24 máj 15, 10:17:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554254 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11700 Dátum: 15 márc 13, 17:11:35 »

Naruto Shippuuden 403
Ha valaki úgy gondolja hogy az előző részben már mindent látott,az most rohadt nagyot fog csalódni.A mostanit már odáig fokozták, hogy Jabba képes volt gyomorsavból olyan buborékot gyártani ami elrejti őket.Értitek,ott van Madara aki halhatatlan,ott van a Rinnegan a Byakugan a tetves Sharingan minden kekkeingekai,Chuck Norris,és erre ez a csávó meg gyomorsavból és izzadtságból csinál maguknak rejtő szagot?Milyen prémium elite season pass tagság kell hozzá?
Totál fölösleges baromság achievment unlocked.Well done.
Nem baj,vége van.
2/10
Szerencsére ez a két rész nem tudta velem megutáltatni Hinatát Nevet ahhoz túl régóta imádom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 13, 17:30:38 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11701 Dátum: 15 márc 13, 20:22:28 »

Mr. Dagadék csak 20 kilót hízott tokára, de sebaj, kit érdekel? ikszdé
Ez a rész semmivel sem volt jobb, mint az előző. Jó volt Kibának a reflektorfény, mert már rég kapott úgy igazán, de az a Naruto Istenítés kicsit túl erőltetett lett szerintem.
No mind1, 2/5-nek elmegy, nem is írok róla többet, mert nem érdemli meg Nevet
A következő részt viszont nem értem, most újra visszatérünk Lee-ékhez??? Meg az előzetes alapján úgy látszik Tenten még mindig nem tette túl magát az első Chunin vizsgán, amikor megalázta őt Temari Nevet
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11702 Dátum: 15 márc 14, 12:39:51 »

Tényleg elég vicces néhol ez a filler főleg, hogy annyira érdekel mindenkit a nagy finálé helyett ez az egész... DE!

Én minden naruto fillert szinte eltekertem kevés volt amit megnéztem... de most tényleg szívesen nézem mert tudom, hogy nagy valószínűséggel ez az UTOLSÓ filler ív az egész naruto történetében.. ami azért szomorú mert tudjuk, hogy hamarosan vége van az egész animének Szomorú   

Szerintem tekintsen mindenki így erre a fillerre, hogy tényleg ez az utolsó..  és legalább látunk mindenkit aki a part 1-ben "főszereplő" volt amit én nagy plusz pontnak tartok, mert hiányoltam őket a shippuden-ben  Szomorú
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11703 Dátum: 15 márc 14, 13:18:12 »

Amúgy nem lett volna ez rossz rész, ha nem ilyen szánalmas ellenfeleik vannak. Ha leszámítjuk a harcokat, nem volt ez rossz, Kiba érzéseit is át lehetett érezni. Mondjuk ja, Naruto eszményítése egy kicsit sok volt, tetszett, hogy belevitték, de azért a végén átestek a ló túloldalára.
Szóval szerintem élvezhető volt, ha leszámítjuk az ellenfeleiket. És mivel ők sokkal kevesebbet szerepeltek, mint múlthéten, ez egy sokkal jobb epizód volt, mint a múltheti, ha pontoznom kéne, olyan 5/10, talán.
Ui. Amúgy csak szerintem hülyeség egy picit a végén ez a ráragadt fű megoldás?
1. Eddig nem volt látható Kiba ruháján.
2. Kiba azóta nem mosta ki a pulcsiját?  ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11704 Dátum: 15 márc 15, 18:11:57 »

2. Kiba azóta nem mosta ki a pulcsiját?  ikszdé
Lehet, hogy most hülyeséget mondok, de lehet, hogy pont a szagok miatt nem mossa. Már hozzászoktak a saját szagukhoz, és ha kimosná teljesen más szaga lenne és lehet összezavarná. xd
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11705 Dátum: 15 márc 15, 18:51:25 »

Amióta ismerik az áramot,a kábeltévét,a videó csetet de a lőfegyvereket nem Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
naru05
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 348



« Válasz #11706 Dátum: 15 márc 15, 21:44:04 »

Egyébként is mikor mosná ki, mikor minden nap ugyanabban a ruhában van? (mint kb mindenki más xD)
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11707 Dátum: 15 márc 15, 22:34:40 »

Az nem olyan biztos.
Lehet egyszerűen csak erre van betárazva a ruhatáruk. Nyelvesít
(Tucatjával olcsóbb elven)

(Azért volt kivétel)
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11708 Dátum: 15 márc 19, 19:56:05 »

Naruto Shippuuden 404
Na ez egy baromi jó rész volt,kezdek újra hinni abban hogy jól fog folytatódni a filler ív.
Érdekes volt betekinteni Tenten múltjába,hogy mennyire haszontalannak érzi magát,és jó hogy Gai vele is külön edzett.
A végén Kakashi mekkorát trollkodik már Nevet jót nevettem rajta Nevet
A Pain csaj sem rossz,ugyanazt használja amit Tenten...érdekes,az biztos.
A rajzolás baromi jó volt,ez a romos környezet nekem nagyon bejött kicsit Last feelingje volt, csak Naruto és Hinata nélkül Nyelvesít
azt is szívesen láttam volna megint  ahogy flörtölnek egymással xD

A harc is pörgős volt,baromira alá becsülték Tentenéket xDD rá is basztak Nevet
Mindent össze vetve magasan veri az előző 2 részt.
8/10
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11709 Dátum: 15 márc 21, 19:18:25 »

Jaja, nekem is tetszett a rész. Úgy látszik az előző 2 csak egy kis gyenge kitérő volt, mert ez a mostani szépen visszahozta a chunin filler igazi színvonalát Nevet
Visszaugrottunk Nejiékhez, miközben még Inóékat nem is láttuk. Úgy látszik ők ennek a fillernek a főszereplői  Kúl
A cím alapján nem hittem volna, hogy ilyen értelmes epizódot kapunk. A mondanivalója jó volt és érdekes. A hegymászós flashbacknél én is jót röhögtem Kakashin ikszdé De azért elég durván halálos tréninget folytatott Gai Ten-Tennel...
Az amegakure csapat is érdekes volt. A jövőbeli... vagy jelenbeli? Esetleg múltbeli? (ikszdé) szóval az idézős lány Peinnek jól elkezdték felépíteni a halál előtti karakterét. A jutsuja tényleg érdekes. Nekem a Kami Fubukinál Kamika jutott eszembe a Fairy Tailből, ő mondogatta mindig ezt Nevet
A rajzolás szép volt és a harc is ütős lett, bár elég rövid Szomorú Ja meg miért kell Nejiéknek mindig összebarátkozniuk a versenytársaikkal? ikszdé Ha nem tudnám, hogy sikerül nekik a vizsga kajak azt hinném ez alapján, hogy nem fog, mert túl rendesek mindenkivel, mint Shira. Már az első teszten is kb. miatta ment át mindenki, de persze ott ez elengedhetetlen volt.
Szóval jó kis rész volt ez, megy rá az 5/5 Csak az opening nagyon elavult már... vagy inkább túl új a chunin filler részekhez? ikszdé Oké, befejeztem...
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11710 Dátum: 15 márc 22, 00:13:20 »

Jó rész volt.
Nem tudom miért de mintha Tenten-nek megváltozott volna a hangszintje/formája.
Főleg amikor Gai-senseiel beszélt.
Remélem megtartja,mert sokkal jobban bejön,mint a régebbi. Nyelvesít
(Senki se értse félre,nem arra gondoltam hogy új ember adná a hangját)

Harci jelenet sem volt rossz,bár a visszaemlékezés jobb.
Főleg Kakashi jelenete.Igaz 1 perc sem volt,de mégis itt mosolyodtam el a leginkább.

Következő rész is érdekesnek ígérkezik,bár a rajzolás meg egy kicsit gyengébbnek. Gondolkozik

Lőfegyverek az határeset.
Ágyúk azért vannak,igaz ahhoz a világhoz alkalmazódtak.

Kisebbek pedig minek kellenének.Megoldják a saját Technikáikkal.

Többi természetesen megvan.(Pl világító rúd)

Hosszútávú utazásra,főleg gyorsan a teleportáción kívül,nem igen van módszerük.
(Értsd repülés)-Onookit és a filler/mozis szárnyasokat leszámítva
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11711 Dátum: 15 márc 22, 21:25:20 »

Az ezelőtti 2részt nem néztem meg, nagyon rosszakat írtatok róla  Nevet De ez jobbnak tűnik. Ezt érdemes úgy megnézni, ha az előtti kettőt nem néztem meg ?
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11712 Dátum: 15 márc 22, 23:27:15 »

Persze, ez a rész megint Nejiékről szólt, ellenben az ezelőtti 2 "szélsőségben" Kiba csapata volt a középpontban. Nyugodtan nézd meg, megéri Mosolyog
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11713 Dátum: 15 márc 23, 13:53:14 »

A mostani részre értettem az utolsó mondatot, nem az azelőtti kettőre  smirksweat Azokat tényleg NE nézd meg Nevet
Bétévé jövőhéten új op/ed Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11714 Dátum: 15 márc 23, 14:56:33 »

Te magaddal beszélgetsz? Nevet
Amúgy megnéztem, tényleg nem volt rossz rész, bár a filler első részei jobban tetszettek.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!