24 máj 16, 02:17:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 761 762 [763] 764 765 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554860 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11430 Dátum: 14 nov 27, 13:48:44 »

Ne ijjesszétek meg, annyira nem lesz gáz se Mosolyog

388: Na animések, bírjátok még a lelkizést? Egy kicsit átérezhetitek a mangások kínjait  Ördögi

Szóval Obitót lenyomták, Madarát lenyomták. legalább mutathatták volna, hogyan Szomorú

Előzetes: valami filler féle, szóval nézhető.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 27, 13:55:27 írta Életunt Cápa » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11431 Dátum: 14 nov 27, 20:36:00 »

Madarát még nem intézték el, hátra van még a lepecsételés Nyelvesít
Egyébként ez a rész jobb lett, mint vártam, bár ez nem nagy teljesítmény, mivel egy nagyon gyenge epizódra számítottam, de ez nézhető lett. Tetszett, hogy próbálkoztak új  plánokkal meg ilyen "kamerás újításokkal", amik eddig egyáltalán nem voltak a Narutoban. Viszont, hogy meglegyen a balance, most (is) a grafika nagyon ocsmány lett. Ez valami új csapat alkotása volt nem, mert eddig nem láttam hasonlóan kinéző epizódot (bár a rész tartalma alapján ez egy elég béna kijelentés volt tőlem xD ) "Rendező: Nincs róla információ"  Gondolkozik
Na de a részről. Egy újabb ikszedik Gaara központú epizód... Nem mondom azt, hogy elegem van belőle, mert még mindig jobb, mint egy Itachi mészárlás, de... egye fene elment, hisz Gaara annyi idő után (és most igazából) újra találkozott Shukakuval. Csak az a baj, hogy a következő epizód is filler lesz, akarom mondani a következő 2 epizód. Egyébként csak szerintem hülyeség ez az egész, hogy "különkiadásnak" van minősítve, de mégse fogják KÜLÖN KIADNI? ikszdé Vágom, hogy elvileg "a mozi felvezetője" lesz, de annyira utálom az ilyeneket, hogy csak ezzel is egy alibi indokot találnak a fillerezésre... Reméljük 2 hét múlva már tényleg folytatódik a történet, hisz 45 fejezet van még hátra.
Amúgy ez a mai rész is feldolgozott fél fejezetet, de kezdem kicsit unni ezt a lassú tempót.
A mai epizódra egyébként egy 3/5-öt adok. Az első fele tetszett, hisz mutatta a jó régi Naruto részeket, ami jó nosztalgia volt. Akkor még mennyire imádtam ezt a sorozatot Szomorú
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11432 Dátum: 14 nov 27, 21:51:42 »

Nekem tetszett, hogy Gaara fontosabb jelenetei újra végigpörögtek, és szerencsére gyorsan. Így fél epizódban összefoglalva tűrhető volt.
A rajzolás nem tetszett, Shukaku hangja nagyon gagyi, és Sonnak mondhatott volna többet is pár szónál.
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #11433 Dátum: 14 nov 28, 19:32:03 »

Tudjátok az a pillanat amikor gaara végleg begurul,sokkal jobban meg volt (szerintem) csinálva még régebben.Valahogy nagyobb jelentőségűnek tűnt,akkor mint most.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11434 Dátum: 14 nov 30, 16:40:36 »

"Mi?! Már szerda van?! Holnap új epizód? Áh mindegy, vágjátok össze a régi epizódokból részleteket és rakjatok alá érzelmes zenét, meg kukázza elő valaki Gaara szinkronhangját és írjatok neki valami húsz perces monológot, aztán jövőhétre meg kitalálunk majd valami normális részt." Részlet a Hogyan húzzuk az időt és végtelenítsük az egész sorozatot mindenféle üres, semmitmondó, érzelemmentes epizódokkal című könyvből.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11435 Dátum: 14 nov 30, 19:40:47 »

Az volt a baj ezzel a résszel, hogy abszolút nem illett bele a képbe, egyszerűen kilógott az előző, és a következő részekből is. Képzeljétek el, hogy majd nézitek egyben a részeket, mondjuk jövő nyáron, mikorra véget ér, eljuttok idáig, és jönnek a Hashiramas, Narutos, Obitos részek, hopp egy Gaara, majd vissza. Abszolút nem illik bele.
Viszont önmagában abszolút elment a rész, szép volt, persze nem közelíti meg a Part 1-es verziót, de nem is ez volt a cél.
Eleinte én is elkenődtem, hogy nem haladunk olyan tempóban, amiben eddig, de megvan az oka. Legalábbis gondolom, hogy miért. (Egy bizonyos pontnál akarnak elmenni a karácsonyi szünetre, sztem.)
Mindenesetre az én véleményem az, hogy jövőre inkább fillerezzenek, ha húzni akarják a végét, csak ne húzzák el, ne szórják tele flashbackekkel. Mert most jönnek a jó részek, amik animében tényleg jók lehetnének. Remélem nem cseszik el, nagy kár lenne érte.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 30, 19:43:15 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11436 Dátum: 14 nov 30, 19:48:38 »

NagyGergely ezt benézted, mert legalább az epizód 80%-a az "új" volt. Tehát az egy dolog, hogy a Gaaras dolgok nagy részét már láttuk, de a stúdió bizony újra megrajzolta a jelenetek többségét, mert elég szembetűnő lenne a part 1 grafikája (és jobb is).
Jon97: tényleg nem nagyon illik ide ez a rész, de még mindig sokkal inkább, mint a jövőheti dupla epizód. Vágom, hogy különkiadás lesz, de aki majd szép sorrendben kihagyások nélkül akarja megnézni a Narutot, annak ez elég durván zavaros lesz (Bár még mindig jobb, mint a Bleach anime 300-as részei). Egyébként meg a mostani rész első fele nem volt filler, a második meg kicsit azért csak aktuális volt, hisz Gaara találkozott Shukakuval és a Bijuuk kérdezték tőle, hogy ismeri-e Narutot. Szóval jó volt ez egynek, szerencsére nem dupla epizódot csináltak belőle. Viszont a jövőhetinek már tényleg semmi köze nem lesz ezekhez a részekhez, ovaként kellett volna kiadni.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11437 Dátum: 14 nov 30, 22:53:47 »

Az volt a baj ezzel a résszel, hogy abszolút nem illett bele a képbe, egyszerűen kilógott az előző, és a következő részekből is. Képzeljétek el, hogy majd nézitek egyben a részeket, mondjuk jövő nyáron, mikorra véget ér, eljuttok idáig, és jönnek a Hashiramas, Narutos, Obitos részek, hopp egy Gaara, majd vissza. Abszolút nem illik bele.
Viszont önmagában abszolút elment a rész, szép volt, persze nem közelíti meg a Part 1-es verziót, de nem is ez volt a cél.
Eleinte én is elkenődtem, hogy nem haladunk olyan tempóban, amiben eddig, de megvan az oka. Legalábbis gondolom, hogy miért. (Egy bizonyos pontnál akarnak elmenni a karácsonyi szünetre, sztem.)
Mindenesetre az én véleményem az, hogy jövőre inkább fillerezzenek, ha húzni akarják a végét, csak ne húzzák el, ne szórják tele flashbackekkel. Mert most jönnek a jó részek, amik animében tényleg jók lehetnének. Remélem nem cseszik el, nagy kár lenne érte.

Nekem is ez ugrott be elsőre, megjelenik az összes Bijuu -2, már mindneki elrongyolt a csatába Narutonak segíteni, erre a fő ütőerőket megállítja a Homok Falu Kazekageja: "Gyertek gyerekek, csüccsenjetek le így ni, szépen körben, és mivel jók voltatok, most elmondok nektek egy mesét, mert úgysincs fontosabb dolgotok!" - és 20 percnyi előnyt nyernek Madarának Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 30, 22:54:43 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #11438 Dátum: 14 dec 02, 07:39:11 »

Egy dolgot nem értek.  Ha befejeződött a manga, akkor mi a  bánatos rajzszögnek kell filler, vagy kinek? Mert ez a Naruto barátja vagy kérdésre pont elég lett volna egy: Igen, menjünk.   

Nem tudom, hogy melyikőtök szokott egy szimpla igen, nem kérdésre 20 perces választ adni, de nálam pl ez elég zavaró lenne.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11439 Dátum: 14 dec 02, 07:44:36 »

Nem hiszem, hogy Gaara 20 percig ált volna mint a tök. Amit láttunk az csupán az, ami 5-10 másodperc alatt lepörgött a fejében.

Az meg, hogy mért kell, azt a készítőkön kívül úgy se tudja senki. Lehet, hogy ki akarják húzni az animét a tavaszi minisorozat kezdetéig. Ha viszont így van, akkor jó eséllyel az is meg lesz animálva majd.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11440 Dátum: 14 dec 02, 10:07:33 »

Valószínű, hogy nem mesélte el nekik, hiszen a végén Son megint megkérdezte, hogy "Naruto a barátod?". Ha mesélte volna nekik,  akkor egyértelműen kiderült volna, hogy az, szóval csak szimplán végig gondolta.  Bár nem tudom, hogy minek...xD
Naplózva

Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #11441 Dátum: 14 dec 02, 10:14:51 »

Attól még teljesen felesleges rész volt.  Semmi új nem történt benne, ami emlékeztetne erre a jövőben. Hát azért sok meló lesz ezzel, amikor végre befejezik. 

 Ki kell válogatnom az összes filler részt, hogy a manga szerinti történet egy helyen legyn-megszakítás nélkül- archiválva.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11442 Dátum: 14 dec 02, 10:37:32 »

Ja, ha találok valami progit, ami tud kezelni MKv-t, akkor én is tervezem, hogy kivagdosom a fillereket, mint annó a Sima Narutoból (a részekből is). Akkor ez a rész elég rövidke lesz lol.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11443 Dátum: 14 dec 03, 13:59:34 »

Nem hiszem, hogy Gaara 20 percig ált volna mint a tök. Amit láttunk az csupán az, ami 5-10 másodperc alatt lepörgött a fejében.

Az meg, hogy mért kell, azt a készítőkön kívül úgy se tudja senki. Lehet, hogy ki akarják húzni az animét a tavaszi minisorozat kezdetéig. Ha viszont így van, akkor jó eséllyel az is meg lesz animálva majd.

Én is erre tippelek egyébként. tuti hogy az animét úgy akarják lezárni, már ha egyáltalán le akarják ugye, lásd DB GT ahogy írtad is. Kivagdosni mondjuk én nem látom értelmét a fillereknek pláne egy részből hisz itt azért fontos része a történetnek. És van amikor jól ki is egészíti az alap story-t. Mondjuk az tény hogy a sima filler évadokat én se írtam ki anno DVD-re.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11444 Dátum: 14 dec 03, 15:07:40 »

Plusz az is hülyén nézne ki, ha az előzőekkel ellentétben az utsó opening 5 epizódhoz lenne fűzve. Kell némi kitöltés, hogy minden kerek legyen.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 761 762 [763] 764 765 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!