24 máj 15, 06:44:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 752 753 [754] 755 756 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554163 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11295 Dátum: 14 okt 02, 14:23:51 »

Egy utolsó szerintem majdnem biztosan lesz még. Ha nem fillereznek, akkor több már nem hiszem.

Ja igen. A kövi rész előzetesét, aki nem akar bivaj méretű spoilereket, az ne nézze meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 14:25:50 írta Exkirion » Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11296 Dátum: 14 okt 02, 14:33:41 »

LSD-znek az animátorok? Jól teszik. Ne álljanak le vele. ikszdé
Ez az opening valami kegyetlen jó! A színvilág módfelett kielégítő. Az animáció kifogástalan. A tartalom... Wow! Ha nem ismerném a sztorit, csak pislognék, mi a sz*r folyik itt. ikszdé
És tetszik, hogy nagyon bevállalósak voltak a jelenetekkel (ahogy anno a 10. openingnél). Mind Madara breakelése, mind a Kyuubin lovagló Susanoo olyan fűszeres ízt adtak az egész koncepciónak, hogy kalapom emelem.

Egyébként őszintén szólva kegyetlen spoileres az egész képsor. Viszont... VISZONT! Ezeknek a spoilereknek a 80%-a totál kikalkulálható, egyenesen várható esemény. Pölö 01:20.

Ja, és Hiruzent megint mocskosul kihagyták. Pojén

Szerintem kettő opening még simán lesz. Például Playboy emblémát sehol sem láttam ebben a nyitányban.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11297 Dátum: 14 okt 02, 14:37:14 »

Például Playboy emblémát sehol sem láttam ebben a nyitányban.

Ezen egy pillanatra el kellett gondolkoznom Nevet
Ja, külömben egészn meg is lepett, hogy egyetlen utalás sem volt rá, sem pedig a "többeikre" az openingben, annak ellenére, hogy mi lesz jövő héten.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11298 Dátum: 14 okt 02, 16:47:12 »

Szerintem jövő évben fillerekre számíthatunk. Gondoljatok bele, áprílisban jön csak az új opening, nem? A legutolsó utalás a mai openingben csak 20 manga résszel van előbbre. Az max. 10 anime rész, na jó, ha elhúzzák, akkor 13, legrosszabb rémálmaimban 15, és akkor minden rész tele lesz flashbackkel. De ha folytatják a két manga rész/ egy epizód tempót, akkor csak 10 rész. És az (a mait is beleszámolva) max. 3 hónap, ha lesz szünet. Vagyis kb. pont az idei év végére fognak elérni azokhoz a részekhez.
Vagyis januárban fillerek jönnek...és akkor egészen áprílisig. Ami vicces lesz, mert addigra véget ér a manga.
Vagy csak direkt nem tették a későbbi részekre utalásokat? Nem hiszem.
Na jó, lehet, hogy megint túlbonyolítottam a dolgokat Nevet

A részt még nem láttam, de az opening nagyon király. A zene is jó (az előzőnél sokkal jobb), az animáció meg állati, nagyon remélem, hogy bizonyos harci jeleneteket ugyanúgy fogják meganimálni, mint itt az openingben, vagyis a Kakashi vs Obito módszerrel. Én nagyon örülnék neki.
Amúgy aki animés, és fél a spoilerektől, az is nézze meg szerintem legalább az első 20 másodpercet. Tök jó amv az egész shipuudenről. Amúgy meg az első percben szinte nincs is spoiler, és azok sem nagyok. Az utolsó 20 másodpercben egy kicsit elszálltak, az eléggé spoileres lett, de én, mint mangás, nagyon élvezem. Nagyon jól lett az egész megvágva, pörgős.
Az ending átlagos.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 16:52:04 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11299 Dátum: 14 okt 02, 17:45:58 »

Az opening:
LSD-znek az animátorok? Jól teszik. Ne álljanak le vele. ikszdé

A számból vetted ki a szót, pont ezt akartam írni ikszdé Valami "omg"  szinten mozog a színvilág a nyitányban és tele van pörgéssel! A zene nem nagy szám, viszont a videó, ami egyébként nevetségesen durván spoileres, az nagyon igényesre sikeredett. Nekem a Naruto-Obito jelenet a végén és a brékelő Madara tetszik a legjobban Nevet Na meg a lovagló Susano ikszdé Te jó ég, mennyi spoiler... Ne értsetek félre, én szeretem a tartalmas openingeket, de ez kicsit sok, kicsit. Viszont a videó továbbra is nagyon igényes, csak nézzétek össze a "Moshimo"-val, hát ég és föld... 4/5 a részemről.

A 600. rész: Te jó ég... És még azt hittem a DB a hosszú anime. A One Piece után, végül a Naruto is elérte ezt a Jubileumot, nem semmi! Vicces lesz egyszer újranézni...
Egyébként jó kis rész volt, bár lehetett volna jobb is 600.-nak. A hangulat végig megvolt, de volt 1-2 gyengébb rajzolás, meg igazából "csak" annyi történt, hogy kivédtek egy támadást... 2-3 rész óta nem nagyon haladunk a történettel, pedig 2 fejezeteket dolgoznak fel az epizódok.
A 2 Kyuubi kicsit nagyon fura volt számomra... Vajon Ginkaku és Kinkakuban (+ Sora-ban) is volt egy ilyen Kurama a testükben? Vagy ők nem rendelkeztek olyan sok chakrával, így nem volt bennük? Bár miután megemlítették az animében, hogy "Kyuubi másik fele", így értelmét veszti a kérdésem ikszdé De azért jól elgondolkodtam rajta.
Erre is egy 4/5-öt adnék.

Az ending: egy újabb átlagos záró... A rajzok szépek (bár Narutonak gyerekesebb feje van), de igazából nem történik benne semmi, kicsit unalmasabb is. A zene elmegy. Ezért az ending is egy 3/5. Az Obitós volt a legutolsó, ami tényleg tetszett. Azóta viszonylag elég gyengék az endingek Szomorú
Naplózva

NagyGergely
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #11300 Dátum: 14 okt 02, 17:58:19 »

Hát nem tudom, nem tetszenek azok a részek, amikor a Bijuuk hülyéskednek... Egész végig megvolt az a misztikum, hogy jó ha 50-100 részenként megszólalnak és akkor is árad belőle (Kurama) a gyűlölet, közöny, félelmetesség, stb. Illetve többet vártam attól is, hogy találkozik Kurama "két fele". De talán jobb is így, ismerve a Naruto részek "gyorsaságát" beletellett volna 5 részbe egy Kyuubi-Sötét Kyuubi dialóg. Néha Sasuke is érdekesen volt megrajzolva. Nem tudom, nem volt rossz rész, az opening okés, de többet vártam.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11301 Dátum: 14 okt 02, 19:40:39 »

Jah, igen, volt itt epizód is az opening mellett. Nevet
Részemről:
Hosszú idő után visszatért a kancsal-csapat. És meglepően jó munkát végeztek. Most már nagyrészt tudnak normális szemeket gyártani és kulcspozíciókkal küzdő fázisrajzokat sem olyan sűrűn villantanak.
Már csak ezt a rohadt jellegzetes, béna szájtartást kellene kiküszöbölniük, és elismerendő lesz a munkájuk.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11302 Dátum: 14 okt 04, 13:48:35 »

Az egész részben a negatívum Kurama szája.. ezek nem nézik egymás munkáját? Van pár rész, amiben nagyon jól megcsinálták, nem bírom elképzelni, hogy mi oka lehet annak, hogy nem egy bevált módszert használ minden csapat?!
Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #11303 Dátum: 14 okt 04, 20:17:09 »

Pfuhh nekem a shippuudenböl csak az első 100 rész tetszet (bár már ott is volt filler). És belenéztem a 379-be és nem bírtam fel állni csak egy részét értetem mert a shippuudent nem annyira követem.De mivel az első "évadot" követem valamit értetem és ebből azt kell mondjam élveztem!Az a apafia kapcsolat meg minden vége lett a résznek nem nagyon akartam letölteni így is sok anime van a gépen.Megvártam az online megjelenést és puff feltöltötte kiru hosino.Egyből megnéztem és ez is megfogott hihetetlen. 
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11304 Dátum: 14 okt 09, 13:52:18 »

381:

Hááát... volt ami jól nézett ki (shinju születése), valami meg nagyon ratyi volt (Madara és Hashirama ugyanazokra a pontokra ugrálnak a faágak keülgetése címén).

Kétkedőknek:

Csekkoltam, 169. rész, 16:00: ott van.


Mangások reakciója Nevet

Szóval akkor tusztázzuk. Tehát a Juubi nem több mint egy dühös fa ? Egy DÜHÖS FA ? ehhez azért gratulálni tudok.
Tíz farkú Fa. Ezt még nem sikerült feldolgoznom.

Előzetes nézhető. A címek alapján úgy látom, áttérünk az egy manga = egy anime tempóra.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11305 Dátum: 14 okt 09, 14:34:57 »

Nekem mondjuk már annó is tetszett a dolog. Arról nem is beszélve, hogy ugye jön még ehhez majd pár dolog idővel ^^

A rész amúgy jó volt. Madara és Hashirama oda-vissza ugrabugrálását leszámítva (Tényleg azt hitték, hogy ez senkinek nem fog feltűnni?) jól is nézett ki, meg tartalma is volt.

Cápa, a címek semmit nem jelentenek. Gondolom azt választották címnek, ami jobban hangzik. Ha meg tartalmasabb a fejezet, akkor nembaj, hogy csak magában áll-
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11306 Dátum: 14 okt 09, 15:24:54 »

A részt még csak félig láttam, azt is mobilról, de nagyon örülök, hogy végre elérkeztünk ide. A szent fa ötlet nagyon bejött anno is, bár elsőre egy kicsit abszurd, ez tény.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11307 Dátum: 14 okt 09, 18:12:57 »

Ez is egy vérszegény részre sikeredett. Csak nekem szembetűnő nagyon, hogy a rajzolás a fantasztikus Mecha-Naruto epizód óta gyakorlatilag a béka feneke alatt van??? És nektek még a Kakashi vs Obito rész grafikája nem tetszett... Itt 5 másodpercig mutatták az arctalan Sasuke és Juugot, az igénytelen Tobi képekről meg inkább ne is beszéljünk.
Ahogy látom a következő epizód se lesz jobb ezen a téren. Csak állítsátok meg az előzetest az elején. Ki az a szőke hajú gyerek, aki Naruto ruhájában van?... Rögtön a kövi kép meg... ikszdé Ehhez már hozzászólni sem tudok... A profi készítők elmentek szabadságra, mert végig dolgozták a nyarat és átadták a munkát a 12éves gyerekeiknek?

Amúgy a részről: Hát sajnos nem voltam elájulva, kicsit sem. Talán 2 dolog tetszett: amikor Naruto leszidta Kuramát, amiért nem tudott rendesen senjutsut tanulni anno és Szöcske reakciója a főszereplő hatalmas erejére. Mondjuk még a Nidaime megjegyzése is jó vot, hogy Naruto most körözte le Hashiramat Nevet Bár ez filler volt ahogy látom, de én teljesen egyetértek ezzel. Hihetetlen milyen tápos lett Naruto. Bár Hashiramat lassan már Sakura is lekörözi, mutathatna már valamit. A mokutonja szerintem eddig se volt nagy szám, de a Juubi-- Szent Fa után már semmit nem ér a szememben.
"Szóval akkor tusztázzuk. Tehát a Juubi nem több mint egy dühös fa ? Egy DÜHÖS FA ? ehhez azért gratulálni tudok.
Tíz farkú Fa. Ezt még nem sikerült feldolgoznom."
Ezen jót kacagtam ikszdé

Kaptunk egy kis történelemórát is Madarától. Ezek után lehetséges volna, hogy a One Piece és Naruto világ kapcsolódik egymáshoz? Jó lenne egy crosscover  Kúl

Nem lett volna ez rossz rész, de a rajzolás nagyon bántotta a szemem, ezért csak egy 3/5-öt tudok adni.

Ja és annak a Kaguyának, akiről Madara beszélt, van valami köze Kimimaro-hoz? Mert mindkettő Kaguya.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 18:18:14 írta Csabi28 » Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11308 Dátum: 14 okt 09, 18:30:23 »

Ja és annak a Kaguyának, akiről Madara beszélt, van valami köze Kimimaro-hoz? Mert mindkettő Kaguya.

Ha erre választ adnék akkor az egy hatalmas spoiler lenne  Nevet!


Nekem ebben a fejezetben nem volt semmi bajom se a rajzolással, vagyis szerintem sokkal jobb lett mint az előző fejezetben!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 18:31:16 írta Mextil General » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11309 Dátum: 14 okt 09, 19:03:03 »

Ha jól tudom Kaguyának a keresztneve Kaguya, és Ootsutsuki a vezeték. Kimimaronak meg ugye a vezetek neve Kaguya.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Oldalak: 1 ... 752 753 [754] 755 756 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!