24 máj 15, 06:58:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554167 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11715 Dátum: 15 márc 23, 14:56:49 »

Inkább szórna homokot Mr.Archer a szemembe minthogy újra megnézzem Durván. Nevet
Jövő héten új opening? Arról van már valami hogy mi lesz?
Lol valaki törölte az előző hsz-emet o.O
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 23, 14:59:07 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11716 Dátum: 15 márc 24, 10:05:39 »

Moderátor:

Igen. Kicsit majd óvatosabban a trágárkodással.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11717 Dátum: 15 márc 26, 13:08:35 »

Ja nem tudom volt-e erről itt szó, de a jövőheti résztől kezdve (406), új opening és ending jön.

Az új opening, sorban a 17. a "Wind" (Kaze/Szél) címre halgat és Yamazaru énekli, akinek a leghíresebb animés dala talán a Tegamibachi reverse 2. endingje (https://www.youtube.com/watch?v=uB64WvL7NbE)
-Érdekesség, hogy az opening címe egyezik az 1. Naruto endingjének a címével.

Az új és egyben 33. ending címe pedig "A Promise That Doesn't Need Words" (Kotoba no Iranai Yakusoku/Egy ígéret, amihez nem kellenek szavak), amit Sana énkel. Sajnos tőle nem találtam számot, vagyis joban mondva a neve egyszerűsége miatt, nem tudom belőni melyik Sanát kéne keresnem.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 26, 13:09:25 írta Exkirion » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11718 Dátum: 15 márc 26, 13:24:24 »

Köszi az infót!
Remélem pörgős kis nyitányt kapunk, valami hasonlót, mint a mostani. Szerintem egy opening lehetőleg mindig legyen pörgős, pláne, ha shounenről van szó, az endinghez meg nyugodtan tartalékolhatják a lassabb, megható és érzelmesebb melódiákat Nevet
Csak attól félek, hogy a kövi opening a háborúról fog szólni, ami 99%-ig biztos, mert utoljára Hidan és Kakuzu legyőzése után volt a Sanbis filler nyitány. Azóta egy filler évadról sem szólt egy opening sem.
Tudom ezt már írtam, de jó ideje úgy néz ki a koncepció a Shippuuden esetében, hogy adott opening első felének (1. endingjének) részei fillerek, az endingváltásnál meg 25-6 részig főtörténet, amiből ugye 13 rész átível a következő openinghez, hogy aztán újra fillerek legyenek 20-25 epizódig. A lényeg, hogy 25-26 részenként van a nagy csere a canon és nem-canon között. A Pierotnak meg sikerült olyan fantasztikusan megoldania, hogy még véletlenül se egy opening 26 része fősztori legyen, a kövi openinges epizódok meg full fillerek.
Még biztosan eltart Június végéig a chunin vizsga töltelék, tehát az új opening első fele mindenképp filler lesz. A második fele viszont már bőven visszatérhet a háborúhoz.
Szerintem az lenne a lehető legjobb megoldás, ha az endingváltásnál cserélnék az opening CSAK KÉPSORAIT (zenét nem), hogy alkalmazkodjon az aktuális részekhez. Ez volt a Sora/Hidan & Kakuzu és Hidan & Kakuzu/ Sanbis filler nyitányoknál (NS opening 3 és 4)  is, de sajnos azóta egyszer sem kiviteleztek ilyet.
De ha már mindenképp be kell érnünk fél évig egy változatlan nyitánnyal, akkor nyugodtan szóljon a chunin fillerről. Szerintem abszolút baromság lesz, ha jövőhéttől már spoileres képeket láthatunk a legalább 3 hónappal később folytatódó 4. ninja háborúról.
De még mindig ott a 4. lehetőség is, ami egy Pein legyőzése után behozott Nico Touches The Walls féle nyitányt jelent, hogy 0 spoilert tartalmaz és a mély mondanivalójú zenén kívül maga az opening kb. semmiről nem szól. Én az ilyet nem szeretem, erre ott vannak az endingek  kacsint
Szerintetek melyik lehetőség lenne a legjobb?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11719 Dátum: 15 márc 26, 13:39:49 »

Részemről szerintem legyen csak nyugodtan canon és valamennyire spoileres az egész. Aki nem olvassa a mangát az úgyse fogja tudni jórészt mit lát, hacsak nem túl explicit az egész. Inkább néznék valami olyat, ami technikailag jól össze van rakva és jelent is valamit sztori szempontjából, mint valami totáll filler izét.

Ha meg tudják oldani úgy, hogy közben képeket cserélnek, akkor az is jöhet, de igazából minek. Ott a manga, elérhető, ha valaki ennek elleenére nem olvassa, akkor azt vállalja be, hogy esetleg egy opening rendeltetése szerint előrevetít neki ezt-azt. Ha ez valakinek nem tetszik, akkor tekerje át.

Engem sosem zavartak az ilyesmik, mert mindig szerettem találgatni egy új openingnél, ami úgymond "spoileres" volt, hogy ez vagy az mi lehet, vagy ez vagy az végül is hogy következhet majd be. (Itt ugye nem feltétlen a narutoról beszélek.)
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11720 Dátum: 15 márc 26, 13:48:40 »

Csak az a baj, hogy elnézve a végjátékot, én nehezen tudok olyan canon openinget elképzelni, ami nem túlságosan spoileres. Pl. biztos vagyok benne, hogy jó pár eseményt, karaktert el fognak lőni benne, mert ha nem teszik, akkor egyszerűen nem tudnak mit bele tenni. Szóval...én még mindig egy átvitt értelmes-allegorikus openingnek örülnék a legjobban. Amit tényleg csak a mangások érthetnek, animéseknek esélytelen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11721 Dátum: 15 márc 26, 20:30:23 »

Naruto Shippuuden 405
Baromi jó rész volt!
A rajzolás elképesztően jó volt,főleg amikor Konan beszélt az emberekhez.Ahogy az kinézett...aztamocskos Nevet 1080p-ben nézzétek meg,mert akkor kiüti a szemeteket Nevet brutálisan jó volt az a jelenet és maga az egész rész szépen volt megcsinálva.
Amagakure titkolózásához meg már nem lehet mit hozzá fűzni,csak annyit hogy érdekes és érthető.Tenten és a kiscsaj kombója is eléggé ütősre sikerült,nekem nagyon tetszett.
Bár én még mindig nem tudom túltenni magam azon hogy Amagakuréban egész évben esik xDDD
öntözni nem kell a virágokat az tuti,meg a vízszámla sem lehet magas Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11722 Dátum: 15 márc 28, 18:40:29 »

Úgy néz ki nem csak a FT topicba írnak negyed annyian, ha filler megy, hanem itt is Szomorú Pedig szerintem ezek a részek bőven megérdemelnék a kibeszélést, hisz az eheti is baromi jó lett tényleg Nevet
Az elején Konan jelenete cseszett epik lett!!! Ahogy maga a teljes epizód is Nevet
Tök jó, hogy kifejtették bővebben ezt az idézős technikát, amit Tenten használ (na meg az ame csaj is). Nagyon hiányoltam a mangás részekből, de itt szépen elmagyarázzák Nevet
Az amagekurés csaj karaktere nekem nagyon bejön Mosolyog A pandamacija érdekes volt, bár mennyivel epikebb lett volna, ha az idézős Pein kutyáját, kaméleonját, vagy madarát idézi meg? Nevet Persze Rinengan szemek nélkül.
Szóval én végig élveztem, érdekes volt a mondanivalója és értelmes volt maga a rész is. Nem mellékesen a rajzolás is gyönyörű volt, a zenékre meg továbbra sem lehet panasz Nevet
Egyértelműen 5/5. Nagyon hajaz a legjobb filler ívre és majdnem tökéletes, csak én az időzítésével sosem fogok megbarátkozni, annyira random helyre tették be....
De amúgy a 2 Kibás epizódon kívül az összes nagyon élvezetes és igényesen megalkotott. Remélem bírni fogják még ~3 hónapig Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11723 Dátum: 15 ápr 02, 12:18:56 »

406 új opening ending!


ELŐRE SZÓLOK NAGY BETŰKKEL. A SPOILERFÓBOK MARADJANK TÁVOL MIND AZ OPENINGTŐL, MIND AZ ENDINGTŐL MERT SPOILERES ÉS CANON!

Szóval.
Először is mind a kettő valami rohadt jól néz ki. Az opening zenéjétől annyira nem vagyok hasra esve (de majd hozzám nő), de a rajzstílus valami baromi jó. nagyon tetszik ez az egyedi régi japán festményes kinézet, kicsit a tanabatás openingre emlékeztet. Az első felénél már azt hittem totál filler lesz az egész, de aztán a második felénél beindul, de még hogy.

Ending:
Akár madara endingnek is lehetne nevezni lol. Ahogy az openinget is ezt is baromi jól összerakták képileg. Az eleje mondjuk elég hátborzongató Madara azzal a vigyorral.
Naplózva

zeropiece
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 34


« Válasz #11724 Dátum: 15 ápr 02, 12:28:16 »

Linkelni nem tudsz mert én hiába keresem nem találom  >.<#
Naplózva

Nincs olyan hogy erõs ellenfél mert én erõsebb vagyok.(kivéve Yamchánál és Chuk Norrisnál)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11725 Dátum: 15 ápr 02, 12:34:13 »

Youtube-on még nincs fennt. én leszedtem a részt.

Megkockáztatom, hogy ez az endinga  2. kedvencem az Obitos 28. (Niji) után.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 02, 12:42:21 írta Exkirion » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11726 Dátum: 15 ápr 02, 12:43:33 »

Exkirion ez az? Nevet ha igen,akkor még nincs minden ellőve talán nem ez lesz az utolsó opening xDDD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fR4qfElsljs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fR4qfElsljs</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11727 Dátum: 15 ápr 02, 12:44:16 »

Jaja. Azaz. Mindenki csak saját felelősségre nézze meg!
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11728 Dátum: 15 ápr 02, 12:50:03 »

Akkor amiatt sem kell már aggódni hogy egy semmihez sem kapcsolódó openinget kapunk Nevet
Most jött le nekem is a rész és már meg is néztem rendes minőségben Nevet magát a részt még nem xDD
Szerintem baromi jó kis opening,a rajzolása gyönyörű viszont Sasuke sharinganját elcseszték Nevet csak a sima mangekyo shanringan van a vidiben,pedig neki már nem az van Nevet ennyi a kivetni valóm az openinggel kapcsolatban xD
A részt meg megnézem amint van hozzá felirat.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11729 Dátum: 15 ápr 02, 12:53:39 »

Ez nekem fel sem tűnt. Mondjuk a kagék feltámasztásánál is a simát használja, szóval elvileg lehet tudja használni a rosszabb félét.

Itt az ending is. Mivel a thumbnailje már rögtön spoiler, csak linkelem.
https://www.youtube.com/watch?v=FhwhkA4Fq4o
Naplózva

Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!