24 máj 15, 12:11:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554313 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11370 Dátum: 14 okt 29, 13:56:10 »

...

Köszönöm szépen! Már annyiszor meg akartam fogalmazni, hogy miért """utáltam meg""" a Naruto mangát. De sosem álltam neki, lévén úgyis csak még jobban felhúzom magam rajta.
Na! Te tökéletesen körülírtad, mi is a legfőbb bajom a színvonal egyértelmű zuhanásával kapcsolatban!

Anime más tészta, ott mindig nagyon sokat és nagyon sokféleképp tudnak javítani a hangulaton.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11371 Dátum: 14 okt 29, 21:24:36 »

Én is adom Csabi hsz-át.

Manga topicban anno írtam párszor, hogy nekem a Pain harc (ami az összes animéből az egyik kedvencem még annak ellenére is amit Pain-el tettek az animátorok) után siklott ki a Naruto.

És az is igaz, hogy addig a harcig mennyire király volt a shippuuden.Nem egy ellenfél volt, nem is csak 1 szervezet.Ahogy megismertük, hogy más falvakban mennyire erős shinobik vannak és, hogy az Akatsukiban milyen Jinchuriki alázó emberek vannak. Most meg ezek, akik anno rohadtul erősek voltak kb. Naruto fingja megölné.

És tényleg voltak jó pillanatok a 4 kage visszahozásában de több kárt okozott mint hasznot.Tudtam volna élni azok nélkül a pillanatok nélkül ha cserébe kitalál valami normálisat Kishi.Hashirama mondókáját meg Madara is el tudta volna mondani ha már ő úgyis itt volt.

A Kunai dobáló ninjáknak azoknak is kellett volna maradniuk, és a legendáknak edozás nélkül a múltban elég lett volna félistenként bolygókat robbantania és csak legendaként ismernünk őket.

Még mindig úgy látom, hogy anno Tobinak Sasukét kellett volna a Kyubiér küldenie és Paint meg Beehez.Naruto ott revansot vehetett volna és Pain lett volna a főboss.Sasuke is simán lerombolhatta volna avarrejteket valamilyen technikával, és Naruto ugyanúgy hős lett volna, annyi lett volna a különbség, hogy Sasuke csak lerombolta volna a falut hasonlóképpen mint Pain aki előtte még át is gyalogolt rajta.

Na de ez a manga sara.Csak ha már mindenki benne volt gondoltam én is Nevet
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11372 Dátum: 14 okt 30, 14:14:40 »

384: Tetszett összességében, de pár dolog nem tetszett.

- Narutóék és Juubito összecsapása lehetett volna jobb
- Az űrös háttér helyett maradhatott volna a mangás üres
- Obito alternatív valósága sem lett valahogy az igazi, de nem volt rossz

Szóval most akkor nyilván kihúzzák Obitóból a csakrát, az belemegy Narutóba, és ő lesz az új Rikudo, és mindenki happy?

- Előzetes nézhető, semmi spoiler nincs benne.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11373 Dátum: 14 okt 30, 15:29:44 »

Megint bepakoltak egy jó hosszú bijuus flashbacket, de ettől függetlenül nem volt rossz a rész.
A következő ritka hányadékul néz ki mondjuk.
Naplózva

NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11374 Dátum: 14 okt 30, 15:55:25 »

Na erről beszéltem, amikor azt mondtam lehetnek érzelmes jelenetek és kellenek is, de normálisan kivitelezve. Ez a rész szerintem gyönyörű volt minden téren.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11375 Dátum: 14 okt 30, 16:31:04 »

Én lassúnak éreztem ezt a részt, illetve a bijuu flashback nagyon nem hiányzott. 5-5 mp erejéig ok, de ezt én most áttekertem. Inkább lett volna még több filler, akár Obito múltja, akár alternatív jövőjéből.. szerintem az nagyon el lett találva!

Összességében tetszett a rész, hangulat megvolt! Lehetett volna még +1-2 mozdulat, akár Obito támadása-kitérés, míg a többiek odaérnek és felkészülnek.. sokkal pörgősebb lehetett volna. Nem értem miért kell ilyenkor annyira szigorúan a mangához ragaszkodni, ha egyszerűen az kevés?

Ui: ami kifejezetten tetszett, az Naruto legutolsó arckifejezése! Tisztára olyan volt, mint mikor Son Goku abba hagyja a játszadozást és nekiáll lezúzni az ellenfelét  Nevet Badass!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 30, 16:35:05 írta Binda » Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11376 Dátum: 14 okt 30, 20:44:11 »

A Bijuu-s flashback kicsit  levont belőle, de azt kell mondjam ez a rész volt az abszolút 180 fokos fordulat... Van benne jó pár eléggé hihetetlen dolog, meg amit elég nehéz belemagyarázni, de nagyon ki lett minden találva Mosolyog És a legjobb, hogy ezekből a dolgokból kb semmire sem gondoltam, úgyhogy minden egy kis meglepetés volt Mosolyog Csak így tovább!
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11377 Dátum: 14 okt 30, 20:58:34 »

Valóban jó kis rész lett, de volt itt annyi nevetségesen eltúlzott effekt, hogy a sorozatos áll leesés helyett inkább "aha, persze csakis" facepalmokat vágtam. Nagyon-nagyon átestünk a ló túlsó oldalára.
Azonban a hangulat  megvolt!! Oké, a grafika megint nem lett tökéletes, de a háttérzenék és a beszédek nagyot dobtak a részen. A részben 2 dolog tetszett a legjobban: -amikor elkezdték kihúzni Juubito-ból a bijuukat, fasza kis dejavu volt a Naruto vs Kurama belső harcra Nevet Na meg a rész végén a főszereplő arca tényleg badass lett.
Az is szép húzás volt a készítőktől, hogy Sanbi és Utakata tett 1-1 mondat megjegyzést arra, hogy ők már találkoztak régebben. Szeretem az ilyeneket, mert ezekkel jobban "beintegrálják" a filler történeteket a főszálba, így nem tűnnek olyan "izoláltnak" a töltelék epizódok. Milyen szép szavak... ikszdé
A Bijuus flashback tényleg hosszacskább lett kicsit, de még így is 2 mangafejezetet dolgozott fel a rész, szóval nekem nem volt vele különösebb bajom.
Összességben; egy majdnem tökéletes részt kaptunk volna, ha Kishimoto-sensei nem dob be pár oldal alatt ennyi "wtf" képességet, oké ez a manga hibája, de sajnos ugye az mindig kihat az animére. Meg még a rajzoláson kéne csiszolni, és szuper kis sorozat lenne ez, de hát mindig van valami... 4/5

Ha már rajzolás, HOGY NÉZ KI A KÖVETKEZŐ RÉSZ?!!! Ezt várom a legjobban, erre képesek lesznek elcseszni??? Nem leszünk így jóban...
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11378 Dátum: 14 okt 30, 22:42:27 »

Az Edo Tensei-es dologhoz is hozzászólnék, arról lemaradtam Mosolyog
Szerintem sok esetben jó volt, néhányban pedig kevésbé. Például Nagatonak örültem, mert kíváncsi voltam, mennyire szimpatizál Narutoval, hiszen a halála előtt kb 10 perccel kezdet el csak. Jó volt látni, hogy ennyire bízik benne.
Itachi visszahozása kellett és én még mindig tartom az elméletem, hogy azért tudna mit kezdeni Madara ellen. Amellett, hogy megerőstették még jobban a karakterét (mert azért valljuk be, mindig is a top3-ban volt erőben, de a többiek kicsit elhúztak, vissza kellett hozni), továbbá kellett Sasukenak a ráhatás. Ugyan honnan máshonnan juthatott volna hozzá a teljes emlékhez? Itachin kívül senki sem él már, aki tudta volna. Továbbá, engem cseppet sem zavart a sok párhuzam, amit vont maga körül és Naruto körül, nekem csak nagyobb ember lett a szememben. Itachi mosolya a halála előtt egy örök kép mindenkiben... de ugyanígy a második halála, amikor végre egyszer nem eltaszítja Sasuke-t. Nagyon szerettem az első halálát... de nekem jobban tetszett a második Hehe
A Hokagek feltámasztása indokolt volt és jó ötlet. Kíváncsi voltam mind Hashiramára, mind Tobiramára. Azt írta valaki, hogy ezt meg lehetett volna oldani flashbackkel is. Igen, meg lehetett volna... tegye fel a kezét, aki szereti a flashbackeket? Nevet Inkább egy új történetszál, mint egy tejfehér körvonalas 6 részes filler szagú valami. És még aktuális is Mosolyog Hiruzen... na hát őt nem kommentálnám. Minato feltámasztása pedig szintén fontos volt, továbbá hé srácok, ennyi jár neki, hogy legalább a fiát láthassa, ha részben ő felelős azért, hogy most megmentheti a világot. És persze őt is erősíteni kellett, a Kage címéhez mérhető erőt kellett kapnia Mosolyog És mint legfiatalabb, el kellett ismertetnie magát a többi Hokageval.

Viszont, ami kifejezetten rossz volt az pl Sasori feltámasztása. Szegényt mindenki a leggyengébbnek tartja, holott ez közel sem igaz, csak azért, mert elsőként halt meg... reméltem, hogy most bebizonyítja, hogy mennyit ér, ehhez képest egy  direkt látványos bénázás után ismét elsőként kap mattot... Ugynaez Kakuzu. Noha ő amúgy is elég hamar kihullott, az Edo Tensei rá nézve érte a legkevesebbet és mg csak arra sem méltatták, hogy valami csatát imitáljanak vele. Choji ráült és kész.

Én mindent egybevetve inkább támogatom az Edo Tenseit. Noha undorító húzás, de a történetbe ez KELLETT és kár lett volna kihagyni Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11379 Dátum: 14 okt 30, 23:49:48 »

Hát ez helyenként nagyon csúnyácska epizód volt. A jövő hetire meg egyenesen szavak nincsenek. Eléggé hasonlít a Kakashi vs Pein vagy Haku+Zabuza+Gari+Pakura vs Haderő epizódokra.

Egyébként lehet hülye vagyok, de Leenek más a szinkronhangja??? Wátdöfákk
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #11380 Dátum: 14 okt 31, 00:06:19 »

Én egyszerűen Kibát nem tudom hova rakni, olyan egy idegesítő szövegei vannak egyszerűen falra megyek tőle...
Naplózva
NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11381 Dátum: 14 okt 31, 15:02:34 »

Én egyszerűen Kibát nem tudom hova rakni, olyan egy idegesítő szövegei vannak egyszerűen falra megyek tőle...

Én Shikamaruval vagyok így. Nevet Irritál egyszerűen.

Szerintem nagyon megható jelenetek voltak, amik Obito alternatív jövőjét vázolták fel. Kíváncsi vagyok hogyan alakul Obito személyisége, végre egy érdekes karakterfejlődés. Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11382 Dátum: 14 okt 31, 19:27:11 »

Elvileg ugyan az.

Ahogy utánanéztem, én sem látok szinkroncsere feltüntetést. Mégis az aktuális epizód mindkét Lees jelenetében totál fura, mély hangja volt. Frankón csak én hallom?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11383 Dátum: 14 okt 31, 20:44:38 »

Rossz hír: Inoue Kazuhiko, Kakashi szinkronhangja/seiyuu-ja kórházba került!
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11384 Dátum: 14 okt 31, 21:02:19 »

Mi történt vele, úgy nincs semmi komoly baja?!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!