24 máj 15, 03:27:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554038 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11445 Dátum: 14 dec 04, 13:20:37 »

Ez a két rész szerintem kifejezetten szuper lett. Akár amolyan Hanabi gaidennek is tekinthető, mert teljesen canon volt az egész, és érdekesen is volt tálalva. Az úgymond "visszaemlékezős" részeket, ahol keresztezte Hanabi sztorija az általunk már látott részeket, ott it olyan rövidre fogták a dolgot, amennyire lehetett, így ez a duplarész nagyrészt teljesen új kontent volt. A rajzolás kifejezetten szépre sikerült és a végén láthattuk hanabit Shippuden alatti küllemét is, ami egyébként szintén canon, mert még annó Kishi készítette neki a Rock Lee-s hülyeséghez.

Mit is mondhatnék még, én teljes mértékig elégedett vagyok ezzel a kis speciállal, és örülök is, hogy összedobták, mert valahol mindig kíváncsi voltam Hanabira és hogy végül is milyen is a kapcsolata a nővérével.

Jókis dupla volt.

Ha valaki meg akarja nézni és nem akar várni a HS verzióra estig, itt egy alternatíva a 389. részhez
http://www.nyaa.se/?page=view&tid=630651

---

Kövi résztől visszatérünk Madarához és a haverokhoz. Ala: Folytatódik a canon sztori.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 13:22:27 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11446 Dátum: 14 dec 04, 14:39:50 »

Egyet értek remek kis Special volt. Nevet
Milyen kis cuki volt már az elején Hanabi. ikszdé

Akit érdekel én itt szoktam Online nézni HD-ban a részeket nem csak Narutot. Gyors Stream szóval ja.

http://www.masterani.me/watch/anime/63/Naruto:_Shippuuden/389
http://www.masterani.me/watch/anime/63/Naruto:_Shippuuden/390

Ráadásul MAL-t is össze lehet vele kapcsolni így nem kell külön jelölgetni a részeket. Nevet
Plusz érdemes a MIRROR résznél ArkVid-re állítani a playert mert az a legszebb és leggyorsabb stream.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 14:45:02 írta Kuro25 » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11447 Dátum: 14 dec 04, 15:23:02 »

Még nem volt alkalmam megnézni a részeket, csak annyit szeretnék elöljáróban mondani, hogy az előzetes gyakorlatilag összefoglalja a következő rész tartalmát, szóval megtekintésre kevésbé ajánlott Nevet
Naplózva

NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11448 Dátum: 14 dec 04, 15:33:38 »

Annnyira nem tud már érdekelni ennyi ömlengés után egy dupla részes valami. Megint kezd átbillenni a mérleg a "Tökéletes ötvözete a cselekménynek és a karakterek kidolgozásának" része a "Húzzuk az időt és minden Shinobi Haderős karakternek adjunk háttérsztorit" rész felé. Biztos tök érdekes rész lehet, csak már nem tud egyszerűen érdekelni, úgyhogy szerintem ezt most kihagyom... Vagy rosszul teszem és briliáns epizódok lettek?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11449 Dátum: 14 dec 04, 15:38:34 »

Szerintem nagyon jók lettek. Lényegében nem is arról van szó, hogy háttérsztori, hanem olyan részeket mutattak be, amikről már beszéltek a karakterek, csak konkrétan nem voltak mutatva. Maga a script szerintem faszántos lett és jól bemutatja a Hyuuga ház történetét (érzelmileg is) a háború kezdetéig Hanabi szemszögéből, közben pedig magát Hanabit is, aki a szememben előlépett egy abszolút semmilyen karakterből egy kifejezetten szerethetővé, akinek ezután már érdekel a sorsa majd a filmben is és azután is.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 15:39:16 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11450 Dátum: 14 dec 04, 18:10:53 »

Szerintem nagyon jók lettek. Lényegében nem is arról van szó, hogy háttérsztori, hanem olyan részeket mutattak be, amikről már beszéltek a karakterek, csak konkrétan nem voltak mutatva. Maga a script szerintem faszántos lett és jól bemutatja a Hyuuga ház történetét (érzelmileg is) a háború kezdetéig Hanabi szemszögéből, közben pedig magát Hanabit is, aki a szememben előlépett egy abszolút semmilyen karakterből egy kifejezetten szerethetővé, akinek ezután már érdekel a sorsa majd a filmben is és azután is.

Pontosan! Ritka az ilyen remek epizód kár kihagyni. Nem szeretem ha megy a sírás ha jön egy filler epizód ennyi év alatt már hozzá lehetett volna szokni. Ha csak nem tervezik megcsinálni a jövőre induló spin off mangát is animeként akkor kétlem hogy lesz még filler. Bár tuti hogy megfogják a kérdés inkább az hogy Shippuudenként vagy más néven.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11451 Dátum: 14 dec 04, 19:52:16 »

Én viszont nem ájultam el ettől a 2 részes időhúzástól. Igen, időhúzás és engem ne etessenek be ilyen hülyeséggel, hogy a film felvezetője, csak azért, mert benne volt egy leírhatatlanul érdekes és nagyon fontos szereplő: Hanabi... De most tényleg, 1 kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi részben volt eddig benne ez a karakter, annyira meghatározó volt a jelleme... Nincs bajom a különkiadásokkal, de ahogy korábban is írtam, ez totál nem volt külön kiadva, mert ezzel is csak a shippuuden részeinek számát növelték 2 nevetségesen, de sajnos a rossz értelemben, totál nem ideillő résszel. De most tényleg, ennek mi köze volt a háborúhoz??? Ennél még a Youtás filler is aktuálisabb volt...
De a fanboy és -girlök kedvéért tekintsünk el attól, hogy ez tényleg egy, vagyis két shippuuden rész volt és nézzük csak magát a tartalmát: unaaaloom. Nem értelek titeket Kuro25, már több, mint 600 rész óta megy a sorozat és Hanabi tényleg csak 4-5 részben volt benne... Senki és soha nem tett fel kérdéseket, hogy mi van vele és mit csinál, ami érthető, hisz ő csak egy mellék mellékszereplő volt. Van Hinatának egy húga és ennyi, de nincs is ezzel semmi baj. Viszont most kiadnak egy széthájpolt "The Last" movie-t, amiben ő lesz elvileg egy meghatározó szereplő, akkor már mindenkit érdekel ez a "Tüzijáték" nevű Hyuuga...  smirksweat
A történések pedig... Kajak ennyire hülye az összes Hyuga? Lazán látszott, hogy Hinata hagyta magát a harcban, meg el is lett mondva sokszor, hogy ő kedves meg nem szeret másokat bántani, erre a nagy rajongó húga, az apja és még a ház bölcse is akkora idióta, hogy nem esik le nekik mi van... Hanabi meg ezek után inkább elkezdi utálni, hát fogom a fejem a sok hülyeségtől, ami itt folyik...
De hogy valami pozitívat is írjak: tetszett, hogy bemutatták az egyes meghatározó jeleneteket a sorozatban Hinata húgának szemével keresztül Mosolyog Bár elég érdekes látvány volt, hogy Hanabi lesben bámulja a nővérét, aki szintén lesből nézi Narutot, ahogy az edz ikszdé Meg az utóbbi szinkronhangja felett is elszálltak az évek, ami nem is baj, de épp ezért SEM kéne már a kismilliószor mutatott gyerekkorokat flashbackelni... Kicsi Naruto hangja nagyon nem volt kisfiús, pedig egyébként imádom a szinkronját és nagyon érti a dolgát, de egyszerűen csak idősebb lett és kész. Továbbá elvileg egy háború közepén vagyunk, itt folyamatosan csak harcolni kéne, talán 10-20 részenként 1 emlékezés beférne, nem több... Ráadásul ez nem is aktuális, de erről már írtam.
Mi volt még itt... ja igen ikszdé Visszaemlékeztek a pár perccel, de olyan is volt, hogy ÖT!!! MÁSODPERCCEL ezelőtt látottakra... Ennyire hülyének néznek minket a készítők? ikszdé Vagy lehet csak visszanézték az elkészült gaident és rájöttek, hogy sokszor megunhatja az ember és elsiklik néhány részlet felett....
Egyébként meg a rajzolás hihetetlen szép volt, főleg az első részben, csak hogy valami jót is írjak Nevet Kár, hogy nem tudják ezt a szintet tartani mindig, mert külön élvezet volt a verekedéseket nézni. A háttér meg zseniális! A zenék kiválasztása még mindig fantörpikus! Csak az a sok atom lassított jelenet a verejtéktől csillogó Hinataról nem kellett volna.. Meg az ütésekről ikszdé
Hanabi dizájnja meg az első részben totál Neji volt ikszdé Viszont a 390. epizód második felében, tehát a jelenlegi kinézete gyönyörű lett!!! Teljesen egyedi és még jól is áll neki Mosolyog Abszolút jó ötlet volt a frizuraváltás a részéről  bow
Azt kell mondjam, hogy (sajnos) ez a dupla rész hozta azt a szintet, amit elvártam tőle: egy gyenge 3/5 (csakis a rajzolás és zenék miatt) Ha tényleg külön lett volna kiadva egy ovában vagy speciálban (Narutonak van olyanja?) akkor egy rossz szavam nem lett volna. Oké, "film felvezető", kell a reklám. De ezzel ne a sorozattal csesszenek ki, már Gaara lelkizése is elég volt múlthéten, de az sokkal jobban illett oda, mint ez. Csak gondoljatok bele, milyen béna lesz már annak, aki végig fogja nézni a Shippuudent úgy, hogy nem hagy ki részeket... "Jaj szegény Obito! No mind1 legyőzték és jöhet Madara!! Izé... Gaara?! Jaj szegény kazekage! Na de haladjunk is tovább, szóval Mada... Hanabi?? Kis is az? Ja Hinata húga... Szegény Hyuugák! Óóó? Következő részben Madara?! Nem hiszek neked Shippuuden anime!"...

Amúgy köszönöm a gyors feliratot a dupla részhez, nem vagytok semmik Mosolyog Csak 2-3 elírást találtam, ami bőven belefér.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 20:08:18 írta Csabi28 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11452 Dátum: 14 dec 04, 20:03:54 »

Na ezért a kommentért 3-at adnék... Az aztán a wall of text bakker Nevet

Én amúgy direkt így kategorizálom a gépen a szériát:
http://kepfeltoltes.hu/141204/78936770Kateg_ria_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szóval, ha újra akarom nézni, akkor nincs közte.

Amúgy a Hanabi -> Tüzijáték dologgal kapcsolatban:

Madara -> Foltos
Itachi -> Menyét
Naruto -> Örvény (rámen feltét)
Iruka -> Delfin
Kakashi -> Madárijesztő
Sakura -> Cseresznyefavirág
Sarutobi -> Ugráló majom
Kabuto -> Sisak
Neji -> Csavar

Szóval szerintem a hülye elnevezésekkel nem foglalkozzunk lol.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11453 Dátum: 14 dec 04, 20:12:59 »

Én viszont nem ájultam el ettől a 2 részes időhúzástól. Igen, időhúzás és engem ne etessenek be ilyen hülyeséggel, hogy a film felvezetője, csak azért, mert benne volt egy leírhatatlanul érdekes és nagyon fontos szereplő: Hanabi... De most tényleg, 1 kezemen meg tudom számolni, hogy mennyi részben volt eddig benne ez a karakter, annyira meghatározó volt a jelleme... Nincs bajom a különkiadásokkal, de ahogy korábban is írtam, ez totál nem volt külön kiadva, mert ezzel is csak a shippuuden részeinek számát növelték 2 nevetségesen, de sajnos a rossz értelemben, totál nem ideillő résszel. De most tényleg, ennek mi köze volt a háborúhoz??? Ennél még a Youtás filler is aktuálisabb volt...
De a fanboy és -girlök kedvéért tekintsünk el attól, hogy ez tényleg egy, vagyis két shippuuden rész volt és nézzük csak magát a tartalmát: unaaaloom. Nem értelek titeket Kuro25, már több, mint 600 rész óta megy a sorozat és Hanabi tényleg csak 4-5 részben volt benne... Senki és soha nem tett fel kérdéseket, hogy mi van vele és mit csinál, ami érthető, hisz ő csak egy mellék mellékszereplő volt. Van Hinatának egy húga és ennyi, de nincs is ezzel semmi baj. Viszont most kiadnak egy széthájpolt "The Last" movie-t, amiben ő lesz elvileg egy meghatározó szereplő, akkor már mindenkit érdekel ez a "Tüzijáték" nevű Hyuuga...  smirksweat
A történések pedig... Kajak ennyire hülye az összes Hyuga? Lazán látszott, hogy Hinata hagyta magát a harcban, meg el is lett mondva sokszor, hogy ő kedves meg nem szeret másokat bántani, erre a nagy rajongó húga, az apja és még a ház bölcse is akkora idióta, hogy nem esik le nekik mi van... Hanabi meg ezek után inkább elkezdi utálni, hát fogom a fejem a sok hülyeségtől, ami itt folyik...
De hogy valami pozitívat is írjak: tetszett, hogy bemutatták az egyes meghatározó jeleneteket a sorozatban Hinata húgának szemével keresztül Mosolyog Bár elég érdekes látvány volt, hogy Hanabi lesben bámulja a nővérét, aki szintén lesből nézi Narutot, ahogy az edz ikszdé Meg az utóbbi szinkronhangja felett is elszálltak az évek, ami nem is baj, de épp ezért SEM kéne már a kismilliószor mutatott gyerekkorokat flashbackelni... Kicsi Naruto hangja nagyon nem volt kisfiús, pedig egyébként imádom a szinkronját és nagyon érti a dolgát, de egyszerűen csak idősebb lett és kész. Továbbá elvileg egy háború közepén vagyunk, itt folyamatosan csak harcolni kéne, talán 10-20 részenként 1 emlékezés beférne, nem több... Ráadásul ez nem is aktuális, de erről már írtam.
Mi volt még itt... ja igen ikszdé Visszaemlékeztek a pár perccel, de olyan is volt, hogy ÖT!!! MÁSODPERCCEL ezelőtt látottakra... Ennyire hülyének néznek minket a készítők? ikszdé Vagy lehet csak visszanézték az elkészült gaident és rájöttek, hogy sokszor megunhatja az ember és elsiklik néhány részlet felett....
Egyébként meg a rajzolás hihetetlen szép volt, főleg az első részben, csak hogy valami jót is írjak Nevet Kár, hogy nem tudják ezt a szintet tartani mindig, mert külön élvezet volt a verekedéseket nézni. A háttér meg zseniális! A zenék kiválasztása még mindig fantörpikus! Csak az a sok atom lassított jelenet a verejtéktől csillogó Hinataról nem kellett volna.. Meg az ütésekről ikszdé
Hanabi dizájnja meg az első részben totál Neji volt ikszdé Viszont a 390. epizód második felében, tehát a jelenlegi kinézete gyönyörű lett!!! Teljesen egyedi és még jól is áll neki Mosolyog Abszolút jó ötlet volt a frizuraváltás a részéről  bow
Azt kell mondjam, hogy (sajnos) ez a dupla rész hozta azt a szintet, amit elvártam tőle: egy gyenge 3/5 (csakis a rajzolás és zenék miatt) Ha tényleg külön lett volna kiadva egy ovában vagy speciálban (Narutonak van olyanja?) akkor egy rossz szavam nem lett volna. Oké, "film felvezető", kell a reklám. De ezzel ne a sorozattal csesszenek ki, már Gaara lelkizése is elég volt múlthéten, de az sokkal jobban illett oda, mint ez. Csak gondoljatok bele, milyen béna lesz már annak, aki végig fogja nézni a Shippuudent úgy, hogy nem hagy ki részeket... "Jaj szegény Obito! No mind1 legyőzték és jöhet Madara!! Izé... Gaara?! Jaj szegény kazekage! Na de haladjunk is tovább, szóval Mada... Hanabi?? Kis is az? Ja Hinata húga... Szegény Hyuugák! Óóó? Következő részben Madara?! Nem hiszek neked Shippuuden anime!"...

Amúgy köszönöm a gyors feliratot a dupla részhez, nem vagytok semmik Mosolyog Csak 2-3 elírást találtam, ami bőven belefér.

Nem tudom, a Road To Sakura nevű filler speciál szerintem sokkal rosszabb volt, mert az még ráadásul még tovább hülyítette a film (Road To Ninja) alapjából sem létező értelmi szintjét (mert még mindig nem dolgoztam fel, hogy miért van 2 Naruto amikor a genjutsu lényege, hogy az áldozat - jelen esetben Naruto és Sakura - mindent megkapjanak, amit akarnak).
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11454 Dátum: 14 dec 04, 20:15:18 »

Na hát igen, kár, hogy nem tartalom alapján megy a hsz ikszdé Bár én még mindig jobban szeretem a több és tartalmasabb véleménykinyilvánításokat, mint az ilyen 1-2 mondatos "ez jó rész volt" hozzászólásokat.
Igen tudom, hogy vannak érdekes névjelentések, de csak azért írtam Tüzijátékot Hanabinál, mert szeretem elkerülni a szóismétlést ikszdé Jó, nem ez a legjobb mód rá, de több órás fizkém tanulás és ezután a dupla rész után kicsit fáradt vagyok.
A következő rész elvileg már tényleg mangahű lesz és nem emlékezésős... Lehet tudni, hogy hány fejezetet fog feldolgozni?
Amúgy szépen kategorizálva vannak a részek a gépeden Exkirion Mosolyog Ilyen nagy merevlemezed van, vagy külső vinyó? Mert elég sokat foglalhat a teljes Naruto mindenség ikszdé

sergei55: Igen, az se volt nevezhető jónak, de legalább 1 epizódos volt... vagyis... Tényleg volt Sakurás meg fürdőzős is... ikszdé A kis ravaszok szétválasztották. Egyébként itt azért zavart jobban, mert elvileg most van a háború tetőpontja, anno meg mindenféle fillerezés ment akkor.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 20:17:48 írta Csabi28 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11455 Dátum: 14 dec 04, 20:52:14 »

Épp ez az, hogy semmi köze a háborúhoz mégis a HÁBORÚ KÖZBEN adják ki. Csak szerintem totál igénytelen ez a megoldás? Alapjáraton felesleges egy filmet ennyire reklámozni, hisz ott vannak a trailerek rá, ráadásul meg, ha tényleg olyan jó és élvezhető lesz a movie, akkor pláne szükségtelen az egész. Nem tudom miért lett ez divat mostanában. Csak azért, mert a mangaka találja ki az alapkoncepciót??? A Hunter X Hunternél is ez volt, mégsem szakították meg az adott szálat csak a reklám miatt. Úgy látszik csak engem zavar annyira, hogy össze-vissza ugrálnak az időben. A hozzászólásod alapján úgy tűnik Kuro25, hogy neked a Bleach animével sem volt problémád ezzel kapcsolatban. Látszik, hogy ugyanaz a stúdió csinálja, mert már a Shippuuden is kezd nagyon igénytelen lenni.
A Fairy Tailnél még szép, hogy élvezem, hisz ott az AKTUÁLIS dolgokat egészítik ki és ezzel nekem sosem volt semmi problémám. Mikor láttál te ott olyat, hogy egy adott szálat megszakítanak valami random flashbackkel és totál nem odaillő epizóddal? Segítek, soha Mosolyog A Ft movie felvezetője ott tényleg különkiadás volt kacsint De ez már off.
Jó, lehet nem utálta Hanabi a nővérét, de elég durván kiábrándult belőle csakúgy, mint a többiek, pedig azelőtt végig imádta. Aztán meg megint megszerette... De mind1, hagyjuk is, mert engem ez a karakter annyira nem érdekel, hogy az leírhatatlan. Nézném inkább Konohamarut.
Egyébként meg örülök, hogy akkor nem lesz olyan fontos szerepe a filmben, bár még te se láttad, szóval ezt ne jelentsd ki ilyen egyértelműen. A trailerek hajlamosak a legjobb jeleneteket szelektíven kiválasztani és az unalmasabbakat kihagyni. De ha tényleg nem lesz olyan fontos, ahogy írtad, akkor mi értelme volt ennek a "mozi felvezetőnek" ?  smirksweat Inkább egy olyan kellett volna, ahol csak és kizárólag Hinata szemén keresztül látjuk a dolgokat...
De egyébként nem lett volna ez tragédia, csak nem kéne megszakítani az EGÉSZ NARUTO SOROZAT VÉGSŐ HARCÁT!! Elvileg ez a tetőpontja az egész animének, erre képesek voltak egy x.-edik nyáladzó flashback részt bedobni egy vérre menő háborúban. Lehet ezzel sokan megbékélnek és még egyeseknek be is jön, de szerintem katasztrofális kivitelezés...
Egyébként a "gyenge 3/5-öt" úgy értettem, hogy inkább 5/10, nem 6/10, tehát alsó hangon közepes. Ezt értsd úgy, hogy "szódával elmegy" epizód.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11456 Dátum: 14 dec 04, 21:25:48 »

Amúgy szépen kategorizálva vannak a részek a gépeden Exkirion Mosolyog Ilyen nagy merevlemezed van, vagy külső vinyó? Mert elég sokat foglalhat a teljes Naruto mindenség ikszdé

Van egy egy terrás külső vinyom, csak animékre Nevet
Hú, ha megbocsájtotok az utolsó két kommentet Kuro és Csabi, nem fogom elolvasni, mert kb kisregény, de lelkiekben vegyétek úgy, hogy egyetértek mindennel, még, akkor is ha nem Nevet

A kövi részre mindenesetre kíváncsi leszek, különösen arra, hogy meddig jutnak a sztorival. Lassacskán kifogyunk az opening spoilerjeiből Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 04, 21:27:03 írta Exkirion » Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11457 Dátum: 14 dec 04, 22:23:22 »

Úristen van aki megnézte ezt a 2 részt???   Tekerve is unalmas volt...   Már volt szó nagyon rég a Hyuugák szabályaikról, a kishúg meg tényleg annyira jelentéktelen szereplő, hogy azt el nem lehet mondani..   Oké van akinek tetszenek az ilyen részek nem azt mondom.. de adják ki külön ne rakják be a fősztori közepébe..  főleg nem is 2 nagyobb szál átvezetése közé rakják hanem pont a háború közepébe!  Gratula tényleg!   És mielőtt valaki el kezd kötekedni, hogy jaj hát a Naruto nem arc-okra van osztva hanem folyamatosan megy, hova tudták volna berakni ezt?    Kérem szépen speciel mondjuk a Kage találkozó után amikor megy mindenki vissza a saját falujába készülni a háborúra vagy mit tudom én amikor mielőtt Gaarat elindultak megmenteni stb...   tudom oda se illenek de hogy ide nem illett ez a rész az is tutti, utolsó film ide vagy oda
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11458 Dátum: 14 dec 04, 22:28:08 »

A rész tetszett, lefoglalt, szép is volt, mutatott új dolgokat.

De egyet értek Csabival: nagyon nincs itt a helye. A Gaara flashback oké, de ennek nem kellett volna így beékelődnie a harcokba. Lehetett volan egy 50 perces OVA, amit leadnak a tv-ben meg minden, de nem kap epizód sázmot. Úgy azt mondom oké, elfér, jó volt.

Nem volt felvezetés, hogy milért ez a story, hogy került ide stb. Most képzeljétek el, hogy olvasod a Harry Potter-t, és ott tartasz, hogy Harry épp küzd Voldemorttal, majd a következő fejezet ami pl 20 oldal csak arról szól, hogy milyen volt Malfoy gyerekkora, semmi fel vagy átvezetés nélkül, majd a következő fejezet ismért a VÉGSŐ csata...

Ennyi erővel lehetett volna az Obito-Kakashi párbeszédhez csatolni, pár mondatban kitérni rá, hogy ahogy benned Rin, úgy Naruto-ban mindig hitt Hinata, stb stb, és akár itt ellőni ezt a pár rész fillert, ott úgy is lájtos volt a szitu.

De nem, Madara kap egy Ultramegagigarasengan-t a képébe és erre mi egy cuki 7 éves lelki problémájával szembesülünk a következő 2 epizódban.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11459 Dátum: 14 dec 05, 00:01:22 »

Még csak az első részt láttam de eddig jónak igérkezik.Remélem a második sem lesz rossz.
Gyorstalpaló kiegészítésnek belefér.

Off:Először a név jelentéseket elkönyveltem tüzijátékként fellőtt alakoknak.
Elég hülyén venné ki magát.Elforrna a ramen is. ikszdé
ON:
Na megvolt a második rész is.
Megérte.Jobb is lett mint az első része.

Az is kiderült hogy Ino nem igazán tudja megmagyaráznia bonyolultabb dolgokat/jutuskat.
Lényeget azért leszűrte.

Szép utat járt be Hanabi is.Érdekes a Shippuden kori alakja is.A frizurája kicsit rukiás lett.

-Amikor Nejit kínozták,még az elején akkor kb rendes szeme lett.Ez is egy mód a szemkezelésre. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 00:30:25 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 762 763 [764] 765 766 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!