24 máj 15, 04:17:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 766 767 [768] 769 770 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554068 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11505 Dátum: 14 dec 15, 23:40:39 »

Ja, Madara gyors levetkőzésén én is néztem egyet. Izgalmas verseny lenne közte és a Fairy Tail Gray-e között Nevet
Még továbbra sem tudom még csak kicsit sem komolyan venni Madárkát a jelenlegi szituációjában  smirksweat
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11506 Dátum: 14 dec 15, 23:56:52 »

Madara teste abszolút nem sérülékeny, félre értetted. Nem Kurama chakrája miatt gyógyult meg, hanem a senjutsu miatt. Belegondolva tényleg félreérthető volt.
Én szerintem az a sokat mondó, hogy Madara megköszönte Narutonak, hogy legyengítette Obitot, így nem neki kellett. Ezek szerint neki ment volna...és alapjáraton, nem létezik, hogy ilyen közönyösen, flegmán viselkedjen, ha nem lenne rá alapja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11507 Dátum: 14 dec 16, 17:30:45 »

Kuro: ez kb. olyan szintü beszólás volt, mintha Obito jinchuriki-vé válásakor azt mondtad volna, hogy ne izguljatok, lesz nála keményebb ellenfél is.
És hogy Madara erősebb, mint Obito volt? Tudod erre mondják, hogy okosabb maradtál volna, ha...

Aham okééé.... Nevet
Majd a héten jól visszanyal a fagyi remélem ízleni fog. ikszdé

Madara az eddigi részek alapján is jóval erősebb mint Obito. Nem tudom miből szűrted le hogy ez nem így van, hisz Obito egy dolog miatt ilyen erős. Azért mert Madara és Hashimara génjeit használta, plusz kapott Rinnegant is. De nyugi majd a következő rész igazol. kacsint Szívesen válaszolnék az első mondatra is kb ugyan így csak másra vonatkoztatva de az már tényleg durva spoiler lenne. Igazából a Madarás állításom már a kövi rész előzetese is igazolja, SŐT maga az Opeing spoiler jelenetei is. kacsint

Binda amúgy te nem Uchiha Dungeon vagy AA-ról? Ő ilyen nagy Obito fangirl, hogy mindenhol csak Obitot védi és ő az Isten. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 17:32:07 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11508 Dátum: 14 dec 16, 17:37:14 »

Fogalmam sincs, hogy miért kell utalgatni Kuro. Rohadt élet, hát nem bírod ki? Mégis honnan a francból kéne tudja, hogy Madara erősebb, mint Obito? Merthogy Juubito sokkal erősebb Hashiramanál, meg a hokagéknél, meg úgy kb. mindenkitől, és ennyit tudunk Madaráról is. De, hogy melyikük az erősebb, azt mégis honnan kéne tudni?
Nem tudom, hogy miért kell okoskodni, csak azért mert olvastad a mangát. Én is olvastam, de próbálom magam visszafogni, sőt, animés fejjel gondolkodni.
Egy dolgot szeretnék már látni ezen a fórumon: hogy Kuro elismerje, hogy esetleg nem neki van igaza Nevet Nevet
Nem kötözködni akarok, de mások is mondják, úgyhogy légyszi, fogd vissza magad.

Ui. Az animések szerintem ne olvassák el a fenti Kuro hsz-t.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11509 Dátum: 14 dec 16, 19:10:19 »

Már nem azért Jon de többször is volt hogy elismertem ha nincs igazam.

Attól mert nem ért valaki egyet a véleményemmel nem jelenti azt hogy nincs igazam.

Épp ahogy most is. Nem utaltam semmire, manga ismerete nélkül is 100%-ra biztosan állítható hogy Madara fényévekkel erősebb mint Obito. Egyrészt te is leírtad hogy Madara mit mondott ami engem igazol. Másrészt ha nincs Madara nincs Obito sem. Ami most Obito azt mind Madara miatt érte el. Igazából ő az emberi formája a Gedo Mazonak. Csak belé Madara erejét öntötték nem a bijuukat. Illik nem elfelejteni hogy Obitonak egyetlen saját képessége van, mégpedig a teleport. Meg néhány Uchiha jutsu azt csók.

Ahogy írtam is csak azért ennyire erős mert Madara és Hashi génjei benne vannak. Nem értem mit kell ezen túlragozni. Egyébként ha az ő génjük nem lenen benne Juubito sem jöhetett volna létre. Csak mondom.... Nyelvesít
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11510 Dátum: 14 dec 16, 19:17:55 »

Félreértjük egymást. Lényegtelen, hogy kitől kapta az erejét, az a lényeg, hogy rohadt erős lett. Persze, Madara volt a tervező, de ez erő szempontjából lényegtelen. Remélem, most már értesz. Az igaz, hogy Madara lazasága azért árulkodó.
És igen, bocs, persze hogy elismered, hogy tévedsz. Néha Nevet Nyugi, csak kötözködöm. Mindenesetre feljebb azért rendesen utalgattál.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11511 Dátum: 14 dec 16, 19:23:37 »

Tök nyugodt vagyok. Nevet
Na jó nem mert melóban felhúztak de ez most mellékes. Nem újdonság a fasita munkáltató rendszer. Nevet
De amúgy aki megnézi az Openinget annak egyből leesik már abból is hogy Madara mennyire erős is meg hát az eddigiek alapján is le kellene hogy essen. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11512 Dátum: 14 dec 16, 20:01:36 »

Tényleg érdekes ez az egész spoiler dolog, mindig a leghülyébbnek kell beállítani az embert, hogy neki semmi nem esik le és nem tudja kikövetkeztetni... de hát ez van, ezt kell utálni.
Amúgy remélem csak rosszul olvastam, hogy ti azt írjátok, hogy a jelenlegi (vagy Edos) Madara elverte volna Juubitot 1v1-ben?  Hmm? Ez még viccnek is rossz.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11513 Dátum: 14 dec 16, 21:04:21 »

Hm, nem, sztem nem verte volna el, sőt. Vagyis, sztem lett volna valami titkos technikája, vagy jutsuja, ami pont Obito ellen jó, mert azt igencsak kétlem, hogy kamuzott volna, amikor azt mondta, hogy "nekem kellett volna legyengítenem erre a szintre". Gondolom előre kitervelt valamit Obito ellen, hogyha túl erőssé válna, mert azt igencsak kétlem, hogy ez a Madara erőből ment volna valamire Juubito ellen. Nem lett volna esélytelen mondjuk. Hát...Nevet fogalmam sincs. Szerintetek Sasuke és Naruto leverte volna Madarat együtt? Valószínűleg igen.
Na nemtom, csak találgatni tudunk, de azok alapján, amiket EDO Madara, ill. Juubito mutatott, nem szabadna, hogy Madara nyerjen. De szerintem volt valami még a tarsolyában.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11514 Dátum: 14 dec 16, 21:16:44 »

Jon tök jól leírta, de úgy is mindjárt jön Kuro, és lespoilerezi az egészet.
Mondjuk alapból marhára nem értem, hogy az aki olvasta a mangát, még is miért ír a következő részekről. Vagy alapból minek ír ide, azon kívül, hogy az AKKORI részt kibeszélje  ?
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11515 Dátum: 14 dec 16, 22:34:27 »

Mert attól, hogy többet tud másoknál és ezt folyamatosan fitogtatja erősebbnek, felsőbbrendűnek érzi magát. És ez az érzés boldogsággal tölti el.

Obito szerintem akkor sem volt még abszolút tökéletes állapotban, mikor már a rúddal harcolt. De, így is a fekete cucc amit használt, az semlegesít MINDEN ninjutsut. Ide értve Madara összes jutsuját kezdve a Susanoo-val. Tehát Madara puffoghat ahogy akar, nem tudott volna benne kárt tenni. Kivétel ez alól a senjutsu, amit most "kölcsönvett" de az is véges, Obito-nak csak addig kellett volna kitartani amíg az el nem fogy, aztán heló. De a fekete anyag akkor is használható a harcban, Obito bizonyított, simán visszavert egy bijuu bombát, vagy kb. akármit.
És ha Madara senjutsu formában is van, Obito használ egy vörös pajzsot, aztán ellő 4 bijuu bombát és azt még Madara sem tenné ki az ablakba. Így, senjutsuval egy darabig bírná, de támadni csak korlátozottan tudna, Obito véd, hárít, kitér, és kb. ennyi elég is lenne. Ha gömbalakba rendezi az anyagot akkor meg sérthetetlen, jobb mint a Susanoo védelme. Azzal egyszer átrepül Madara-n és megint nyert.

Obito 1 dolog miatt vesztett: érzelmi labilitás. Tétovázott, nem koncentrált. Ha Obito Madara vérszomjával harcolt volna, akkor már véget ért volna a sorozat.

Obito nem azért erősebb mert több a chakrája vagy cool-abb vagy tökömtudja... szimplán olyan jutsu-ja van ami a többit semlegesíti.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11516 Dátum: 14 dec 17, 13:42:19 »

Mert attól, hogy többet tud másoknál és ezt folyamatosan fitogtatja erősebbnek, felsőbbrendűnek érzi magát. És ez az érzés boldogsággal tölti el.

Bizonyára jól ismerhetsz ha ilyen jól véleményt tudsz alkotni rólam, miközben egyszer sem láttuk egymást. Bezzeg az animét nem ismered ilyen jól hisz ha láttad a részeket, már pedig láttad akkor tudhatnád hogy maga Madara mondta hogy le tudná gyengíteni Obitot szóval erősebb.

Egyébként akkora észlények vagytok hogy az már fáj. Gondoljatok már bele ésszerűen jó?
Nem írtam spoilert annyit írtam hogy elég az anime ismerete is hogy lássuk Madara erősebb. Miért? Mert Fekete Zetsu Madara mellett áll így bármikor kiitathatja vele Obitot. Lásd előző rész. ^^' Valószínűleg erre is gondolt hogy hálás Narutonak hogy nem neki kellett legyengítenie Obitot.
Néha azért nem ártana az okoskodás helyett belegondolni abba is amit láttok hiszen ahhoz nem kell manga ismerete.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11517 Dátum: 14 dec 17, 17:36:07 »

Fekete Zetsu hozzá sem tudott volna érni Obitohoz, ha nem húzták volna ki belőle a Juubit. Biztos, hogy volt valamit Madara tarsolyában, különben nem pofázott volna. De nem ez volt az.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11518 Dátum: 14 dec 17, 23:58:38 »


Bizonyára jól ismerhetsz ha ...

dehunter kérdésére válaszoltam. Kinek nem inge...

Jon97: ehhez mit szólsz: Obito kb fél teste fehér zetsu-ból lett megalkotva, ami szintén a Gedo Mazo "teremtmény". El bírom képzelni, hogy van olyan dolog (vírus, jutsu, akármi) ami azon keresztül képes közvetlenül a testét támadni. Így belülről képes legyengíteni, de a bijuuk kitépése még neki is fejtörést okozhatott volna. Illetve Madara-t ismerve, lehet 1 zetsu előkészítette Rin testét egy Edo-ra.. Obito személyisége sebezhető (elvégre ezért vesztett) és ezt akár Madara is ki tudta volna használni, de mivel a teste sem csak az övé, ott is sok potenciális támadási felület van. Akár beszélhetünk a Rinnegan-ok kapcsolatáról, és hogy Obito-nak csak 1 van!

Ha Madara rákényszerült volna, hogy legyengítse Obito-t 1000% hogy nem fizikai támadással operált volna. Ő annál sunyibb, lustább, alattomosabb, és sokkal gerinctelenebb.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11519 Dátum: 14 dec 18, 08:59:05 »

Jaja, teljesen logikus. Egyetértek. Tiszta erőből nem tudta volna leverni, ez majdnem tuti.
És, hű...ma kemény lesz ez a 3 fejezetes rész Nevet Még úgy is várom, hogy tudom, hogy mi lesz benne.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 766 767 [768] 769 770 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!