24 máj 15, 04:01:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 753 754 [755] 756 757 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554050 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #11310 Dátum: 14 okt 09, 19:09:42 »

erről a részről csak annyit tudok mondani,hogy
Úgy fest Kaguya megette a chakra istennő démongyümölcsöt.
Ja még valami eddig egész pontosan hány shinobi veszett oda? O_o
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 19:16:57 írta Drahaka » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11311 Dátum: 14 okt 09, 19:17:03 »

Ez is egy vérszegény részre sikeredett. Csak nekem szembetűnő nagyon, hogy a rajzolás a fantasztikus Mecha-Naruto epizód óta gyakorlatilag a béka feneke alatt van??? És nektek még a Kakashi vs Obito rész grafikája nem tetszett... Itt 5 másodpercig mutatták az arctalan Sasuke és Juugot, az igénytelen Tobi képekről meg inkább ne is beszéljünk.
Ahogy látom a következő epizód se lesz jobb ezen a téren. Csak állítsátok meg az előzetest az elején. Ki az a szőke hajú gyerek, aki Naruto ruhájában van?... Rögtön a kövi kép meg... ikszdé Ehhez már hozzászólni sem tudok... A profi készítők elmentek szabadságra, mert végig dolgozták a nyarat és átadták a munkát a 12éves gyerekeiknek?

Amúgy a részről: Hát sajnos nem voltam elájulva, kicsit sem. Talán 2 dolog tetszett: amikor Naruto leszidta Kuramát, amiért nem tudott rendesen senjutsut tanulni anno és Szöcske reakciója a főszereplő hatalmas erejére. Mondjuk még a Nidaime megjegyzése is jó vot, hogy Naruto most körözte le Hashiramat Nevet Bár ez filler volt ahogy látom, de én teljesen egyetértek ezzel. Hihetetlen milyen tápos lett Naruto. Bár Hashiramat lassan már Sakura is lekörözi, mutathatna már valamit. A mokutonja szerintem eddig se volt nagy szám, de a Juubi-- Szent Fa után már semmit nem ér a szememben.
"Szóval akkor tusztázzuk. Tehát a Juubi nem több mint egy dühös fa ? Egy DÜHÖS FA ? ehhez azért gratulálni tudok.
Tíz farkú Fa. Ezt még nem sikerült feldolgoznom."
Ezen jót kacagtam ikszdé

Kaptunk egy kis történelemórát is Madarától. Ezek után lehetséges volna, hogy a One Piece és Naruto világ kapcsolódik egymáshoz? Jó lenne egy crosscover  Kúl

Nem lett volna ez rossz rész, de a rajzolás nagyon bántotta a szemem, ezért csak egy 3/5-öt tudok adni.

Ja és annak a Kaguyának, akiről Madara beszélt, van valami köze Kimimaro-hoz? Mert mindkettő Kaguya.

Az Obito vs Kakashi zseniális volt, ezt továbbra sem értem, hogy hogyan lehet egyeseknek ezzel baja. Abban egyetértek, hogy a rajzolás mostanában visszaesett, főleg az előző részben volt ez zavaró. DE!
Ez egy nagyon állat rész volt. A legelejétől a végéig megvolt a sajátos hangulata, és a mai rész történet terén kiemelkedő volt. A fa támadásától, amikor megszólal az az akatsuki zene, majd a történelem óra alatt Pein zenéje, és a végén, az aszott testek alatt is...hihetetlen, hogy ennek az animének milyen zseniális soundtrackja van. A rajzolás is főleg csak a rész első felében volt zavaró, mondjuk ott sem nagyon. De a második felében, a töri órát, és az utána következő eseményeket nagyon szépen megoldották. Á, szerintem nagyon jó rész volt, hiába a gyengébb rajzolás, de a dinamika (ami szerintem fontosabb) megvolt.
És persze nagyon fontos, és nemcsak fontos, de érdekes dolgokat tudtunk meg. Végre.
10/8,5, a néhol gyengébb arcok, alakok miatt. Főleg Obitonál.
Amúgy meg ha a Fairy Tail manapság ilyen szinten lenne, animáció, zene, dinamika terén, két kezünket összetehetnénk. Szóval mihez képest gyenge az animáció.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11312 Dátum: 14 okt 10, 07:27:27 »

Kellemes rész volt, de volt pár megdöbbentő rész benne.Kezdjük a kellemesekkel:

- Naruto Sennin Bijuu Fomrája... jaj de vártam már! ^^ És végre itt van! Lehetne ezt még fokozni, de minek? ^^
- Sasuke féltékeny mondatai: "Naruto, meddig fejlődsz még?", annyira jó volt olvasni Mosolyog)
- Tetszett a rajzolás is vagy csak a két Kurama egymás mellett? Mindegy mi, jól nézett ki na!
- És újfent használták a régi OST-ket!
- Éééééés végre tudjuk mi van a kőtáblán ^^

Ami inkább fura vag megdöbbentő...

- Sarutobi mégis hogy darabolt fel a fát csak így kézzel, meg ugye neki miért nem robbant le a feje, plusz mégis hogy került oda?
- Nem igazán értem ezt a Juubi-fa dolgot.... a többiek egy vagy több állat keverékei voltak, ő miért lett pont fa? Nyilván fa volt, amiből szörny lett és a szörny még lehet állat, de őszintén, melyik állapota hasonlított akár távolról is fára vagy állatra? Nevet
- Aztán... ez a Szent Fa és gyümölcse dolog nekem nagyon hasonlít a Bibliai alapsztorira (és nem szeretnék itt vallási párbeszédeket folytatni senkivel, sem megsérteni senkit) és szerintem ez egyáltalán nem volt jó döntés belekeverni ide... lehetett volna kicsit jobban japánosítani, teszem azt lett volna inkább tiltott virág egy cseresznyefáról vagy valami hasonló... A királynő vagy hercegnő maradhat és Rikudo is, nekem csak a fa szúrja kicsit a szemem
- A Juubi mindenkiből kiszívta a chakrát, elvileg legalábbis. De volt, akiket kihagyott, egyeseket nem is üldözött, nem is értettem miért
- Volt egy dolog, amit nevezhetünk bakinak. Minato azt mondta, nem tud odateleportálni Narutohoz, mert a f elszívta az összes chakráját. Értem, hogy Sarutobinak is kellett szerep, de ez a kijelentés több sebből vérzik: kezdve azzal, hogy Minatot nem láttuk, hogy megtámadta volna a Fa, vagy ha mégis, miért engedte el egy darabban úgy, hogy még mindig világít mint a szentjánosbogár, azzal a ténnyel a vállán, hogy az Edo Tensei feltámasztottjai végtelen chakrával rendelkeznek?
- Madara indokai vagy kijelentései még kicsit mindig furcsák nekem, de kezd azért összeállni a dolog kerekké
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11313 Dátum: 14 okt 10, 08:15:59 »

Jubis szentfa még kusza lesz nektek, majd később lesz rá magyarázat miért és hogyan lett. Már ha nem leseznek fillerek Nevet

Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11314 Dátum: 14 okt 10, 11:04:15 »

- Sarutobi mégis hogy darabolt fel a fát csak így kézzel, meg ugye neki miért nem robbant le a feje, plusz mégis hogy került oda?

Válasz rá. Mosolyog

Amúgy akkor most Sandaime se fog regenerálódni? Mivel az előző részben darabokra szaggatta Obito a fekete izével.

Ejnye-bejnye. Sandaime és fekete bigyó kalandja anno a mangában is értetlenkedést váltott ki.
Hiruzent Obito még a tökéletes jinchuuriki formájának beteljesülése előtt korbácsolta meg. Ahogy Tobiramát és Hashirama klónját is. Őt bezzeg elfelejtjük. Pojén

Egyébként nem kézzel darabolta a fát, hanem Enma, a majomkirály bottá változott verziójával. Csak hát csúnyán gyér volt az animáció.

Amúgy szerintem nem spoiler, ha azt mondom, hogy ez volt az Edo tensei Hiruzen pályafutásának csúcspontja, innentől még ennyit sem csinál szegénykém. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11315 Dátum: 14 okt 10, 15:07:47 »

- Nem igazán értem ezt a Juubi-fa dolgot.... a többiek egy vagy több állat keverékei voltak, ő miért lett pont fa? Nyilván fa volt, amiből szörny lett és a szörny még lehet állat, de őszintén, melyik állapota hasonlított akár távolról is fára vagy állatra? Nevet

Eleve ez volt az eredeti, amiből aztán Hagoromo csinálta a bijuukat, szóval nem is kell állatra hasonlítania, de ezzel kapcsolatban lsz majd még dolog.
Hogy melyik alakja hasonlított fára? Mind. Ha emlékszel mindegyik eleve olyan színű, mint egy fa törzse és mindegyiknek van a hátán egy kinyílatlan virág, arról nem is beszélve, hogy gallyakat lövöldöz és a 2. formájában, amikor a bijuu bombát használja egy hatalmas groteszk vileplume lesz belőle.

- Aztán... ez a Szent Fa és gyümölcse dolog nekem nagyon hasonlít a Bibliai alapsztorira (és nem szeretnék itt vallási párbeszédeket folytatni senkivel, sem megsérteni senkit) és szerintem ez egyáltalán nem volt jó döntés belekeverni ide... lehetett volna kicsit jobban japánosítani, teszem azt lett volna inkább tiltott virág egy cseresznyefáról vagy valami hasonló... A királynő vagy hercegnő maradhat és Rikudo is, nekem csak a fa szúrja kicsit a szemem

Húúúú de utálom, amikor ezzel jönnek az emberek. Ez egy közkeletű tévedés. Ha körülnézel az ázsiai mítoszokban és vallásokban, gyakorlatilag ömlesztve vannak szent fákkal és tiltott gyümölcsökkel
(Hindu szent fák: http://www.esamskriti.com/essay-chapters/Sacred-Trees-of-the-Hindus-1.aspx).
Ugyan (sajnos) a shinto hitvilágban nem vagyok különösebben otthon, de gyanítom ott it van egy pár.
Szóval erősen kötve hiszem, hogy Kishi pont az ó de szuper fontos bibliából emelte volna ki ezt a sztorit. (Arról nem is beszélve, hogy ezesetben az emberek ott éltek a fa mellett és sehol egy Ádám a sztoriban és nem is lesz.)

- A Juubi mindenkiből kiszívta a chakrát, elvileg legalábbis. De volt, akiket kihagyott, egyeseket nem is üldözött, nem is értettem miért

Szerintem, csak nem mutatták. Ráment volna az egész rész, ha minden egyes karaktert megmutogattak volna, hogy futkos a gyökerek elől.

- Volt egy dolog, amit nevezhetünk bakinak. Minato azt mondta, nem tud odateleportálni Narutohoz, mert a f elszívta az összes chakráját. Értem, hogy Sarutobinak is kellett szerep, de ez a kijelentés több sebből vérzik: kezdve azzal, hogy Minatot nem láttuk, hogy megtámadta volna a Fa, vagy ha mégis, miért engedte el egy darabban úgy, hogy még mindig világít mint a szentjánosbogár, azzal a ténnyel a vállán, hogy az Edo Tensei feltámasztottjai végtelen chakrával rendelkeznek?

Még, ha oda is tudot volna teleportálni, Naruto-t teljesen körbefogták az ágak, szóval nem fért volna oda hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 10, 15:08:41 írta Exkirion » Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11316 Dátum: 14 okt 10, 21:56:34 »

Az élet fája.. nekem így tetszik. Nem lesz csak úgy, valahonnan a világban egy szupererős legyőzhetetlen lény, aki ráadásul minden elpusztít... Nekem mindig is kérdés volt egyáltalán a juubi keletkezése, de így viszont érthető.

Szerintem: se nem fa, nem is állat, nem szörny. Hanem egy mérhetetlenül hatalmas energia, akár lehet természeti energia. És hogy ez az energia alakot vált, és mi lesz belőle már kevésbé fontos kérdés. Számomra ami még fura, az a személyisége. Az akarata. Bosszút áll, mert elvették a chakráját? Ez így értelmetlen (elsőre). De a többiek után biztos, hogy erre is fény fog derülni.

Amúgy a rész nekem nagyon bejött, volt hangulat, meglepetés, teljesen ott volt a "na véééégre!!!!" érzés. És egy kis gúnyos káröröm is, szöcske kapcsán.

A majom kaphatott volna 5 mp-nél több szerepet is.. ott simán eltúlozhatták volna, ahogy ugri-bugri, meg sitty-sutty vagdos, talán lángot is köp és húúú de nagyon megmenti a kis sárga foltot  Nevet

De a lényeg: király rész volt, jó zenével!
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11317 Dátum: 14 okt 16, 16:02:02 »

382:

hm-hm... Kb. ugyanaz, mint az előző rész, voltak benne jól és rosszul kivitelezett részek is szerintem. Egy kicsit haladhatott volna még a rész.

- Most már tudjuk, mit tervez Madara, de vajon meg bírják-e állítani?
- Naruto és Sasuke együtt legyőzhetik Juubitót?

Előzetes nézhető, abszolut semmitmondó Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11318 Dátum: 14 okt 16, 16:17:17 »

- Naruto és Sasuke együtt legyőzhetik Juubitót?

Amúgy ez jogos kérdés Nevet
Vajon Kishimoto-sensei engedi a rosszfiúknak, hogy elnyomják a mugen tsukoyomit és meglátjuk, milyen is a sokat emlegetett szuper apokalipszis genjutsu, vagy a hősök megállítják Obito-t mielőtt végbemegy a terve?
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11319 Dátum: 14 okt 16, 16:27:10 »

Ahogy mondtátok, voltak jól és rosszul kivitelezett részek.
Naruto "érzéseit" nagyon vártam, de megmondom őszintén, a mangában jobban átjött, a zene ellenére. Nem tudom, hogy mi volt benne a hiba, talán túlságosan összecsapott volt.
Ellenben Hashirama visszaemlékezése sokkal jobb volt itt.
Szóval voltak jó jelenetek. Elment ez a rész.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11320 Dátum: 14 okt 16, 20:48:51 »

Tetszetős volt nagyon! Volt benne pár szép információ, pár megható jelent, de sajnos vége lett mielőtt elkezdődött volna :/ Hány manga fejezet volt ez? Fél? Szomorú
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11321 Dátum: 14 okt 16, 21:14:25 »

Ez bizony kettő fejezet volt, ahogy utólag látom Sand, de megnyugodhatsz én is max 1et tippeltem volna ikszdé
Egyébként tényleg egy változó rész lett. Volt 1-2 jobb jelenet, de sajnos legalább ennyi rossz is. Igazából újfent nem történt semmi az epizódban, csak a szokásos lelkizés. Orochimaru betoppanása súlytalan lett, még csak nem is mutatták Narutoék reakcióját rá ikszdé Vagy nem őt figyelték? Elég béna jelenet lett, de az is lehet, hogy már megszokták, hogy minden szereplő visszajön ikszdé

Naruto érzései tényleg összecsapottak lettek, egyetértek Jon97-el. Bár a mangában se volt sokkal jobb úgy látom, de az animében nagyon cinkes lett. Szerintem az opening abban az 5-10 másodpercében, amikor ezt mutatja SOKKAL, DE SOKKAL jobban átadja az egész érzést. Egyébként nagyon megszerettem a nyitányt, ha nem lenne ennyire cseszett spoileres, egyik kedvencem is lehetne Nevet

Aztán jött a gyönyörűen megrajzolt Hasiráma flashback, amit totál nem értettem, hogy miért pont ide és pont most kellett betenniük, no mind1. Egyáltalán nem tetszett egyébként.
Ez a rész is csak egy 3/5 sajnos. Nagyon lecsökkent a Shippuuden színvonala az utóbbi időben, amit szomorúan tapasztalok. A rajzolást már meg sem említem, hisz a mai részben is megcsodálhattuk a fantasztikus fizetett animátorok munkáját egy világhírű sorozatnál...
A jövőheti mintha egy kicsit szebb képvilággal operálna, de azért láttam az előzetesben egy csúnya Tsunade arcot. Na meg elég semmitmondó tényleg, már félek előle, hogy újfent el fog repülni a heti 20 perc a nagy lelkizéssel, no de majd meglátjuk.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11322 Dátum: 14 okt 16, 21:22:59 »

Naruto érzései tényleg összecsapottak lettek, egyetértek Jon97-el.

Akkor örülök, mert nekem nagyon átjöttek Mosolyog Valahogy olyan szívet melegnető volt ez a húzás, hogy végre mindenki érzi, amit ő érzett évekig Mosolyog Tény, hogy több minden kellett volna bele, lenne még pár jelenet ide, de így is szép kerek volt számomra Mosolyog
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11323 Dátum: 14 okt 16, 21:32:42 »

Áh, ne értsetek félre, nekem nagyon bejött a flashback. Egyik kedvencem. Csak mangában jobb volt, szerintem.
Vagyis jobban is meglehetett volna oldani. De alapjáraton szép, megható, sok kulcsfontosságú jelenet került bele.
Az, hogy milyen az anime, az szerintem elsősorban a manga hibája. Úgy értem, hogy ezek a részek mangában is gyengék voltak. Őszintén, ennél csak jobbak jönnek (mármint ez után a szál után). Az animével nincs semmi bajom. Múlt héten volt egy-két gyengébb arc, de remek volt a dinamika+eszméletlen soundtrackek, a maiban én jónak láttam a rajzolást, viszont a dinamika hiányzott nálam egy-két helyen. Nem is a dinamika, inkább az átfedések. Gondolok arra, hogy pl. Naruto flashbackja gagyin beúszott a képbe, ráadásul hirtelen, minden átmenet nélkül. Ilyen hibák voltak ma szerintem.
Az meg, hogy az utóbbi 3 epizód gyengébb volt, erre még nem mondanék színvonal csökkenést. Maximum ingadozást. Ami meg mindig jellemző volt. De mostanában magasabb színvonalon ingadozik, mint mondjuk 1,5-2 éve.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 16, 21:33:53 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11324 Dátum: 14 okt 16, 21:58:51 »

Naruto érzései tényleg összecsapottak lettek, egyetértek Jon97-el.

Akkor örülök, mert nekem nagyon átjöttek Mosolyog Valahogy olyan szívet melegnető volt ez a húzás, hogy végre mindenki érzi, amit ő érzett évekig Mosolyog Tény, hogy több minden kellett volna bele, lenne még pár jelenet ide, de így is szép kerek volt számomra Mosolyog

Akkor az lett volna a baj, hogy túl sok a flashback a részben. Gondolom már feltünt, de ha csak nem kapnak pára hyper mega ultimét jól összerakott részt (pl: Kakashi vs Obito), akkor soha nem jó semmi.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 753 754 [755] 756 757 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!