24 máj 15, 17:30:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554455 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11265 Dátum: 14 szep 19, 17:02:35 »

Gaara meg Cavendish, 2. Mizukage Diamante, Hanzou Fujitora, estébé. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11266 Dátum: 14 szep 19, 19:28:53 »

Huha, na akkor azért fussunk neki, hátha sikerül legalább megérteni mit láttam.

Először is, Obito ugye elnyelte a Juubi alfa verziós alakját, amiről senki sem tudja mit jelent...
Aztán, Sasuke úgy beszél Narutoval, mintha a legjobb haverok lennének és mi se történt volna
Madara most akkor örül vagy dühös, hogy Obito lett a Jinchuuriki?
Tényleg egyetlen kézpecsét a Jinchuurikik pecsételő technikája? Méghozzá az, ami képes a Juubit is lepecsételni?
Obito agya kissé megzápult a Juubi irányításától, hogy elfelejtett beszélni, illetve gondolkozni?
Az a jutsu, amit használt is fura... Mi a fene az? Azt sejthettük, hogy a Juubi Jinchuurikije nem Kekkei Toutát használ majd hanem valamit, ami mind az 5 elemet kombinálja, valószínűleg ez az.... de mi ez?!  Ez ilyen... izé... valami formálható Bijuu bomba? Nagyon furán néz ki ... És mit lehet ezzel csinálni? Kb mindent? És miért lyukadt ki a keze?
Mi volt Hashiramától ez a duma, hogy "ő valószínűleg erősebb nálam?"... hogy lehet egyáltalán bárkit is ehhez az erőhöz mérni?
Miért dagadt meg csata közben? És akkor pont mi akart lenni? Meg íg megnyúlt mint a Fantasztikus Négyesből az egyik tag... Ha megdagadt és rossz neki hogy tud ilyesmit csinálni?
Az a Bijuu bomba szerű izé, amit kilő miért csak ilyen picit robban?
Na és ez a széttépés dolog.... mi akart ez lenni? Értem én, hogy Obito harca a Juubival az irányításért, de miért épp szétszaggatás meg miért volt papírból, mint Konan?
Obito miért gondol még mindig Rinre, ha egyszer már rég nem ő a motiváló erő? És mitől győzte le hirtelen a Juubit játszi könnyedséggel?
Obito végül Rikudora hajazott, ezt is mégis hogy érte el? Naruto összehaverkodott Kuramával és az neki adta minden erejét, ezért nézhet ki máskép.. Obito pedig egyelőre csak nem hagyja, hogy a Juubi legyőzze, ez koránt sem ugyanaz.

Pfuuuh, na ez aztán az agyrohasztó rész.... most a kivitelezésre nem is tudtam figyelni....

Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11267 Dátum: 14 szep 19, 20:14:42 »

...
Húúú ha ezekre nem jöttél rá vagy csak nem tudod felfogni (kilogikázni) akkor magadba keresd a hibát...
Remélem valaki helyettem is válaszolni fog.

Amúgy a múlt hetihez (nem a filer) képest érzelem mentes volt.
Az előzőbe teljesen átjött Kakashi-Obito harca közben hogy valamelyik meg fog halni, pedig olvasom a mangát Nevet ezzel szemben itt rá se lehetett hangolódni az eseményekre. Az a fekete izé neve: Gudoudama(Igazságkereső gömb) Mosolyog,a kivitelezését szebbnek képzeltem, hasonlóan, mint a bijuu bomba esetében, meganimálva.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11268 Dátum: 14 szep 19, 21:59:28 »

Huha, na akkor azért fussunk neki, hátha sikerül legalább megérteni mit láttam.

Először is, Obito ugye elnyelte a Juubi alfa verziós alakját, amiről senki sem tudja mit jelent...
Aztán, Sasuke úgy beszél Narutoval, mintha a legjobb haverok lennének és mi se történt volna
Madara most akkor örül vagy dühös, hogy Obito lett a Jinchuuriki?
Tényleg egyetlen kézpecsét a Jinchuurikik pecsételő technikája? Méghozzá az, ami képes a Juubit is lepecsételni?
Obito agya kissé megzápult a Juubi irányításától, hogy elfelejtett beszélni, illetve gondolkozni?
Az a jutsu, amit használt is fura... Mi a fene az? Azt sejthettük, hogy a Juubi Jinchuurikije nem Kekkei Toutát használ majd hanem valamit, ami mind az 5 elemet kombinálja, valószínűleg ez az.... de mi ez?!  Ez ilyen... izé... valami formálható Bijuu bomba? Nagyon furán néz ki ... És mit lehet ezzel csinálni? Kb mindent? És miért lyukadt ki a keze?
Mi volt Hashiramától ez a duma, hogy "ő valószínűleg erősebb nálam?"... hogy lehet egyáltalán bárkit is ehhez az erőhöz mérni?
Miért dagadt meg csata közben? És akkor pont mi akart lenni? Meg íg megnyúlt mint a Fantasztikus Négyesből az egyik tag... Ha megdagadt és rossz neki hogy tud ilyesmit csinálni?
Az a Bijuu bomba szerű izé, amit kilő miért csak ilyen picit robban?
Na és ez a széttépés dolog.... mi akart ez lenni? Értem én, hogy Obito harca a Juubival az irányításért, de miért épp szétszaggatás meg miért volt papírból, mint Konan?
Obito miért gondol még mindig Rinre, ha egyszer már rég nem ő a motiváló erő? És mitől győzte le hirtelen a Juubit játszi könnyedséggel?
Obito végül Rikudora hajazott, ezt is mégis hogy érte el? Naruto összehaverkodott Kuramával és az neki adta minden erejét, ezért nézhet ki máskép.. Obito pedig egyelőre csak nem hagyja, hogy a Juubi legyőzze, ez koránt sem ugyanaz.

Pfuuuh, na ez aztán az agyrohasztó rész.... most a kivitelezésre nem is tudtam figyelni....

Na akkor....

-Ja, mert a legtöbben messze voltak.
-Szerintem most csak az érdekli, hogy ne haljanak meg.
-Szerintem ezt csak ő tudja.
-A rinne tensei is egy kézpecsét, de nem hsziem, hogy a pecsét a lényeg, hanem hogy mit csinálsz vele. A kagebunshin is egy kézpecsét és a genjutsu feloldás is.
-Ja.
-Gudoudamának hívják és egy többfunkciós, formálható, puha, de egyszerre acélkemény golyóbis. Olyasmi mint Naruto Kyuubi chakrája; mindenfelé formálható. Hogy mért kell a kezén átmennie azt nem tudom.
-Gondolom biztosra akart menni, hogy mindenki felfogta, hogy mivel álnak szemben.
-Az egész nyúlás dagadás dolog azért van mert nem tudja irányítani az erőt és az elkezdi formálni a testét minden felé. Ez rossz, ja. Ha megnézed a feje fele már eleve nem ilyen sebes, hanem pikkelyes. Lényegében a Juubi ereje ki akar törni, ahogy tud.
-Lehet, hogy picit robban, de majd nem fogod lenézni, ha megtudod a mellékhatásait.
-Obito mentális harca a Juubival, ami próbálja széttépni az elméjét. Nem volt papírból csak nem mutogathatnak egy shounen animében beleket.
-Gondolom azért gondol rá, mert mentális erőt merít belőle. Ha tippelnem kéne mért győzött a végén, akkor azért mert nem akrta teljesen elveszíteni önmagát. Nem volt amúgy az olyan gyors. Elbunyóztak vele jó 10-15 percet. Naruto is kb ennyi idő alatt verte be Kuramát annó, ha nem vesszük a mesedélutánt. Ez volt az ő kötélhúzása, csak a saját beleivel.
-A 10farkú egy kicsit speciális. Ő nem igazán Bijuu a szó hagyományos értelmében, de majd meglátod. Vele nem lehet összehaverkodni. Vagy uralod és kényszeríted magadhoz az erejét vagy megesz regelire. Obitonak sikerült uralnia teljesen és ezért kezd így kinézni. Ez olyasmi mint Narutonál a Kyuubi chakra mód -> Kurama mód, csak itt Juubi chakra mód -> Juubi irányítot mód. Gondolj bele, ha Naruto 1/9 chakrával hasonlítani kezd Rikudora, akkor a teljes 10/10 chakrával nyilván mégjobban hasonlítasz rá.
-Ezt nem értem.

Tessék. Remélem elég lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 19, 22:04:16 írta Exkirion » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11269 Dátum: 14 szep 19, 22:33:10 »

...

Köszi szépen, így már nem tűnik annyira bonyolultnak a dolog... bár sok dolgot még így is elég katyvasznak érzek, de bízom a történetben, hogy majd kibogozza.
Az Obito-féle Bijuu bombáról nem mondtam volna meg, hogy mellékhatása van... oké, szépen világított, mikor felrobbant, de ennél több egyelőre nem esett le...

Szóval még mindig kicsit össze-vissza rész volt, nem tudom ez a 3(?) fejezet a mangában mennyire volt érthető, de így első (és második) megtekintésre is... furcsa.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11270 Dátum: 14 szep 19, 23:10:44 »

Szerintem olvasd el mangában, lassan. Tényleg egy kcsit katyvasz, de hát ez van. Véleményem szerint ennél rosszabb rész (történet szempontjából) már nem jön. Ja, de igen, de csak egy darab Nevet
A fekete cuccal meg várj a következő fejezetig, majdnem mindent megértesz. Nem semmi, az biztos.
Madarával kapcsolatban azt hiszem, hogy egoista állat, aki próbál halál lazán, és menőn fogadni mindent, de egy kicsit most beparázott, látva Obitot.
A legtöbb kérdésedre meg fogod kapni a választ.
Mindenesetre nekem anno nem tetszett, hogy Obito teste ennyire torzult. Persze, a Juubi ki akart törni, de akkor is. Ennél sokkal kifejezőbb volt az, hogy nem ismerte meg Minatot, sőt, még azt sem tudta, hogy ki az az Obito. Ez jobban kifejezi azt, hogy mennyire megterhelő a Juubi chakrája, mint az, hogy kígyó-kis gömböc alakúvá válik a teste...szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 19, 23:11:32 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11271 Dátum: 14 szep 25, 15:26:11 »

Hát, mégcsak átkattingattam, de múlthetinél jobbnak tűnik.
Az előzetes eléggé spoileres, szerintem az animések ne nézzék meg.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11272 Dátum: 14 szep 25, 15:48:29 »

379: Jobb volt a múlthetinél, de semmi extra.

- Madara és Hashirama harca kicsit fura, hiszen elvileg Madara sokkal erősebb a rinneganjával, nem tudom minek kellett belerakni fillerként, mintha erőlködne.
- A Gamakichis rész a mangában is béna volt, nagyon érződik rajta, hogy csak felvezetés.

Na de kaptunk pár érdekességet!
- Obito ki tudja nyírni a halottakat is
- a természeti energia hat Obitóra
- Kurama sötét fele...
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 15:53:38 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11273 Dátum: 14 szep 25, 16:33:37 »

Ez a rész elment egynek. Igazából semmi extra, de nem votl rossz Nevet

VISZONT

Nem tudom mennyire hivatalos a dolog (Bár a csillagharcos sziget írta ki szóval igen jó eséllyel az), de ha az a tervezettnél kicsit előbb, jövő héttől új Opening és Ending páros érkezik

Opening
KANA-BOON - Silhouette,

(KANA-BOON egy japán rokkénekes, vagy banda, sajna a videókból nem tudtam eldönteni, a cím alapján pedig valami kevésbé zúzósra szémítok. Amúgy a csávónak, aki az énekes iszonyatos hangja van, szóval ha nem csinálnak vele valamit a stúdióban én semmi jóra nem számítok)

Ending
Tomita Shiori - Dame Dame da

(Tomita Shiori egy szóló énekes hölgyemény, sajna nem találtam vidit egy számáról, sem de a cím kifejezetten játékos, szóval valami uribugrisabb dologra számítok, de a 28. Niji = Szivárvány is elég megtévesztő volt, szóval meglássuk.)

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 16:35:52 írta Exkirion » Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11274 Dátum: 14 szep 25, 19:04:39 »

Kellemesen semleges rész volt Mosolyog Valamint sejthető volt, hogy a Senjutsu chakra valamilyen úton-módon hatással lesz csak nem tudtam miképp. z viszont kicsit gáz volt, ahogy erre fény derült: csak köp egyet heccből és hopp, lehull a rejtély... ciki Mosolyog De öszességében kellemes epizód volt!
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11275 Dátum: 14 szep 25, 20:25:08 »

Valóban nem volt nagy szám rész, de a múlthetinél kicsit tényleg jobbra sikeredett. Számomra az epizód első fele hihetetlen unalmas volt, majdnem bealudtam rajta, pedig nem vagyok fáradt. Nagyon el volt húzva és a Madara vs Hátizsák harc nagyon súlytalan és animálatlan lett, ami szerintem nagy gáz.
Viszont a második fele érdekesebb lett! Ott már mertem felfedezni, valami hangulat félét is Nevet Az utolsó 2 perc meg még tetszett is!
Életuont Cápa szépen leírta, hogy milyen újdonságokat tudtunk meg, szóval ezt nem is részletezném. Vagyis csak annyival, hogy Obito op-bb Chuck Norristól is, hisz még a halottakat is megöli XDD Bár várható volt ez is, hogy ha valami cseszett erős technika a jók oldalára kerül, tehát az Edo Tensei, akkor valahogy elintézik majd, hogy ne legyen olyan imba... Kiszámítható anime sablonok, i Loven it.
Amúgy akkor most Sandaime se fog regenerálódni? Mivel az előző részben darabokra szaggatta Obito a fekete izével.

A rajzolás általában jó volt, a háttérzenék kicsit untattak most, animáció meg most se nagyon volt.. a részemről csak egy 3/5

Valamint sejthető volt, hogy a Senjutsu chakra valamilyen úton-módon hatással lesz csak nem tudtam miképp. z viszont kicsit gáz volt, ahogy erre fény derült: csak köp egyet heccből és hopp, lehull a rejtély... ciki Mosolyog

Szerintem meg nem! Én épp azt unom már az ilyen "nagyon okos" Naruto és HxH sorozatokban, hogy mindig minden jól eltervezett és kigondolt okkal történik. Az ilyen "One Piece" féle random támadás, szerintem most nagyon is illett ide. Gamakichi érezte, hogy nem nagyon volt hasznos és mivel mindjárt lejárt az ideje, ezért még próbálkozott egyet. Nincs ezzel semmi baj, sőőt, szerintem ez egy jó húzás volt Kishitől.

Exkirion: Kösz az infót, de felesleges számolgatni a részeket, hogy mikor lesz új op/ed, mivel azok MINDIG OKTÓBER-JANUÁR-ÁPRILIS ÉS JÚLIUSBAN VANNAK! Tehát az évszakos szezonos animék kezdeténél. Ez tényleg mindig így van, majd figyeld meg. Ez igaz a Fairy Tailre, meg anno a Bleachre is az volt.
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11276 Dátum: 14 szep 25, 21:12:06 »

Előzetes animésoknak nézhető?

Nekem tetszett a rész! Hashi és Madara harcából hiányzott a dinamika, az izgalom. Az első nagyon ott volt, amikor mutatták, ez is lehetett volna hangulatosabb.

Szerintem nagyon jó ötlet volt ez a random dolog! Sok minden a "véletlen" szüleménye, teljesen jó volt. És tetszik, ahogy ábrázolják, hogy Obito OP lett, de azért neki is van gyenge pontja. És végre láttuk a másik Kurama-t Mosolyog Már várom mi lesz ebből Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 21:14:29 írta Binda » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11277 Dátum: 14 szep 26, 06:22:38 »

Előzetes animésoknak nézhető?

Olyan nincs benne, ami lelőne valami nagy poént, viszont nagyjából benne van a következő rész tartalma, szóval inkább hagyd ki. A következő előzetes viszont jó eséllyel spoileres lesz, előre szólok.
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11278 Dátum: 14 szep 26, 14:04:49 »

Előzetes animésoknak nézhető?

Nekem tetszett a rész! Hashi és Madara harcából hiányzott a dinamika, az izgalom. Az első nagyon ott volt, amikor mutatták, ez is lehetett volna hangulatosabb.

Szerintem nagyon jó ötlet volt ez a random dolog! Sok minden a "véletlen" szüleménye, teljesen jó volt. És tetszik, ahogy ábrázolják, hogy Obito OP lett, de azért neki is van gyenge pontja. És végre láttuk a másik Kurama-t Mosolyog Már várom mi lesz ebből Mosolyog

És ne felejtsük el, hogy a Rasengan legutóbb 16 éve találta el Obitot és ugyanúgy, ahogy most ^^
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11279 Dátum: 14 szep 26, 16:21:49 »

Amúgy akkor most Sandaime se fog regenerálódni? Mivel az előző részben darabokra szaggatta Obito a fekete izével.

Ejnye-bejnye. Sandaime és fekete bigyó kalandja anno a mangában is értetlenkedést váltott ki.
Hiruzent Obito még a tökéletes jinchuuriki formájának beteljesülése előtt korbácsolta meg. Ahogy Tobiramát és Hashirama klónját is. Őt bezzeg elfelejtjük. Pojén

Egyébként igazán megölhette volna Hiruzent, ugyanis szegénykémnek totál nulla szerepe van/lesz, csak azért kellett őt is megerőszakolva előcibálni, hogy meglegyen a gyűjtői kollekció teljessége.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!