24 máj 15, 22:06:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 770 771 [772] 773 774 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554695 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11565 Dátum: 14 dec 28, 08:41:21 »

Nekem nagyon tetszett! Igazán jó rész volt. Hangulat, cselekemény, képi világ, minden stimmelt. Talán 1 negatívumot emelnék ki: tényleg muszáj volt Hinatanak elesnie?  Gondolkozik Inkább lett volna olyan jelenet, hogy lelassít, megáll, kezét Naruto felé nyújtja és úgy mondja amit.. így nagyon nem volt szép.

Madara... tény, váratlanul kapta el a bijuu-kat, a lánc tényleg jó, és könnyen beszippantotta őket. Ez oké, és hogy utána Sasukeát és Tobiramat is lenyomta mint egy bélyeget az is rendben van. Engem az előző részben a bijuuk esetlenkedése zavart. Hogy embereket halomra öl: oké, tegye. Önmagában Kurama vagy Gyuuki is van olyan erős, mint a bijuu nélküli Gedo Mazo.

De pl megtehették volna azt is, hogy elszakítják a láncot, és abban a pillanatban Tobirama messze elteleportálja a bijuu-t. Szóval ennek a "technikának" is van gyenge pontja. Bár tény, gyorsan történtek a dolgok, stratégiát felállítani nehéz lett volna.

Sasuke-t nagyon szépen ledöfte, jár érte a piros pont.

Nekem még azért picit böki a szemem, hogy a Bijuuk beszívása neki csak pár másodperc, de annak viszont örültem, hogy az "egymás után kell őket beszippantani" kínos és klisé megoldás helyett ezt választották: egymás után másodpercekkel. Azért jobb ez így ,mintha tényleg egyesével szívta volna be őket.
Számomra egyértelmű, hogy Kurama mit mondott Gaaranak, nagyjából valami olyasmit, hogy "Figyelj Kazekage kölyök, tudod jól mi történik, ha egy Jinchuuriki elveszíti a Bijuuját. Ha a Mazou kiszed engem Narutoból, csak az Uzumaki vérvonala fogja életben tartani még egy darabig. Vidd el őt a Hokagehez, tartsa életben ameddig lehet, majd keresd meg Minatot, a Yondaime Hokaget. Benne van a másik felem. Minato ért a pecsételéshez, oldja fel a másik felem és pecsételje Narutoba. Úgy talán túlélheti."
Így számomra három kérdés marad: ha Kurama le lett pecsételve és Naruto chakrája van mindenkin, akkor az a palást mégis hogy nem tűnt még el az emberekről? Raádásul az a palást nem csak erő és nagyobb teljesítmény, hanem önmagában véve chakra, ami felhasználható is. Ilyen formán nem értem, miért fogyott ki mindenki a chakrából, ha egy adag brutális erejű Bijuu chakra még van rajtuk.... Plusz ugye Bee kicsit érdekesebb formában változik mindig Gyuukivá, ergo most akkor a Mazou őt is beszívta? Mivel Bee relatív át volt változva Mosolyog
Sasuke pedig... nem érettem ezt a tükörfalat, de talán nem is ez volt a lényeg az egészben. Annál érdekesebb volt a Madara és közte lezajlott párbeszéd, mikor a Mazou eltűnt. Madara arca... sajnálat volt rajta? Fájdalom, bánat? Vagy csak fura rajzolást kapott? Sasuket Karin még simán megmenthetné, ha nem csak nyöszörgne ott a fedezékben. Vagy akár még Orochimaru is talán. Őt ilyen szempontból kevésbé féltem.

Akiket nem értek és naaaagyon elrontották a hangulatot azok a Zetsuk. Ne tudom megfogalmazni elég csúnyán, de mégis mi a fészkes fenének kellett visszahozni ezt a kakálós Michelin babát?! Full logikátlan a feltűnése, a Fehér és Fekete Zetsu legalább állandó részét képezték a sorozatnak, ez meg csak felbukkant így 16 év távlatából úgy, hogy egy deka félmondatot nem szólt róla senki... Ráadásul miért olyan különleges a fa elem, ha azt az összes Zetsu képes használni... Kiakasztó és hangulatromboló volt! Nagyon nagyon melegen ajánlom, hogy ezután legyen valami szerepe.

A hangulat egyébként a csúcson volt én a kedvenc OST-m felcsendülésekor (a legelső a részben) már azt mondogattam magamnak "basszus, ne sír, basszus, ne sírj", mert tudtam hogy ez egy baromi szomorú rész lesz Szomorú És tényleg... Madara ereje még mindig veri kicsit a biztosítékot, de a rajzolás és ez az atmoszféra olyan szinten ellensúlyozta, hogy szinte természetesnek vettem... Brutálisan szép rész volt. Egyedül talán Sasuke keze volt, amin elidőztem, hogy az ott mégis mi a fene akar lenni...
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 08:43:22 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11566 Dátum: 14 dec 28, 09:09:12 »

Lehet, hogy bele fogok nézni egy-két részbe, de azok annyira hidegen hagynak, amiben Narutot istenítik hat héten keresztül. Felfogtuk már, hogy motivációs forrás, utolsó reménység, istenkirálycsászár, ezt végignézni megint nincs sok kedvem. Remélem azért nem csak erről fog szólni, hanem lesz egy-két érdekesebb szereplőről is valami karakterét mélyítő sztori.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11567 Dátum: 14 dec 28, 11:55:03 »

Nekem bejön, hogy Naruto is a halálán van. Talán Kabuto óta nem fordult elő ilyen, és akkor sem volt igazán húzós, mert ott volt vele Kurama. De most nincs!  Ördögi

Sand: pont ugyanerre gondoltam! Minato lesz a megoldás.

A kakis zetsu tényleg zavaró. Hashirama legjobb technikáját használja, amit ő is senjutsu chakrával idézett meg, Ez a kis nyikhaj meg csak úgy... viszont, mivel Madara feléledt és ha ezek a kis görcsök tényleg klónként funkcionálnak akkor közvetlenül Madara-tól vételezik a chakrát. Elvégre Madara mondta, hogy az ő részei, továbbá mint tudjuk, Hashirama sejtjeiből lettek megalkotva a Gedo Mazo segítségével.
Bár akkor is fura, hogy Hashirama legerősebb jutsu-ját használják.

Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11568 Dátum: 14 dec 28, 11:56:57 »

Hasié 1000 karú  volt ez csak 100 karu verzió Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11569 Dátum: 14 dec 28, 18:39:34 »

Így számomra három kérdés marad: ha Kurama le lett pecsételve és Naruto chakrája van mindenkin, akkor az a palást mégis hogy nem tűnt még el az emberekről? Raádásul az a palást nem csak erő és nagyobb teljesítmény, hanem önmagában véve chakra, ami felhasználható is. Ilyen formán nem értem, miért fogyott ki mindenki a chakrából, ha egy adag brutális erejű Bijuu chakra még van rajtuk....
Várd ki.
Plusz ugye Bee kicsit érdekesebb formában változik mindig Gyuukivá, ergo most akkor a Mazou őt is beszívta? Mivel Bee relatív át volt változva Mosolyog
Várd ki.
Ráadásul miért olyan különleges a fa elem, ha azt az összes Zetsu képes használni... Kiakasztó és hangulatromboló volt! Nagyon nagyon melegen ajánlom, hogy ezután legyen valami szerepe.
Várd ki Nevet
Nagyon jó kérdéseid, ötleteid vannak. Mindre lesz válasz, várd ki, mást nem tudok mondani. Kicsit sajnállak titeket, hogy most kell várnotok jó eséllyel hónapokat, mire folytatódik a sztori, de hát evvan. Majd kárpótol érte a minősége Nevet
De őszintén, most már eltelt három rész Madara feltámadása óta. Ne mondja nekem senki, hogy nem sokkal, SOKKAL jobb ez, mint a szenvedés Obito ellen. És ez még csak jobb, keményebb, izgalmasabb és epicebb lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11570 Dátum: 14 dec 28, 19:44:31 »

Egyet azért meglehet válaszolni hisz már az animében is elmondták a háború előtt miből állnak a Zetsu fattyak. Nevet Ugye mind Hashirama DNS adalékai is plusz az eredeti Zetsu klónjai. Szóval nem olyan nagy dolog hogy fa elemet használ bár tény hogy itt más miatt is sikerült neki. Nevet

Sasukés tükör falas védekezés meg lesz magyarázva idővel de igazából már Madara használta ezt a képességet pont a Bijuuk ellen. Nevet Limbonak hívják csak még nem lett elmagyarázva hogy mit is tud ez a képesség pontosan.

Madara pedig nem véletlen nézett úgy Sasukéra, Hashi is elmondta hogy nagyon hasonlít Madara kisöccsére. Akit ugye megöltek.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 19:45:18 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11571 Dátum: 14 dec 28, 21:36:34 »

Madara a Limbóval fogta le Sasukét? Hm, végül is lehet, de éppenséggel használhatott mást is. Pl. valamilyen kifinomult shinratenseit. De igazad van, a Limbo logikusabb. De kb, ennyi elég is erről a technikáról, oké? Nevet Még a végén rájön valaki valamire.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11572 Dátum: 14 dec 28, 23:04:48 »

Én pusztán egyetlen egy dolgot sajnálok, ami miatt igazán nem is tudok izgulni azon, hogy mi lesz: már vége a mangának. A spoilerekből tudni, hogy "jó vége lesz", "hátra van még a kemény rész" stb stb... mert egyesek képtelenek felfogni, hogy nem akarjuk előre tudni és így, a vége előtt 20-30 fejezettel az utalgatás is túl sok. Bevallom szívem szerint arra sem lennék kíváncsi, hogy véget ért a manga és legszívesebben ezt az információt is törölném az agyamból.

Imádtam a Jiraiya halálának részeit, a Pein-es részeket, mert semmi spoiler nem volt, nem tudtam SEMMIT sem a következőkről, és így bármi lehetett a vége. Emiatt előzeteseket sem néztem, nehogy valami olyat lássak amit nem kéne. Meg az is, hogy fontos karakterek meghalhatnak. Minden részben lehetett izgulni Kakashiért, Hinatáért vagy másokért. Akkoriban a halál még halált jelentett. Hogy többet nem látjuk a karaktert, végleg eltűnt, elveszett, csak flashback-ban, emlékekben lesz majd újra. Persze ezt is "szépen" megoldotta az Edo és GedoRinneTensei... Na meg a "fogjuk még látni" nagyon kedves spoilereket ne is említsek.

Bocsánat, lehet túlon túl pesszimista voltam.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11573 Dátum: 14 dec 28, 23:37:13 »

Nem, abszolút jogos amit írsz. Én szoktam az lenni, aki nagyon csitítgatja az embereket, hogy nehogy spoilerezzenek, de belátom, az utalgatások, hogy jó lesz, kemény lesz, vagy éppen nem, ez is sok. Mondjuk engem ilyen szintű spoiler nem szokott zavarni, de vannak olyanok, akiket igen.
Elismerem, igazad van. Ezentúl én, személy szerint ezeket is fogom kerülni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11574 Dátum: 14 dec 28, 23:46:24 »

Teljesen egyetértek veled Binda, én is így vagyok a dolgokkal. A halál elvesztette az értékét a rengeteg Edo Tensei miatt, de nálam Orochimaru verte ki a biztosítékot...
Az utalásokból meg nekem is elegem van, hisz azok is egyfajta spoilerek...
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11575 Dátum: 14 dec 29, 17:42:51 »

Régen nem volt ennyire váltakozó a grafika, egységes volt és adtak magukra a készítők Nevet Valahol Pein ostroma körül lett divat a szélsőségesebb munka.

Én a zombik mellé még hozzá teném zavaró tényezőnek a zetsu féle "klónok háborúját" meg teknős szigetet. smirksweat

Ezen mekkorát nevettem ikszdé Tényleg igaz Nevet
Amúgy lesz valami magyarázat, vagy enyhe utalás arra, hogy a kedves Obito hogy tervezte a háborút alapból, ha nem segít be Kabuto a sok Edo Tensei-ével? Nem sokra ment volna Madara nélkül, csak Zetsu klónokkal...  smirksweat
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11576 Dátum: 14 dec 29, 18:06:16 »

Régen nem volt ennyire váltakozó a grafika, egységes volt és adtak magukra a készítők Nevet Valahol Pein ostroma körül lett divat a szélsőségesebb munka.

Én a zombik mellé még hozzá teném zavaró tényezőnek a zetsu féle "klónok háborúját" meg teknős szigetet. smirksweat

Ezen mekkorát nevettem ikszdé Tényleg igaz Nevet
Amúgy lesz valami magyarázat, vagy enyhe utalás arra, hogy a kedves Obito hogy tervezte a háborút alapból, ha nem segít be Kabuto a sok Edo Tensei-ével? Nem sokra ment volna Madara nélkül, csak Zetsu klónokkal...  smirksweat

Szerintem simán elszámolta magát... illetve arra gondolt, hogy a 100 000 Fehér Zetsu elegendő időt nyer neki. Valószínűleg azt tervezte, amit már láttunk csak hamarabb: bepumpálni a volt Jinchuurikikbe a Bijuukat és azzal ledarálni Narutot és Bee-t... esetleg külön-külön őket. Végül is még össze is jöhetett volna neki, Kuramának az első lökést igazából Madara felbukkanása adta ahhoz, hogy szövetkezzen Narutoval, ha ő nincs, lehet csak későn jön rá, hogy segítenie kellene a gyereknek... Plusz ha nincs ott Bee, Kakashi és Gai, még esélye is lett volna. Úgyhogy nem volt ez hülye terv csak baromi gyorsan kellett volna mindent intéznie. Ha nem kapcsol időben a Haderő, nyerhetett volna.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11577 Dátum: 14 dec 29, 19:02:52 »

Régen nem volt ennyire váltakozó a grafika, egységes volt és adtak magukra a készítők Nevet Valahol Pein ostroma körül lett divat a szélsőségesebb munka.

Nem tudom, miért mondják ezt sokan. Kezd el nézni elejétől a shipput. Meg fogsz lepődni, akkortájt is hány ocsmány epizód volt.
Csak ugye mostanság minden epizódban történik valami, aminél igényelnénk a minőségi kivitelezést. Ezért tűnik fel jobban. Régen meg voltak lájtos, semmittevő, átvezető részek, amiknél naná, hogy a kutya sem figyeli, milyen a képi világ. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11578 Dátum: 14 dec 29, 22:36:12 »

Régen nem volt ennyire váltakozó a grafika, egységes volt és adtak magukra a készítők Nevet Valahol Pein ostroma körül lett divat a szélsőségesebb munka.

Nem tudom, miért mondják ezt sokan. Kezd el nézni elejétől a shipput. Meg fogsz lepődni, akkortájt is hány ocsmány epizód volt.
Csak ugye mostanság minden epizódban történik valami, aminél igényelnénk a minőségi kivitelezést. Ezért tűnik fel jobban. Régen meg voltak lájtos, semmittevő, átvezető részek, amiknél naná, hogy a kutya sem figyeli, milyen a képi világ. Mosolyog
Igazad van,bár mostanság már az átvezetőknél is elkezdtek figyelni arra hogy kinézzenek valahogy.
Gondolok itt Kakashi ANBU múltjára,vagy a 2 részre Hanabival amik annak ellenére hogy nem pont a főszálhoz tartoznak...vagyis oda tartoznak de még sem xd
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11579 Dátum: 15 jan 08, 13:55:57 »

Őszinte leszek, meglepően érdekesnek indul ez a filler évad. Van itt ármány, cselszövés, hátsó szándék hátsó szándéka, szóval mindem, ami kell.
Én mondjuk főként a Takigakurei csapatra meg Fuu-ra leszek kíváncsi, de összességében érdekesen indul a dolog. Az is jó ötlet volt, hogy a kissebb faluk kapják főként a fókuszt nem a nagy országok.

Az új endinggel kapcsolatban:
Nálam még mindig EZ a favorit, de azért ez az új sem különösebben rossz. A képi világ mondjuk elég... Közepes... De a zene nem rossz alatta. Meglepően szép a kiejtése a hölgyeménynek ahhoz képest, hogy eredetileg Amerikai. Azért örülnék, ha végre túltennék az ending készítők magukat ezen a Naruto vs Sasuke és Naruto,Sasuke témán, mert már kezd baromi unalmas lenni, hogy minden 2. ending (és akkor még kedves voltam) másról sem szól, csak, hogy ők harcolnak, vagy/és rohannak egymás felé, elől stb.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 770 771 [772] 773 774 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!