24 máj 15, 05:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 774 775 [776] 777 778 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554091 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11625 Dátum: 15 jan 30, 17:49:54 »

Vagy itt a chunin vizsgán rangozzák fel egyből joninra Nevet Végülis, Shikamaru már megjegyzéseket írt róla.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11626 Dátum: 15 jan 30, 21:41:09 »

Képzelem miket ír: A Jonin vizsgán így fogom megszivatni Neji-t: ....
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11627 Dátum: 15 jan 30, 22:20:41 »

Képzelem miket ír: A Jonin vizsgán így fogom megszivatni Neji-t: ....
jonin vizsga nincs,azt elismerésül kapják ha annyira op az erejük
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11628 Dátum: 15 jan 31, 08:33:23 »

Képzelem miket ír: A Jonin vizsgán így fogom megszivatni Neji-t: ....

LOL ikszdé Amúgy majd pont egy chunin Shikamaru szervezné a jonin vizsgát is (már ha lenne). Szerintem ez is bőven megtisztelő volt számára, hogy átadták neki a chunin exam 1. fordulójának vezetését.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11629 Dátum: 15 jan 31, 09:07:12 »

Én arra vagyok kíváncsi mi lesz Fuu-val Nevet
Sunagakure felé kapják el,vagy a 2. forduló alatt xDDD de szerintem tuti hogy itt vadásszák le Nevet vagy a csaj aki Pain lesz,vagy valaki más de az tuti hogy itt kapják el xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #11630 Dátum: 15 jan 31, 13:41:52 »

Fuu-t nem hiszem hogy már elkapják. Benne a 7 farkú van, viszont az Akatsuki sorrendben kapta el, és szedték ki a Bijuu-kat (mivel csak így lehet elzárni őket), szóval őt utoljára foghatták el (utána csak Bee és Naruto maradt). Persze elfoghatták hamarabb is, de utána még sokáig kellett volna elzárniuk, hogy kiszedhessék belőle.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11631 Dátum: 15 jan 31, 13:50:10 »

Khm. Mangában először az 5-6-7 farkút kapták el. Majd jött az 1, 3, 2, 4, 8 és 9.
Szóval egyáltalán nem szám szerinti sorrendben szívták be őket.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #11632 Dátum: 15 jan 31, 14:29:15 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/353/6 (vagy az angol: http://www.mangareader.net/93-358-11/naruto/chapter-353.html)
E-szerint 1-9-ig, sorrendbe kell beszívni őket (Madara is így csinálta), másképp összedől a szobor az már más kérdés, hogy elfogták őket, de nem szívták ki, vagyis későbbre tartogatták őket.
Bár lehet ez is olyan Tobi féle "információ" volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 31, 14:42:58 írta Oswald » Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #11633 Dátum: 15 jan 31, 15:45:40 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/660/4 illetve anime 392. rész 15:30-nál.
Itt is olvasható/látható sorrendbe kell őket elzárni, de az elfogásuk tényleg lehet bármikor, csak utána őrizni kell őket valahogy. Bevallom, nem emlékszem milyen sorrendbe kapták el őket, szóval ha nem sorrendbe volt elhiszem. De az jó kérdés, utána hol raboskodhattak amíg rájuk került a sor. Majd eldől, most kapják-e el, végül is logikus lenne ha már behozták, hogy ezt is lássuk.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11634 Dátum: 15 jan 31, 16:14:37 »

Lehet genjutsu, Obito dimenziója,Gedo,vagy csakra rudakkal mozgás képtelenné tették őket...szerintem most fogják elkapni Fuuta vizsga alatt/után
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11635 Dátum: 15 feb 01, 13:21:24 »

Ne kizárt. Utakata is így járt.
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #11636 Dátum: 15 feb 01, 15:10:06 »

Lehet a vizsga alatt a későbbi idézős csaj felfigyel rá, és megtudja hogy jinchuuriki (lehet rohamot kap vagy hasonló), majd a vizsga után elmondja Konannek, aki elmondja Peinnek, ő pedig valamelyik közeli tagot megbízza, vagy saját maga megy el érte (mint ahogy az 1AÉ-ben volt ikszdé).
Elfogják és elviszik Peinhez/Pein elfogja, és chakrarudakkal mozgásképtelenné teszi, majd Amegakureban elraktározza valahova.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 01, 16:20:15 írta Oswald » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11637 Dátum: 15 feb 02, 14:58:11 »

Ja, elrakják, mint a befőttet.  Nevet Én mondjuk arra vagyok kíváncsi, hogy az idézős csajszi itt dobja-é fel a bakancsot, amire azért elég nagy esélyt látok. Egyébként az a két másik pofa, akik az akárhányfarkúval (nem tudom, ő melyik ikszdé ) vannak, egyáltalán geninek? Vagy csak annak álcázzák magukat?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11638 Dátum: 15 feb 02, 14:59:57 »

Ja, elrakják, mint a befőttet.  Nevet Én mondjuk arra vagyok kíváncsi, hogy az idézős csajszi itt dobja-é fel a bakancsot, amire azért elég nagy esélyt látok. Egyébként az a két másik pofa, akik az akárhányfarkúval (nem tudom, ő melyik ikszdé ) vannak, egyáltalán geninek? Vagy csak annak álcázzák magukat?
Joninok,csak geninnek álcázzák magukat Nevet ravasz terv Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11639 Dátum: 15 feb 02, 15:07:14 »

Jaja Nevet Fuu csapata a legesélyesebb a vizsgán!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 774 775 [776] 777 778 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!