24 máj 15, 07:04:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554167 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11610 Dátum: 15 jan 22, 18:50:28 »

Nos megnéztem a mostani részt.Szépen voltak kidolgozva a karakterek és vicces hogy Shikamaru lett főnök xD
De.Nevezzetek hülyének,de egy árva szót nem értettem abból hogy mi volt a lényege ennek a pontozásnak xD
holnap megnézem megint  tiszta aggyal de addig valaki írja már le xD
Az ending még mindig baromi jó,imádom.Annyira erőteljes hangja van a csajnak hogy az beszarás Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 18:54:39 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11611 Dátum: 15 jan 22, 19:49:36 »

Elkezdődött végül a chunin vizsga! Azt kell mondjam srácok, nekem eddig nagyon tetszik ez a filler, végre azt érzem ,hogy van értelme annak, amit nézek Nevet És fillerhez képest ez nagy szó!
A mostani első forduló is érdekes, én mindig is bírtam az ilyen taktikázást Mosolyog
Na de az elejéről! Amikor megjelent "Naruto" ott több, mint egyértelmű volt, hogy az Konohamaru és a titkos technikánál már tudtam, hogy ebből echi no jutsu lesz Nevet Azért Neji-niisan egyből kapott az alkalomra és byakugannal megnézte mi van a kagylók mögött  Hümm-hümm
Fuu-t még továbbra is imádom, de nem tudom hová tenni a nagyon lehúzott szoknyáját ikszdé Ne értsetek félre, nagyon jól néz ki a ruhájában, de néha rossz látni az ilyeneket nem fanservice szemmel. Hát nem fázik ki szegénynek a dereka??? ikszdé
Amikor Shikamaru TV-N! keresztül ellátta információval a genineket, majd pár perc múlva mutatták, hogy beszél Temarival, ott mekkora fail lett volna már, ha nem kapcsolja ki véletlenül a mikrofont  ikszdé ikszdé
Egyébként jó kis első feladatot állított fel nekik Nevet Kíváncsi vagyok a 2. kör milyen lesz, megint ilyen menny és föld tekercs gyűjtögetés?
A grafika is gyönyörű volt és animációkkal teli, persze volt 1-2 bénább fej, de a látvány akkor is magáért beszélt 5/5 Ilyen jól még a Kakashi filler sem nyitott Nevet
Egyébként Neji meg Hinata nem szegte már meg a táblára felírt "Engedély nélküli harc tilos" szabályt? Vagy ez még meg van engedve? ikszdé De tényleg jó ez a teszt, jót nevettem azon, amikor mondták, hogy Narutora és a 0 pontjára lehetne alapozni ikszdé Bár itt a nyílt puskázás nincs megtiltva, szóval Naruto is leleményes lenne és beadna egy 50 pontost, hogy bizonyítson Nevet
Amúgy ezért is jó ez a filler, mert akik hiányoljak Nejit és hasonló meghalt karaktereket, azok most megkapják az adagjukat, hisz jövőhéten lesz Danzou is úgy látom  Pojén
Vajon milyen lehet egy Jounin vizsga?  Gondolkozik
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11612 Dátum: 15 jan 22, 19:57:07 »

Hoppá, egy filler, ami tényleg tetszik, ezt fel kell írnom valahová, mert ritkaság. Shikamaru most élvezkedik, hogy ő a góré, látszik rajta, hogy baromira élvezi. Hiába mondja, hogy kellemetlen.

Jounin vizsga azt hiszem nincs, hanem valami érdem alapján való kinevezés van, valamelyik fillerben, vagy eredeti részben (passz) mintha így említették volna.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11613 Dátum: 15 jan 22, 20:10:42 »

Jó kis tesztnek ígérkezik.Az elején elég nagy trollnak tűnt Shikamaru is.

Valóban Naruto is megtudna csinálni egy 50est Lee-ből kiindulva,de erre a társai nem számítanának.
Aki jól tudott puskázni/és kapcsolatot teremteni az megvan,a többiek meg legrosszabb esetben a tihanyi visszhangot próbálják tökéletesíteni zárt terepen. smirksweat
Neji és Hinata gyakorlása sem rossz ötlet.Egyszerre edzenek és kinullázzák magukat.
Bízva a másik kettő elhivatottságában hogy a maxra hajtanak.(Pl Lee)Elvégre a kérdések nem nehezek.
(Az bezzeg nem mondták hogy vannak e részpontok Kiröhög)

-Az átlagba az is segítene ha maradékot alkalmatlanná tennék a teszt kitöltésére. Gondolkozik

Konohamru felbukkanása tényleg várható,sajna egy kicsit túl kárán leleplezték.
Bár így még könnyen meg is úszta az egészet. Nyelvesít

Csabi jó kis helyen vannak,és fűti a belső hév! Miért is fázna szegényke?
Ino se szokott,még télen sem. Nyelvesít


Off:
Ha jól emlékszem a Jounin jelölést leginkább a Road to Ninjában emlegették,épp ezen akadt ki Naruto is.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 20:20:46 írta K ichigo » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11614 Dátum: 15 jan 23, 11:21:58 »

Szuper rész volt, várom mi lesz a megoldás Mosolyog Először azt hittem Neji és Hinata azért verekednek össze, mert azt tilos és kizárják őket - akkor nyilván Shikamaru bemondja, hogy Hyuuga Hinata és Hyuuga Neji kizárva és a csapattársaik tudni fogják, hogy az 50 pontosat kell megoldani Mosolyog De az előzetes alapján nem ez lesz sajnos.

Fuu így látatlanban szimpatikus csajszi, már most forr a levegő közte és Shino között? Nevet Meglepné őt, ha látná Fuu-nek mekkora...khm...bogara van Nevet
Pein idéző teste pedig... hát a hideg kirázott, mikor megszólalt, az ismerős, fenyegető hulla hang, aki romba dönti majd Konohát... hát a hátam beleborzongott... Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11615 Dátum: 15 jan 23, 14:53:13 »

Ez Fuu kisasszony sem valami nagy észlény, simán illene Narancshoz. Mosolyog
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11616 Dátum: 15 jan 24, 00:03:09 »

Úgy látszik, hogy a legtöbb helyen hagyomány, hogy bijuu bödönnek nem teljesen százas emberkét válasszanak.

Neji nem olyan sötét, hogy megkockáztasson egy esetleges kizárást valószínűleg, bár azt még mindig nem teljesen értem, mégis mit akartak ezzel elérni, de majd a következő részben talán megvilágosodom. Azért mindkettejük csapata olyan, hogy, hááát... Lee nem egy észlény, nála az 50 pontos tutira venném, hogy bukta, TenTen talán, Hinatáéknál meg Kiba sem egy géniusz, akárhogy hirdeti magát. Ott inkább Shino az, aki talán használja a fejét. Meg aztán, két fős csapatot alapból szerintem át sem engednek. Viszont akkor aki az adott teremben elkezdett gondolkodni, akkor az lesz a csapat vezetője? Bár lehet, hogy csak simán én értelmeztem félre. Mert akkor igen érdekesen állunk. Nejire még azt mondom, hogy csak-csak, végülis alkalmas... Shino... a 8-ban nem éppen ő a nagy hang, bár ki tudja, lehet, hogy adott esetben a sarkára áll Kibával szemben (itt Hinata totál esélytelen, meg azért ő nem egy vezéregyéniség) a keverékeknél meg... hááááát... Sakurára azért itt még nem mondanám, hogy egy vezéregyéniség. Mondjuk tény, hogy valószínűleg hármuk közül neki van a legtöbb esze, ami viszont felettébb ciki Inora nézve. ikszdé Náluk egy harc lesz érdekes, mert elméletileg ugyebár a többiek már egy összeszokott csapatot alkotnak, ők meg a Chuunin vizsga előtt álltak össze, ráadásul ez az InoShikaChou formáció elég speciálisnak mondható. Egy poént megér majd valahol egy efféle bénázás. Mondjuk egy chuuninnak végülis tudnia kell alkalmazkodni, szóval ennyi.
A másik meg, akkor most megint megzavarják majd a chuunin vizsgát, hogy elcsórhassanak egy bijuut? Csak nem megint durr a közepébe, az olyan sablonos lenne. Utána jobban hangzik. Azt is jó tudni, hogy Pein klón akármennyi valamikor ekörül harap fűbe, mondjuk kíváncsi vagyok, hogyan. Összebalhézik a jinchuurikivel, vagy csak úgy random véletlen? Arra is kíváncsi vagyok, hogy vajon mi olyan plusz van benne, ami miatt halála után megérte megtartani, mert erre nem igazán emlékszem. Mert ugyebár ő volt az idézgetős, ha jól emlékszem, de ennyi?
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 24, 00:04:53 írta Papirtigriske » Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11617 Dátum: 15 jan 26, 20:50:06 »

Megnéztem a fejezetet, nem volt rossz, érdekes tesztet talált ki Shikamaru (és sokat van Temarival Nevet ).
Viszont az animáció nem volt eget rengető, és néha elég bugyuta megoldást választottak (pl. Neji visszaemlékezése arra, hogy Naruto nem adta fel a múltkori első vizsgát. Naruto a fenekét riszálta...hát kösz, pedig itt most simán elfért volna egy rövid flashback.) Amúgy meg emlékszik valaki a régi Lee-re? Mert ő nem volt ilyen hangoskodó idióta. Persze, ő is érdekes figura volt, de már Naruto szintű idiótává alacsonyították le.
Ezeket leszámítva jó rész volt, bár az első kettő jobban lekötött.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11618 Dátum: 15 jan 27, 00:30:41 »

Amikor egy új karakter megjelenik, akkor misztikusabb, titokzatosabb és néha máshogy viselkedik, mint x rész múlva. Ez 2 dolognak tudható be; a főszereplő és társai hatással vannak rá és megváltoztatják a tulajdonságait (nem muszáj erre feltétlenül kitérnie a mangaka-nak), vagy pedig az író simán csak meggondolja magát. Mindkettőre lehet példákat találni, itt szerintem inkább az első pont van érvényben. Lee hamar összebarátkozott Narutoval, ami megint csak érdekes, hisz mióta nézzük a Narutot, ő egyre több és több barátot szerzett már a part 1-ben is, míg előtte elvileg 12 évig kb. senki nem szólt hozzá...
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11619 Dátum: 15 jan 27, 20:26:19 »

Nem tudom, hogy volt már-e (ha igen, akkor bocs), de itt van egy egész jó kis AMV az egész eddigi Shippudenről a jelenlegi openinggel. Tudom, hogy tehetném a "saját" topicjába, de ide jobbnak látom: (bocs a hosszú linkért...)
http://fbcdn-video-j-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xap1/v/t42.1790-2/10909094_748251995271919_1409360157_n.mp4?oh=fd216dfd9a696baca59893afc4303bc2&oe=54C9801A&__gda__=1422567585_171958e4b6d991ed7ca027097c51e4ec
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11620 Dátum: 15 jan 29, 19:46:47 »

Egyre jobban alakul ez a chunnin vizsga Nevet
Eléggé vicces volt az utolsó feladat az írásbelin...én is pont azt csináltam volna Nevet látszik hogy tanultam valamit abból hogy 10 éve nézem xDDDD
A rajzolással nem volt bajom, bár aki Shino mellett ült az úgy nézett ki mint Küklopsz Nevet azon néztem egyet Nevet
Nagyon nem akarom hogy vége legyen a vizsgának mert akkor folytatódik a háború Szomorú ami azt jelenti hogy már csak pár hónap maradt hátra Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11621 Dátum: 15 jan 29, 20:29:08 »

Mi a f van ezzel a fillerrel???? VÉGRE ÉLVEZEM AZT, AMIT LÁTOK!!! Egy minőségi filler!!! Bár ilyen lenne az összes...
De most komolyan, elég nagy az esélye, hogy ez lesz a legjobb filler évada Naruto 10-15 éves történetében!!! És talán utolsó is, szóval elég ütős kombó lenne Nevet Valami elképesztően jól ki van találva és tálalva az egész sztori!! Nagyon remélem, hogy nem fog elromlani félúton.
A taktikázás nagyon tetszett Nevet És a bónusz kérdés is. Én a kis Sakura gondolkodós chibi ábra (egyébként nagyon jópofák voltak ezek is Nevet) alapján azt hittem, hogy a továbbjutó csapatok azt fogják írni a lapra, hogy "Én" Nevet Mivel ugyanazt a "nevet" kellett, tehát ha egy üres lap, vagy a "Senkit" is elég volt a továbbjutáshoz, akkor ezt is el kellett fogadnia Shikamarunak Nevet De persze az utóbbi jobban ragaszkodik a Narutós elekhez Nevet Amúgy poén, hogy pont Shikamaru kérdez ilyet, hisz annó neki is hátra kellett hagynia a csapatát a Hang 4-es ötösfogata ellen Nevet Véletlen? Nem hinném Nevet
De a legjobban Neji tetszett és az, hogy a homok falusi 5 kopogása se tett keresztbe a tervének Nevet Ez de jól ki volt találva!!! És még mindig fillerről beszélünk! Hihetetlen  bow
A Chunin viszgán kívüli jelenetek is szépen meg voltak írva. Hát mi történt itt? Megfogadta az anime stúdió, hogy végre értelmes fillereket fognak kiadni az újévben? ikszdé Mert ez nem csak történetre, de még grafikára is ütős!! Gyönyörű, egyszerűen gyönyörű. Miért mindig a fillereket tudják becsületesen és minőségien megrajzolni, holott nincs manga alap forrásként....
Csillagos 5/5!!! Egyetértek CapacRaimivel, most én se várom a háború visszatértét. Ha jó helyen lenne ez a filler, kajak nem lenne egy szavam se, sőt, kész oltárt emelnék neki!
Akkor most kizárták a nem 3fős genin csapatokat? Mert azt hittem, még lesz valami a homoki srác és Neji között, bár még így is nekimehet rage-ből Nevet
Egyetlen negatívumként az előző rész végét tudnám felsorolni megint... Nem elég, hogy szabályt szegtek, de az egésznek semmi köze nem volt a mostani rész kezdetéhez... Na mind1, az az előző rész hibája, nem ezé Nyelvesít
Sose hittem volna, hogy ennyit fogok írni egy filler részről... ikszdé
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11622 Dátum: 15 jan 29, 22:26:09 »

Emelem kalapomat ez előtt a filler évad előtt Nevet Már csak azt remélem, hogyha már így megszerettette magát, nem fog a végén csúnyán seggbe rúgni, mondván nesze neked.
Seeejtettem, hogy túl egyszerű lenne és túl sokan mennének így át ezen a dolgon, főleg mert a teremben nem volt felügyelő tanár, így komplett kupaktanácsok alakultak ki. Szépen ki lett okoskodva a dolog, jó kis team munka. Shikamaru gondolom én, saját tapasztalata miatt csinálta ezt. Én azért sajnálom szerencsétlen homoki srácot, az egyik csapattársad eldönti helyetted, hogy igen, te nem leszel chuunin, mert én ezt mondtam. Legalább lehetett volna tökös és azt mondja, hogy oké, akkor ti mentek, én nem, bár a végén úgyis visszanyalt a fagyi. Mondjuk az ilyenek meg is érdemlik. Ha itt így megteszi, akkor a csatatéren is, az meg nem egy biztató dolog, hogy már a saját társadban sem bízhatsz, mert bármikor hátba támad ilyen módon. Nem azzal kell ám nagynak lenni, hogy szabotáljuk a többieket, hanem az apróbb részletekben. Na mindegy, így járt. Sakura szépen végigvezette, ami valószínűleg a hetes csapattal történt volna, taps nekik ikszdé A konohaiaknak vajon tanítják ezt a szemetes dolgot, mert a legtöbb csapatuk átment, ahogy láttam. Bár azért itt igencsak látszik, hogy ki fog biztosan bukni a következő körben, pláne, hogy a konohai 11 jelen levő tagjai közül mindegyik chuunin lesz. Gaara vajon azért utasította vissza Konoha segítségét, mert a tekintélyét akarta növelni? A végéből én ezt vettem ki. Danzou meg milyen jó fej... A csapatharcokra viszont kíváncsi leszek, mert innentől ezt tartom lényegesnek. Már az előző chuunin vizsgán sem esett egymásnak a nagy csapat, valószínűnek tartom, hogy most sem fognak. A legtöbb egyéb résztvevőből meg kinézem, hogy úgy hullanak majd, mind a legyek, pláne, ha mindenki közel olyan erővel rendelkezik (márpedig kellene, hogy rendelkezzen), mint a shippuuden legelején.
Szóval, tetszetős kis filler, élvezhető volt és nem azon gondolkoztam, hogy akkor most itt is beletekerünk picit, meg ott is. Inkább kérem szépen a következő részt és ennyi.  Nevet Végülis, ha tényleg ez lesz az utolsó filler évad, akkor a készítők is tegyenek már ki magukért, ne maradjanak már szégyenben.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11623 Dátum: 15 jan 30, 17:04:28 »

Jó ez a filler, minőségibb, mint a manga 450-től 695-ig tartó "sztorija", csak azt nem értem, hogy ha Neji jonin volt a Naruto Shippuden kezdetekor, akkor mikor lett belőle jonin?
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11624 Dátum: 15 jan 30, 17:19:06 »

Jó ez a filler, minőségibb, mint a manga 450-től 695-ig tartó "sztorija", csak azt nem értem, hogy ha Neji jonin volt a Naruto Shippuden kezdetekor, akkor mikor lett belőle jonin?
A chunnin vizsga és a Shippuu kezdete között kb van fél év...az alatt az idő alatt simán jonin válhatott belőle.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 773 774 [775] 776 777 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!