24 máj 15, 08:18:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554182 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11640 Dátum: 15 feb 02, 15:08:33 »

Jaja Nevet Fuu csapata a legesélyesebb a vizsgán!
Engem csak annyi érdekel hogy Hinata leteszi Nevet
de am ja xDDDD kíváncsi vagyok elveszti-e a fejét Nevet mármint Fuu, nem Hinata Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11641 Dátum: 15 feb 02, 15:20:11 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/353/6 (vagy az angol: http://www.mangareader.net/93-358-11/naruto/chapter-353.html)
E-szerint 1-9-ig, sorrendbe kell beszívni őket (Madara is így csinálta), másképp összedől a szobor az már más kérdés, hogy elfogták őket, de nem szívták ki, vagyis későbbre tartogatták őket.
Bár lehet ez is olyan Tobi féle "információ" volt.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/660/4 illetve anime 392. rész 15:30-nál.
Itt is olvasható/látható sorrendbe kell őket elzárni, de az elfogásuk tényleg lehet bármikor, csak utána őrizni kell őket valahogy. Bevallom, nem emlékszem milyen sorrendbe kapták el őket, szóval ha nem sorrendbe volt elhiszem. De az jó kérdés, utána hol raboskodhattak amíg rájuk került a sor. Majd eldől, most kapják-e el, végül is logikus lenne ha már behozták, hogy ezt is lássuk.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/329/10
Idézem szó szerint:
"Rendben, először a háromfarkút, és utána a kétfarkút."
Képekkel is van illusztrálva, 4- és 2farkúnál szintén.
Utánanéztem, mielőtt írtam az előbbi kommentemet. bye bye
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11642 Dátum: 15 feb 02, 15:24:17 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/353/6 (vagy az angol: http://www.mangareader.net/93-358-11/naruto/chapter-353.html)
E-szerint 1-9-ig, sorrendbe kell beszívni őket (Madara is így csinálta), másképp összedől a szobor az már más kérdés, hogy elfogták őket, de nem szívták ki, vagyis későbbre tartogatták őket.
Bár lehet ez is olyan Tobi féle "információ" volt.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/660/4 illetve anime 392. rész 15:30-nál.
Itt is olvasható/látható sorrendbe kell őket elzárni, de az elfogásuk tényleg lehet bármikor, csak utána őrizni kell őket valahogy. Bevallom, nem emlékszem milyen sorrendbe kapták el őket, szóval ha nem sorrendbe volt elhiszem. De az jó kérdés, utána hol raboskodhattak amíg rájuk került a sor. Majd eldől, most kapják-e el, végül is logikus lenne ha már behozták, hogy ezt is lássuk.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/329/10
Idézem szó szerint:
"Rendben, először a háromfarkút, és utána a kétfarkút."
Képekkel is van illusztrálva, 4- és 2farkúnál szintén.
Utánanéztem, mielőtt írtam az előbbi kommentemet. bye bye
Akkor most kapják el:D tényleg csak így lenne értelme... de akkor nem Gaara lesz az első akiből kihúzzák a Bijuut...bár mondjuk lényegtelen Nevet mindegy majd kiderül Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11643 Dátum: 15 feb 02, 15:39:18 »

Akkor jól emlékeztem, hogy a két fazonnál bűzlik valami.

Végülis Narutot már a part 1-ben el akarták vinni, szóval túl nagy meglepit nem okozna a dolog. Amúgy jó, mert hány embert is avatnak majd chuuninná? Ugye a konohai bagázsból 9-et tuti, akkor a sunagakureiektől is biztos kettő, viszont Fuunak elméletileg nem sikerül (legalábbis a wikia ezt kamuzza be, aztán franc se tudja). Gondolom Amegakure is odasül valahol félúton, aztán kölcsönösen kinyírják egymást, változatosság kedvéért valahol a második kör sivatagában.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11644 Dátum: 15 feb 05, 19:57:08 »

Egy újabb faszántos részt kaptunk Mosolyog Azt hittem ez a 2 vizsga közötti átvezető, lájtos epizód uncsibb lesz, de hatalmasat csalódtam. Egyből egy érdekes assasin jelenettel indult Nevet Kezdek nagy rációt látni benne, hogy ez nem 13, hanem 20 részes filler évad lesz, mert már annyi szálon folynak a cselekmények, hogy le a kalappal fillerhez képest  bow Persze a rész lényege az ismerkedés volt. A konohaiak közül ki-ki megtalálta az úgymond jövőbeli riválisát Nevet Choji a szumóbirkózot, akit még ha akarok, sem tudok elképzelni 3 napos futással, ráadásul az élmezőny között... De biztos lehet vmi érdekes jutsuja. Rock lee Fehér-kunt szemelte ki, akinek vmi iszonyat gáz a szinkronja  Lehánylak Imádom a japán hangokat, az eddig látott 30-40 animémben max 2-3 nem tetszett (az egyik Son Gokué...) és sajnos ez most tovább erősíti a kivételek számát... No mind1.
Az a hatalmas skorpió kicsit túlzás volt sztem, de a barátkozó Fuu nagyon adta Nevet Enyhén szólva már túl tapadós, bár én nem értem miért nem akartak vele fürdeni...  Persze az tuti, hogy Narutoval nagyon jól kijönne, tényleg kár, hogy nem találkoznak elvileg egymással, de valamilyen Men In Blackes felejtő eszközzel megoldhatják a talit mégis Nevet Hisz Yootát is elfejtették... ikszdé Oké ez nagyon rossz példa.
Sakura is megtalálta a riválisát a gyógyító lány személyében Nevet Érdekes, nagyon érdekes ez a filler. Mosolyog
Most volt néha kicsit gyengébb rajzolás és a verekedések is enyhén szagatottak lettek, de maga a tartalom az abszolút élvezhető volt, ezért 4/5

Elnézést a gyenge fogalmazásért, hosszú napom volt...

Csak én gondoltam ennél Kakuzóra? Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11645 Dátum: 15 feb 05, 20:12:02 »

Fuu eszméletlen nagy arc Nevet
100 barátot fogok szerezni!!!!! mi lenne vele ha ott is létezne Facebook...na rá fogok keresni hogy van-e ilyen ember xDDD
viszont az a 2 farkú óriás skorpió atom op szörny az egy kicsit túlzás volt...baromi jó kis filler évad Nevet remélem még húzzák egy darabig Nevet
viszont aki Lee-vel beszélt xDDDD dááááh egy herélt mocsári rutyutyunak Sas Tamás rendezésében jobb hangja van xD mi ez Nevet
nálam olyan 4/5
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 20:12:59 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11646 Dátum: 15 feb 05, 21:00:42 »

Érdekes rész volt. Narutohoz nem Hinata illik, hanem Fuu.  ikszdé Ez Fuu kisasszony még Narutonál is hülyébb.
Ezeknek lenne közös gyerekük, atyaúristen.... >.<# Pojén lenne cirkusz otthon a lakásban.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11647 Dátum: 15 feb 05, 21:11:25 »

Az a szinkron, hát én esküszöm sírok.  ikszdé Nagy, kemény valaki, erre ilyen hanggal áldotta meg az élet, hát ezzel jobb helyeken gyilkolni lehet. Na mindegy, egy-két ilyen belefér.
Fuut sikerült egy rész alatt totálisan megkedvelnem, annyira hülye szerencsétlenem, hogy máris izzítom a népfelkelést, mondván a fenéért kellett kinyírni. No nem baj, majd a második fordulóban talán majd tereprendezni is látjuk, várom már, mit hoznak ki ebből. Amúgy szerintem ő is tipikusan az a szereplő lesz (már ameddig az Akatsuki rá nem teszi a mancsát), akit vagy nagyon megszeret az ember, vagy idegrángást kap tőle.
Második forduló... látom ez a tekercselés baromi bevett dolog, azt hittem, hogy valamit beújítanak, de így is jó, jó kis harcokat látunk majd remélem.
A sunagakurei gyógyító csajszit meg remélem nem futtatják bele egy Sakura-féle pofonba, az így már csúnya lenne.
Gai milyen vajszívű, rögtön adja Choujinak a tápot, az izzadós pofára kb. úgy reagáltam, mint Ino és TenTen (amúgy ez menni nem tud rendesen, basszus, hát hogy a viharba futott? Vagy csak attól izzadt meg ennyire? Hát fúj.  smirksweat ) Kiba pedig szépen beleszaladt abba a pofonba, mondjuk minek pofázik.
Tejóég ikszdé Felrobbanna Konoha, Pein kisebb pusztítást vinne végbe, mint annak a két zseninek a kölke.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11648 Dátum: 15 feb 06, 00:10:03 »

Fuu-val nagyjából sikerült is pótolniuk Naruto szerepét a vizsgán. Nyelvesít
(Néha egy kicsit furcsa volt a hangja,de amúgy tetszetős,eléggé eltalálták.)
Remélem azért a vizsgán még átmegy,mielőtt eléri a sorsa.
(Ide még írni akartam valami,de tényleg nem tudom már mit) smirksweat

Az ebédlőben ahogy sikertelenül próbálták megvédeni a kaját,és ami lett belőle az nem semmi. Nyelvesít
Bár a haspók végül úgyis megetette.Gai pedig kisegítette Choujit egy kis "lélekerősítővel".

Csabi:Kérdezd meg Kakuzut,de úgyis letagadná!
Mondjuk elég furcsa pillanatban kaptad el őket.Elég a többiekre nézni.
Van egy Bandzsa,aki nem is lát ki,egy újfajta "hegesztőmaszkos".
Bár nem is csodálom azt aki lefedte a szemét.Elvégre nem egy megtestesült álom áll közvetlen mögötte.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11649 Dátum: 15 feb 06, 11:40:34 »

Ha úgy vesszük, akkor előtte sem az a kimondott szépség van, gondolok itt a hájas fazonra.
Nekem egyébként Fuu hangja kifejezetten tetszik, nem tudom miért, olyan aranyos.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11650 Dátum: 15 feb 06, 11:43:54 »

Inkább őrült Nevet
na azt a hájas fazont ne is említsétek...ebéd közben néztem a részt és el is ment tőle az étvágyam...gondoltam hozzávágom a monitorhoz hogy nesze kaja
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11651 Dátum: 15 feb 06, 11:53:54 »

Azért a Naruto is bővelkedik gusztábbnál gusztább technikákkal, mármint némelyiktől a hideg kiráz. Például az Orochimaru féle kigyó szájából való kimászás, meg még annó Kimimaro csontjai. Nem baj, addig lelki béke van, amíg nem jön egy FT féle rengű fenekű (már ha ez a nevük ikszdé ) banda.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11652 Dátum: 15 feb 12, 17:43:24 »

A mostani 399. részhez a 398. van megjelölve újként:D
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11653 Dátum: 15 feb 12, 18:02:02 »

Nos hogy őszinte legyek,nekem nem tetszett ez a rész.Kiszámítható volt mi fog történni, a herélt csávó hangja is annyira idegesítő volt hogy csak nagyon nehezen tudtam végig nézni.Annyira ostoba...vagyis naív.Ja majd segítek az embereknek,azt nem fogok ráb4szni..."aaaaaaaaaaaand you failed"
A rajzolással nem volt bajom, az a kislány nagy szemekkel aranyos,ilyen képességekkel tuti elmehetne víznyelőnek.
De az a hang....régi istenek hogy lehet valakinek ilyen hangja??? Nevet
Remélem láthatom végre Kurenait is harcolni mert róla kb semmi nem derült ki eddig,csak az hogy jonin.Ja és nagyon remélem hogy Hinata elver pár arcot Nevet
Sasukeuchiha17
a 399. részhez a kövi oldalon van a felirat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 12, 18:05:45 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11654 Dátum: 15 feb 12, 19:57:59 »

Whow! Egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire jól viszik a cselekményeket egy fillerhez képest. Ennyire még nem találtak ki ilyen hosszú és jó töltelék sztorit, mint ez Nevet
A rajzolás gyönyörű volt, ráadásul még 2015höz illő igényesen meganimált verekedéseket is láthattunk. A hangulat is nagyon ott volt a zenei aláfestés miatt és hát a sztorit!! A sztori!!! Ennyire még nem érdekelt egy filler sem, mint ez Nevet Az egész rész (meglepő módon) a régi chunin vizsgára emlékeztetett Nevet Annyira hiányzik már a főtörténetből ez a sok logikázás és taktikai úton történő harc. Az egész Naruto anime átment DBZ-be, az az erősebb, aki nagyobbat üt, bezzeg régen Nevet De amúgy nem baj ez se, mert ugye már a végénél járunk a sorozatnak, de csak jobb volt, amikor még a ninják ninják voltak, nem szupercsillagharcosok, vagy Istenek Nevet
Ez a Shira hatalmas arc, bár elég naiv szegény, na meg nagyon gayfish hanggal áldotta meg a sors, de ezeket leszámítva nekem akkor is tetszik, rendes csóka Nevet Kiderült, hogy hasonló cipőben jár, mint Lee: csak a taijutsu megy neki, de az nagyon Mosolyog És csak Gaara Kazekagévá válása után fogadták el Shinobiként, bár a csoporttársai még így sem. Ennyiből már le is esett, hogy mi van Nevet Az előző Kazekage nem csinált hivatalos ninját belőle, mert nem mentek neki a nin/genjutsuk, de Gaara emlékezett Rock Lee-re és tudta, hogy csak a taijutsut használó ember is nagyszerű shinobi lehet, így geninné léptette elő  Kúl Hihetetlen ez a filler komolyan, egyiket se élveztem még ennyire és rágódtam rajta.
5/5 Megérte miatta kihagyni 1-2 LCS meccset Mosolyog

a 399. részhez a kövi oldalon van a felirat Nevet

Ezt én is benéztem ikszdé Volt vagy 1 perc, mire rájöttem a turpisságra  Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 ... 775 776 [777] 778 779 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!