24 máj 15, 12:49:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 768 769 [770] 771 772 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554322 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11535 Dátum: 14 dec 18, 21:42:14 »

Kuro, nekem az ilyen nagyon japán hülyeségekből lett elegem. Orochimaru visszatér egy kis sejtből és 1 perc sem kell neki, hogy teljesen emberi alakja legyen. Tobiban egy 100 méteres Gedou Mazou van, meg alapból minden Jinchurikibe egy hatalmas Bijuu volt belepecsételve. A szemeket úgy veszik ki és helyezik be, mint egy pendrive-ot az usb csatlakozóba.
Pontosan tudom, hogy ez mind majdnem a sorozat legeleje óta megtalálható, de eddig nem vitték ennyire túlzásba és a mai rész tele volt ilyenekkel, ami nekem egy kicsit sok. Az ilyenek miatt egyáltalán nem lehet már komolyan venni akármilyen sérülést, DE MÉG A HALÁLT SEM! Ami szerintem elég nagy illúzióromboló.
Tehát ezek a "furcsa" történések teljesen mesét csinálnak az egész történetből, nagyon ledegradálják az emberi test és szervezet biológiai szerkezetét. Már előre tudom mit akarsz mondani, igen tudom, hogy ez egy kitalált sorozat és nem a valóságból kell kiindulni, de nekem ez már akkor is sok(k).
A Fairy Tail és One Piece jobban befogadható szerintem a nyugatiaknak is, hisz ott nincsenek ilyenek, de ha vannak is, nagyon-nagyon ritkán. Ott a karaktereket nem támasztják fel kényük-kedvük szerint és az "emberi" test igyekszik mindig megtartani az emberi mivoltát. Nem térnek vissza karakterek egyetlen sejtből, nem okádják ki magukat a saját testükből stb. Embere válogatja, nekem ezek a shippuudenes stílusjegyek nagyon nem jönnek be, lehet ezek miatt (is) nem a kedvenc sorozatom a Naruto. Egyébként gyanítom, hogy neked akkor az Inuyasha is nagyon tetszett, ott is totál ilyen abszurd történések voltak.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 21:43:30 írta Csabi28 » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11536 Dátum: 14 dec 18, 22:39:24 »

Egyetértek! Ez a legrosszabb az egészben: a pro karakterek legyengülnek, hogy legyen valami harc... 9 bijuu, miért is nem lőttek 1-1 bombát a Gedo Mazo-ra? Hol vannak a klónok? A Rasen Shiruken? Hol van Tobirama? Sasuke? Ő elvághatná az összes láncot... Miért nem segítenek Hashirama-nak? És az 5 kage? Hol van a Raikage gyorsasága és ereje? Felerősítve Oonoki-val? Ők még az Edo Madara-nak is betettek... És Naruto? Eddig 1-szer használta a sárga villanást: a Raikage ellen. Az is csak filler volt? Mert azóta kb. 2-szer ha láttuk de többször tuti nem.

Sebességgel még Madara is legyőzhető! Jó, Minato Edo-s, ő nincs 100%-on. De a láncokat még Sakura is el tudná tépni/ütni/harapi vagy akármi.

És hogy lehet, hogy kb. fél kilóméterről kilövi a láncokat és egyik sem tér ki, ugrik fel, kapja el, üti el vagy csak ül rá?

Nem szeretem az ilyet...
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11537 Dátum: 14 dec 19, 09:29:59 »

Nagyon szuper rész volt, bár sok mozzanatát nem értem vagy nem értek vele egyet...
Kezdve azzal, hogy Sennin forma, amit tisztelek és nagyon szeretek ide vagy oda, Madarának két fejelés után cafatokban kellett volna végeznie, nem pedig sértetlenül úgy, hogy minden Bijuu beledarált egy keveset. Ezt túlélni maximum Susanooval, de még talán úgyse lett volna képes.
Továbbá a legnagyobbat azon csodálkoztam, hogy a Bijuuk és Naruto sem(!) vették volna észre, hogy Madara feltámadt? Jesszus, hát ezek hova figyelnek? Tényleg megpróbálták lepecsételni? Jöhet a duma, hogy de hát nem látták - de, Naruto látta, mikor Sai le akarta pecsételni, plusz Sasuke teli pofával üvöltötte, hogy "most hogy újra hús-vér ember vagy" - mindezt közvetlen mellettük.
Kakashi tényleg nem találta el 3m-ről a Gedo Mazou fejét.....?
Madarát lecsapdosta az összes Bijuu és a karja szakadt le? Kb olyan, mint a foci... sípcsonton rúgnak és a fejedet fájlalod. Ráadásul művészi egyenes vágás volt.
A Shukakunak átokpecséte van? Ez most megint miszösz? Oké, hogy csak azt mondta, hogy az ő átokpecsétjének a mintája, de ha minta ha nem, akkor is átokpecsét.
A szív-szeretet öreg bácsi nem kellett volna a végére. Megölte a hangulatot Szomorú
Shisuinál is furcsálltam, hogy két mondat között kitépi a szemét és folytatja mosolyogva a megindító beszédét... most Madara rak be egy szemet 2 másodperc alatt... oké, hogy meg kellett oldani, de ez kicsit gáz.
Kisit kötekedés, de hadd kössek bele ebbe, kikívánkozik Nevet Madara feltámadása sem tiszta... az Edo Tensei a lelket hoza vissza és zárja bele egy halott random testbe. Tehát ha Madara feltámad a Rinne Tensei-jel, akkor a következőnek kellett volna történnie: Az aktuális teste elporlad, kiesik belőle a hulla és Madara Rinnegan nélkül felkel egy két méteres gödör aljában valahol több száz kilométerre a helyszíntől Nevet Bocs, de ez az igazság.
Mi az, hogy a Bijuukat sorrendben kell beleadagolni? Azt tudjuk hogy nem sorrendben szerezték be őket, attól még beszivathatták őket sorrendben, de azért ez nagyon erőltetett gondolatmenet. Pláne úgy, hogy Madarának ez így zsigerből megy, egyedül, másodpercek alatt, míg 10 Akatsukis 3 napig szenvedett eggyel.
Kicsit az előző rész is ,de Madara mióta tud chakrát elszívni? Senjutsu chakra, Kyuubi chakra... még Rinnegannal se biztos, hogy kellene neki, de szem nélkül...
Amúgy észrevette valaki rajtam kívül, hogy egy flashbacket elb*sztak? Mikor Naruto visszaemlékezik arra, hogy Madara mégis mikor támadhatott fel, sem Nagato, sem Obito kézpecsétje nem stimmelt... sőt! Obitonál még csak nem is azt a jelenetet vágták be, amit kellett volna. Ráadásul Nagatonak is átírták a flashback-es kézpecsétjét... Mosolyog Én néztem volna be valamit? (10 perc 20 másodpercnél)

De visszatérve az első mondatomhoz, a rész nagyon szép volt, a rajzolás is (bár Kakashi Kamui-jáért azért fekete pont...), nagyon pörgött az egész, szuper kivitelezése volt csak túl sok a szemszúró pont nekem.

És még egy apróság... Megkerestem, hol is tartunk jelenleg a mangában és a 658. résznél. 700 részes a manga. Ergo van még durván 20-22 rész az animéből... Madara még csak most kezdett bele egy újabb arc-ba... kicsit félek hogy lesz ebből kerek, szép lezárás, háború végével, extra izgalmakkal, mindenki happyvel... össze ne csapják légyszi Szomorú
Extra érdekesség az animés társaimnak: mikor a manga itt tartott nekünk még egy rész volt hátra Tobi leleplezéséig Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 19, 09:33:49 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11538 Dátum: 14 dec 19, 11:50:26 »

De ez nem az Rinen tensey volt hanem valami spéci ami egy emberen müködött. Tehát nem az amit Nagato használt.
Naplózva
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11539 Dátum: 14 dec 19, 13:54:57 »

már pedig láttad akkor tudhatnád hogy maga Madara mondta hogy le tudná gyengíteni Obitot szóval erősebb.

Ilyen alapon én is mondhatom, hogy simán torkon lövök bárkit egy bijuu damával, nem? Nevet És elhiszed? Nevet

Szerintem igazából csak arról van szó, hogy nem jut idő mindenkire, Madarát nem is nagyon mutogatták eddig a harcban, mert elég volt Obito harcát követni. Most meglátjuk majd, hogy Madara mire képes... Az meg, hogy ő tervelte ki, hogy Obitoból Juubitó legyen.... az csak annyit bizonyít, hogy okos, nem feltétlen azt, hogy erősebb is. De mondom, ezekre úgy is fény derül a következő részekben.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11540 Dátum: 14 dec 19, 14:18:58 »

...Sennin forma, amit tisztelek és nagyon szeretek ide vagy oda, Madarának két fejelés után cafatokban kellett volna végeznie, nem pedig sértetlenül úgy, hogy minden Bijuu beledarált egy keveset. Ezt túlélni maximum Susanooval, de még talán úgyse lett volna képes.

Az előző Raikage egymaga megállítótta a 8-farkút pedig ő nem is volt olyan nagyon erős. Ha megnézed Madara milyen gyorsan gyógyul, végülis érthető a dolog, pláne a sennin chakrával, ahol Naruto is leesett egy rohadt nagy hegyről és alig fájt neki. Madarának ott van mellette még Hashirama regenrációja is.

Továbbá a legnagyobbat azon csodálkoztam, hogy a Bijuuk és Naruto sem(!) vették volna észre, hogy Madara feltámadt? Jesszus, hát ezek hova figyelnek? Tényleg megpróbálták lepecsételni? Jöhet a duma, hogy de hát nem látták - de, Naruto látta, mikor Sai le akarta pecsételni, plusz Sasuke teli pofával üvöltötte, hogy "most hogy újra hús-vér ember vagy" - mindezt közvetlen mellettük.

Naruto észre is vette, csak a bijuuk nem. Naruto csak azt nem tudta pontosan hogyan eleinte.

Kakashi tényleg nem találta el 3m-ről a Gedo Mazou fejét.....?

Épp most jött vissza a Kamui világból, ahol Obito átdöfte egy szigonnyal. Mellesleg sok dolog, amit mi jól látunk a karaktereknek sokkal gyorsabban történik. Nézzük el neki Nevet

Madarát lecsapdosta az összes Bijuu és a karja szakadt le? Kb olyan, mint a foci... sípcsonton rúgnak és a fejedet fájlalod. Ráadásul művészi egyenes vágás volt.

A karja akkor szakadt le, amikor a farkaikkal ráütöttek és akkor nem láttuk hol találták el. Nyilván pár csontja is törött, de azok pikk pakk visszaregenerálódnak neki. Amúgy a kezes rész a mangában jóval véresebb.

A Shukakunak átokpecséte van? Ez most megint miszösz? Oké, hogy csak azt mondta, hogy az ő átokpecsétjének a mintája, de ha minta ha nem, akkor is átokpecsét.

Az átokpecsét nem akkora nagy cucc, tud azt kb mindenki. Danzou is tolt a root tagjaira például. Lényegében minden olyan pecsét, ami negatív hatást fejt ki a célpontra annak tekinthető.

Shisuinál is furcsálltam, hogy két mondat között kitépi a szemét és folytatja mosolyogva a megindító beszédét... most Madara rak be egy szemet 2 másodperc alatt... oké, hogy meg kellett oldani, de ez kicsit gáz.

Nézd meg a kéz, amit feltesz magának milyen gyorsan regenerálódik a helyére, pedig ott vérerek, csontok, idegek, izmok stb-nek is össze kell forrnia. Egy szem, aminéz csak az izmoknak és az idegeknek kell sokkal kisebb helyen összeforrniuk szerinted mennyi idő alatt regenerálódik a helyére? Ezt már a mangánál se értettem, hogy mit problémáznak rajta az emberek.

Kisit kötekedés, de hadd kössek bele ebbe, kikívánkozik Nevet Madara feltámadása sem tiszta... az Edo Tensei a lelket hoza vissza és zárja bele egy halott random testbe. Tehát ha Madara feltámad a Rinne Tensei-jel, akkor a következőnek kellett volna történnie: Az aktuális teste elporlad, kiesik belőle a hulla és Madara Rinnegan nélkül felkel egy két méteres gödör aljában valahol több száz kilométerre a helyszíntől Nevet Bocs, de ez az igazság.

A gond az, hogy nem biztos, hogy ez az igazság. Nem igazán tudjuk, hogy a Rinne tensei hogy működik. Logikusan egy Jutsu, ami feltámasztja az embereket, annak úgy kéne működnie, hogy azokra is hasson, akik természetes halállal haltak meg öregségben. Vagyis e logikát követve nem egyformán működik azokra, akik csatában meghaltak és azokra, akik öregségben, de Madarától már tudjuk, hogy Nagatonak eleve őt kellett volna feltámasztani (aki öregségben halt meg). Ami azt jelenti, hogy a nem természetes halállal meghaltakat lehet, hogy nagyobb számban egyszerűen feléleszti a jutsu (ala Pain), miközben az öregségben meghaltakat egy fiatalabb testben éleszti fel. Madarának már volt egy és abból egyszerűen élőt csinált a jutsu.

Mi az, hogy a Bijuukat sorrendben kell beleadagolni? Azt tudjuk hogy nem sorrendben szerezték be őket, attól még beszivathatták őket sorrendben, de azért ez nagyon erőltetett gondolatmenet. Pláne úgy, hogy Madarának ez így zsigerből megy, egyedül, másodpercek alatt, míg 10 Akatsukis 3 napig szenvedett eggyel.

Lehet, hogy pont azért, mert nem sorrentben csinálták, de itt csak spekulálok. Mellesleg Madara beaprította volna a teljes akatsukit egyedül. De már ők is úgy mondták, hogy a 8 és a kilencfarkú kell a végén.

Kicsit az előző rész is ,de Madara mióta tud chakrát elszívni? Senjutsu chakra, Kyuubi chakra... még Rinnegannal se biztos, hogy kellene neki, de szem nélkül...

A rinnegan képességei, bár ezt sosem mondták ki nyiltan, de igen valószínű, hogy részben nem a szem képességei csak, hanem a testé is. Így Madara, mint a rinnegan eredeti tulaja elképzelhető, hogy képes használni a szemek butított képességeit azok nélkül is (Susano'o egy jó példa). A Chakra szívás pedig a 6pop jutsu Gakido útjának képessége, amit Nagato Madara rinneganjával használt, tehát logikusan Madara is képes rá, nemmellesleg a kagék ellen be is mutatta, hogy képes rá.

És még egy apróság... Megkerestem, hol is tartunk jelenleg a mangában és a 658. résznél. 700 részes a manga. Ergo van még durván 20-22 rész az animéből... Madara még csak most kezdett bele egy újabb arc-ba... kicsit félek hogy lesz ebből kerek, szép lezárás, háború végével, extra izgalmakkal, mindenki happyvel... össze ne csapják légyszi Szomorú

Ez miatt ne aggódj. Nem spoilereznék semmi konkrétat, de abszolút jó vége és lezárása van a sorozatnak. 1-1 dolog nem igazán derül majd ki, de állítólag Kishi nyilatkozata szerint ezek kifejtésre kerülnek a tavasszal induló mini sorozatban, amit sokan Part3-nak hívnak. Valószínűleg a jövő évi fillerek is azért lesznek, hogy ez befejeződhessen és az anime ezt is meg tudja majd csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 19, 14:23:36 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11541 Dátum: 14 dec 20, 02:44:46 »

Nagyon jó válaszokat adott Exkirion. Madaran nem kell kiakadni, valószínűleg jelenleg Rikudou után a második legerősebb ember a történelemben. És ő az eredeti tulajdonosa, az amúgy alig-alig használt (irónia) szemeinek (ami szétröpítette a bijuukat, az is egy rinnegan jutsu volt), márpedig ki tudja, hol van a rinnegan határa, ha az igazi tulaj használja. És még ott van neki az alap ereje, amivel szórakozva alázta az 5 kagét, és még ott van most már a senjutsu is. Rohadt erős lett, de komolyan. Ha belegondoltok, hogy a történet során azok a képességek, amik most MIND meg vannak neki, milyen op-k voltak, nem igazán meglepő, hogy leveri a bijuukat.
Viszont, a manga jobban bemutatta, hogy azért jobban megszenvedett ő a bijuukkal, mint azt szerette volna:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/658/12 Ha megnézitek, már itt is több sérülése volt, nemhogy a farok csapások után:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/658/16
Amúgy az a bizonyos rinnegan betétel (amin igazán nem kell kiakadni, hiszen a kis Kakashinak is betették pár perc alatt, ez meg itt Madara, Hashirama sejtjeivel, és sennin chakrával...) szerintem sokkal epicebb volt a mangában: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/658/17

Amúgy nagyon jó rész volt, főleg animáció terén. Nagyon szép volt. Nem tudom, hogy egyedül vagyok-e vele, de az öreg és Shukaku beszélgetése nekem anno nagyon tetszett a mangában. És..hát igen, elég hülye helyen hagyták abba. De megértem, akarnak egy szép karácsonyi ajándékot az animéseknek Nevet Hát, meglesz Nevet


És még egy apróság... Megkerestem, hol is tartunk jelenleg a mangában és a 658. résznél. 700 részes a manga. Ergo van még durván 20-22 rész az animéből... Madara még csak most kezdett bele egy újabb arc-ba... kicsit félek hogy lesz ebből kerek, szép lezárás, háború végével, extra izgalmakkal, mindenki happyvel... össze ne csapják légyszi Szomorú

Ez miatt ne aggódj. Nem spoilereznék semmi konkrétat, de abszolút jó vége és lezárása van a sorozatnak. 1-1 dolog nem igazán derül majd ki, de állítólag Kishi nyilatkozata szerint ezek kifejtésre kerülnek a tavasszal induló mini sorozatban, amit sokan Part3-nak hívnak. Valószínűleg a jövő évi fillerek is azért lesznek, hogy ez befejeződhessen és az anime ezt is meg tudja majd csinálni.

Nem kell szépítgetni Exkirion Nevet Ha jól emlékszem, valami olyat emlegettél, hogy az utolsó oldalt még be is könnyezted Nevet Amit nem csodálok.
Én nagyon, nagyon meg vagyok elégedve a befejezéssel. Nálam Madara feltámadásával egyenesen ível felfelé a manga minősége, és az utolsó pár rész meg... mangában nem, de animében tuti megkönnyezem én is.
Ha csak egy kicsit jobb lett volna a háború minősége, és nem lett volna az a kb. 100 rész (pontosabban ki lett volna hozva belőle, ami benne volt), akkor maradéktalanul meg lennék elégedve a Narutoval. És így is nagyon szép emlék lesz, főleg a lezárás miatt, ami méltó a történethez. És nyugi, a fillereknek köszönhetően még egy ideig itt leszünk Nevet

...

Az kemény, hogy egy mondatomból kiindulva legörgettél egy komplett papiruszt, melynek 90%-át te láttad bele.
Nem tudom, miből szűrted le, hogy én oda meg vissza vagyok a jóideje leáldozott paródiámtól. Ha így lenne, mai napig gyártanám. Pedig nem teszem. Sosem voltam vele megelégedve. Más kérdés, hogy hány százezren húzták ki belőlem, hogy csak azért is csináljam, mert nekik tetszik.

De örülnék, ha nem ráncigálnál bele kilóméteres off témákba. Pláne nem úgy, hogy 20x méltatsz sértő jelzővel, majd "csak őszinte vagyok" alibi benyögéssel szentté avanzsálod magad.

Őszinte elismerésem, én a helyedben nem tudtam volna ilyen visszafogottan válaszolni.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 20, 02:47:43 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11542 Dátum: 14 dec 20, 03:18:30 »

Nem kell szépítgetni Exkirion Nevet Ha jól emlékszem, valami olyat emlegettél, hogy az utolsó oldalt még be is könnyezted Nevet Amit nem csodálok.

Igen. Konkrétan az utolsó oldal annyira tökéletes szerintem... De tényleg nem akarok spoilerezni, pláne mivel tilos.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11543 Dátum: 14 dec 20, 08:14:09 »

Köszönöm a válaszokat Exkirion!  bow

Őszintén szólva ezt amúgy sem értettem soha sehol, hogy egy természetes halállal halt személyt ha feltámasztok mi értelme, hiszen elvileg ugyanabba belehal ugyanabban a pillanatban, mikor felkel... Nevet Ha így nézzük lehet benne logika.

És a Rinne Tensei-es flashback...? Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11544 Dátum: 14 dec 20, 13:25:44 »

Azt nem tudom, annyira nem figyeltem. Az lehet, hogy baki volt. Szoktak az animések is bakizni azért bőven. Múlt héten pl: Madara fekete pólója egyszercsak elpárolgott róla két jelenet közt, Zetsu meg egszer Obiton volt egyszer nem.
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #11545 Dátum: 14 dec 21, 14:32:17 »

http://www.saiyanisland.com/2014/12/naruto-shippuden-chunin-exam-arc/

Infók a Fillerekről.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11546 Dátum: 14 dec 21, 14:40:04 »

Őszintén szólva én már csak Fuu miatt baromira kíváncsi vagyok erre!

Szerintem neki eleve egy Gaarához hasonló karakternek kellett volna lennie, aki találkozik Narutoval a part1 ben vagy a Shippu elején és utána közeli kapcsolatban maradnak, mint barátok.
Jót tett volna a csaptnak még egy jókedvű lány karakter, aki eléggé egy lapon Narutoval és ugyanúgy nőtt fel, mint ő.
Szivesen elnéztem volna, ahogy mondjuk együtt elindulnak kajálni aztán összevesznek valami olyanon, hogy Fuu pl utálja a ráment Naruto meg azt, amit Fuu imád vagy ilyesmi Nevet
Kicsit kihagyott ziccernek éreztem a karakter, már a manga óta.

Remélem itt most kap bőven időt, hogy csillogjon.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11547 Dátum: 14 dec 21, 16:15:43 »

Most komolyan ezek noname Gennaiék fognak szerepelni? Jaj, de jó lesz úgy újranézni (ha egyáltalán majd arra vetemedek) a part 1-et és tudni, hogy ezek a senkik még szerepelni fognak jóóóó sokkal később...
Meg egyáltalán időben mikor fog játszódni ez a filler? Mert, hogy nem a Madara harc közben, az tuti... Tök jó, hogy a Naruto is "elblícsesedett" és már tök random rakják be a fillereket, régen azért még ügyeltek az ilyenekre...
Még mindig CSAK a Fairy Tail a jelenleg is futó hosszú shounen sorozatok közül az egyetlen minőségi ezen a téren. Ott nem szakítják meg a fősztorit totál nem odaillő filler ívvel... Jó, mondjuk ott nem is volt atomhosszú Arrancar vagy Háború saga, de akkor meg tartsanak ők is szünetet, vagy tudom is én, ez annyira igénytelen megoldás.
Na mind1, majd meglátjuk, eddig nem kecsegtet semmi jóval  smirksweat
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11548 Dátum: 14 dec 21, 16:22:51 »

Őszintén szóva én jobb szeretem, ha inkább nem baromkodnak bele a sztoriba és csinálnak ilyen fél rész canon fél rész filler baromságokat.
Sokkal jobb az, ha kerek perec külön megy a kettő, mert úgy tudom azt csinálni, hogy máshova teszem a filler részeket helyileg és, amikor majd esetleg újra akarom nézni az animét, akkor nem kell azért végigszenvednem 25 résznyi fillert, mert minden részben van 2 percni canon alapanyag, hanem ekte át tudom ugrani.

A régi részeket is vagdoshatom majd meg, mert a gurenes fillerek pont ilyen szar módon voltak megcsinálva.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11549 Dátum: 14 dec 21, 16:34:45 »

ez annyira igénytelen megoldás. Na mind1, majd meglátjuk, eddig nem kecsegtet semmi jóval  smirksweat

Nem igénytelen megoldás, hanem szükséges. Ráadásul mert neked nem tetszik attól még nem lesz rossz vagy igénytelen. Nem ugyan az a kettő ne tessék keverni. Fel vagy háborodva mert inkább a háborút néznéd, meg is értem de ha te lennél a készítő te is ezt csinálnád (ráadásul máshova bele se tudnák már tenni a fillert mert lassan vége az ARC-nak az anime végére meg felesleges lenne és értelme se lenne még annyi sem mint ha ide tezsik be.) CSAK két választásod van. Leveszed a műsorról az animét amíg Kishi befejezi a jövőre induló spinoff mangát ergo 1 évre kb elmegy szünetre az anime, ami elég sok nézettséget és pénzt hoz vagy raksz inkább bele fillert. Ami egyébként egész jónak ígérkezik és semmi köze nincs a Part1-es Chunnin vizsgához nem értem miért írtad ezt. De még ha köze is lenne attól csak még jobb mert az a Part 1 Naruto legjobb ARC-ja. Egyébként ha megnézed a plakátot láthatod hogy nem tök noname emberek fognak szerepelni benne. Elvakított a haterség. Nevet

BTW. Fairy Tail valóban jobb helyekre teszi be a fillereket de a mostani filler évad sem ér egy kalap szart sem. Az utóbbi részen konkrétan elaludtam. Ez nem vicc tényleg bealudtam rajta. Nevet Pont attól veszti el az értelmét mert kapcsolódik az alap storyhoz is így van mihez kötni ezáltal még rosszabbul jöttek ki belőle mint ha csak egy tök random filler évad lenne. A Naruto meg egyáltalán nem Bleachesedett el. Még most is torony magasan felette áll nem véletlen hogy ez még megy az már nem. ^^'

Exkirion nagyon jól megfogalmazta miért jobbak így a fillerek. Ráadásul jövőhéten meglátod hogy tökre nem random helyre teszik be őket hanem tökéletes időzítéssel félbe vágják a story-t. Ha menne szépen tovább az ainme filler nélkül akkor meg az lenne a bajod hogy nincs mit nézned mert 3-4 hónap alatt simán beérnék a mangát ilyen tempóban. És akkor várni kéne akár 1 évet is mire a spinoff mangát is feldolgozzák. És aki látta a manga utolsó fejezetét szerintem egyet ért velem abban hogy ez nagyobb érvágás lenne mint egy normálisnak látszó filler évadot végignézni. Ráadásul nyugodtan skippelheted is nem vagy köteles megnézni.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 21, 16:38:59 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 768 769 [770] 771 772 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!