24 máj 15, 05:13:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 771 772 [773] 774 775 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554090 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11580 Dátum: 15 jan 08, 18:26:32 »

Azért örülnék, ha végre túltennék az ending készítők magukat ezen a Naruto vs Sasuke és Naruto,Sasuke témán, mert már kezd baromi unalmas lenni, hogy minden 2. ending (és akkor még kedves voltam) másról sem szól, csak, hogy ők harcolnak, vagy/és rohannak egymás felé, elől stb.

Pedig a Naruto története pont, hogy erről szól, az egéz történet Naruto és Sasuke kapcsolatára épül és hogy hogyan fogja Naruto Sasuke-t végre helyrepofozni. Ez a "Démon Hold-Tündér-Királynő + Bölcsek-Köve-Fája" meg csupán vörös herring a főtörténetről, hogy ne tűnjön olyan egyszerűnek, mint amilyen valójában. Nincs vele amúgy baj, csak azért ennyire nem kéne leplezni.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #11581 Dátum: 15 jan 08, 18:33:28 »

Fuu a Shippuden alatt edo tensei-ként láthattuk, de az új sorozatban többet is megismerhetjük.
Az új évadban talán nem lesz nagy Bumm(Nagy akció) de egy kicsit kiegészíti a történetett.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11582 Dátum: 15 jan 08, 19:08:47 »

Na ez érdekesnek ígérkezik Nevet
Remélem láthatom Hinatát harcolni :3
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11583 Dátum: 15 jan 09, 17:11:36 »

Mikorra várható, hogy ki tudjátok tenni az új SH részt?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11584 Dátum: 15 jan 09, 20:01:35 »

Megnéztem.
Érdekes.
És az ending zenéje baromi jó lett...ahhoz képest hogy egy amerikai énekli...eddig az összes endinget végig pörgettem vagy kihagytam,de ez tényleg nagyon ott van.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11585 Dátum: 15 jan 09, 21:13:11 »

Egyet kell értenem Exkirionnal, tényleg baromi érdekesen indul ez a filler évad Nevet Pedig én már fel voltam készülve, hogy megint le kell hordanom, de pozitív csalódás! Nevet A Part 1 és Shippuuden közti időszakot fogja feldolgozni, annak is a végét, tehát abszolúte jó helyre tették be, amúgy is hiányoltam, hogy nem nagyon van filler arról az időszakról (asszem csak a Jiraya genjutsus 2 részes filler, amit egy nap adtak ki).
Jó volt látni végre Kankúrót is nagyobb szerepben Nevet A rajzolás is igényes volt, bár nem történt benne eddig túl sok minden, de legalább 3 hónapig fog menni ez a sztori, szóval nem is kell elkapkodniuk magukat ikszdé
Erre a részre lazán adok egy 4/5-öt Mosolyog

Az új ending: Hú, hát nem volt elég az előző és még + az a rengeteg, de megint kaptunk egy Narutora és Sasuke-re koncentrált zárányt... Ami meglepően jó lett! Főleg az előzőhöz képest ikszdé Ilyen verekedést szeretnék én látni az animében is mindig, nagyon jól néz ki Nevet Bár kicsit vázlatos, hisz árnyék meg háttér nem nagyon van, de az animáció magáért beszél. A zene is jó alatta, meglepődtem amikor itt olvastam, hogy egy amcsi nő énekli :O Nem semmi!  bow
Egyedül azt tudnám felhozni nagyobb negatívumnak, hogy néha "szaggat", akadozik az ending... Nem tudom, hogy ez csak videóhiba, vagy direkt ilyen, de nem jön be... Ezért is adok rá "csak" egy 4/5-öt (meg amúgy sem egy 5/5 szint).

Nem hittem volna, hogy ezt fogom írni 2 héttel ezelőtt, de várom a filler folytatását!  Pojén

Szerk.: Ja, és külön respect a stúdiónak, hogy kijavították Naruto Rasengan ELDOBÁSÁT az előzetesből!
2 héttel ezelőtti rész előzetesében: http://kepfeltoltes.hu/view/150109/NS_393.mkv_snapshot_22.45__2015.01.09_20.35.46__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A mai epizódban: http://kepfeltoltes.hu/view/150109/NS_394.mkv_snapshot_01.16__2015.01.09_20.36.13__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 09, 21:18:38 írta Csabi28 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11586 Dátum: 15 jan 10, 19:30:53 »

Így megnézés után valóban érdekes történetnek tűnik.
Ha nem rontják el akkor még bőven hozzá is fog adni a cselekményekhez. Nyelvesít
Nem is tudom egyelőre melyik szál érdekel jobban.
Vizsga,a háttér,vagy Kakashi nyomozása.
Ami még tetszett a reakciókon kívül az a rajzolása.
Végre Mei is vissza kapta azt a külsőt,amilyen eredetileg volt.
Nem mellékesen pedig az élénkebb színkezelés is pluszpont.

Azért így kiemelve eléggé félreérthető a helyzet. Mind1 hogyan is nézzük. smirksweat
http://www.kephost.com/images/2015/01/10/Felreerthetohelyzet.png

Off:Szegény Oonokinak megint beállt a dereka. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 10, 19:34:48 írta K ichigo » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11587 Dátum: 15 jan 10, 21:54:58 »

Idézet
Egyet kell értenem Exkirionnal, tényleg baromi érdekesen indul ez a filler évad  Nevet Pedig én már fel voltam készülve, hogy megint le kell hordanom, de pozitív csalódás!  Nevet

Tudjuk ám, hogy titokban imádod az összes fillert.  Pojén ikszdé Pláne a kedvencedet, amibe nem akárki szerepel, mint a Te tündibündi drága pici Hanabid.  Pojén ikszdé
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11588 Dátum: 15 jan 12, 15:43:41 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kXhAGO4IE8Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kXhAGO4IE8Y</a>

Sajnálom, de ezt muszáj volt belinkelnem! ikszdé
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11589 Dátum: 15 jan 13, 11:30:36 »

Tudjuk ám, hogy titokban imádod az összes fillert.  Pojén ikszdé Pláne a kedvencedet, amibe nem akárki szerepel, mint a Te tündibündi drága pici Hanabid.  Pojén ikszdé

Túlzás, hogy imádom, de elfogadom és nem vetem meg őket Nevet Igazából alapjáraton egyikkel sem lenne bajom, ha jó helyre időzítenék és értelmes lenne a mondanivalója.
sergei55: kb. tényleg ilyen hatást váltott ki belőlem is ikszdé De igazából, ahogy írták is a vidi alatt, hogy próbáltak valami újat és faszát mutatni az animációk terén, ami nagyon jó is lett, csak túlzásba vitték és átestek a ló túloldalára. Mindezek által is nekem inkább tetszik a rész, mint sem Mosolyog
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11590 Dátum: 15 jan 14, 13:29:41 »

Igaza van Moxinak, nyugodtan lehetne hagyni a hatásvadász bunkózást.

Egyébként a legutóbbi Anbu Kakashis ívnél honnan jött az a pletyka, hogy az az utolsó filler évad? Most már elég valószínű, hogy kacsa volt, de akkoriban mindenki tényként kezelte.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11591 Dátum: 15 jan 14, 13:54:57 »

Én úgy tudtam (és úgy emlékszem), hogy akkor azt mondták, hogy ha lemegy az anbu filler, akkor abban az évben már nem lesz több filler, vagyis majdnem háromnegyed év tiszta canon részek jönnek. Ami nagyjából úgy is volt. Én nem emlékszem olyanra, hogy abszolút utolsó filler.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11592 Dátum: 15 jan 14, 16:41:53 »

Jaja, csak a 2014-es év utolsó filler évada lett, ami be is bizonyosodott (bár volt néha 1-2 rész speciálnak csúfolt filler...)
Kíváncsi vagyok, ha ez lemegy (min 3 hónap- max 5-6 hónap), akkor még fognak-e vajon fillerezni?? Már ez a chunin vizsga is elég légből kapott egy random ötlet...
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11593 Dátum: 15 jan 14, 16:43:53 »

Szerintem leadják a chunnin vizsgát,mennek még egy ideig a történettel,még pár rész,de szerintem nem sok aztán befejezik...muszáj 2015 végéig kihúzniuk
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 14, 17:34:17 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11594 Dátum: 15 jan 14, 17:32:49 »

OMG
Senki se olvassa el a fenti kommentet!! Hatalmas spoiler van benne. Ember, hogy írhattál ki ilyet?? Töröld gyorsan.
DE KOMOLYAN, SPOILER....NE OLVASSA EL SENKI A FENTI KOMMENTET!!!
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 14, 17:34:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 771 772 [773] 774 775 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!