24 máj 15, 08:59:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554201 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11730 Dátum: 15 ápr 02, 13:05:59 »

Az opening nálam egy kicsit "meh" kategória. De két okból elfogult vagyok.
1. Az előző openinget szinte lehetetlen lenyomni, annyira zseniális koncepció. (Nem is sikerült.)
2. Elvilegesen utolsó openingnek én egy igazán ütős, mindent összefoglaló, mindent lezáró dolgot vártam.

Oké, a manga színes borítóinak hangulatát egy az egyben visszaadták, gyakorlatilag meganimálták. De tőlem sajnos távol áll ez a stílus. Kicsit olyan mézes-mázos. Plusz erősen kaotikus is a képi világ a sok össze-vissza röpködő felirat, szövegbubi meg minden kacat miatt, vágásról nem is beszélve. (De mindez többszöri nézésre még válhat pozitívummá.)
A zene nagyon gáz. Megint egy kommersz japán bizbasz, amihez hasonlót már milliószor hallottunk. Nulla stílus.

Az ending viszont egy komplett királyság. A zene is jobban késztet topogásra, az animáció is fogyaszthatóbb, meg úgy alles zusammen fogyasztható.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11731 Dátum: 15 ápr 02, 13:11:31 »

Igen az opening zenéjével kb a közepéig én se vagyok annyira kibékülve. Miután felpörög viszont már teljesen jó.

Mondjuk ahogy Capac is mondta egy opening még lehet lesz, meg ha most arra játszik a S.P. hogy húzza az időt, hogy a Gaiden is beleférjen az animébe, akkor meg szinte biztos.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11732 Dátum: 15 ápr 02, 13:14:13 »

Az opening nem rossz, bőven volt már rosszabb, bár az előzőt még csak meg sem közelíti. Közel sem annyira spoileres, mint vártam, amúgy. Viszont szinte biztos, hogy utolsó, hiszen keveset mutatnak, de azért van benne utalgatás késői dolgokra is. Meg amúgy én egy kicsit melankolikusabb zenét vártam.
Arra gondoltam, hogy nem lehet, hogy az utolsó 8-9 manga fejezetes sztorira csinálnak egy önálló openinget? Kb. addig van előre utalás.

Az ending viszont állati...úgy éreztem, hogy ez most tényleg a Naruto ENDING-je, gyakorlatilag Madara szemszögéből Naruto világa. Baromi jó. Mondjuk én még nem is láttam endingben spoilert eddig, ebben meg van azért Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 13:15:20 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11733 Dátum: 15 ápr 02, 13:43:24 »

Az endinget nézve azért át lehet érezni miért akarja Madara végrehajtani a mugen tsukoyomit...baromira önző dolog,te érthető.
Maga a videó még az openingnél is jobb lett,de nálam nem veri az előző endinget.Legalábbis az ének.A videó veri,de az ének közel sem Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11734 Dátum: 15 ápr 02, 13:46:12 »

Ez endingnél mondjuk érdemes megnézni, hogy az elején, akiket ott mutatnak Shinobikat a különféle országokból, azok harcolnak utána Madarával, amikor elkezdődik a bunyós rész. Meg az is szép szimbolika, ahogy a levél kettétörik, amikor Madara eldobja.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11735 Dátum: 15 ápr 02, 13:51:52 »

Nekem az jön be baromira hogy az elején Madara szinte már kedvesen mosolyog,utána meg elborul az agya...
A lényeg az hogy az ending képi világa eszméletlenül jó lett,és így másodjára újranézve már a zene+az ének is jó.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11736 Dátum: 15 ápr 02, 13:57:34 »

Az animátorok szerintem mindkettőnél nagyon odatették maguk. Az opening mozgalmas részei is nagyon jól össze vannak rakva.

Amúgy kövezzetek meg, de szerintem az előző opening zenéje is elég rossz volt. Zene téren az utóbbi háromból szerintem még mindig a Guren (15.) a legjobb. Grafikailag meg ez se sokkal rosszabb, mint az előző, csak kevébé csilivili és jobban hozza ezt a festett feelinget.

Lények, ami lényeg ezúttal se az opening se az ending nem okozott csalódást. Mindkettő nagyon jó lett.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 13:58:19 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11737 Dátum: 15 ápr 02, 16:08:23 »

No én is megnéztem a részt! Hát magát a részt nem értékelném, mert kár lenne, nem igazán lenne mit értékelni. Nevet

Viszont az OP és ED baromi jó. A zenék kevésbé de mivel újak még szokni kell igazából. Nekem is az ED zenéje jön be jobban. Az Opening viszont zseniális így látványra, szépen megoldották. az Ending meg úgy ahogy van tökéletes. a vigyorgó Madarától rendesen futkosott a hátamon a hideg. Nevet

Egyébként ha jól láttam az OP-ben nem volt benne az utolsó 10? fejezet. Szóval szerintem arra saját Opening lesz ahogy Jon is írta. Ilyen openinggel nem hiszem hogy lezárnák az animét, no meg ha egyből folytatják a spinoff-al akkor meg pláne. Én az utolsóra valami nosztalgikust képzelnék el nem ilyen spoiler tengert. Nevet

Maga a rész egyébként borzalom volt, mármint a rajzolás az fertelmes volt. Viszont valamit nem értek. Ha már most van új OP és ED de még javában tart a filler miért nem csináltak filler OP ED-t? Nem látok benne túl sok logikát ha csak nem térnek vissza pár részen belül a mangára. Eddig úgy volt hogy ősz környékéig lehet hogy filler lesz, de akkor meg tényleg totál felesleges az új OP ED ebben a formában.

Egyébként mikor volt utoljára hogy másról szólt az Ending mint Naruto és Sasuke? Nevet Kb ezer éve. Szóval az új páros szerintem azért lett ilyen hogy lezárják a Madara szálat, szóval tuti lesz még egy új páros.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 16:10:40 írta Kuro25 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11738 Dátum: 15 ápr 02, 16:15:02 »

Szerintem openingnek utolsóba valami olyan lenne jó, ha nem ez lesz, hogy gyorsan indul és a végére szép lassú lesz. Például egy Kalafina szám jól illene erre a pozícióra.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11739 Dátum: 15 ápr 02, 16:57:57 »

Maga a rész egyébként borzalom volt, mármint a rajzolás az fertelmes volt. Viszont valamit nem értek. Ha már most van új OP és ED de még javában tart a filler miért nem csináltak filler OP ED-t? Nem látok benne túl sok logikát ha csak nem térnek vissza pár részen belül a mangára. Eddig úgy volt hogy ősz környékéig lehet hogy filler lesz, de akkor meg tényleg totál felesleges az új OP ED ebben a formában.

Egyébként mikor volt utoljára hogy másról szólt az Ending mint Naruto és Sasuke? Nevet Kb ezer éve. Szóval az új páros szerintem azért lett ilyen hogy lezárják a Madara szálat, szóval tuti lesz még egy új páros.

Á, dehogy fog elhúzodni a filler őszig!

Mindig ha van filler azok MINDIG max egy fél évig tartanak.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11740 Dátum: 15 ápr 02, 18:06:46 »

Na megnéztem magát a részt is...
Nem volt rossz szerintem.Legalább megtanultam pár dolgot a polipok biológiájáról Nevet nem mintha eddig annyira rohadtul érdekelt volna xD
A rajzolással nekem csak akkor volt bajom amikor nem Ino emlékeit láttuk,mert azok jól néztek ki.
8/10
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11741 Dátum: 15 ápr 02, 19:12:07 »

Az opening: Igen, én is gondoltam, hogy az előzőt nem fogja verni, de ez bizony egy kisebb-nagyobb csalódás a részemről Szomorú A zene abszolút nem tetszik a képi világa meg elég egyedi, de sajnos nem a jó értelemben. Egyetértek Danival, túl sok a szöveges kiírás és egyéb (nekünk) firka össze-visszaság a videóban. Tényleg nagyon kaotikus.
Az első fele meg úgy borzasztó ahogy van. A legelső képsorokból azt hittem bérházakat mutatnak, na meg sikerült (itt is) olyan béna fejet adni Sakurának... Alig vannak csaj szereplők, de nem bírják őket se szépen megrajzolni...
A nyitány második fele már tényleg elég badass lett és nevetségesen spoileres de... Igazából úgy tudtam, hogy igazam lesz. Kiadtak egy manga történetről szóló openinget, miközben még ~3 hónapig a fillert fogjuk nézni... GG Pierot stúdió...
3/5 a részemről. Egyedinek nagyon egyedi és volt már rosszabb is ettől, de az előzőhöz képest teljes csalódás.
Egyébként ki kezdte el terjeszteni ezt a baromságot, hogy utolsó opening?  smirksweat Még egy legalább lesz...

A rész: Erről nem írnék túl sokat. Tetszett, hogy Inoról szólt, mert már őt is szinte elfelejtettem, annyira keveset szerepelt az utóbbi években ikszdé Jót tesz a NARUTO sorozatnak, hogy nem szerepeltetik most egy darabig Narutot (de tényleg, semmi irónia). Jól ki tudnak bontani egyes karaktereket, csak kár, hogy baromira nem illik ide az egész ikszdé
A legszembetűnőbb dolog a grafika lehetett, ami inkább gyengébb volt, mint jó, ebben sajnos egyet kell értenem. Az előző két részhez képest ez (is) teljes visszaesés, voltak olyan fejek... Viszont!! Ha megnézitek sok új "effekttel" próbálták feldobni a részt, gondolok itt a "kamera" és karakterek mozgására. Volt egy-kettő, ami tetszett, de sajnos elég kezdetleges fázisban voltak ezek is Szomorú
3/5 ez is. Amúgy ez a homoki chunin vizsga mennyivel durvább már, mint a konohai Nevet Milyen dögök mászkálnak már...

Az ending: Első pár másodpercre ilyen fejet vágtam:  Hmm? Mutatják Madarát közben meg egy csajos zene ikszdé  Wátdöfákk Aztán persze szépen leesett nekem is Nevet Valami iszonyat hátborzongató volt a mosolygó Madara, miközben aktiválódik a Tsukoyomi. Ugyanazt szépen kifejezve őrült "kedves" mosolyt mutatta, mint amit nemrég Doflamingo is Luffyéknak ikszdé Nagyon tetszenek az ilyenek Nevet
Maga az ending is elég összetett lett, talán kicsit túl tartalmasra is sikeredett ikszdé Valóban elkönyvelhetjük Madara endingjének. Jobb lett, mint a nyitány, ez kétségtelen, de a zene nem a legjobb (de kicsit azért tetszik). 4/5 (Obito endingje tényleg jobb Nevet)
Amúgy a Zetsuk megjelenése is nagyon adta a végén Nevet
Viszont ez az ending időzítés is elég érdekes lett... Még ez a filler LEGALÁBB 2 hónapig tartani fog, de én a hármat látom reálisabbnak. Tehát legjobb esetben egyáltalán nem lesz Madara 3 hónapig, erre kapunk egy róla szóló endinget ikszdé "Ő is létezik, el ne felejtsétek az izgalmas filler közpette!"

Azt kell mondjam jobb op/ed párosra számítottam, de végül is ezek sem rosszak. Csak ugye mihez képest.
No de semmi baj, elkezdődött a Tavaszi szezon, sok nyitány/zárány váltás van ilyenkor más animéknél is Nevet Hátha találok egy új epik zenét Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11742 Dátum: 15 ápr 02, 20:00:29 »

És mikor kezdődtek a fillerek?
Mert igaza van Kuronak (meg nekem ikszdé), nagyon gyanús ez az opening...ending még jönni fog egy, ez ugye biztos, de aki már több animét látott, az elárulhatná: látott már olyanra példát, hogy az utolsó 5-6 részre egy külön openinget csináljanak? Gyanús nekem, hogy csak a 690-691-es fejezetig fog tartani ez.
 Vagy tényleg egyben akarják nyomni a spin-off-al? Én nem feltétlen örülnék neki, hiszen az akkor is csak egy spin-off, a Narutonak már vége. Bár mit bánom én, csak már térnénk vissza a canon szálra Nevet Nevet

3/5 a részemről. Egyedinek nagyon egyedi és volt már rosszabb is ettől, de az előzőhöz képest teljes csalódás.
Egyébként ki kezdte el terjeszteni ezt a baromságot, hogy utolsó opening?  smirksweat Még egy legalább lesz...
Nem, eddig mindenki úgy volt vele, hogy ez lesz az utolsó. De ezek szerint még húzni fogják, aminek nagyon nem örülnék, nem érdemli meg a Naruto, főleg, hogy szerintem jó részek jönnek. Akkor már inkább mossák egybe (csinálják meg egyben) a spin-offal.

Amúgy nekem egyáltalán nem csalódás az új páros, az ending meg egyáltalán nem. Az előző openinghez képest persze, de akkor nekem minden csalódás lenne, ha ahhoz hasonlítanék mindent Nevet Na ezt megfogalmaztam, sorry  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 20:09:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11743 Dátum: 15 ápr 03, 08:31:55 »

406 új opening ending!


ELŐRE SZÓLOK NAGY BETŰKKEL. A SPOILERFÓBOK MARADJANK TÁVOL MIND AZ OPENINGTŐL, MIND AZ ENDINGTŐL MERT SPOILERES ÉS CANON!

Fenébe, pedig erre vártam már, hogy láthassam az új openinget... Szomorú Mégis kb meddig nem szabad megnézni? Az utolsó részig?
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11744 Dátum: 15 ápr 03, 11:47:30 »

Hm, szerintem ha majd folytatódik az anime a canon részekkel, akkor onnantól kell még várnotok egy-másfél hónapot (talán kettőt), hogy a nagy spoilereket elkerüljétek, mert onnantól csak max. utalások vannak, majd onnantól nyugodtan lehet nézni. Szóval alapvetően nem vészes, csak hát ugye addig még van pár hónap filler...
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 03, 11:48:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 781 782 [783] 784 785 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!