24 máj 15, 23:43:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554773 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11355 Dátum: 14 okt 27, 17:20:15 »



Bocs, de ez túl illő volt ide Nevet Amúgy jah. Kövi fejezetre egyébként kiváncsi leszek. csak megemlítik a végén, hogy hosszabb lesz-e az utolsó vagy sem.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 17:21:19 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11356 Dátum: 14 okt 27, 17:38:25 »



Bocs, de ez túl illő volt ide Nevet Amúgy jah. Kövi fejezetre egyébként kiváncsi leszek. csak megemlítik a végén, hogy hosszabb lesz-e az utolsó vagy sem.

Szerintem ezt rossz topicba írtad Nevet
Jó, hogy nem spoileres Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11357 Dátum: 14 okt 27, 17:40:28 »

Hoppá igazad van. Mindegy, mivel nem spoileres. A kép meg ide akart jönni amúgy is.
Valamiért kajak azt hittem, hogy a manga témájában vagyok.

-Animéhez: A kövi rész rajzolása az előzetes alapján annyira nem nyerte meg a szivem. Ránézésre elég fontos lesz az a rész, szóval jó lenne, ha nem barmolnák nagyon össze.

Lassan amúgy elérünk addig a pontig, hogy az opening már nem is lesz spoileres.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 17:42:40 írta Exkirion » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11358 Dátum: 14 okt 28, 20:00:21 »

Na utolértem a Naruto Animét!!

Hát mit ne mondjak a minőség lehetne jobb is de úgy látom ez a sorsa azoknak az animéknek, amik a manga seggébe vannak.Így is fényévekkel szebb mint a OP anime.

Erről elég is lesz ennyi.

Ennél a ponton már mangában sem igazán a történetre összpontosítottam, hanem inkább a harcokra, hogy élvezni tudjam a Narutot és azt kell mondjam beválik animénél is.

Nagyobb reményeim az elkövetkezendő részekhez vannak, várok néhány igen komoly harcot.

Volt jó néhány poén amiknek nagyja mangában jobban ütött de meglepődésemre volt 1-2 ami valahogy jobban átjött az animében. Valamint sok dologgal úgy vagyok mint anno Obitoval, hogy animében kicsit elfogadhatóbb számomra az adott dolog mint mangában.

Negatívumokat nem nagyon tudnék felsorolni mivel azon a ponton vagyok, hogy az élvezetből csak nagyon kevés dolog tud elvenni.Általában már inkább elröhögöm magam amikor egy részben a 3. jelenet jön Naruto gyerekkoráról amit szerintem így 6-7 száz rész után már mindnyájan le tudnánk rajzolni csukott szemmel Nevet

Igazából amik nem tetszenek nem az anime miatt nem tetszik, hanem már a mangában sem tetszettek és ezért nem hibáztatom az animét.De mondom ezek a dolgok elenyészőek.De például, hogy a második Hokage az oltogatásból átmegy random hype-olásba az kiakaszt.

A Hokage Edozásról meg szintén az a véleményem ami mangában volt.Vannak nagyon jó Badass jelenetek a Hokagékkal de ezzel valamilyen szinten meg lett "ölve" a karakterük(mint kb. mindenkinek akit Edoztak).

Ja és ez az új OP nálam megér néhány percet, hogy leírjam:
Nálam 3 kategóriába sorolandók az opeingek.
1.Nagyon tetszik, mindig meghallgatom, ha van időm többször is.(ide a 2 kezemen megtudom számolni, hogy mennyi OP tartozik az összes anime, összes op-ja közül amit eddig láttam)
2.semleges(itt van nálam az op-ok 60-70%-a)

3. olyan szinten idegesítenek, hogy egy másodpercet sem bírok ki belőle.(általában minden animének van legalább 1 ilyen op-ja)

ja és van egy 4. is ami az, hogy már annyira sz*r, hogy már nevetségesen jó ikszdé azokat kínomban meg szoktam nézni

na de ez a mostani OP nálam a legelsőbe tartozik szerintem egyszerűen nagyon jó lett!Néhány jelenet azt sugallja nekem, hogy lesz nagy csihi-puhi.A shippuuden-ben eddig ezenkívül 1 OP volt amit oda soroltam a 15(?)-ből.

Ennek ellenére sem ajánlom az OP-ek nézegetését azoknak akik nem olvasnak mangát mivel nem mások mint másfél percnyi spoilerek ikszdé bár nehéz átlépni azt a másfél percet ilyen 1 hetes adagolással Nevet

Tehát jónak mondom az animét és elnézést ha a hsz. jóval ezelőtti részekről is szólt, kb. 40-50 résszel le voltam maradva.  Nyelvesít
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11359 Dátum: 14 okt 28, 20:20:06 »

A Hokage Edozásról meg szintén az a véleményem ami mangában volt.Vannak nagyon jó Badass jelenetek a Hokagékkal de ezzel valamilyen szinten meg lett "ölve" a karakterük

Hashiramának és Tobiramának pont, hogy ez adott karaktert. Előtte szó szerint nem volt karakterük, csak a többi szereplő magyarázta, hogy húúú ez milyen erős, meg húú az milyen dúrva.

Az opening spoilerességéről meg 2 dolog.

1. - Aki nem olvassa a mangát, az az egyértelmű spoilereket leszámítva nem fog rájönni, mi spoiler és mi nem, főleg ha vannak az openingben olyan jelenetek is, amik annak tűnnek, de csak "fillerek" hogy úgy mondjam. (Tudom mert van ismerősöm, aki csak animés és mindig megkérdezem tőle mire jött rá. Meglepődnétek milyen kevésre pedig baromi okos a srác.) Ez egészen addig igaz, amíg az értelmiségi osztályba tartozó fórumozók el nem kezdik kivesézni mi volt benne spoiler és mi nem. Nem akarok itt senkire mutogatni, nem azért írtam, de ez az igazság.

2. - Ha nem olvasod a mangát az a te dontésed, de utána ne várd el, hogy ez az animátorokat érdekelje. Az emberek 80-90%-a, aki nézi az animét Japánban, az olvassa a mangát is, az anime stúdiónak pedig nem kötelessége, hogy a fenmaradó 10% miatt spoilermentesre csinálja az openinget, pláne, hogy egy opening feladata az adott széria, vagy évad promózása is és külön kultusza van. Az pedig pláne nem dolguk, hogy az Európába bejutó feliratos verzió nézőit figyelembe vegyék. Az ő érdeküket a későbbi szinkronos verziók majd figyelmebe veszik, de azt meg ugye nézze a redva.
(Persze vannak spoilermentes vagy jobbára spoilermentes openingek, de nézzétek meg, azok mind fillerévadok openingjei, vagy a fillerévad közepén jöttek be és belecsúsznak a kövi canon sztorirészbe.)

Összegezve: Az anime only kissebségenk, tetszik vagy sem nincs joga problémázni azon, hogy spoileres-e az opening vagy sem, hiszen akár itt nálunk az oldalon is hétről hétre elérhető az alapmű magyarul olvasásra. Nem olvasod? Semmi gond és valahol érthető is hisz fekete fehér és nincsenek hangok sem, viszont az anime ehhez egy kisérő mű, az opening pedig az adott szezon promója is egyéb más feladatai mellett. Ha zavarnak a spoilerek tekerd át, de ne panaszkodj azért mert spoileres. Akik meg olvassák a mangát, azok meg főként ne mert nekik aztán már tényleg nem spoileres.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11360 Dátum: 14 okt 28, 20:52:40 »

(mint kb. mindenkinek akit Edoztak).
Igazad van.
Nem emeltem ki eléggé, hogy van néhány ember a több tucatból akinek részben jót tett az Edozás, de ettől még akár később be is sülhet valamivel amivel majd lejárathatja magát a shinobik istene vagy valami ilyesmi és akkor már ad majd a karakterének rendesen.De például Minatonak nem tett túl jót. de lényegtelen.

Az openingről szóló VÉLEMÉNYEMRE meg igazán kár volt ennyi időt bele belefektetni a válaszodba.
és igazad van spoiler téren nem pont erre gondoltam csak általánosítottam mivel volt már a történelembe jó néhány olyan opening ami lényeges dolgokat lőtt le.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11361 Dátum: 14 okt 28, 21:01:29 »

Mért is? Mert kiderült, hogy sokkal sebezhetőbb, emberibb karakter, mint a király félisten csávó, akinek beállították? Ezt azért nem feltétlenül nevezném hátránynak.

Itachi el tudott ennek köszönhetően rendesen köszönni Sasukétől.
Nagato láthatta, hogy az áldozata nem volt hiábavaló.
A Jichuurikik továbbadhatták a jókivánságaikat és végre egyenesbe vergődhettek a bijuukkal.
Gaara végre egyenesbe vergődhetett az apjával és ez visszafelé is igaz.
Haku megtudhatta, hogy miként érzett Zabuza, Zabuza pedig megköszönhette Kakashiéknak, amit tettek és kakashi is neki, amiért utat mutattak Narutoéknak.

A legtöbb Edo-s karakterhez csak hozzátett az, hogy visszatérhetett. Sosem értettem mi ez a fújogás körülöttük.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11362 Dátum: 14 okt 28, 21:45:55 »

Ha már Edo Tensei-nél tartunk, a jelentése a "Tisztátalan Világi Feltámasztás" én úgy értelmezem, hogy "bemocskolja" a halottakat és ilyen szempontból sikerült is mert, mindenki azt mondja, hogy meg lett alázva a karakterük és a lezárásuk.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11363 Dátum: 14 okt 28, 21:52:34 »

Feltámasztás a tisztátalan világba. És mindössze annyit tesz, hogy a tiszta világból ala túlvilág, a tisztátalan (értsd emberek gonoszsága által uralt) világba viszahozza a lelket.

Sose értettem, hogy tényleg, hogy mért mondják ezt. Mert még, ha életben maradnának az Edos karakterek akkor oké, d eattól ők ott még az életüket adták és jópáran közülük az Edozásuk után kaptak tisztes lezárást pl: Itachi, akinek az eredeti halála egy vicc volt.
Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11364 Dátum: 14 okt 28, 22:08:53 »

Mért is? Mert kiderült, hogy sokkal sebezhetőbb, emberibb karakter, mint a király félisten csávó, akinek beállították? Ezt azért nem feltétlenül nevezném hátránynak.

Itachi el tudott ennek köszönhetően rendesen köszönni Sasukétől.
Nagato láthatta, hogy az áldozata nem volt hiábavaló.
A Jichuurikik továbbadhatták a jókivánságaikat és végre egyenesbe vergődhettek a bijuukkal.
Gaara végre egyenesbe vergődhetett az apjával és ez visszafelé is igaz.
Haku megtudhatta, hogy miként érzett Zabuza, Zabuza pedig megköszönhette Kakashiéknak, amit tettek és kakashi is neki, amiért utat mutattak Narutoéknak.

A legtöbb Edo-s karakterhez csak hozzátett az, hogy visszatérhetett. Sosem értettem mi ez a fújogás körülöttük.

Hidd el, ha csak az lett volna baj Minato visszahozásával, hogy nem olyan erős, mint amilyennek beállították + a "trademark jutsu-ját" is mástól lopta még nem lett volna akkora gáz, ha a személyiségét sem vágták volna haza. Bár Kushina meséjéből kiderült, hogy nem csak, hogy érzelmi szinten kb egy Hinata szintjén mozog, de még az is, hogy apaként is és vezetőként is megbukott, s csak a csodának köszönheti, hogy Naruto egyáltalán megélte azt, hogy nindzsa lehessen (bár ehhez a "gonoszok" alacsony intelligencia hányadosa is hozzátesz, pl Obito simán összetudott volna barátkozni a kitaszított 6-7-8-9 éves Naruto-val és elrabolnia, de nem, megvárta, amíg életerős lesz).

1.Itachi búcsúja a Sasuke VS Itachi harc után még mindig epic-ebb sokak szerint.
2.Gaara háttértörténetének megváltoztatásával pont azt a mondanivalót irtotta ki Kishimoto, ami azoknak lehetett volna támasz, akiket a szüleik eldobtak maguktól - mert igen, van ilyen -, miszerint még ha a szüleik nem is szerették, így is megtalálhatta a szeretet a világban más emberek által. Viszont ezt Gaara neve nincs apjának visszahozásával + a "leleplezéssel" pont eme mondandót irtotta ki.

A többiekről is mondhatnék szépeket, de nem szeretnék jobban belemenni, mert akkor oldalak telnének meg.
Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11365 Dátum: 14 okt 28, 22:38:44 »

Mindkettőtök érvelése helytálló Mosolyog

Az én véleményem az, hogy azért megalázó az Edo Tensei, mert halottak erejét használják fel kicsinyes harcaikhoz, pl Asuma harca tanítványai ellen. Zombik formájában térnek vissza, saját akarat nélkül, csak az erejük és a "lelki terror" kedvéért. Amiért így kihasználják őket, az ellen fordítják őket ami éltükben fontos volt számukra, ez a megalázó és bemocskoló.

Ahogy most a 4 kage visszatért, szabad akarattal, ez nem mocskolja be őket.

Minato azért ennyire nyuszi, mert most nem övé a főszerep. De ettől függetlenül egy hihetetlenül okos, tettre kész és elszánt ninja. Nagyon gyorsan reagál és átlátja a helyzetet. Sajnálom, hogy most inaktivitása miatt veszít fényéből, de ez nem az ő hibája. Hasonló Hashirama is, mivel nem az övé a főszerep így nem pöröghet 100%-on. Pedig ha a 3 Kage (Tobirama, Minato és Sarutobi fel tudná tartóztatni Madara-t, akkor Hashirama előnyben lenne Obito-val szemben a senjutsu miatt és hatékonyan támadhatná. És az a 3v1 nem tartana sokáig. Persze pont emiatt nem lesz így.

A karaktereknek volt egy halála, önfeláldozása. Akkor erre volt szükség. De ők is hagytak elvarratlan szálakat, olyan dolgokat, amiket kijavítottak volna. Zabuza is bűntudattal halt meg, Nagato is emiatt áldozta fel magát,  Itachi is belátta, hogy járhatott volna más utakon is.
És bár a múltat nem írhatják felül, akár ők maguk kaphatnak feloldozást. Vagy, pl Itachi esetében adhatnak másnak egy feloldozást. Anno Sasuke nem hitte volna el, ha Itachi az igazat mondja el neki és ezzel meg sem védhette volna őt, plusz betegsége miatt így is úgy is meghalt volna. Most viszont, mikor látta, hogy Sasuke erős lett és már képes megvédeni magát, végre valahára, talán egyszer egész életük során, valóban a bátyja lehetett, még ha csak egy röpke időre is. Ezért volt nagyon szép a jelenet. Itachi Edo-ja volt a legtisztább, legkidolgozottabb az összes közül, ami végérvényesen befejezte Itachi munkásságát.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11366 Dátum: 14 okt 28, 23:00:53 »

Én is azok mellett vagyok, akik inkább a NEM! mellett teszik le a voksukat az Edo Tenseinél. Egyik visszahozás se tette kicsit se epikebbé a karakterek lezárást, sőőt, csak elrontotta az egészet.
Itachi első búcsúja MESSZE sokkal jobb volt, nem értem, neked miért az utóbbi tetszett inkább Exkirion. Az "igazi" halála hihetetlen drámai lett. Egyszerre sokkoló, megható és kérdésekkel teli. Meg az a mondat is, hogy "Sajnálom Sasuke, nincs legközelebb" vááá! Kiráz a hideg! De ezután mit kapunk? VAN LEGKÖZELEBB!
Csak Itachi visszahozása is teljesen felesleges volt, hisz ha megnézitek, akkor csak 1-2+ flashback jelenettel világosított fel minket, ami persze nagyon fontos és kétségkívül meghatározó emlék volt, de meg tudta volna ezt máshogy is oldani Kishi. Itachi első halála egy messze komoly és érett mű jellegzetességeit mutatta, míg a második szó szerint hullagyalázás. Ne értsetek félre, nekem az utóbbi is tetszett, de most csak emiatt én nem hoztam volna be egy tucat másik zombit. Mert nézzük a többieket!
Ők SEMENNYIT nem tettek hozzá a karakterükhöz. Mindegyik csak megerősítette az eszméit, még egyszer elhangoztatta azokat. Zabuza, Asuma, Dan, Nagato... Annyi a különbség, hogy itt már nem köntörfalaztak (úgyis halottak, lazaság off) és szemtől szembe kimondtak mindent, de ez csak megint azt erősíti, hogy a Naruto sorozat újfent elvesztette a komolyságát.. Miért kell mindig ugyanazt a flashbacket 100szor megnéznünk, miért kell ugyanazt a szentbeszédet 20szor tárgyalniuk? Én pont azt szerettem Pein legyőzőséig, hogy a sima Narutoban, ugye a főszereplő még tényleg gyerek volt és a sorozat hangulata is gyerekesebb lett, tehát ott nyugodtan jöhettek orrba-szájba a "Hokage leszek", "Barátság" és 30szor "visszaemlékezek, hogy én magányos kisgyerek voltam" flashbackek. Ott elfért. Viszont a Shippuuden Pein ostromáig totál komolyabb hangvételű lett, több szürke jelenettel, ami nagyot dobott a sorozaton. Félelmetes ellenfeleket ismerhettünk meg az Akatsukisok személyében, akiket most egytől-egyik (/Kishame) visszahoztak és "könnyed" szerrel legyőzik..
Az 1. és 2. Hokaget meg visszaemlékezéseken keresztül is jobban bemutathatták volna Madarával együtt, mi a francért divat már az mindenhol, hogy vissza kell hozni a legendákat...
Na elnézést a hosszabb hsz-ért, csak érdekes téma merült fel és nem hagyhattam annyiban. Gondoltam leírom, hogy miért (is) nem tetszik nekem ez a háború.

[Obito simán összetudott volna barátkozni a kitaszított 6-7-8-9 éves Naruto-val és elrabolnia, de nem, megvárta, amíg életerős lesz).

Jó gondolatmenet, de szerintem majdnem biztosra vehetjük, hogy a Naruto elején még a "titokzatos maszkos" karaktere nem igen lehetett kidolgozva Nevet Pláne nem, hogy az Obito lesz, Kakashi elvesztett és halottnak hitt barátja, aki persze nem halott, mert nekünk a létező összes flashback karaktert meg kell ismernünk Naruto által...  Még mindig nevetségesnek tartom egyébként, hogy Obito egy dupla részes specialban született meg, valahol a 350. epizód környékén...
Viszont a karakterét imádom, olyan annyira szinten, hogy talán a kedvenc szereplőm is lesz a Narutoban. Csak ugye annyi főellenségnek hitt karakter volt már (Orochimaru, Pein-Nagato, Madara és most Obito), hogy nem nagyon tudom hová tenni őket ikszdé
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11367 Dátum: 14 okt 29, 09:11:58 »

Obito nem főellenség. Pont. Látszik, hogy Madara akar itt irányítani. Jelenleg Obito van előnyben, ennyi.
A háború eleje elég nagy csalódás volt. Talán pont azért, mert a régen epic, erős karakterek visszajöttek szenvedni, kikapni...Deidara, Sasori, Kakuzu, stb. Ha már visszahozták őket, adhatott volna nekik Kishi kidolgozott harcokat is. Még ha ki is kapnak.
Ami viszont tetszett, az a 4 Edo kage. Ismeretlen karakterek, jó harcok, talán Gaara apját nem kellett volna visszahozni, talán. Itachi, Nagato határeset, szerintem ízlés kérdése, én pl. örültem a visszahozásuknak. A 4 hokage úgy látszik, hogy túl nagy feladat volt Kishinek, sztem sokkal többet lehetett volna kihozni belőlük.
Viszont a háború kezdeti szakasza után, mikor már a 4 edo kage ellen harcoltak, egyértelműen emelkedett a színvonal. Madara visszatérésével meg abszolút. A színvonal folyamatosan emelkedett, persze voltak holtpontok (főleg a Tobi ill. Juubito elleni harcok- vagyis szerintem a jelenlegi harc is egy mélypont).
De...na várjuk ki. Talán nem spoiler ha annyit mondok, hogy a háború legjobb része még csak most jön...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11368 Dátum: 14 okt 29, 09:29:35 »

De...na várjuk ki. Talán nem spoiler ha annyit mondok, hogy a háború legjobb része még csak most jön...

Hát, a visszhangokból megítélve inkább a legrosszabb része a mangának, amúgy meg ez már régen nem háború, mert ugye 2 az egy millió elleni harcot neház háborúnek titulálni (is). A háború kb akkor ért véget, amikor Kabuto-t leverték.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11369 Dátum: 14 okt 29, 11:43:19 »

??
A következő részt leszámítva neked nem jöttek be a fejezetek? Szerintem nagyon régen volt olyan jó periódusa a mangának, mint a következők.
Na mindegy. Ezt inkább hagyjuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!