24 máj 15, 05:22:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554091 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11325 Dátum: 14 okt 16, 22:21:41 »

Azért nem kéne ennyire leírni Hiruzent.Amit tud azt meg is teszi. Nyelvesít
Bár ha a fontossági sorrendet nézzük,lehet tényleg ez a csúcspont nála.
Mind1 azért még okozhat meglepetést ő is.
("fejetlenséget" nem számítva)
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11326 Dátum: 14 okt 17, 19:54:34 »

Durva lenne, ha Madara eltolna egy dupla meteor idézést pont a fa fölött... Ott szerintem Obito Sharingan-ja is kikerekedne  Nevet
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11327 Dátum: 14 okt 18, 10:09:34 »

Durva lenne, ha Madara eltolna egy dupla meteor idézést pont a fa fölött... Ott szerintem Obito Sharingan-ja is kikerekedne  Nevet

Nem feltétlenül érzem úgy, hogy lenne akár 100 meteronak is esélye Obto jutsuja ellen Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #11328 Dátum: 14 okt 21, 14:36:47 »

Sziasztok!
Ezer éve nem nézem az animét , a fillerek miatt hagytam abba... (a mangát viszont rendszeresen olvasom) De az új részeket szívesen megnézném, kíváncsi vagyok rájuk. Mosolyog
Ezért azt szeretném kérdezni, hogy meg tudjátok-e nekem mondani, hanyadik résznél maradt abba a legutóbbi filler, és hol tér vissza az eredeti manga szálhoz?
Válaszaitokat előre is köszönöm Mosolyog
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11329 Dátum: 14 okt 21, 15:31:17 »

A legutóbbi filler szál (ami megjegyzem szerintem a shippuden, sőt, talán az egész anime legjobban sikerült filler szála, talán 3 részt kivéve, szerintem érdemes megnézni) a 361. résznél zárult le. Vagyis a 362. résztől nézheted, annak a résznek a végén támadt fel a Juubi Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #11330 Dátum: 14 okt 21, 18:10:33 »

Köszönöm szépen a választ! Nevet
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11331 Dátum: 14 okt 22, 15:05:31 »

Egyébként vajon látni fogjuk valaha a Rasen Senko Chourinbu Kousanshiki-t működés közben?  smirksweat
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11332 Dátum: 14 okt 22, 19:18:46 »

Az nem az a technika volt, amit Tobirama és Minato használt arra, hogy megcseréljék Obito és Minato testét?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11333 Dátum: 14 okt 22, 20:47:14 »

Nem volt. Arra gondol, amit Minato említett, hogy azt kell bevetnie Obito ellen, hogy tamadasi felületet nyisson Narutoéknak.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11334 Dátum: 14 okt 22, 22:01:53 »

Az nem az a technika volt, amit Tobirama és Minato használt arra, hogy megcseréljék Obito és Minato testét?


Az valami Shakuton xxx xxxxx volt, azt Minato akkor nevezte el Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11335 Dátum: 14 okt 22, 23:24:19 »

Az nem az a technika volt, amit Tobirama és Minato használt arra, hogy megcseréljék Obito és Minato testét?


Az valami Shakuton xxx xxxxx volt, azt Minato akkor nevezte el Mosolyog

Az valami Hiraishin xxxx volt, nem a Shakuton akarmi. A shakutont azt Minato találta ki arra az amaterasus rasen shurikenre.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11336 Dátum: 14 okt 23, 13:52:10 »

383:

Hááát, végülis hangulatos volt. Az animéseknek lehet hogy tetszeni fog, nekem uncsi volt.

- Előzetes kicsit spoileres, de szerintem senkit nem fog mellkason vágni, ha megnézni.
- Mit szóltok Katsuyuhoz?
- Remélem Orochimaru mutat pár brutál jutsut.
- A következő részt remélem jól megcsinálják, zenével meg némi animációval kiegészítve hatásos lehet.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11337 Dátum: 14 okt 23, 15:13:28 »

Hangulatos rész volt, bár csöpögött Katsuyu-tól és a nyáltól, de most a legkevésbé sem zavart Mosolyog
A Kagek motiválása is nem csak hogy jóra, hanem egyben hihetőre is sikerült!
Zuhanás közben a srácok igazán kikapcsolhatták volna a formáikat, hogy ne koppanjanak olyan nagyot - és vagy kiszabaduljanak a szorításból. Plusz Tobirama is elteleportálhatta volna őket igazán Mosolyog

De nem baj, folytatódik a 3v1 egy kút fenekén.... ééééés Madara megint lost.

(megj: az előző részben fel sem tűnt, hogy Byakuya ott volt az első kage gyűlésen?  smirksweat )
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11338 Dátum: 14 okt 23, 16:34:20 »

Na, nem lett ez rossz rész, inkább megint csak a rajzolás volt gyengécskébb, de ahogy látom, a mangában se jobb a helyzet.
Folytatódott a motivációs beszédek legújabb epizódja, remélem most már tényleg nagyon elhatározták magukat.
Shikamaru jelenete jó lett, de nekem inkább a Tsunade-Sakura kapcsolat tetszett Mosolyog
Jó volt látni, hogy végre Orochimaru is besegédkezik. Mivel ő is egy nagy főellenség volt, így azért veszélyes lehet bőven Obitora (megjegyzem ezt ő is észrevette és komolyabbra vette a figurát egyből Nevet ).
Madarával nem tudni mi van, szerintem most háttérbe vonult, mert Juubito mellett most fabatkát se érne ikszdé
A háttérzenéket külön kiemelném, mert nagyon szépen időzítették őket és sok kedvencem felcsendült az epizód folyamán Mosolyog
Erre a részre egy 4/5-et adok. Végre annyi idő után kaptunk egy elfogadható epizódot, de még mindig többet várok a Shippuudentől.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11339 Dátum: 14 okt 23, 17:41:29 »

Kellemes, hangulatos rész volt. Nem nagyon történt semmi különös, jöttek újra a motivációs beszédek (ami mangában már szinte katasztrófa volt...3 fejezetben folyamatosan biztatták egymást  ikszdé itt így nekem bejött), Shikamaru meggyógyult (mily nagy csoda), Naruto meg továbbra sem vonja vissza a szavát. Szóval kellemes rész volt. A végéből lehet találgatni. Mindenesetre a jövőhetiben már tényleg lesz akció.
Engem talán pont az zavart, hogy a zenék csak jöttek, aztán jöttek, szinte folyamatosan. Nem nagyon volt csönd. Pedig néha kell. Meg hiányoztak az átmenetek. Véget ért az egyik, kis csönd, jön a második. Nem tudom na, engem picit zavart.
Csabi28- nem értem, szerintem szinte az egész évben átlagosan jó epizódokat kaptunk. Volt egy-kettő kilógó oda-vissza, de én ebben az évben nagyon meg vagyok elégedve a színvonallal, még úgy is, hogy a mecha Narutos filler óta egy kicsit alábbhagyot a színvonal.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!