24 máj 15, 08:04:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554181 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11250 Dátum: 14 szep 11, 20:53:16 »

ha ez egy reklám akart lenni, hát én tuti nem veszem meg a játékot Mosolyog

Pedig jónak igérkezik. Érdemes megnézni róla egy rendes reklámot, vagy trailert pl ezt
https://www.youtube.com/watch?v=ykwR83tc_8A

Ha érdekel jobban a game, akkor itt kérdezgethetsz
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3856.3225
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #11251 Dátum: 14 szep 12, 00:13:07 »

Nekem ezek a részek inkább rossz paródiának tűntnek, mintsem poénnak. A 377.-t alig bírtam végig nézni, vártam már hogy vége legyen.
1 poén volt, ami tetszett, a Chibidama Rasengan. A többi felejtős.
Naplózva

....................................................................................................................
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11252 Dátum: 14 szep 12, 05:56:10 »

ha ez egy reklám akart lenni, hát én tuti nem veszem meg a játékot Mosolyog

Pedig jónak igérkezik. Érdemes megnézni róla egy rendes reklámot, vagy trailert pl ezt
https://www.youtube.com/watch?v=ykwR83tc_8A

Ha érdekel jobban a game, akkor itt kérdezgethetsz
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3856.3225

Most nem magáról a játékról van szó vagy annak minőségéről, hanem azzal, hogy az anime stúdió "így" akarta eladni/reklámozzni a játékot, ami azért ciki (a már felsoroltakon kívül), mert magából a játékból semmit nem mutat meg vagy annak történetéről (gondolom nem vette be a gyomruk a CC2 Naruto-Hinata-Mecha Naruto történet szálát.

Pedig nem ez volt az első alkalom, hogy az anime stúdió egy Naruto-s játékot reklámozott volna. Az Ultimate Ninja 3 promója sokkal jobb volt. Igen, OVA volt, de hosszábban és minőségében egy rendes anime rész volt az is.

https://www.youtube.com/watch?v=QEkzlL4QYHw

https://www.youtube.com/watch?v=K9XGbVF0HIg

https://www.youtube.com/watch?v=4dOgxybQx3Y
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 05:56:59 írta sergei55 » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11253 Dátum: 14 szep 12, 11:44:46 »

Hát ez.... húúúú ikszdé
Én is azt érzem, mint a többiek. Volt ez paródia, komédia, komolyabb történet és persze promó is kicsit. Csak az a baj tényleg, hogy nem tudta eldönteni, hogy akkor melyik is legyen.
Azt díjazom benne, hogy az elején szépen lefestette és bemutatta, hogy hol lehetne elhelyezni időben ezt a wtf dolgot ikszdé Bár ez igaz minden naru filerre, nem úgy, mint a Bleachnél...
Elég kemény, hogy 300 résszel ezelőtt JÁTSZÓDIK a sztori, hogy is mondjam, KICSIT nem aktuális...
A történet... akarom mondani a cselekvések elég elcsépeltek lettek valóban, itt inkább paródia az egész. Csak én unom már NAGYON, hogy folyamatosan, de még most is duzzog Shino, mert nem vitték magukkal??? Hagyjuk már ezt, mert irtó szánalmas az egész. Nem is tudom már eldönteni, hogy a Naruto-Sasuke végső csapása a vízesésnél, vagy ez a Shino duzzogás-e az unalmasabb... És igen, ebben a speciálban mindkettő benne volt, yeah!
Nekem ez a Mecha-Naruto se tetszett amúgy, sőőőt, szinte jelentéktelennek éreztem egy Robot-Pein-hez képest. Az messze vagányabb és KOMOLYABB, akarom mondani komoly volt!
Az a csavar tetszett benne, amikor Robot-Naruto átállt a jó oldalra Itachi genjutsuja miatt, de utána meg Mecha-Kurama, na oké... És erre rá is tettek egy tényleg ciki Sakura virágvédős jelenettel...

Ez a special így, hogy egy csütörtök alatt rögtön 2 résszel le lett tudva, talán értékelhető. Volt benne 1-2 (és ennyi!) poén, ami tényleg poén volt, a többi viszont csak szánalmas és furábbnál furább jelenetek tömkelege lett. A rajzolásban bőven voltak hibák, főleg amikor távolabbról mutatták a karaktereket, viszont a háttérzenék időzítését jól eltalálták, és szerintem a harci jelenetek is frankóra sikeredtek (jó, azért nem Kakashi vs Obito szintűre).
Szóval mivel kapásból 2 részt kaptunk és előtte-utána nincs szünet, így én egy 3/5-ös, "elmegy" kategóriába sorolnám ezt a különkiadást. Alapból nem számítottam egy szuper jó 5/5.re, de egy 4es szintet azért elviseltem volna.

Viszont jövőhéten visszatérünk a tényleg izgalmas fősztorihoz Nevet És ahogy látom jó darabig még az lesz, ráadásul, ahogy írtátok átlag 2 fejezet részenként, hú Nevet Jónak ígérkezik!
Naplózva

Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11254 Dátum: 14 szep 12, 21:13:42 »

Ezek azok a részek, amiket ha sose láttam volna sem hiányoztak volna. Volt pár jó ötlet, ezért jár a piros pont. Nekem legeslegjobban Gaara tetszett, és a legvégső poén. Na az ott volt!

De inkább nézek havonta 1 ilyen szutykot, mint hogy az igazi részeket rontsák el.. én személy szerint szájba vertem volna azt, aki a nyávogó idétlen Karin-t így belepakolta az előző részekbe, pont az abszolút vérremenő részeknél. Oké, legyen belőle egy kevés, de normálisan megcsinálva, de így az egész hangulatot megölte. De ilyen volt az a sok idióta beszólás, mikor Sasuke benyögi, hogy Hokage  akar lenni. Én nem érdekel, hogy mi van a mangában: itt brutál lehúzta az egész részt! Komolytalan, gyerekes, fényévekre elmarad attól, amiről az egész csata szól. A non+ultra ellenség, akivel eddig csak Rikudo találkozott, és még ráadás 2 gyökér Uchiha.. csupán az egész világ léte forog kockán, erre itt elbaromkodják.. bocs az offért, de nem bírtam megállni...

A rész rajzolás és zene tekintetében jó volt, story-nak én jobbat írok... ennél még egy Rock Lee special is jobb!
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11255 Dátum: 14 szep 12, 21:33:24 »

Szerinted Sasuke baromkodot? Ördögi Nála olyan nincs hogy viccel Mosolyog
Sasuke veresen komolyan gondolta:)

« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 21:34:31 írta ULTRA » Naplózva
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #11256 Dátum: 14 szep 12, 21:55:25 »

Az jó is volt! Az utána következő 1 perc, hogy minden jelentéktelen figura kommentálja az esetet, mintha bárki is kíváncsi lenne rájuk és 1 csöppet is számítana, hogy mi a véleményük... na az volt a komolytalan! A sok tátott száj, Sakura feje, és snitt! Annyi kellett volna, majd Sasuke monológja és vissza a komoly dolgokhoz!

Bocs ha félreérthető voltam Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11257 Dátum: 14 szep 12, 22:02:04 »

Az a komolytalan reakció a köznéptől (szerintem) egy egyértelmű fricska, sőt kicsit önirónia volt Kishimotótól.
Sasuke benyögése annyira váratlanul abszurd volt, hogy mangakánk előre megérezte, ez milyen reakciót fog kiváltani az olvasók nagy részéből. Erre reflektáltatta a karaktereit.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #11258 Dátum: 14 szep 16, 14:37:52 »

A részt röviden összefoglalva: Deidara karakterének újbóli megerőszakolását láthattuk, meg egy kis Itachi gaypillanatot... De legalább a Hunter x Hunteres Cheetu volt az "új" Deidara hangja, így már önmagában komolyan vehetetlen...
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #11259 Dátum: 14 szep 18, 14:04:32 »

378:

- Hangulatos volt valamiért, de az akciójelenetek nekem borzalmasnak hatottak.
- Obito szétszakítása itt kevésbé volt brutális, mint a mangában, pedig az egy erős jelenet lehetett volna. De örülök, hogy legalább eddig eljutottunk.
- Most már ismerjük Obito erejét. Vajon Naruto és Sasuke képesek lesznek együtt megállítani?

Előzetes nézhető.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 14:06:53 írta Életunt Cápa » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11260 Dátum: 14 szep 18, 14:58:30 »

A rajzolás most egész szép volt, az animáció meg elment. Semmi extra de annyira vészes sem volt.
Összességében egy kissé álag feletti harcolós rész volt. Jövő héttől kezdődik az igazi zúzás Nevet
Naplózva

Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #11261 Dátum: 14 szep 18, 19:45:42 »

Na hát ebből a részből egy fél mondatot nem értettem. Sajnálom.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 19:46:16 írta Sand » Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11262 Dátum: 14 szep 18, 21:54:37 »

Nekem a mai rész nem tetszett. Az egyik dolog, hogy eléggé komikus a Juubito elleni harc, mangában sem tetszett (mindenki nyugodjon le, ennél szinte csak jobb részek jönnek), de az anime sem tudta ezt korrigálni. Sőt, mangában jobban tetszett. És nemcsak Obito szétszakadása, ami sokkal jobb lett ott, hanem Obito támadásai, a hokagék támadásai, egyszerűen nem volt dinamika. Példát mondok. Tobirama támad, robbanójegyzetek, már látjuk őket, de csak mutatják Obitot, akinek pár másodperc után esik le, hogy mi van. Vagy Hashirama és Tobirama szétszakítása, vagy akármi, Obito mozgása, nem volt dinamika. Egyedül Sarutobi támadása adta meg azt a pluszt, amit elvárnék az animétől. Ég és föld volt a különbség az Obito - Kakashi részhez képest.
Egyszerűen nem lehetett érezni a tétet, hogy Obito rohadt erős, és szétszedi őket. A végén is, ott az a fekete izé (maradjunk enyiben), robban, de nincs semmi dinamika, nem érezni, hogy ez pillanatok alatt zajlódik le, nem hosszú másodpercek alatt. Nem is lehetett érezni a tétet. Ja, és a fekete izét sem rajzolták meg jól szerintem.
Nem tetszett na. Nálam a Kakashi vs. Obito 10/9,5 volt, ez a mostani csak 10/5. Talán.
Sand, és mindenki, aki nem érti: szerintem olvassátok el a mangát, de itt az is elég kesze-kusza, ha valaki nincs hozzá szokva a mangához. Obito torz formája, a támadások...de mindenesetre lehet, hogy ott érthetőbb. Nem tudom.
Azért remélem a következő fejezetek jobbak lesznek. Nem a nagyon jó fejezeteket kell csak jól megcsinálni, hanem a rosszakat is, és így azok is élvezhetőek lesznek.
De legalább 3 részt dolgozott fel, így 3 gyengébb fejezetet át is ugortunk egyből. És most jöhet a móka Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 22:00:43 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #11263 Dátum: 14 szep 18, 22:42:10 »

Istenem, hogy ez mennyire egy tehetségtelenül összefércelt trágyadomb volt. Konkrét fizikai fájdalom volt végignézni.
Pláne a legutóbbi (minusz filler) epizód után. Tényleg naaagyon rég volt már ilyen amatőr módon kivitelezett rész.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11264 Dátum: 14 szep 19, 11:58:32 »

Jáááj, hát mi volt ez? ikszdé Nem hittem volna, hogy ezt fogom mondani, de a múltheti dupla részt jobban élveztem! O.o
A rajzolása átlagos volt, nem is ezzel volt a bajom, de animációk nem voltak... Semmi! Tényleg hihetetlen felfogni, hogy a Kakashi vs Obito és a mai epizód az egyazon anime... Nevetséges, de tényleg ikszdé
Az epizód tartalma: hát wtf.. Alapból nagyon-nagyon furcsa technikákkal operál a Shippuuden (meg még pár más manga/anime, ez is egy ilyen japán stílusjegy), de EZ mi volt??? Örültem, ha kiláttam egy-egy csapást, annyira ronda volt minden, hogy egy 2 éves szebbet firkál ettől... És ez nem feltétlen az anime hibája (bár az javíthatta volna), hanem Kishimoto érdekes agyszüleménye... Obito átment Orochimaru 2.0-ba, sőőőt, fényévekkel lealázza most már gusztustalanság szintjét. Egyszerűen groteszk, hogy ebben a sorozatban mikre képes deformálódni az emberi test ikszdé
Hashirama megjegyzése, hogy Juubito erősebb, hát szerintem nagyon nem kellett volna... Majdnem felért, egy "Hé emberek, itt háború van!" mondattal, a napnál is világosabb volt ez a tény...
Az is nevetséges, hogy amikor egy karakter nem halhat meg, akkor darabokra is hentelhetik meg minden... Oké, itt Sasuke adott egy szódával elmegy magyarázatot, hogy nem védekeznek a Hokage-k Tobi ellen, de ez még így is nevetséges. Miért nem öldökli Obito a többi shinobit, AKIK TÉNYLEG MEG IS HALHATNAK, úgy, mint csóri Sarutobit?? One Piece-be se tetszik már ez nekem jó ideje, de ahogy látom, a Naruto is rászokott erre...
De, hogy valami pozitívumot is írjak: nekem tetszett Obito szétesése, szerintem kellőképp megadta a nagyon morbid hangulatot. Oké, a fej szétválasztás jelenetet gyorsan elvették, de ez szerintem érthető is. A Shippuuden anime így is legalább 90%-ban mutatja a mangában is lévő durvább jeleneteket, szóval én ezt megbocsátom neki.
Továbbá HÁROM FEJEZETET DOLGOZOTT FEL?!!!! Most ez is egy jó pontnak számítható, de atyaég... Hát srácok, én ilyen másfélre tippeltem volna. Hatalmas szívás lehetett ez a 3 fejezet a mangásoknak 3 teljes héten át ikszdé
Én erre az epizódra egy 3/5-öt tudok csak adni sajnos :S A zenék még tetszettek, de sajnos az nem viszi el hátán a részt :S Több mozgókép kellett volna. Sokkal több!

Mekkora poén lenne már, ha megérkezne Mecha Naruto- Mecha Kyuubival és elverné Obitot ikszdé Vajon überelné Sasuke "Hokage leszek" mondatát? ikszdé

Egyébként Tobi szinkronszínésze nem csak Knuckle hangját adja a HxH-ban, hanem Bellamy-ét is a One Pieceből! Ma jöttem rá! Nevet Múlthéten meg arra is, hogy Shikamaru=Bartolomeo Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 749 750 [751] 752 753 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!