24 máj 15, 17:05:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554448 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11400 Dátum: 14 nov 07, 23:11:45 »

Figyelem! Meg jött a novemberi részek listája + a december első feléje is!

http://www.saiyanisland.com/2014/11/naruto-shippuden-november-2014-schedule/

    November 06, 2014
    Naruto Shippuden Episode 381 – Obito Uchiha
    November 13, 2014
    Naruto Shippuden Episode 382 – I’m Always Watching
    November 20, 2014
    Naruto Shippuden Episode 383 – The Kept Promise
    November 27, 2014
    Naruto Shippuden Episode 384 – My First Friend
    December 06, 2014
    Naruto Shippuden Special – Episodes 389-390 – The Hyuga Sisters, An Unchanging Fate

Az elsőt tegnap láttuk, a második és a harmadik kb a következő 2-3 fejezetet fogja feldolgozni, a "My First Friend" gyanúsan filler szagú, míg a december 6-ikai rész egy speciális lesz, mely Hinata-ról és Hanabi-ról fog szólni, ráadásul pont ugyanazon a napon fog jönni, mint maga a "The Last" film is! Ráadásként dupla epizóddal. Csak nem testvéri "cica harc" lesz "rókuciért"? ;P
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11401 Dátum: 14 nov 07, 23:15:35 »

Akkor ez csak a szokásos "reklám" epizód az aktuális moviehoz (egyéb esetben játékhoz).
Abban van nagyobb szerepe Hinata húgának.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11402 Dátum: 14 nov 07, 23:17:22 »

    December 06, 2014
    Naruto Shippuden Special – Episodes 389-390 – The Hyuga Sisters, An Unchanging Fate

Az elsőt tegnap láttuk, a második és a harmadik kb a következő 2-3 fejezetet fogja feldolgozni, a "My First Friend" gyanúsan filler szagú, míg a december 6-ikai rész egy speciális lesz, mely Hinata-ról és Hanabi-ról fog szólni, ráadásul pont ugyanazon a napon fog jönni, mint maga a "The Last" film is! Ráadásként dupla epizóddal. Csak nem testvéri "cica harc" lesz "rókuciért"? ;P

Poén lenne ha Narutoért menne a harc. Nevet De szerintem csak ilyen slice of life feeling lesz majd egy kis harccal. Úgy mond Mozi bevezető hogy akik elfelejtették Hanabit kapjanak egy kis emlékeztetőt. Mi cseszehetjük hisz nekünk március környékéig kell emlékeznünk. Nevet Bár lenne Live Stream Mozi tuti előfizetnék rá. Nevet
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11403 Dátum: 14 nov 07, 23:53:56 »

Egyetértek Sanddal, nekem is nagyon nehéz Obitot Tobi maszkja alá képzelni, de ebben igazából csak a hang váltás jelent nehézséget. Ha ugyanaz maradt volna, akkor hidd el, 100szor könnyebb lenne. Viszont én megnéznék egy ilyen 5 részes "flashback fillert", ahol az ÖSSZES Tobis jelenetből látunk egy igényesen elkészített montázst, de úgy, hogy most Obiton keresztül követjük a cselekményeket Mosolyog Néha-néha bemutatnának a maszkja mögé, megmutatva az érzéseit, amikor Sasukevel beszélt Itachi halála után, vagy amikor Deidarával mókázott ikszdé Sőt, mi több, most hogy ilyen szépen elhúzzák Obito történetét, én szívesen megnéznék már akkor egy teljes 10 részes gaident is, ahol IDŐRENDBEN megmutatnák az összes jelenetét. Persze ezt is igényesen átalakítva, az ő szemszögén keresztül.
Szerintem is lesz még ezután egy opening, tehát úgy 30-40 részre saccolom a shippuudent a befejezésig.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11404 Dátum: 14 nov 08, 13:03:09 »

Szerintem is lesz még ezután egy opening, tehát úgy 30-40 részre saccolom a shippuudent a befejezésig.

Kis érdekesség, de amikor a manga itt tartott mi épp egy részre voltunk az Izanami teljes aktiválásától Mosolyog Magyarán épp befejeztük Kabuto sztoriját... az annyira nem is volt messze, ha kivesszük a 190 résznyi fillert Mosolyog Már tudtunk Madaráról, Kurama és Naruto össze voltak haverkodva és egy kevésre (egészen pontosan 8 részre) voltunk Tobi leleplezésééig Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11405 Dátum: 14 nov 08, 21:19:13 »

Érdekes lehet az dupla rész.Csak el ne rontsák.
Hanabinak már illene rendesebben szerepelnie,elvége alig láttuk.
Ha komoly részt kap(na) akkor elég nagy malőr lenne kihagyni.

Ui:Pár normális filler bőven belefér az eddigiek után,csak egy nagyobb árjullám ne jöjjön.

Remélem a plusz történeteket is meganimálják amiről szó van mostanában.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11406 Dátum: 14 nov 09, 22:07:53 »

Inkább legyen 1 hónap szünet, csak a részek legyenek jók! Hamarosan közeledik a Narut vége, több évnyi munka, ha ezeket elszúrják és igénytelen részeket/fillereket dobnak be... végtelenül nagy csalódás lenne.

Nagyon remélem, hogy a lezárás nem csak történetben, de minőségben is toppon lesz.
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11407 Dátum: 14 nov 09, 22:30:52 »

A történet lezárása a történethez méltó lesz - se több, se kevesebb. De animében zenével megspékelve biztos kellemesebb lesz Mosolyog
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11408 Dátum: 14 nov 13, 13:44:09 »

386: *sóhaj*

Most már tényleg sok Obitóból, ezt túlságosan elhúzták.

Előzetes: meglehetősen spoileres, bár annyira talán nem meglepő az esemény.
Naplózva

Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #11409 Dátum: 14 nov 13, 14:15:35 »

Hát ja, amit mangában megoldottak kb 4 lappal, azt itt 20 percig elhúzták megint.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11410 Dátum: 14 nov 13, 18:23:43 »

Nekem tetszik, hogy láthattuk rendesen Obito gyerekkorát nem csak azt az 1-2 pillanatot, amit a flashbackekből meg a hang nélküli fejezetből megtudtunk, hanem normálisabban is.

El nem vesz a történettől, szóval miért ne.
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11411 Dátum: 14 nov 13, 18:54:36 »

Maga a történet halad előre valamit, vagy inkább csak visszaemlékezés ?
Naplózva

fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #11412 Dátum: 14 nov 13, 19:43:01 »

Most hogy vége a mangának gondoltam belenézek az animébe, már nagyon rég óta nem néztem a fillerek miatt, de ez valami kiábrándító... Annyira juj... Már sajnálom hogy belenéztem az animébe, nagyon sokat elveszített a varázsából az egész, ezer sebből vérzik... Borzalmas! Remélem azért a végére még összeszedik magukat, mert ha még egy visszaemlékezés lesz benne sírva szaladok ki a világból.
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11413 Dátum: 14 nov 13, 20:30:45 »

A visszaemlékezésekkel csak akkor van baj, ha nincs extra tartalmuk csak ismételgetik őket. Ezeknem most volt bőven értékelhető extra tartalmuk szóval nem bántam őket.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11414 Dátum: 14 nov 13, 22:55:06 »

Egyetértek Exkirionnal, ez tényleg egy élvezhető flashbackes epizód lett. Normális és értelmes dolgokat mutattak, amik lazán lehettek volna mangás képsorok is, tehát ha nem tudom, hogy ez a rész 80%-ban filler, akkor én egyből rávágnám, hogy ez mind volt a mangában is.
Én is csak azt utálom, ha mutatják Itachi merényletét az Uchihák ellen és társai jeleneteket 10.jére is, mert már kib#szott unalmas, rontja a sorozat minőségét, mindenki vágja fejből és attól még, hogy drámai és meghatározó esemény volt, ne kelljen már rá minden évadban megemlékeznünk... Mi ez, Március 15-e??
Na de itt szinte csak új dolgokat láttunk,  1-2 fél perces jelenetet ismételtek meg, de azokat is szépen beékelték a "filler" képsorok közé, na meg anno némában néztük, szóval bőven elfért.
A grafikával se volt bajom, lazán mehet rá a 4/5.
Egyetlenegy negatívum volt a résszel, de ezt már megjegyeztem múlthéten is, hogy nem az előzővel együtt adták ki egy duplában, mert igazából tökre ugyanarról szólt a kettő és így szinte semmit nem haladtunk 2-3 hét alatt... (Bár én még egy 5-10 részes Obito gaident megnéznék, miután "átvette az uralmat" az akatsukiban és annoying orange-ként tevékenykedett Nevet
A jövőheti epizód végre újra cselekmény gazdagabb lesz!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 759 760 [761] 762 763 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!