24 máj 15, 01:54:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 769 770 [771] 772 773 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553955 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11550 Dátum: 14 dec 21, 18:15:57 »

...3-4 hónap alatt simán beérnék a mangát ilyen tempóban. És akkor várni kéne akár 1 évet is mire a spinoff mangát is feldolgozzák. És aki látta a manga utolsó fejezetét szerintem egyet ért velem abban hogy ez nagyobb érvágás lenne mint egy normálisnak látszó filler évadot végignézni.

Ezt úgy írtad, mintha a manga még mindig futna Nevet És amúgy nem értek egyet. Tavaszi miniseries ide-vagy oda, akit az már nem érdekel szerintem a "Naruto" címere keresztelt mangasorozat vége után nyugodt szívvel leteheti a szériát.
(Elvileg a tavaszinak majd valami más címe lesz.)
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 21, 18:17:07 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11551 Dátum: 14 dec 22, 00:04:08 »

Nagyon nincs kedvem újra átrágni magam a kommenteken, tudva azt, hogy kb. ugyanaz megy, mint múlt héten, meg két hete, meg stb. Nagyjából átfutottam őket (nagyjából).
Teljesen érthető a logikátok, animések, de az én véleményem még mindig az, hogy ez a filler évad egyfelől szükséges, másrészt, meg tök egyértelmű volt már az opening kijövetelekor. Ráadásul elég érdekes a témája.
Csabi-ja, abban igazad van, hogy a FT fillerjei nem szakítják meg a harcokat, az adott szálakat, de...tudod mit, jobb ha nem is emlegetjük a FT fillerjeit. A mostaniakat nem is nézem, és valószínűleg nem is fogom megnézni soha. Nem vagyok mazochista (általában).
Figyeljetek, ezt el kell fogadni. Ha belegondolunk, már legalább 3-4 hónapja tök egyértelmű, hogy jönni fog a filler, ergo, direkt tervezték így. Gyanítom tényleg meg akarják animálni szünet nélkül a jövőbeni spin-off miniszériát, ezért időzítik így. Higgyétek el, sokkal inkább ez, mint hogy elcsesszék a hangulatot ostoba húzással, vagy rengeteg flashbackkal.

Ui. Te jó ég, el sem merem képzelni, hogy milyen dühösek lesztek majd ha láttátok a most következő részt  ikszdé Szemét helyen hagyják abba, na.  ikszdé
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11552 Dátum: 14 dec 25, 15:02:00 »

Ez elég faintos kis rész lett. Az animések tuti megbolondulnak amíg kiderül mi lesz a két majommal. Nevet
És még el sem kezdődött az igazi durvulás. Lehet páran ráfüggnek a szünetben a mangára. ikszdé

Egyébként ritka igényes rész lett. 1-2 apró bakitól eltekintve persze.

Aki esetleg nem bírna várni innen elkezdheti olvasni. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/663/3
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 25, 15:06:38 írta Kuro25 » Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #11553 Dátum: 14 dec 25, 17:45:21 »

Na egész jó volt ez a rész Nevet Nem is emlékeztem már rá hogy ez történt a mangában xD
Én is el tudom képzelni mennyire ideges mindenki hogy várhat heteket a kövi részre Nyelvesít
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11554 Dátum: 14 dec 25, 18:12:01 »

Én egy kicsit furcsállottam, hogy Bee-vel nem nagyon foglalkozott a rész, pedig elvileg ő is meghó', ha kiszipolyozzák belőle a Hachibit, nem?

A másik ami bennem kérdéseket vetett fel, hogy mikor Fehér Zetsu meg Madara beszélgettek, és Madara kérdezte, hogy vajon hogy áll a másik csatamező... akkor mondta Zetsu h ne aggódjon, mert jó az "alapja"... Először azt hittem Obitóra céloznak, hisz ráakaszkodott ugye Fekete Zetsu, de a részben utána Fehér Zetsut mutatták, ahogy páholja a Hokagéket.
Akkor most mit értenek az alatt, hogy "az alapja"?
Naplózva
padre93924
Vendég
« Válasz #11555 Dátum: 14 dec 25, 18:18:15 »

Én egy kicsit furcsállottam, hogy Bee-vel nem nagyon foglalkozott a rész, pedig elvileg ő is meghó', ha kiszipolyozzák belőle a Hachibit, nem?

A másik ami bennem kérdéseket vetett fel, hogy mikor Fehér Zetsu meg Madara beszélgettek, és Madara kérdezte, hogy vajon hogy áll a másik csatamező... akkor mondta Zetsu h ne aggódjon, mert jó az "alapja"... Először azt hittem Obitóra céloznak, hisz ráakaszkodott ugye Fekete Zetsu, de a részben utána Fehér Zetsut mutatták, ahogy páholja a Hokagéket.
Akkor most mit értenek az alatt, hogy "az alapja"?
Tilos a spoiler...tehát várnod kell amíg megmondják Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11556 Dátum: 14 dec 25, 21:40:46 »

Hát ez fantasztikus rész volt. Szinte először volt a háborúban (legalábbis először vettem észre magamon), hogy úgy beleéltem magam, mintha ott lennék. Fantasztikus animációja volt, néha Madara rinneganja volt egy kicsit furcsa, de az is simán elment. Végig nagyon-nagyon nagy volt a feszültség, és egyáltalán nem hatottak művileg a szívdobbanások.
A zenét gondolom említenem sem kell.
És ami miatt különösen jó volt, az a történet. Rengeteg minden fontos dolog történt, azon kívül, hogy...na, hogy meghalt a két főszereplő Nevet Legalábbis haldokolnak.
 -Kihúzták Kuramát, aki mondott valamit Gaarának.
 -Tobirama támadása (így tudott megszökni Gaara Narutoval), majd a beszélgetésük.
 -Sasuke-Hashirama beszélgetése, és valamilyen jutsu
 -Sasukét szíven szúrja Madara
 -A csavaros Zetsu, aki megidézte azt a fabuddhát, amit Hashirama használt (igaz, annál kisebb), és van valami fura vele, ezt Orochimaru is megjegyezte
 -Vele cseszekednek a kagék, és Sarutobi
 -Sasuke monológja a faluról (rendszerről) amit létre akar hozni
 -majd a dráma, ami most tényleg drámai volt.
Komolyan, fantasztikus rész volt. Nemcsak, hogy 10/10, de (legalábbis most úgy látom, igaz, még nagyon friss) a háború legjobb része volt számomra (nem mintha tele lett volna a háború jó részekkel). Minden klappolt, és alapjáraton sokkal kerekebb, egészebb lett, mint a mangában. Amit bánok, hogy a Madara-Tobirama harcot nem egészítették úgy ki, mint az openingben (ha már itt tartunk, a Madara-Sasuke csatát sem), de nem is volt rá idő.
Komolyan, én féltem, hogy el fogják cseszni. Hát nem tették  bow

Szerk.: És most nem mondhatjátok, hogy ez meg ez, hol volt, minden fontos ember szerepelt, és megmutatták, hogy mivel vannak elfoglalva.
És remélem, nincs kiakadva azon senki, hogy Madara ilyen erős.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 25, 21:45:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11557 Dátum: 14 dec 25, 22:19:06 »

A történetet nem minősíteném, azt majd tegyék meg az animések Nevet

A rész viszont tényleg jó lett, a jutsukat nem szuperlassításban mutatták végre, hanem valós időben, az ilyen pörgést szoktam hiányolni az animéből.

Előzetes: filler lévén nézhető.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11558 Dátum: 14 dec 25, 23:48:55 »

Tök jó, hogy még Karácsonyra is adtak ki részt, de mivel jövőhéten nem lesz, ezért jobb lett volna inkább most szünetelni és 1 hét múlva leadni ezt a részt, báár, mivel már az januárra esik... egye fene, jobb volt ez így.
Az epizód szép kinézete és fasza hangulata ellenére nem volt ez egy túl jó rész valamiért... Talán a történtek miatt. Kicsit kezd olyan érzésem lenni, mintha egy argentin szappanoperát néznék. 2-3 részenként cserélődik a "van remény, nyerni fogunk" és a "mindennek vége, ezt elbuktuk" hangulat... KICSIT már kezdem unni...
De amúgy teljesen érthető, hogy miért van ez. Eddig még sosem volt ilyen, hogy egyszerre 2 nagy főbosst akarnak legyőzni egymás után, értem itt Obitot és Madarát. Kellett volna egy kis pihentető szünet Obito után, úgy kb 20-30 epizód, hogy újra komolyan tudjuk venni a történéseket. Lehet mégsem jön olyan rosszul ez a chunnin filler? ikszdé
Szóval a pihenés most mindenkire ráfér. Főleg az egyesített shinobi haderőre... Nekem valahogy nagyon furcsa azt elhinni, hogy kifogytak a chakrából, pedig ott van rajtuk a kyuubi palást... Akkor csak dísz lenne az egész???
Amíg az Edo Tensei az ellenség oldalán volt sosem fogytak ki a chakrából, de a jóknál persze az ellentéte folyik... Nem érdekelnek a magyarázatok, ezt már nézni is rossz és kész.
Tessék Jon97: én még mindig ki vagyok akadva Madarán  Pojén Egyszerűen nem tudom elhinni azt, amit látok. Lehet elkapott egy tsukoyomi!
Éééés... most akkor mi van??? Zetsunak Madara visszatérése óta nagyon megnőtt a pofája, ráadásul Spirál Mihály is újra megmutatta magát  Hmm? Meg mi volt az a Hashirama jutsu, amit használt??? Eddig miért nem tette? Mi folyik itt? Ezekre csak spoileresen lehetne válaszolni, mi? Nevet
Nem volt ez rossz rész, de jónak sem mondanám: 3/5, csakúgy, mint az előző 4-5 rész is... Illene lenne már mutatni is valamit, de majd a fillerben hátha Nevet
Naruto és Sasuke halálközeli állapotán meg nem tudok izgulni valamiért sajnos Szomorú Bár az utóbbién nem mintha akarnék Nevet Nyugodtan megdögölhetne "Mr. Elakarom pusztítani a falut" - "Meg akarom védeni a falut" személyiség zavaros idióta.  smirksweat
Én egy kicsit furcsállottam, hogy Bee-vel nem nagyon foglalkozott a rész, pedig elvileg ő is meghó', ha kiszipolyozzák belőle a Hachibit, nem?

Ja, ezen én is néztem egyet Nevet Biztos majd a következő részben eszükbe jut ő is... Vagy mikor...

Lehet páran ráfüggnek a szünetben a mangára. ikszdé

Aki esetleg nem bírna várni innen elkezdheti olvasni. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/663/3

Én gondolkodtam rajta!!! Viszont nem egy ismerősöm/haverom mondta, hogy várjam meg inkább az animét, mert ebben biztos jobb lesz, szóval nem fogok mangázni. Amúgy is csak 38 fejezet van már hátra és ha animében kezdtem el a sorozatot, akkor abban is fogom befejezni Mosolyog

Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11559 Dátum: 14 dec 26, 01:29:27 »

Madara: A valaha volt messze legerősebb Uchiha, susanoo, egy hegynyi chakra, majd a legerősebb ember sejtjei, fa elem, most már senjutsu is, és még rinnegan is (és eredetileg övé). Nem értem, mi olyan érthetetlen.
Beere, és a spirál Zetsura lesz magyarázat. Ahogy a kyubi palást-chakra hiányra is.

Obito csak egy eszköz volt, aki megpróbált önállósodni...nem sikerült. Számomra az volt szenvedés, ahogy nyúzták egymást.
Csabi ez nem szenvedés. Vedd úgy, hogy Obitóval kötelet húztak egy jó ideig, oda-vissza, majd amikor győztek, jött Madara. És itt nincs szenvedés, szinte harc sem. Egyoldalúan letarolja a csatateret Nevet Nem vagyok Madara fan (tényleg, sem Uchiha), de számomra a feltámadása fordulópont a történetben. Jó felé.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
padre93924
Vendég
« Válasz #11560 Dátum: 14 dec 27, 11:55:20 »

Most komolyan egy ilyen lezárással várjak január 8-ig a folytatásra?! Na ez ám a szép karácsonyi ajándék....
Ráadásul januártól filler részek jönnek Nevet
vagyis tavaszig(maximum) várhatsz Nevet
BTW
Hinatának ma van a születésnapja Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 12:50:13 írta padre93924 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11561 Dátum: 14 dec 27, 14:01:22 »

Mekkora Születésnapi ajándék neki ez a rész. smirksweat
Elég gyorsan vége lett,de ezt nagyon eltalálták.

Fillerektől még nem tudom mit várjak.
A végén még elintézik hogy Naruto már nem Genin hanem Chuninként háborúzik. Nyelvesít
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11562 Dátum: 14 dec 27, 18:02:39 »

Nekem nagyon tetszett! Igazán jó rész volt. Hangulat, cselekemény, képi világ, minden stimmelt. Talán 1 negatívumot emelnék ki: tényleg muszáj volt Hinatanak elesnie?  Gondolkozik Inkább lett volna olyan jelenet, hogy lelassít, megáll, kezét Naruto felé nyújtja és úgy mondja amit.. így nagyon nem volt szép.

Madara... tény, váratlanul kapta el a bijuu-kat, a lánc tényleg jó, és könnyen beszippantotta őket. Ez oké, és hogy utána Sasukeát és Tobiramat is lenyomta mint egy bélyeget az is rendben van. Engem az előző részben a bijuuk esetlenkedése zavart. Hogy embereket halomra öl: oké, tegye. Önmagában Kurama vagy Gyuuki is van olyan erős, mint a bijuu nélküli Gedo Mazo.

De pl megtehették volna azt is, hogy elszakítják a láncot, és abban a pillanatban Tobirama messze elteleportálja a bijuu-t. Szóval ennek a "technikának" is van gyenge pontja. Bár tény, gyorsan történtek a dolgok, stratégiát felállítani nehéz lett volna.

Sasuke-t nagyon szépen ledöfte, jár érte a piros pont.
Naplózva
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11563 Dátum: 14 dec 27, 22:03:28 »

A rész tetszett, előttem már kivesézték, hogy miért. Ha meg tavaszig kell várni, hát bekaphatják már bocsánat. kacsint Biztos, hogy egy részt sem fogok megnézni a fillerekből. Oké, hogy húzni kell meg minden de egyszerűen egy ilyen befejezés után váratni hónapokig... Inkább kihagyom szerintem.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11564 Dátum: 14 dec 27, 22:08:09 »

Mangában is így volt pont ahogy Hinata elesett. Így jobban átjött szerintem hogy mennyire tehetetlen.

Bijuuk nem közelharcosok hanem olyanok mint egy atombomba kb. Harcban nem túl jó eszközök egymaguk ha nincsenek lepecsételve valakibe. Ez látszik abból is hogy Madara mennyivel gyorsabb.
Nem mintha ez meglepő lenne hisz ezek mind hatalmas állatok és mire megmozdulnak egy átlag ninja is kb 10szer körbe éri őket. Náluk van az erő csak sebesség nem párosul mellé. Nevet

A gyors taktika megvolt Juubito ellen is itt is meglehetett volna csak ugye Tobirama akkor épp máshol volt ahogy Minato is.Meg ha meg is mentik őket csak az időt húzták volna el Madara mindenkit lenyomott fél perc alatt. Nevet És még bele se lendült igazán. Milyen zúzás lesz itt még jövő tavasszal kb mire a filler évadnak vége lesz. ikszdé

A rész tetszett, előttem már kivesézték, hogy miért. Ha meg tavaszig kell várni, hát bekaphatják már bocsánat. kacsint Biztos, hogy egy részt sem fogok megnézni a fillerekből. Oké, hogy húzni kell meg minden de egyszerűen egy ilyen befejezés után váratni hónapokig... Inkább kihagyom szerintem.

Szerintem kár lenne kihagyni. Azért egy jó kis Chunnin vizsga jónak ígérkezik. Végre láthatunk megint taktikus harcokat nem csak atombomba robbanásokat. ikszdé meg ugye addig is van Naruto. Mivel a mangának már vége én még inkább pártolom mert elég szar lenne Naruto nélkül. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 769 770 [771] 772 773 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!