24 máj 15, 04:10:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 760 761 [762] 763 764 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554065 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11415 Dátum: 14 nov 14, 07:57:42 »

Nagyon tetszett a rajzolás, igazából csak kapkodtam a fejem, milyen szépen voltak 1-1 alkalommal kidolgozva a karakterek Mosolyog
A visszaemlékezésnek én sem örültem, mivel ezeket egyszer már láttuk egy nagyon szép néma formában... De valailyen szinten jó is volt, mert megértettem, hogy Obito miért hihette azt, hogy Rin szerette őt. Mivel minden visszaemlékezésben a Kakashiért rajongó Rin-t láttuk, ezért kicsit zavaros volt, de így már értem. Aranyos kislány, tényleg kár érte, az önfeláldozását viszont a mai napig egy baromságnak gondolom... Nem életszerű. De oké, így lett, ez van.

Obito kezd Narutotól agymosást kapni és értem a mögöttes okokat, hogy mindvégig ezt akarta valakitől hallani és azért látni, hogy merre halad a történet és mi lesz, de nem nagyon örülök egy Nagato 2.0 sztorinak.... Oké, nyilván itt Madara be fog kavarni, pedig itt inkább ő volt az, kiről azt gondoltam, hogy "igazából csak jót akar és ez majd kiderül", de ezek szerint őt meghagyják az ementális gonosznak és Obito lesz a tékozló fiú, aki egyensúlyt hoz az erőben és vagy magával rántja Madarát vagy ő maga oldja meg a szitut - legalábbis ezt tippelem.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11416 Dátum: 14 nov 14, 17:21:13 »

Nekem tetszik, hogy láthattuk rendesen Obito gyerekkorát nem csak azt az 1-2 pillanatot, amit a flashbackekből meg a hang nélküli fejezetből megtudtunk, hanem normálisabban is.

El nem vesz a történettől, szóval miért ne.

Egyetértek. Nem értem mi a baja egyeseknek a flashbackekkel. Arra valók hogy megértsük mi miért történik a jelenben. Inkább flashback mint hülye filler aminek értelme nem sok van. 1-2 filleren kívül nem tudnék mondani olyat ami értékelhető volt a Narutoban.

Most hogy vége a mangának gondoltam belenézek az animébe, már nagyon rég óta nem néztem a fillerek miatt, de ez valami kiábrándító... Annyira juj... Már sajnálom hogy belenéztem az animébe, nagyon sokat elveszített a varázsából az egész, ezer sebből vérzik... Borzalmas! Remélem azért a végére még összeszedik magukat, mert ha még egy visszaemlékezés lesz benne sírva szaladok ki a világból.

Gondolom olvastad akkor te is a mangát. Ha így van nem értem miért lepődsz meg. Ha meg nem akkor jobb ha most elkezdesz futni mert rengeteg flashback lesz még az elkövetkezendő részek alatt egészen az anime végéig. Azért kifejthetnéd hogy mi az a rengeteg seb mert ez így csak szócséplés semmi több. Nevet Az hogy flahback van az nem hiba mivel a mangában is ez volt csak itt kicsit kibővítették ami jót tett neki hisz így lett kerek egész.


Azt ugye egyébként tudjátok hogy nem azért van ennyi flashback hogy a nézőt felvilágosítsák? Azért vannak mert FONTOS része az érzelmek kifejezésének. A valóságban is többször mesélünk egy történetet vagy gondolunk rá vissza, itt is ez a helyzet. Egyszerűen a helyzet megköveteli hogy mutassák különben nem lenne értelme a monológnak.

De valailyen szinten jó is volt, mert megértettem, hogy Obito miért hihette azt, hogy Rin szerette őt. Mivel minden visszaemlékezésben a Kakashiért rajongó Rin-t láttuk, ezért kicsit zavaros volt, de így már értem. Aranyos kislány, tényleg kár érte, az önfeláldozását viszont a mai napig egy baromságnak gondolom... Nem életszerű. De oké, így lett, ez van.

Obito kezd Narutotól agymosást kapni és értem a mögöttes okokat, hogy mindvégig ezt akarta valakitől hallani és azért látni, hogy merre halad a történet és mi lesz, de nem nagyon örülök egy Nagato 2.0 sztorinak.... Oké, nyilván itt Madara be fog kavarni, pedig itt inkább ő volt az, kiről azt gondoltam, hogy "igazából csak jót akar és ez majd kiderül", de ezek szerint őt meghagyják az ementális gonosznak és Obito lesz a tékozló fiú, aki egyensúlyt hoz az erőben és vagy magával rántja Madarát vagy ő maga oldja meg a szitut - legalábbis ezt tippelem.

Rin szerette Obitot és Kakashit is, mindkettő fontos volt neki, az ő hármójuk kapcsolata nem olyan mint Naruto-Sakura-Sasuke hármasé. Rin konkrétan a csapat szíve volt és felnézett Kakashira de Obitot is értékelte ugyan úgy.

Obito meg nem Nagato 2.0 igazából Obito az 1.0 mivel Obito tette Nagatot azzá ami. kacsint Ez már rég kiderült még az animéseknek is. Nevet Egyébként ez nem tudom miért újdonság bárkinek is hisz Narutoban nincs konkrét gonosz karakter csak eltévedtek. ^^ Rin önfeláldozása pedig pont hogy életszerű. Nem éltél háborús övezetben gondolom, igaz én sem de meglehet érteni mit miért tett. Minato is feláldozta magát és Kushinát csak hogy megvédje a falut, Rin ugyan ezt tette. Ezen nincs semmi kivetni való ezt inkább tisztelni kéne és nem baromságnak hívni. Te képes lennél feláldozni magad másokért? Ma már nem igen tesznek ilyet emberek ezért tartják hülyeségnek és ezért tartod te is baromságnak mert ma a Facebook világát éljük és nem a harcokét ahol tenned kell másokért vagy a jobb világért.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 14, 17:23:00 írta Kuro25 » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11417 Dátum: 14 nov 14, 17:26:01 »

Én már csak erre tudtam gondolni...


https://i.imgflip.com/e5lbf.jpg

Ebbe a képbe már csak be kéne photoshopolni azt a szöveget és tökéletes lenne Nevet
http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2013/317/5/6/rin_nohara_is_crazy_in_color_____by_bostonfanbryer-d6u68fn.jpg

Egyébként Rin önfeláldozásával kapcsolatban: A kiscsaj kétségbe volt esve és ez volt az egyetlen biztos kiút, ami az eszébe jutott. Ideges, ijedt emberek nem gondolkoznak logikusan.
Naplózva

NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11418 Dátum: 14 nov 14, 20:25:21 »

Én azon gondolkodom, hogy mi lenne elfogadható lépés most Obito részéről.  Gondolkozik Mert, ha most lenyomják a torkomon, hogy "Igen Naruto, átállok hozzátok!", akkor hatalmasat fogok csalódni, mert nem illene szerintem a karakteréhez. Elsősorban ugye akárhogyan is nézzük, Rin miatt lett ilyen, vagyis a halála miatt. Így, alapjaiban már semmi nem köti ehhez a világhoz, mert Rin sincs már. És ha be is ismeri, hogy Narutonak van esetleg igaza, akkor szerintem sokkal epikusabb lenne, ha Obito is elismerné, de mégis haláláig küzdene, mert ha egy ilyen gejl, nyállal átitatott, cukormázas átállást fognak tálalni az kiábrándító lesz szerintem.

Ez a rész egyébként most tetszett, történt is valami, érzelmes is volt, nem csak a tizenhatszor látott részek ismétlése.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11419 Dátum: 14 nov 14, 21:04:38 »

Rin önfeláldozása azért baromság, mert egy 13éves chuninról van szó. Normál esetben még csak genin maradna, kényszerből került háborúba. Zavart, rémült, és mert így kerek a történet, emiatt halt meg. Eszébe sem jutott, hogy megkeresse Minatot, a pecsételések nagymesterét és kérjen tőle segítséget, normálisan lepecsételni a Isobu-t.

Én olyan végkifejletet el bírok képzelni, mint az egyik Naruto filmben, mikor Kakashi suicide-ot játszik. Ott a főgonosz az utolsó percben "megtér" , de addig van kit gyepálni. Én is nagyon remélem, hogy nem lesz Nagato 2.0, tessék annak rendje és módja szerint padlóra küldeni a főboss-t, megnyerni a csatát.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11420 Dátum: 14 nov 14, 22:07:24 »

Rá lehetne fogni Rin tettére, hogy jaj, kislány, be volt pánikolva.
Csak hogy tök ugyanez a szitu már el lett játszva máskor is, például Yahikoval. Na neki aztán végképp nem kellett volna pánikba esnie, hanem gondolkozni is kicsit. Abszolút nem voltak annyira szorult helyzetben, hogy rögtön késnek ugorjon.

Érdekes amúgy, hogy ilyen hip-hop halálok mindig csak flashbackekben történnek. Bezzeg a valós jelenben meg soha senki sem képes meghalni, mindegy hányszor dózerolják le az illetőt. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11421 Dátum: 14 nov 18, 21:32:46 »

Na, végre megnéztem az előző részt. Egyszerűen hihetetlen, hogy milyen szépen megrajzolták ezeket az Obitos flashbackeket, nemcsak ebben a részben. Obito tudata sem volt most vészes grafikailag. A zenék szokásosan gyönyörűek.
És még mindig sokkal inkább flashback, mint fillerek.
Szóval nem volt rossz, sőt. De nem bánom, hogy a héten végre beindulnak a dolgok... Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11422 Dátum: 14 nov 20, 14:03:52 »

387: Ua. mint az előző részek. Szép volt, jó volt, de már nagyon elég volt nekem Obitóból.

Szóval Obitót lenyomták, Madara ellen egyedül már csak boldogulnak (hiszen már az állatkák is velük vannak), és itt a vége.

Előzetes: nézhető, semmi spoiler.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11423 Dátum: 14 nov 20, 17:33:01 »

Hírhez nem lehet kommentelni, nem értem miért, bár van némi sejtésem ^^' de jeleznék egy kis bakit. A 720p helyett 780-at írtatok. Mármint a ZIP-ben található feliratot írtátok el. Nevet BTW kösz a subot! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 20, 17:38:01 írta Kuro25 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11424 Dátum: 14 nov 20, 19:00:53 »

Jó kis rész volt ez, kicsit nagyon sok bölcsességgel, de kivételesen most tényleg kellett. Nem lehet Obito egy csettintésre jó. Szééép laaassaaan és elfogadható módon kell megváltoznia a világnézetének és szerintem ezt most jól is megcsinálták.
2 jelenetet emelnék ki, amik nagyon tetszettek, vagyis, ha úgy nézzük hármat. Az első, amikor Obito lassan nyúl Naruto kezéhez, de inkább a nyakát választja, aztán meg amikor Naruto megüti majd megfogja a kezét és mondja, hogy "Csak gyere már át, bolond!" Nagyon epik lett  Kúl
És még az tetszett nagyon, amikor Kakashi megjelent és kivégzésre készen ott volt Obito felett Nevet
Szóval jó kis rész volt ez, de közel se hibátlan sajnos. Megint volt gyengébb rajzolás, főleg az elején. Érdekes fejek voltak. Viszont így is megérdemel egy 4/5-öt Mosolyog

Azonban lenne most egy kis abszolút nem bántásnak szánt kritikám a fordítóhoz/lektorhoz, tényleg ne vegyétek sértésnek. Legalább 10szer kellett megállítanom a részt és kijavítanom a feliratot, mert tele volt helyesírási és gépelési hibákkal. Most nem kezdem el sorolni, hogy hanyadik sor és mi a baj vele, de szerintem nézzétek át még egyszer (ha egyáltalán volt ez átnézve). Tudom, hogy minél hamarabb szeretnétek eljuttatni a fordítást a fanokhoz, ami teljesen tisztelendő és szép dolog, de ez ne menjen már a minőség rovására. Inkább várok +1-2 órát, csak nézzétek át a feliratot rendesen. Nagyon sok hiba volt és az ilyen kell vessző-nem kell, vessző helye stb. dolgokat még meg sem említettem (bár ebben én sem vagyok a legjobb).
Csak azért írtam ide, mert főoldalon nem lehet kommentelni, amit én is sejtek, hogy miért. Mindenesetre köszönöm a feliratot!
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11425 Dátum: 14 nov 20, 19:14:24 »

Csabi, legközelebb írd ki hol találsz hibát és szólj nekik, mert azzal is könnyíted a munkájuk.

Amúgy a rész maga elég jó lett, persze megint bepakoltak egy Kakashi gaidenes jelenetet, hogy húzzák az időt, de legalább nem volt hosszú. Shukkaku hangjával viszont nem vagyok túlságosan kibékülve. Mintha egy kicsit más lenne, mint a simában.

Amúgy a köv rész elég dúrván flashback orgiának tűnik....
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11426 Dátum: 14 nov 20, 19:33:19 »

Pedig ugyanaz a hangja. Régen is folyton sipákolt. Engem speciel totál Demongora emlékeztet a Samurai Jackből. Nevet

Amúgy tényleg jó kis rész volt. A flashbackeket már reflexből átkattintom, szóval nincs rájuk panaszom. Sheftel
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11427 Dátum: 14 nov 21, 10:35:52 »

Hááááááááát.... valahogy vérszegény volt ez a Bijuu-kitépés jelenet... ha már lefegyverezzük a leghatalmasabb Shinobi 2.0-át, legalább üssön hangulatban vagy fene se tudja... Főleg hogy Obito ezek után még vissza is tér a 3 éves "miért?" korszakába... pfej de irritált már a 20. kérdése.
Mondjuk én azt hittem, ha már kötélhozás, hogy Narutoba fognak letelepedni a Bijuu-k, de hát nem ez történt. Továbbá mitha azt mondták volna, hogy ha kihúzzák belőle a Bijuukat, akkor már csak a Juubi vázára támaszkodhat, ergo a Gedou Mazou-ra, aminek azt hittem lesz valami látszata.... ehhez képest visszatért az a la natur Obito változathoz.

Ezek szerint Madara van már csak, aki már nem is tudom mit akar a Senjutsu chakrával, meg hogy hogyan veszi át Obito helyét... Vagy fájni fog vagy nagyon tetszeni. Köztes állapot nem lehetséges.

És a végén láthattuk hogy jött össze itt is Szauron szeme... még majdnem Mordor is stimmel mint háttér Nevet
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11428 Dátum: 14 nov 21, 11:52:13 »

Eléggé felemás volt a rész. Zenék, animációk szépek voltak, de valahogy nekem nem nagyon jött össze a hangulat...mindenesetre végre vége a Juubito elleni harcnak. Számomra, mangában az utolsó 100 rész messze leggyengébb részei voltak. Célegyemesbe érkeztünk.
Sand- nemtom, szerintem tetszeni fog. Nekem nagyon tetszett  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11429 Dátum: 14 nov 21, 16:03:38 »

Ezek szerint Madara van már csak, aki már nem is tudom mit akar a Senjutsu chakrával, meg hogy hogyan veszi át Obito helyét... Vagy fájni fog vagy nagyon tetszeni. Köztes állapot nem lehetséges.

Én csak annyit mondok, hogy nagyon deja vud lesz. Nevet
Előre megteszem tétjeimet, hogy neked sem fognak tetszeni a dolgok.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 760 761 [762] 763 764 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!