15 ápr 06, 13:33:17 »

Az endingből találtatok valami hosszabb verziót?
Van fent egy pár a jutyubon de mindegyikhez azt írták hogy nem eredeti,meg rossz a hang Szomorú

Mármint hivatalos kiadású? Mert arra még hónapokat kell várni kb. Az előző OP sem jelent még meg amúgy szal ja.
Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11753 Dátum: 15 ápr 08, 22:58:38 »

Azért nem néznek ki rosszul Nevet

[LINK]
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11754 Dátum: 15 ápr 09, 09:03:14 »

Vigyázzatok, amit Leito linkelt, abban van egy SPOILER karakter is...szerintem az animések ne nézzék meg.
Amúgy tényleg jól néznek ki Mosolyog))
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11755 Dátum: 15 ápr 09, 17:09:37 »

#407 (April 9) - The Yamanaka Clan: Hidden Ninjutsu
#408 (April 16) - The Curse of Dolls
#409 (April 23) - Two Peoples' Backs
#410 (April 30) - The Conspiracy Starts to Move
#411 (May 7) - The Targeted Tailed Beast
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11756 Dátum: 15 ápr 09, 17:43:58 »

Az openingben kijavítottak pár hibát a múlthetihez képest, sajnos a szerintem legnagyobbat az elején Hagoromoval nem, de most már Sasuke korekt EMS-e szerepel az openingben, illetve az utlső képen már Sasuke powerupja is szerepel.

Ennek érdekes hátulütője az, hogy most már még spoileresebb az opening, mint volt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 09, 17:44:53 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11757 Dátum: 15 ápr 09, 19:29:23 »

Na jó kis rész lett ez is.
Látszik hogy a tanult vagy éppen a meg nem tanult dolgok technikák élesben teljesednek ki.
Az az orvosi csapat ami ellen harcoltak szintén baromi jó volt,a harcot is szépen rajzolták meg.Nekem tetszett ez a rész bár a végére már nagyon untam Inot.
#407 (April 9) - The Yamanaka Clan: Hidden Ninjutsu
#408 (April 16) - The Curse of Dolls
#409 (April 23) - Two Peoples' Backs
#410 (April 30) - The Conspiracy Starts to Move
#411 (May 7) - The Targeted Tailed Beast
Na az utolsó cím szerintem magáért beszél Nevet Fuu lassan közeledik a saját végjátékához.Tuti az Amegakurei kiscsaj találja meg őt,és Pain megy majd el érte a vizsga alatt/után
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11758 Dátum: 15 ápr 09, 19:38:55 »

Vagy Konan. Vélgtére is mindenkire ki van osztva egy Bijuu nem? A 6farkú volt Pain-é. Narutoért csak azért ment el ő, mert addigra Itachi, akié Naruto volt bemurdált.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11759 Dátum: 15 ápr 09, 20:38:11 »

A részhez 2 hatalmas és már az idegességet régen túllépő kérdésem lenne:
-Miért kell minden egyes tetves fillerben random noname ellenségeknek uralniuk a csata 95%-át??? A jók meg csak a végén összehoznak valami asspull power uppot és one hitelik végül ellenfeleiket... Mondjuk ez nem csak a fillereknél van, de már annyiszor láttam, hogy nagyon rosszul vagyok tőle... második:
-Miért kell ebben a fillerben MINDEN ELLENFÉLLEL ÖSSZEBARÁTKOZNI?? Még Shiránál tök jó volt, de a Nejis és ez már nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon sok nekem. Érdekel hogy fognak így átmenni a vizsgán, mert aligha fognak erőszakkal is egy tekercset szerezni... Lehet találnak majd egyet az út szélén... Bár amilyen birkák még akkor is felkeresnék és visszavinnék azt a tulajdonosainak...
Ezeket leszámítva tök jó kis rész lett volna ez is, megmagyarázta Ino új képességét, bár a rajzolás megint elég bödzsés lett... 3/5
A következő rész 2 okból is érdekel:
Sasuke és a Hebi/Taka? :O Persze itt még egyik sem, szerintem itt találkoznak elsőnek. Érdekel mi fog kisülni.
Na meg Ino mondata: "Használd a testem, Sakura"  Angyal

Amúgy ez a filler még bőven tartani fog 15 részig ikszdé Ha szerencsénk van, jobb esetben talán lesz 5-8 mangahű epizód ebben az openingben ikszdé Ami persze még spoileres lett, bár szépen észrevetted a javításokat, Exkirion Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 782 783 [784] 785 786 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!