24 máj 15, 03:37:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 765 766 [767] 768 769 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554044 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #11490 Dátum: 14 dec 11, 16:13:23 »

Idézet
Egyébként nem a háború közepén teszik be a fillert mert kb már a végén vagyunk a háborúnak. Nevet
Az mióta háború hogy pár ember harcol? ikszdé Ezt már csak kocsmai verekedésnek nevezném isten módban Pojén.

Az anime készítésével kapcsolatban azt szeretném kérdezni ha pl fél évvel vagy 1-el előre lehet tudni,hogy mikor lesz vége a mangának akkor is van e értelme a filler berakásának vagy Kishi elfelejtette értesíteni az anime gyártókat? smirksweat
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11491 Dátum: 14 dec 11, 16:19:02 »

Idézet
Egyébként nem a háború közepén teszik be a fillert mert kb már a végén vagyunk a háborúnak. Nevet
Az mióta háború hogy pár ember harcol? ikszdé Ezt már csak kocsmai verekedésnek nevezném isten módban Pojén.

Az anime készítésével kapcsolatban azt szeretném kérdezni ha pl fél évvel vagy 1-el előre lehet tudni,hogy mikor lesz vége a mangának akkor is van e értelme a filler berakásának vagy Kishi elfelejtette értesíteni az anime gyártókat? smirksweat

Pár ember? Te csak párat láttál? Megnézted mikor Gaara csevegett nekik a gyülekezésnél? Több ezren voltak, írták is hogy hányan. Az hogy mi a csak a fontosabb szereplőket láttuk az más kérdés. De a valódi háborúkban sem látjuk a kisembereket. ^^' Azért a kocsmai verekedés elég erős. Pláne hogy hozzáteszed hogy Isten módban. Nevet

Épp ezért tesznek bele fillert, te. Nevet Tudták ők már 1 éve kb minimum hogy mikor ér véget a manga. De leírtam miért húzzák az időt. Legalábbis ez a legvalószínűbb érv. Ha filler nélkül adaptálnák a mangát Február végére kb vége lenne az animének is aminek nem lenne túl sok értelme. Pláne hogy mást nem igen tehetnének be a helyére amúgy.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11492 Dátum: 14 dec 11, 18:41:15 »

Nem tudom, hogy a múltheti dupla részt vagy ezt "élveztem" jobban...
Mint előttem is írták, KICSIT sok volt az ismétlés MÁR MEGINT. Az openinget beleszámítva 6. perctől kezdődött az aktuális rész, ami 21. percig tart, tehát kaptunk kemény 15 percet a teljes hétre... Oké másfél mangát dolgozott fel csak és az előző speciál dupla epizód volt, de ez akkor is az igénytelenség netovábbja, ettől még a Op anime is minőségibb...
Amúgy Kuro25 egy rész 23 perces, az op és ed meg következő rész tartalma 3, szóval durván 20 perc egy átlagos rész, nem 16.
Na, de az epizódról: izééééé.... Még mindig fogom a fejem, hogy mekkora egy szánalmas az egész shinobi haderő a 4 edo tensei-es Kage-val és Naruto, Sasuke meg Orochimaruval... Most tényleg egy (szó szerint) feltámasztott Madarától kéne tartanunk?? Wat?! Épp, hogy gyengébbnek kéne lennie, mert már nem elpusztíthatatlan és véges az energiája, de ahogy látom most szép nyugodtan gyűjti a chakrákat a jó oldal meg csak nézi... Ja meg ott van 7 Bijuu is, de semmi baj. Állítsuk be az egész helyzetet úgy, mintha egy halandó Madara fenyegetést jelentene több ezer emberre meg ilyen op Naruto és társaira a Bijuukkal együtt... NAGYON REMÉLEM, hogy ez 1 max 2 epizódig fog csak tartani, mert nevetséges ami itt folyik... Azért mérjük már fel az erőviszonyokat Mr. Kishimoto... Hashirama is csak áll, mint a cölöp -.-'
Fekete Zetsut egyenlőre nem tudom hová tenni, de nem is akarom, mert kicsit sem érdekel ez az egész, sőt, csak még jobban zavarossá teszi az egész történetet... Remélem adnak majd rá értelmes magyarázatot, bár erre nehéz lesz. Madara vagy 25 éve hallott, de végig volt egy terve és minden úgy ment, ahogy ő akarta, aha persze.
De, hogy valami pozitívat is írjak. A rajzolás szép volt és az a kevés verekedés tényleg jól nézett ki. Meg Madara is nagyon kigyúrt lett, vagány meg minden, de akkor sem egy Isten -.-'  Ez a rész csak egy 2/5 lett, sokkal jobbra számítottam... így belegondolva nem is volt olyan rossz a múltheti Hanabizás  Kiüt
A következő rész elvileg 3 fejezetet fog feldolgozni, nagyon tartalmas és pörgős epizódra számíthatunk.  Figyelmeztetés
Naplózva

Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #11493 Dátum: 14 dec 11, 19:37:59 »

A tavalyi időhúzásos fillernél is volt sok szájkarate, hogy miért pont akkor. Ahogy elnézem a részcímeket pont egy olyan részhez rakták a fillereket, amik miatt nagy hőbörgések lesznek még. Pont karácsonyi ajándékként Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11494 Dátum: 14 dec 11, 21:25:40 »

OMG Csabi....azért na Nevet
Mint előttem is írták, KICSIT sok volt az ismétlés MÁR MEGINT. Az openinget beleszámítva 6. perctől kezdődött az aktuális rész, ami 21. percig tart, tehát kaptunk kemény 15 percet a teljes hétre...
Ja, ez igaz.
Na, de az epizódról: izééééé.... Még mindig fogom a fejem, hogy mekkora egy szánalmas az egész shinobi haderő a 4 edo tensei-es Kage-val és Naruto, Sasuke meg Orochimaruval... Most tényleg egy (szó szerint) feltámasztott Madarától kéne tartanunk?? Wat?! Épp, hogy gyengébbnek kéne lennie, mert már nem elpusztíthatatlan és véges az energiája, de ahogy látom most szép nyugodtan gyűjti a chakrákat a jó oldal meg csak nézi... Ja meg ott van 7 Bijuu is, de semmi baj. Állítsuk be az egész helyzetet úgy, mintha egy halandó Madara fenyegetést jelentene több ezer emberre meg ilyen op Naruto és társaira a Bijuukkal együtt... NAGYON REMÉLEM, hogy ez 1 max 2 epizódig fog csak tartani, mert nevetséges ami itt folyik... Azért mérjük már fel az erőviszonyokat Mr. Kishimoto... Hashirama is csak áll, mint a cölöp -.-'
Azért na...gondolj bele, a világtörténelem második legerősebb embere magába szívta a világtörténelem (Rikudout hagyjuk) legerősebb emberének összes képességét. Hashiramat megbénítják a rudak, ő nem tud mozdulni. És hiába EDOsként végtelen chakrája van, még mindig nem olyan mint eredetileg. Most visszajött. A 4 EDO kage nincs itt, Sarutobi ki lett ütve, Minato Obitonál, Tobirama ki tudja. Orochimarut remélem viccnek szánta, szóval maradt Sasuke, meg Naruto. Akik most verték le Juubitot. Ráadásul még nem is harcoltak vele, csak éppen bemelegítettek. Jelenleg nagyon is jól mérte fel az erőviszonyokat Kishimoto. Nekem most jön (ill. már a mai is benne van) a háború legjobb része, magasan a legjobb része. Végre valaki, aki nem pofázik, hanem harcol, és nem is akárhogy.

Fekete Zetsut egyenlőre nem tudom hová tenni, de nem is akarom, mert kicsit sem érdekel ez az egész, sőt, csak még jobban zavarossá teszi az egész történetet... Remélem adnak majd rá értelmes magyarázatot, bár erre nehéz lesz. Madara vagy 25 éve hallott, de végig volt egy terve és minden úgy ment, ahogy ő akarta, aha persze.

Ezt meg inkább várd ki, nem kell előre szidni, mondván, hogy ebből már nem lehet jót kihozni. Szerintem (persze ez magánvélemény) nagyon jól meg lett minden magyarázva. Lesznek olyan dolgok, amik nem fognak tetszeni, de maga a magyarázat sztem nagyon jól lett megoldva. Várd ki.
Miután ennyit beszéltem róla, illene már megnézni is Nevet
Jövő héten az a 3 fejezetes rész nagyon kemény lesz egyszerre.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11495 Dátum: 14 dec 11, 21:36:01 »

Madarának még csak szemei sincsenek most és attól még, hogy Naruto meg Sasuke fáradtak, ott van a 7 Bijuu, az újdonsült erővel visszatért Kagek, Tobirama, Minato, Kakashi elvileg Killer Bee is jól van és szerintem a Shinobi haderő összes tagja sem fáradhatott el egy tömeges kötélhúzástól annyira, hogy ne tudjanak értelmes dolgot csinálni Madara ellen Naruto Kyuubi palástjával...  smirksweat Orochimarut miért szántam volna viccnek? Oké, hogy már viszonylag elavult, de akkor is egy igen erős sanninról van szó, aki a 4-5farkú (vagy mennyi volt neki) bijuu naruto ellen is helyt állt karok nélkül... Meg ott vannak Suigetsuék, Gai és hadd ne soroljam Nevet Biztos fog még fordulni a helyzet, csak annyira irritál engem az ilyen full drámainak beállított bad situation, amikor totál nem lenne az egyébként.

Fekete Zetsut egyenlőre nem tudom hová tenni, de nem is akarom, mert kicsit sem érdekel ez az egész, sőt, csak még jobban zavarossá teszi az egész történetet... Remélem adnak majd rá értelmes magyarázatot, bár erre nehéz lesz. Madara vagy 25 éve hallott, de végig volt egy terve és minden úgy ment, ahogy ő akarta, aha persze.

Ezt meg inkább várd ki, nem kell előre szidni, mondván, hogy ebből már nem lehet jót kihozni. Szerintem (persze ez magánvélemény) nagyon jól meg lett minden magyarázva. Lesznek olyan dolgok, amik nem fognak tetszeni, de maga a magyarázat sztem nagyon jól lett megoldva. Várd ki.

Sajnos már nem tudok úgy nézni a sorozatra, mint régen, szóval mindig a legrosszabbra gondolok. Neked legyen igazad Jon! Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11496 Dátum: 14 dec 11, 22:15:04 »

Hashirama egymaga simán elbírt pár bijuuval, és Madara is. Bár ez nem lett így kijelentve, de elég egyértelmű, ha Hashiramanak bijuu gyűjteménye volt  smirksweat Igaz, ez nem jelenti azt, hogy egyszerre győzte le őket, de ha a II. Raikage partiban volt a nyolcfarkúval, ne már, hogy Madara+Hashirama ne bírjon jó párral. Persze az összessel...necces lesz, majd meglátjuk Nevet
Mondom, a többiek, akikről beszélsz, nincsenek ott (még). Hashirama bénult. A random ninjakat Madara edosként úgy aprította, ahogy akarta, sztem az lenne a leglogikusabb, ha elhúznának onnan, nem oszt, és nem szoroz, hogy ott vannak-e. Minato és Kakashi Obitonál, Sarutobi és Tobirama ki tudja, a többiek meg lényegtelen. Szóval maradt (megint...) Naruto és Sasuke, plusz a bijuuk. Elég lehetetlen helyzet, nem mondom, de még nem láttuk "ezt" a Madarát harcolni.
Ja, azt remélem vágjátok, hogy az egyes harcterek között több kilométer az eltérés. Pl. Obito és Madara jelenlegi helyzete között. Mondjuk Minatonak ez nem távolság, de a többieknek azért igen.

Szerk.:
Na megnéztem a részt, és attól eltekintve, hogy az első 5 perc ismétlés volt, nagyon-nagyon jó epizód volt! Animáció, dinamika, főleg Madara gesztikulációi, mind-mind nagyon átjött. Azt a kevés harc jelenetet is nagyon jól megcsinálták. És most kezdődhet a zúzás Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 23:20:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11497 Dátum: 14 dec 12, 15:46:21 »

Csabi, most nem azé de a Kage-k már leszerepeltek az EDO Madara ellen is. Ahogy Minatoék Obito ellen aki jóval gyengébb mint Madara. Esélyük nincs még pislogni sem. Egyedül Hashinak lenne de ő meg le van szögelve és onnan nem fog felkelni.

Madarának nem kellenek szemek hogy lenyomjon mindenkit. Nevet
A 7 Bijuu sem jelent túl sokat hisz Obito is szépen becumiztatta őket a Gedo-val ha nem rémlene. ^^'
Egyébként azt ugye vágod hogy már napok óta folyamatosan megy kb a harc??? Egyértelmű hogy akik még állnak azok Narutonak köszönhetik hisz ő adta a Chakrát nekik. Eleve nem is élnének már ha ő nincs. A Kagéknek meg nincs semmilyen újdonsült erejük nem tudom miről beszélsz. Nevet

Orochimaru felhealozta őket azt csók erőt nem kaptak. ^^'
Ha már Oro a téma kb annyit ér mint a többi Kage semmi többet. Nála annyi a plusz hogy nehéz megölni mert mindig kiokádja magát de azt sem tudja örökké. Ha nem rémlene őt már egyszer lenyomta Itachi is meg Sasuke is. És mindkét alkalommal csak azért jött vissza mert volt még átok pecsét valakin.

Ez a most következő harc már nem átlag shinobik szintje és a Kagek és a többi ninja mind átlagosak csak a most összecsapó emberek mellett.

Szerk.:
Na megnéztem a részt, és attól eltekintve, hogy az első 5 perc ismétlés volt, nagyon-nagyon jó epizód volt! Animáció, dinamika, főleg Madara gesztikulációi, mind-mind nagyon átjött. Azt a kevés harc jelenetet is nagyon jól megcsinálták. És most kezdődhet a zúzás Nevet

Egyet értek. A rajzolás rovására ment a jobb animálás megint de annyi baj legyen a DVD-n úgyis mindig javítják minden szempontból a minőséget. Nevet

Amiatt a zúzás miatt jövőhéten itt tuti elszabadul a pokol. ikszdé
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11498 Dátum: 14 dec 12, 16:21:20 »

Hujjuujujujuuujjujjuuuj, mi a fene megy itt!

Úgy érzem beindult a történet, pedig nem számítottam semmi nagyobb durranásra! Nem nagyon tudok mit kiemelni, minden ütött! Egyik dologra se gondoltam kifejezetten Mosolyog
Bár azért megjegyezném, hogy Sasuke igazán keresztül szúrhatta volna egy Chidorival Madarát, amíg 20 ,ásodpercig benne pihentette a kardját...
Plusz nem értem Madara miért lett erősebb attól, hogy feltámadt. Hashirama erősebb volt nála, szerzett egy fa elemet és le is tudta verni Hashiramát vele, ez már hhető volt. De azt nem veszi be a gyomrom, hogy az örök élet és a végtelen chakra csak gyengítette őt...
Apropó, miért érdekes Sasuke szeme? Meg hogy egyenes a minta? Az öccsének is az volt. Plusz akkor vajon hogy szerzi vissza a Rinneganját, elteleportál Amegakurebe Nagatohoz a másikért? Mosolyog

De minden más ujujujjj!
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11499 Dátum: 14 dec 12, 16:52:39 »

Azért Sand mert amikor megidézte Kabuto nem 100% os erejével idézte meg.  Hasonlo mint amikor még Oro gyerekciböben járt a Hokakég megidésével.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11500 Dátum: 14 dec 12, 17:50:59 »

Sand: NEm kell neki sehova se menni nyugi. Jól oldotta meg Kishi a dolgokat. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11501 Dátum: 14 dec 12, 17:51:21 »

Persze, hiába tökéletesítette Kabuto, attól még nem 100%-os.
Örülök, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel Sand Nevet Szerintem piszkosul jó részek jönnek (az ehetit is beleszámolva, vannak). Majdnem Pain szintűek. (Jó, lehet, hogy túlzok, de az a lényeg, hogy jók Nevet ) Madara feltámadásától kezdve, vagy inkább Obito leverésétől kezdve. Ha ezek jól meglesznek csinálva animében, na akkor lesz hujujujuj Nevet
Kuro- nem tudom, hogy miért kell lelőni a poént, még akkor is, hogyha nem olyan nagy dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 12, 17:52:12 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11502 Dátum: 14 dec 12, 19:15:47 »

Nem lőttem én le semmilyen poént. Nem tudom miről beszélsz. Ill. tudom de nem mondtam semmi tényleges infót.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11503 Dátum: 14 dec 15, 22:54:58 »

Kuro: ez kb. olyan szintü beszólás volt, mintha Obito jinchuriki-vé válásakor azt mondtad volna, hogy ne izguljatok, lesz nála keményebb ellenfél is.
És hogy Madara erősebb, mint Obito volt? Tudod erre mondják, hogy okosabb maradtál volna, ha...

Az elején lassan indult, de aztán nagyon jó lett, végig pörgős. Madara eszelős stílusa nagyon adja, és a mimika is jól ki vand olgozva. Jó rész lett, várom a folytatást.

Így belegondolva mit mutattak eddig? Oké, furán ledobta magáról az Amaterasu-t, de ennyi. Gyors? Na és? Az jó ötlet volt, hogy benyelte a senjutsu-t is, és elkezdte növelni a chakráját. De az ő hatalma is véges. Eddig semmi komolyat nem mutatott élőként, és bár most alázni fogja Hashirama-t, a teste sérülékeny. Érdekes, hogy még Hashirama sejtjei sem elegek egy gyors regenerációs képességhez, Kurama kell hozzá. Az eddigi ugra-bugra alapján még Itachi is leverné.
Kíváncsi vagyok mit tartogat. De nagyon remélem, hogy a 7 bijuu-t nem fogja tudni molesztálni. Oké hogy 1-1 ellen Madara nyerne, de mikor mind a heten együtt vannak, úgy nagyon ciki lenne, ha hozzájuk tudna nyúlni.
Kiindulva abból, hogy még Shukaku is egy rettegett szörny, akit csak nagy áldozatok árán tudott egy EGÉSZ FALU féken tartani, meglehetősen szánalmas lenne, ha egy kis semmiként bealáznák.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11504 Dátum: 14 dec 15, 23:18:09 »

Plusz nem értem Madara miért lett erősebb attól, hogy feltámadt.

Bár Kabuto Edo Tensei-e már elég autentikus Zimbizombikat tud csinálni, akkor sem a teljes erejükben jönnek vissza az Edo Tensei-esek egészen egyszerűen azért, mert a Jutsu nem replikálja őket ugye tökéletesen.

Ha tippelnem kéne egy jó 20%-al gyengébbek, mint életükben.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 765 766 [767] 768 769 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!