24 máj 15, 09:35:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554232 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11655 Dátum: 15 feb 12, 20:17:06 »

Hazaértem az első dolgom volt megnézni az új részt Nevet
Majd utána a Black Sails legújabb részét is ikszdé
Most néztem újra,és így másodszorra már jobb volt.Igazad van Csabi Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11656 Dátum: 15 feb 12, 20:20:49 »

Jó kis filler évad ez eddig. Nevet
Ideje volt már összedobni egy ilyet is. ikszdé

BTW megjelent az új ED Single az Amcs cuki csaj énekestől ugye.
Itt tölthető: http://hikarinoakariost.info/diana-garnet-spinning-world-single/
Plusz itt a videó klip is VIGYÁZAT gyenge idegzetűeknek nem ajánlott. Életveszélyesen FUN cucc! ikszdé

http://www.jpopsuki.tv/video/Diana-Garnet---Spinning-World/74fa6e6b5a58ddb7c16b388d17c4d626
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11657 Dátum: 15 feb 12, 20:23:27 »

jutyubon is fönt van már egy ideje ugyanez a vidi xD
amúgy annyira nem borzasztó Nevet a csaj hangja baromi erős ezt imádom Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11658 Dátum: 15 feb 12, 20:57:25 »

Eddig jól haladnak.
Végre volt egy íjász is.

Tetszett hogy ismét inkább az eszükre hagyatkoznak,bár a szinte végtelen létra kicsit túlzás volt.
Na mind1.

Külön részt nehezen tudnék kiemelni.Jó volt úgy ahogy meg volt írva.

Mégis azt még megemlíteném hogy egész jó csapata van Shiranak.
Yomenek jobb a szeme egy kezdő sharingan. Nyelvesít
Bár a másikuk Genjutsuja sem utolsó.
Hogy elpirul Nejitől.Belefér mert későbbiekben már úgy sem tudná viszonozni.Sajnos.



Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11659 Dátum: 15 feb 12, 21:59:09 »

Tenten zsebből előkapta azt a batár nagy létrát, az igen. ikszdé  Ez a csaj mit nem hord már magával.
Na szóval, eddig ez a filler évad tetszik, pedig ilyenkor már az összesből kiábrándultam, de ebből még nem. Tartja magát. Gai és csapata tuti, hogy valakivel harcba fog keveredni, innentől kezdve meg főleg, nehogy már Tsunade a semminek ugrassza őket a Kazekage nyakába. Tessék csak leverni egy-két rossz arcot. Kurenait nem láttuk harcolni? Jó, jogos, a part 1-es Itachi és Kisame vs. Asuma és Kurenait tényleg nem mondanám annak, de ott volt egy filler utána, ahol úgy emlékszem, mintha harcolt volna... vagy csak Genjutsuval dobálózott?  Gondolkozik  Mindenesetre nem hinném, hogy közelharcba bonyolódna komolyabban, nem egy Tsunade a csaj. Asuma és Gai majd aprít helyette is, ő meg elintézi a piszkos munkát egy Genjutsuval. Az a hat homoki ninja már szinte biztosan kieső ág, már azok, akik tökön rúgott barátunk csapata próbált megmenteni, az ilyenekkel általában ez szokott lenni. Abból gondolom én, lenne toporgás, ha két konohai team futna össze, különböző tekercsekkel, menne a matek rendesen.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11660 Dátum: 15 feb 12, 22:05:54 »

Kurenait nem láttuk harcolni? Jó, jogos, a part 1-es Itachi és Kisame vs. Asuma és Kurenait tényleg nem mondanám annak, de ott volt egy filler utána, ahol úgy emlékszem, mintha harcolt volna...
Volt ilyen a régi Narutoban?  Ohh My God lehet hogy újra kéne néznem.Arra emlékszem hogy Gai meg Asuma harcolt Itachiék ellen de Kurenai is ott volt? azta xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11661 Dátum: 15 feb 12, 22:14:26 »

Ott volt, de minek ikszdé Túl sok mindent nem csinált, csak bepróbálkozott Itachinál egy genjutsuval, aztán hirtelen jött a felismerés, hogy itt bezony gebasz van, mert csúnyán beleszaladt a saját pofonjába.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11662 Dátum: 15 feb 12, 22:16:10 »

Tenten zsebből előkapta azt a batár nagy létrát, az igen. ikszdé  Ez a csaj mit nem hord már magával.

Nem zsebből húzza elő hanem úgy idézi meg őket máshonnan Nevet

Volt ilyen a régi Narutoban?  Ohh My God lehet hogy újra kéne néznem.Arra emlékszem hogy Gai meg Asuma harcolt Itachiék ellen de Kurenai is ott volt? azta xD

Ja ő is ott volt de kb csak dísznek. Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11663 Dátum: 15 feb 12, 22:20:17 »

Nem is az volt ebből a lényeg, mert azt én is láttam, hogy megidézi, de már lassan ott tartunk, hogyha kis asztal kéne, még az is van nála.  Nevet

Az meg a másik, hogy asszem utána még ápolni is kellett mindkettőt.  smirksweat Gai legalább csinált is valamit és nem csak a helyet foglalta.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11664 Dátum: 15 feb 12, 22:30:47 »

A 399. résznek mizu a feliratával? A videónál ott a link, hogy felirat letöltése, de sehol a 399.

Szerk: Hülye vagyok! MEGVAN !! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 22:31:33 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11665 Dátum: 15 feb 15, 08:38:09 »

Itt van a következő részek megjelenése,és címe. Hálistennek még legalább március közepéig/végéig tartani fog a chunin vizsga Nevet
Milyen érdekes hogy pont 8 éve megy a shippuu...mondjuk nem baj ha megy még az év végéig Nevet magy még tovább a csillagok közé xD
http://www.saiyanisland.com/2015/02/naruto-shippuden-february-2015-schedule/
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11666 Dátum: 15 feb 15, 16:19:27 »

És a jövőheti 400. rész is filler lesz... Ráadásul múlt a múltban... Önirónia? ikszdé
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11667 Dátum: 15 feb 20, 18:23:58 »

400:

Ennyire nem tetszett senkinek, hogy kommentre se méltatjátok? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 20, 18:24:36 írta Életunt Cápa » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11668 Dátum: 15 feb 20, 18:40:43 »

Én csak most néztem meg,mivel most került föl a magyar felirat Nevet
Na a 400.rész:
Szerintem jó kis rész volt,érdekes hogy Sunagakurében milyen eltérőek a szabályok,hogy csak az lehet sinobi aki jártas a ninjutsuban és a gengjutsuban,és mennyire kiközösítik azt aki szar ezekből...pont mint Leet,de ő alapból lehetett ninja,nem kellett hozzá egy kage aki megmásítja az elődei döntését.De hogy őszinte legyek,én már unom ezt hogy csak azt mutatják hogy Lee meg akar küzdeni a herélttel...érdekes meg minden,csak sok.Arra viszont kíváncsi vagyok hogy mit értett a srác azalatt hogy ez lesz az utolsó küzdelme...halálra veri magát vagy kinyitja mind a 8 kaput,esetleg teret akar váltani és az egyik része átkerül Rapture-ba a másik meg Columbiába és ő lesz a férfi Elizabeth?
Vagy megnyit egy téridő átjárót amivel átjut a képzelet földjére és megerőszakolják a karácsonyi kisállatok amitől az USA atomot dob Jézusra.Ki tudja.
A rajzolással nem volt bajom,nekem továbbra is bejön ez a kihalt sivatagi táj.De az a magas nő...nekem egyáltalán nem jön be ez a nagy mellek,5cm széles csípő és nagy fenék...olyan mint a  régi Lara Croft.
Mindazonáltal izgalmas rész volt.
Amúgy csak nekem tűnt föl hogy az openingbe beleraktak pár új animációt? Vagy csak eddig nem figyeltem oda,és csak most tűnt föl.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11669 Dátum: 15 feb 20, 22:34:50 »

Lee és csapata már régen kapott komolyabb szerepet, kellett már a műsoridő nekik is.  Nevet
Én még mindig ki vagyok békülve ezzel a filler évaddal, ugyan ezt az egész Shirás ügyet tényleg kezdik megnyújtani, de még ez sem zavar. A következő részben valószínűleg láthatunk egy jó kis taijutsu harcot, amit már úgyis hiányolok egy ideje. Végülis ameddig nem kell mostanság az iszonyatosan túltápolt ninjutsukat néznem, addig jól vagyok. Egy kicsit part 1, illetve shippuuden elejei érzetet ad.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!