24 máj 15, 04:04:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 777 778 [779] 780 781 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554060 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11670 Dátum: 15 feb 21, 11:30:32 »

A legutóbbi részt még nem láttam, de valóban, nagyon jók ezek a fillerek. Rengeteg karakterrel, érdekes alapszituációval, kíváncsi vagyok, hogy meddig fog még tartani. Bár, én őszintén nem bántam volna, hogy ha csak megmutatták volna, hogy ki hogyan lett chuunin, a harcokat, és nem kerekítettek volna ekkora horderejű sztorit köré. Bár, azt is hozzá kell tenni, hogy ez a homokfalusi /ellentét sokkal logikusabb, mint az, hogy mindenki elfogadja Gaarat kazekagénak.
Szóval ja, jó a filler, egy 8/10 mindenképpen, de azért a Kakashisat nem éri utol, és nem is fogja, szerintem. Talán egy kicsit túl sok karaktert is belehoztak, túl bonyolulttá tették a történetet, de mondom, simán elnézem, úgyhogy végső soron mindegy. Bár már várom a...na, szóval a canon részeket Nevet
Tényleg, szerintetek meddig fognak még fillerezni?

Ui.: Aki már kipróbálta, kérem adjon egy tippet, hogy melyik felirat lett a legjobb? Melyikkel érdemes megnézni?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11671 Dátum: 15 feb 21, 11:41:04 »

Paszabi13 felirata egész jó.Én azzal néztem meg.
Szerintem március végig,áprilisig megy a chunnin vizsga,aztán meg folytatják :(amit továbbra sem akarok így hogy már a végjáték közeleg Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11672 Dátum: 15 feb 21, 19:38:05 »

Na én is csak most néztem még megy a 400. részt:
Egész jó volt ez is Nevet Úgy tűnik igazam volt múltkor (bár egyértelmű volt), hogy Shira miért lehetett Gaara Kazekagé válása után Shinobi Nevet Maga a rész elég hangulatos volt, de 1-2 dolog bökte a csőrömet. Az elején azt a széttört sziklatömb dolgot nem értettem, miért egy olyan szent helyen kellett edzeni Shirának? Meg a közepén azt a hatalmas nagy szakadék dolog elég kiábrándító volt, hogy végül mindenki átjutott rajta -.- Pedig amikor Lee maga állt elé a 6 homok geninnek azt hittem le 1v6-ozza őket, de hamar észhez kaptam, hogy azért itt még nem olyan erős Nevet Meg a nyakamat is rátettem volna, hogy Nejiék is jönni fognak szóval...
De egyébként az a 6 sunagakure genin eddig csak kinézetre tetszettek, viszont most megmutatták a büszkeségük jó oldalát is Nevet Egyre jobban megkedvelem őket, bár a lila hajúra azt hittem csaj, gondolom ti is ikszdé Viszont tetszik, hogy íja van Nevet Kakuzu zabigyereke meg a hátsó bábkarokkal rendelkező fickó elég ütősen néz ki Nevet És most már belsőre is tetszenek Nevet
Szóval jó karakterekből nincs hiány, de egyetértek veletek, nagyon ráálltak most erre a Shirás dologra, viszont nem kell félni. Ez a filler 99%, hogy még tavasszal is bejár, hisz egy adott openinges részeknél az egyik fele mangás a másik filler, kb. ez mindig így volt. Szóval ezután biztos más dolog lesz a középpontban.
Egyébként ez a rész egy 4/5. A hangulata jó volt, tetszett hogy nem húzták el a már 3szor látott Rock Lee-s múltat, de a rajzolás most nem volt teljesen 100as és volt néhány felesleges elem benne. Mondjuk én már azt is untam, hogy ide-oda futkároztak, de jövőhéten valszeg vége ennek a szálnak Nevet Bár a rajzolás elég kiábrándító az előzetesben Szomorú Az a csapat nem tud jó verekedést animálni, pedig a kövi rész lényege az lesz, szóval én már félek kicsit. De hátha pozitívan csalódok Nevet Bár 2/5-re tettem a színvonalát így első ránézésre, szóval nem lesz nehéz felülmúlni az elvárásaimat, de egyenlőre ezen filler leggyengébb részének tűnik majd.

Amúgy a beküldött feliratokat a felhasználók nem pontozhatják valahogy? Szívesen végigolvasnám az összeset én is. Most voltam olyan pofátlan, hogy a legjobb értékeléssel rendelkezőt szedtem le ikszdé De majd belenézek a többibe is Nevet
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11673 Dátum: 15 feb 22, 20:03:10 »

Nem voltak rosszak ezek a részek, és végre lesz egy kis taijutsus csihi-puhi is, én is unom már az ilyen ultimate epic ninjutsukat. Igen is legyen már egy kis ökölharc is!  Ördögi
Mondjuk én arra is kíváncsi vagyok, hogy ez idő alatt Ino-ék és Hinata-ék mit csinálnak.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11674 Dátum: 15 feb 22, 23:31:54 »

Majd azt is hamarosan megtudjuk, nyakamat rá, hogy így fogjuk szépen végignézni az összes csapatot.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11675 Dátum: 15 feb 23, 09:30:24 »

Az elején azt a széttört sziklatömb dolgot nem értettem, miért egy olyan szent helyen kellett edzeni Shirának?

Ez egy ilyen rejtett utalás akart lenni. Azok a sziklák védték Sunagakure-t, amik közül Shira összetört egyet, de Gaara nem akadt ki rajta, mert végül Shira lesz az, aki az erejével megvédi majd a Rejtett Homokot... Mintha ő is egy szikla lenne ott Nyelvesít

Amúgy semmitmondó rész volt. Engem jobban érdekel már, hogy ki hogy hal meg. Ugye tudjuk, hogy két halottunk lesz, az egyik az Amegakure-s kiscsaj, akiből Pein teste lesz. Úgy gondolom, ő meghal itt. Bár fura, hogy Ino anno nem ismerte fel Konoha támadásánál. De én valószínűsítem, hogy ő még a chuunin vizsga alatt hal meg.
Továbbá úgy gondolom Fuu egy kicsit Utakata-szerűen, a legnagyobb happyben távozik el. Talán épp mennek haza, mint győztes Chuuninok, sok új baráttal, mikor az Akatsuki lecsap rá. Ez olyan igazi g**i Akatsukis húzás lenne.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11676 Dátum: 15 feb 26, 20:58:44 »

Naruto Shippuuden 401.
Na ez egy cseszettül jó rész volt Nevet
Nem semmi mekkora harcra képes két taijutsu használó Nevet
Az is meglepett hogy Gai nem is akkora ostoba (ugye a Kisame elleni harc alatt egyszer sem tudta ki az...ráadásul háromszor is megküzdöttek egymással)Kár hogy nem láthattam Shira technikájának a tetőzését,érdekes lett volna egy olyan stílus amit ő talált ki.
A rajzolás eszméletlenül jó volt, ha harc baromi jól volt koreografálva és az "operatőri munka" is majdnem olyan jó volt mint
Hoyte Van Hoytema csinálta volna  xDDDDDDDD csak animében Nevet rohadt jó rész volt Nevet kár hogy csak 20 perc xDDD
Azt hittem Shira azzal az utolsó harcom dumával arra céloz hogy meghal...erre megy a Falra...nem baj baromi jó kis rész lett Nevet
8/10
Ja, és a kövi részben Hinata is harcol Nevet végre Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 26, 21:00:30 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
SavUdvar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #11677 Dátum: 15 feb 28, 00:06:01 »

Azért látszik, hogy ez már erőltetett.
A vizsga része az írásbeli jó volt.
Itt kissé unalmas lett.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11678 Dátum: 15 feb 28, 14:39:39 »

Először is, a múltheti előzetesben:
A 401. részben:
Nem egyszer fordult már elő ez, hogy a pierot észrevette a gyengébb munkát az előzetesben és javítottak a részen mire kiadták, emelem kalapom, de tényleg  bow
Egyébként jó kis rész volt, de én kicsit többet vártam. Igazából a rész több, mint fele az dumálás volt, pedig azt hittem, hogy 75%-ban csak püfölni fogják egymást. Nagyon gyorsan elment így a 20 perc játékidő és egy kis hiányt érzek, hogy túl gyorsan lezavarták ezt a majdnem epik harcot.
Amúgy ez a rajzoló csapat mennyire új?? Nem nagyon láttam még hasonló szintű verekedés animációt ebben a sorozatban. Néhol elég gyenge lett, de máshol meg fantörpikusan gyönyörű. Igazából nem tudtam hová tenni, hogy ez most akkor gyenge, vagy csodálatos kivitelezés, de átlagoljuk inkább és nevezzük: közepes grafikának Nevet
Gai sensei 50 és  100 lépéssel előrelátó flashbackje nem kellett volna, az ilyen hülyeségek miatt ír le egy fillerről, hogy filler... Nagyon erőltetett volt. Shirán én is meglepődtem, azt hittem halálos beteg, vagy nem tud majd többet harcolni valami testi probléma miatt, mint anno Lee.
Viszont a végén jót nevettem Fuu-n ikszdé Csóri Gaara Nevet
Részemről 4/5. Igazából sikerült felülmúlniuk a múltheti előzeteshez képest felállított elvárásaimat, de mégis inkább csalódott vagyok, hisz lehetett volna ebből egy epikusabb harcot is csinálni :/
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 28, 14:49:17 írta Csabi28 » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11679 Dátum: 15 márc 05, 20:49:42 »

Ez a rész annyira gyenge lett az előző részekhez képest, hogy végig se tudtam nézni..kritikán aluli volt a rajzolas is. Nagyon lassú, nagyon pocsék volt:S. Nagyon remlem, hogy nem ilyenek lesznek a következő részek.1/5
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11680 Dátum: 15 márc 05, 21:38:15 »

Naruto Shippuuden 402
A reakcióm a mai rész láttán egy képben kifejezve.
Unalmas,ronda,és undorító volt ez a rész...ráadásul úgy állították be Hinatát mint aki haszontalan...pedig tudjuk hogy nem.Ezért valaki golyót kap.
Mi volt ez a dagadt Jabba lény?
Édes istenem szerintem ez még japán mércével mérve is cseszettül undorító...fingik,büfög,izzad...tiszta hármas metró feeling.
A harc ocsmányul volt megrajzolva,és mi ez a nagy vakond? Inkább adták volna kölcsön,akkor a 4-es metró nem 30 év alatt készült volna el.Na meg hogy nem tudják követni a föld alatt...4 méterrel alattuk olyan hangos lenne az a vakond,mintha TNT-vel robbantanánk lyukat,ráadásul a fejére is omolhatna már az a homok.Én szégyellem magam amiért megnéztem...de legalább vége.
2/10
(azért adok neki 2 pontot,mert benne volt Hinata)
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 21:51:48 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11681 Dátum: 15 márc 05, 21:59:21 »

Nem mondom, hogy haszontalan Hinata, na de azért ne állítsuk már be úgy, mint a leghasznosabb karaktert, főleg, hogy ha harcról van szó. (Sőt, ha harcról van szó, szerintem a leggyengébb a korosztályukból, persze ez szubjektív.)
A részt még nem láttam, de az egyik haverom mesélt róla, bemásolom a véleményét: Nevet
Láttad a mai részt? Mert van benne minden. Komolyan, kit érdekel a teljes erejében visszatért Madara, aki ráadásul Hashi erejét is birtokolja, és valószínűleg ő teremtette az univerzumot... van Kibánk, Shinonk, Hinatánk + Akamarunk!!! A legmenőbb csalat széles e világon. Ráadásul egy olyan csapat ellen harcolnak, ahol egy csávó - most figyelj - kunaikat lő ki a hályredőiből, valamint ő böffent a legbüdössebbet a világon, valamint ott van a ninja Elvis Presley, aki egy zászlóval harcol, meg a csávó, aki egy óriásvakondot idéz meg, aminek napszemüvege van. Hihetetlen harcok folynak. Már azt hisszük, hogy a homokcsapda elnyelte hőseinket, mikor kiderül hogy Akamaru lehugyozta őket, amivel mindenkit megment. EPIC. Sokat nevettem.
Ez a rész hatalmas lehet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 22:00:12 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11682 Dátum: 15 márc 05, 22:04:39 »

Inkább hagyjuk hogy ki a leghaszontalanabb a korosztálya közül Nevet De igen,eléggé szubjektív,mivel (asszem lehet hogy már mondtam) nekem Hinata a kedvencem Nevet
Amúgy +1 a haverodnak Nevet üdvözlöm érte,zseniális bemutató Nevet
Most már meg sem kell nézned...de tényleg...ne....nézd...meg. Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11683 Dátum: 15 márc 05, 22:28:16 »

Bemutatóként mint poén rész elmegy.Sőt nagyon jót írt. Nevet

Ezen felül viszont kb semmi sem történt.
Ennél még az is jobb lett volna ha az ellenfél felveszi egy számukra fontos karakter képét.
Utána pedig meglepetésként felbukkan(pl Narutoként).Úgyis látta maga előtt Kiba,magyarázat nélkül.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11684 Dátum: 15 márc 06, 12:52:29 »

Jujj, ez volt eddig a chunin filler ív messze leggyengébb része. Egyetértek én is a haveroddal, Jon97, szépen összefoglalta a lényeget ikszdé De most komolyan, rég volt már olyan Naruto rész, ahol azt néztem 5 percenként, hogy mikor lesz már vége...
A rajzolás csúnya volt és el volt húzva az egész, ráadásul tele volt wtf dolgokkal. Mondjuk megmagyarázták azt, hogy ez a hájréteg Jabba fia hogy tudott beérni az első helyezettek között a futóversenyen. De még így is elég gyenge rész volt, 2/5. Remélem a jövőheti résszel befejezik ezt a szálat, mert ha így megy tovább, jön a szokásos "elsz#ródik a filler ív félúton" dolog...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 777 778 [779] 780 781 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!