24 máj 15, 12:49:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554322 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11520 Dátum: 14 dec 18, 13:07:21 »

392: Izgi volt Mosolyog Az animések agybajt fognak kapni a következő rész végén Nevet

- Ha esetleg valaki nem nézte meg még az openinget, most hogy feltámadt Madara, már megteheti spoilermentesen.
- Az előzetes csöppet spoileres.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 13:11:20 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11521 Dátum: 14 dec 18, 13:47:36 »

Nagyon jó kis rész volt. A rajzolás is szép volt, az akció is hatott, az animáció is faszántos lett. Egy rossz szavam nem lehet. Ha mágis feltétlenül kötekedni akarnék, akkor azt tudnám felhozni, hogy rettentő fura helyen lett vége.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11522 Dátum: 14 dec 18, 15:07:23 »

Ezt részt már Mangában sem szeretem. Mégis hogy volt Madarának Suanoja Saringan nélkül? Vagy ahogy nem kell saringan elég ha már tudta?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11523 Dátum: 14 dec 18, 15:10:38 »

Itachi elmondása szerint (nem szó szerint,d e lényeg ugyan az) "A susano'o AKTIVÁLÁSÁHOZ az kell, hogy mindkét mangekyou ereje felébredjen.".

Vagyis ha már egyszer aktiválódott, akkor utána a szemek nem kellenek hozzá. Érthető is, ha belegondolsz, mert amíg az Amaterasu, a Tsukoyomi, a Kamui és társai szó szerint a szemből indulnak ki és célozni kell velük, addig a Susano'o egy csak egy materiális páncél.

A dolog lényege az, hogy az aktiválásához teljes kontroll kell a szemeid fölött, de utána már úgy működik, mint a Kyuubi chakra módjai. Sem a fejlődése, sem az aktiválása nem a szemhez kötött, hanem a személyhez és az elhatározásának erejéhez.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 15:11:49 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11524 Dátum: 14 dec 18, 16:01:27 »

Tetszetős kis rész lett.Az a 20 perc is hamar elment.
Madara még csak most bele igazán,de már ez sem rossz.
Remélem tudják tartani ezt a szintet hangulatilag,rajzolásilag,és animálásilag.
Ha igen akkor semmire sem lesz panaszom.
Bár tudva azt hogy mi jön ezután,ez nem lesz nehéz.Csak figyeljenek oda.
(Dupla K.O.)
Mondjuk azért Zetsunak elég nagy a képe,annak ellenére hogy kb egy félkarú senki most. smirksweat


Ui: Emlékszem erről a Susanno/szem témáról anna a manga topikba is volt egy kisebb összerezzenés.

A rész végére 1 Bijuu letudva,maradt 8.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11525 Dátum: 14 dec 18, 16:25:40 »

Hát az előzetest elnézve elég pocsék minősége lesz a rajzolásnak.
Viszont a mai az tényleg jó lett. Jól összezsúfolták az tuti. Nevet
Jövőhéten meg jön az utolsó idei rész az animések meg megbolondulnak az tuti. ikszdé
Naplózva

padre93924
Vendég
« Válasz #11526 Dátum: 14 dec 18, 16:39:53 »

Hát az előzetest elnézve elég pocsék minősége lesz a rajzolásnak.
Viszont a mai az tényleg jó lett. Jól összezsúfolták az tuti. Nevet
Jövőhéten meg jön az utolsó idei rész az animések meg megbolondulnak az tuti. ikszdé
Annyira nem néz ki rosszul...a legundorítóbb rajzolása eddig a Naruto vs Pain harc végének volt Nevet ez hozzá képest művészet Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11527 Dátum: 14 dec 18, 17:42:02 »

Madara perfect susanoo-ja szerintem elég indok hogy erősebb obitonál még jubitooo formában is Mosolyog 
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11528 Dátum: 14 dec 18, 17:49:00 »

Elfelejted, hogy Obitora nem hatott csak a senjutsu. Mivel Madara akkor még nem hörpintette be Hashiramáét, így esélye sem lett volna.

A Naruto világában nem a nagyobb ágyú az igazán erős fegyver, mert azt bárki szerezhet, hanem a dúrva immunítás.

Hashirama gyorsan gyógyul, tehát mondhatjuk, hogy immunis a sérülésekre részben.
Obito a doomsday weapon szintű sharinganjaival (Amikkel -mind2-vel- amúgy egy Rinnegan használót is felszeletelne) szó szerint immunis a sérülésekre 5 percig.
6psm Obito immunis mindenre, ami nem senjutsu.
Tendo Pain immunis mindenre 5 másodpercenként, ami nem genjutsu.

Ha megnézitek ezek mind iszonyat brutális karakterek. "Nagy ágyúja" Jirayának, Deidarának, Kisaménak meg Sasorinak is volt, mégse mentek vele sokra.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 17:50:14 írta Exkirion » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11529 Dátum: 14 dec 18, 18:11:53 »

Szerintem meg nem volt nagy szám rész, többet vártam ettől.
Majdnem 3 mangát dolgozott fel, szóval eléggé akciódús lett, de az animációk néhol elég szakadozottak voltak. Értem itt azt, hogy kevés képkockát tartalmaztak.
Még mindig fogom a fejem a sok hülyeségtől, ami itt megy. Madara csak úgy lenyisszantja Zetsu kezét, majd odarakja a sajátjához és egyből működik is faszán. Jó, ezt még elhiszem, mert mind tudjuk Zetsu képességeit, de akkor is nagyon hülyeség. De ami inkább zavart, az az, hogy csak úgy tök lazán berakta ő is a rinnengan szemeket, hát ez így működik...
Obitóból is éééérdeeeekes látvány volt a több tíz méteres Szadamazo kijövetele... Oké, eddig is voltak ilyenek, de egyre jobban átesnek a ló túloldalára. Nekem az ilyen dolgok nagyon nem jönnek be amúgy. Jobban szeretem az olyan animéket, ahol talán el lehet hinni azt, amit lát az ember.
Aztán, mondhattok amit akartok, nekem akkor is szánalmas mit művelnek Madara ellen. A 9 félelmetes Bijuu és az egyesített shinobi haderő szó szerint tehetetlen. Fáj nézni.
Az egész olyan, mint a Hitman Rebornban. Az új főellenség mindig erős, akármilyen és akármennyi érv szól ellene, hogy igazából le lehetne őt nem is olyan nehezen győzni. Bezzeg ha megjavulna, akkor egy Konohamaru is alázná... (Ezt ne tessék szó szerint venni, egyszerűen a jó oldalon mindig legyengülnek a megtért gonoszok kb. minden mangában)
A rész végi Shukaku flashback nem hatott meg, de a Gaara-val való kapcsolata tetszett. Bár Kurama után már nem nagy dolog egy megváltozott Bijuu látványa, de azért szív melengető érzés volt Nevet
Zetsunak meg tényleg nagy lett a szája. Mi volt az a fehér Tobi fej az előzetesben?  Hmm?
Szummázva az egészet, nem volt ez rossz rész, de én jobbra számítottam. 3/5 Lehet csak a Naruto sorozatból ábrándultam ki, nem tudom, de illene lenne már mutatni valami tényleg epik és értékelhető fordulatot.
Ééés akkor 1 rész maradt az évben, ami még mangás lesz, utána meg új év, új filler évad  smirksweat
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11530 Dátum: 14 dec 18, 18:44:50 »

Egy fan animáció a tavaly ilyenkori rész által feldolgozott fejezetkeről.

A vége (5:45 től) szerintem hatványokkal epikusabb, mint a tényleges animében.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5F6NDL31Kwc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5F6NDL31Kwc</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 18:45:24 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11531 Dátum: 14 dec 18, 19:27:57 »

Azta! 06:30-tól valami iszonyú jó!
Pedig nekem nem szoktak tetszeni a mezei, rajongói alkotások. De ez... Wow! Rohadt tehetségesek!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11532 Dátum: 14 dec 18, 20:00:14 »

Azta! 06:30-tól valami iszonyú jó!
Pedig nekem nem szoktak tetszeni a mezei, rajongói alkotások. De ez... Wow! Rohadt tehetségesek!

LOL már te, milyen képmutató dolog ez pont tőled aki attól lett "ismert" hogy fan animációs sorit gyártott. Nevet

Egyébként ez tényleg kib...szott jó lett!

Madara csak úgy lenyisszantja Zetsu kezét, majd odarakja a sajátjához és egyből működik is faszán. Jó, ezt még elhiszem, mert mind tudjuk Zetsu képességeit, de akkor is nagyon hülyeség. De ami inkább zavart, az az, hogy csak úgy tök lazán berakta ő is a rinnengan szemeket, hát ez így működik...
Obitóból is éééérdeeeekes látvány volt a több tíz méteres Szadamazo kijövetele... Oké, eddig is voltak ilyenek, de egyre jobban átesnek a ló túloldalára. Nekem az ilyen dolgok nagyon nem jönnek be amúgy. Jobban szeretem az olyan animéket, ahol talán el lehet hinni azt, amit lát az ember.

Most nem azért de mióta is nézed az animét? Ilyeneken meglepődsz hogy karok szakadnak le csak úgy? Mikor már évmilliók óta tudjuk hogy chakra van olyan éles mint egy szike? Sőt élesebb és pontosabb is! Madarának pedig egy hatalmas előnye van mindenkivel szemben és ebbe a Bijuuk is beletartoznak. Az a tapasztalat!!! Bijuuk lehetnek bármilyen erősek ők frontális harcosok nem taktikus ninják! Egyértelmű hogy bedarálja őket Madara. Ezen mi a meglepő? Obito is bedarálta őket, majd pont Madara lesz kivétel! Sőt Hashirama is megszelídítette mindet! És akkor az ÖSSZES Akatsuki tagot nem is írtam hisz ők gyűjtötték be a Bijuukat! ^^'

Ha most kiakadsz a Rinnegan szem behelyezésén mit fogsz mondani majd később? Nem mondom el a szitut nehogy leugassák a fejem de lesz itt még jövőre sokkal több olyan dolog ami miatt akár sírva szaladsz el az animétől. Mangások tuti tudják milyen "operációra" gondolok. ikszdé

Miért esnének át a ló túloldalára? Obito volt a Jinchuriki természetesen hogy benne volt a Gedo Mazo. Olyan hülyeségeken lepődtél meg hogy nem is tudom hirtelen mire reagáljak. Nevet Belegondolni is rossz hogy miket fogsz majd írni ha eljutnak a háború csúcspontjára mert az már olyan lesz hogy mindenki néz majd mert azt se tudja hova tegye a szemét. KHMM KHMMM mangásoknak kis utalás... Nyelvesít
Ez a mostani állapot csak hab a tortán. Nevet

Ami Zetsu kezét illeti: Nagyobb hülyeség mint az hogy Orochimaru kiokádja magát állandóan? Nem láttam hogy azon fennakadtál volna. ^^' Egyébként ha az ilyen húzások nem tetszenek mi az Istenért nézel Shounen-t mikor azok nem a realitásról szólnak eleve! Nevet Ha olyan anime kell amiben elhiszed hogy megtörténhet nézz Slice of life animéket vagy vígjátékokat. Nevet Máskülönben ne akard már felróni egy műnek hogy miért ilyen amikor ez tartozik bele a kategóriájába.
Nem akarlak megsérteni de nem az a hülye aki ilyet készít hanem az aki ezt nézi annak ellenére is hogy tudja magáról ezt nem veszi be a gyomra. ^^'

Tudom hogy Fairy Tail fan vagy, épp ezért sem értem a kirohanásod most, hisz ott sincs kevesebb realitás mint itt. Annyi a különbség max hogy ott több a csöcs az arcba meg a segg. Nevet ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 18, 20:06:11 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11533 Dátum: 14 dec 18, 20:40:49 »

A végére tényleg egész jó lett a videó.
Az elején még kicsit furcsa volt,de utána szinte folyamatosan javult.
Jobb lett volna ha anno az emlékezés felét így zárták volna le.
(Nem lett volna olyan vontatott).


OFF: Egyre inkább igaz hogy "Szemesnek áll a világ".
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11534 Dátum: 14 dec 18, 21:05:21 »

Azta! 06:30-tól valami iszonyú jó!
Pedig nekem nem szoktak tetszeni a mezei, rajongói alkotások. De ez... Wow! Rohadt tehetségesek!

LOL már te, milyen képmutató dolog ez pont tőled aki attól lett "ismert" hogy fan animációs sorit gyártott. Nevet

Más téma egy szándékosan lebutított paródia, és más, amikor egy az egyben le akarnak valamit utánozni, mégis kilóg a lóláb. Utóbbit nem szeretem.
Amúgy szoktad húzni a strigulát, hogy egy nap hány emberbe kötsz bele?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 767 768 [769] 770 771 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!